Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Λοιπόν, όπως φαίνεται η μεγάλη μέρα έφτασε. Η μέρα που θα φανεί αν θα ανταμειφθούν οι κόποι μιας ολόκληρης χρονιάς αλλά και μιας γενικότερης δουλειάς που κάναμε όλα αυτά τα χρόνια ως μαθητές.

Εύχομαι αύριο τα καλύτερα σε όλους... Καλά αποτελέσματα και καλό καλοκαίρι :hehe:

και όχι τσούρμο αύριο στις βαθμολογίες εεεε :clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
γεια σας.μηπως ξερετε αν θα βγουν απο ιντερνετ πιο πριν οι βαθμολογιες?γτ τοτε αξιζει να ξενυχτησουμε
Μπαααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Στα κείμενα θα πάθετε πλάκα με τους βαθμούς που θα δείτε. Τέσπα πάω για ύπνο, αρκετά τσατιστικά. Καλά αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Karditsiwths

Νεοφερμένος

Ο Karditsiwths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εμαθες τπτ κ το λες ή το υποθετεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Στα κείμενα θα πάθετε πλάκα με τους βαθμούς που θα δείτε. Τέσπα πάω για ύπνο, αρκετά τσατιστικά. Καλά αποτελέσματα!
για πες σε παρακαλω γιατι και εγω πολυ φοβαμαι εκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Tερματίζω τώρα το Crysis 2 για 2η φορά, μετά το Assasin's Creed Brotherhood για 3η φορά και πάω γραμμή στις 10:30 σχολείο. ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!
Τοσο αργα????????΅Εγω 10 νταν θαμαι εκει. ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ κ σε σενα

εμαθες τπτ κ το λες ή το υποθετεις??
Αφου πηρε τους βαθμους του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Italos13

Νεοφερμένος

Ο Italos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
μεσω ιντερνετ...... μπορουμε να δουμε τις βαθμολογιες απο το site του υπουργειου εκει που κανουμε και το μηχανογραφικο η καπου αλλου?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Ρε παιδιά ακούω πάρα πολύ κόσμο που λέει πως έμαθε τους βαθμούς του τις τελευταίες ώρες!!! (Και εδώ, και σε άλλα forum αλλά και από εξίσου ανήσυχους άυπνους συμμαθητές μου που απορούν).Δε γίνεται όλοι αυτοί να πήραν μαύρα μεσάνυχτα τηλέφωνο τους διευθυντές τους, ΟΥΤΕ όλοι αυτοί να έχουν μέσο σε διεύθυνση ή να είναι συγγενείς καθηγητών. Τι στο καλό; Μήπως υπάρχει πράγματι τρόπος μέσω διαδικτύου να δούμε τους βαθμούς μας από τώρα. Αν όχι αυτό, τότε τι άλλο;:worry::/: Γιατί σίγουρα κάτι παίζεται.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Karditsiwths

Νεοφερμένος

Ο Karditsiwths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Τοσο αργα????????΅Εγω 10 νταν θαμαι εκει. ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ κ σε σενα


Αφου πηρε τους βαθμους του
ποτε κ απο που:P:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ναι πότε και από που
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
ποτε κ απο που:P:hmm:
Ειπε το παιδι οτι τους πηρε τηλ. ο πατερας του απο τον λυκειαρχη πριν λιγη ωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos/keratsini

Νεοφερμένος

Ο nikos/keratsini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
.Δε γίνεται όλοι αυτοί να πήραν μαύρα μεσάνυχτα τηλέφωνο τους διευθυντές τους, ΟΥΤΕ όλοι αυτοί να έχουν μέσο σε διεύθυνση ή να είναι συγγενείς καθηγητών. Τι στο καλό; Μήπως υπάρχει πράγματι τρόπος μέσω διαδικτύου να δούμε τους βαθμούς μας από τώρα. Αν όχι αυτό, τότε τι άλλο; Γιατί σίγουρα κάτι παίζεται.:confused:

Στην Ελλάδα ζεις τι περίμενες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Karditsiwths

Νεοφερμένος

Ο Karditsiwths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ειπε το παιδι οτι τους πηρε τηλ. ο πατερας του απο τον λυκειαρχη πριν λιγη ωρα
α συγγνωμη τοτε δεν το γνωριζα..Δεν με χωραει το κρεβατι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
α συγγνωμη τοτε δεν το γνωριζα..Δεν με χωραει το κρεβατι:P
Εγω δεν το δοκιμασα καν (το κρεβατι) αποψε.

Ρε παιδιά ακούω πάρα πολύ κόσμο που λέει πως έμαθε τους βαθμούς του τις τελευταίες ώρες!!! (Και εδώ, και σε άλλα forum αλλά και από εξίσου ανήσυχους άυπνους συμμαθητές μου που απορούν).Δε γίνεται όλοι αυτοί να πήραν μαύρα μεσάνυχτα τηλέφωνο τους διευθυντές τους, ΟΥΤΕ όλοι αυτοί να έχουν μέσο σε διεύθυνση ή να είναι συγγενείς καθηγητών. Τι στο καλό; Μήπως υπάρχει πράγματι τρόπος μέσω διαδικτύου να δούμε τους βαθμούς μας από τώρα. Αν όχι αυτό, τότε τι άλλο;:worry::/: Γιατί σίγουρα κάτι παίζεται.:confused:
Μπα τιποτα δεν παιζει . Θεμα γνωριμιων ειναι. Απλα πραγματα. Στο διαδικτυο θα μπορουμε να τους δουμε αργα το μεσημερι (αποτι λενε οι περσινοι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Ειπε το παιδι οτι τους πηρε τηλ. ο πατερας του απο τον λυκειαρχη πριν λιγη ωρα
Τι ώρα; Μες το βράδυ; Δηλαδή και οποιοσδήποτε άλλος τυχαίνει να έχει το προσωπικό τηλέφωνο του λυκειάρχη του μπορεί τώρα να τον πάρει και να του πει: "Γεια σας κύριε Λυκειάρχα, συγγνώμη που σας ξύπνησα. Μπορείτε να μου πείτε τους βαθμούς μου;" Φαίνεται ρεαλιστικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
"Γεια σας κύριε Λυκειάρχα, συγγνώμη που σας ξύπνησα. Μπορείτε να μου πείτε τους βαθμούς μου;" Φαίνεται ρεαλιστικό;

:rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Μπα τιποτα δεν παιζει . Θεμα γνωριμιων ειναι. Απλα πραγματα. Στο διαδικτυο θα μπορουμε να τους δουμε αργα το μεσημερι (αποτι λενε οι περσινοι)
Εγώ και γνωριμία να είχα, θα ντρεπόμουν πάντως να τηλεφωνήσω μες στα άγρια μεσάνυχτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Karditsiwths

Νεοφερμένος

Ο Karditsiwths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Τι γινετε ρε παιδια δεν ειμαι ο μονος που δεν σκευτεται τον υπνο απο οτι βλεπω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τι γινετε ρε παιδια δεν ειμαι ο μονος που δεν σκευτεται τον υπνο απο οτι βλεπω :P
Μπα...δεν ειναι για υπνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos/keratsini

Νεοφερμένος

Ο nikos/keratsini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top