Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Αφου γραφει 2010-2011...
1) Λέει επιτυχόντων και όχι βαθμοί.
2) Αυτοί μπήκαν στη σχολή για το 10-11, φέτος θα μπούμε για το 11-12.
3) Το δοκίμασα με τα στοιχεία ατόμου που μπήκε πέρυσι.(Aς δοκιμάσει κάποιος περσινός)
4) Καλώς ήλθες στο ischool.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Παντως εχουν διαρευσει αρκετοι βαθμοι εδω στο Μεσολογγι.

Μονο η αδελφη μου δεν εχει μαθει.

Ακουστηκαν 19200, 18500 15000 και 11000 αρκετα στις θετικοτεχνολογικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χρηστος7777

Νεοφερμένος

Ο χρηστος7777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
δικαιο εχεις...συγνωμη για την αναστατωση...αντε καλα αποτελεσματα σε ολους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εδω στην Αθηνα κανεις γνωστος μου δεν εχει πει οτι εμαθε, τωρα ή κανεις πραγματι δεν εμαθε ή εμαθαν κ δεν το λενε. Τι να πω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Aντε παιδες καλα αποτελεσματα να δειτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εφτασε η μεγαλη μερα..καλα μας αποτελεσματα παιδιααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Παιδια ειναι τ αποτελεσματα των περσινων στο SITE του Υπουργειο,δοκιμασα τον κωδικο μου! Τα αποτελεσματα εχουν διαρρευσει ηδη...Αρκετα παιδια τα γνωριζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Παιδιά θα πέσει ξενύχτι απόψε. Και προσωπικά δε χρειάζομαι καφέδες και τα συναφή.Όσοι από σας θέλετε να μείνετε ξύπνιοι και έχετε διατελέσει φανατικοί gamers π.π. (προ πανελληνίων) ξέρετε τι εννοώ.Σας προτείνω να πορωθείτε μέχρι αποβλάκωσης στα αγαπημένα σας παιχνίδια. Δε θα καταλάβετε πως θα περάσει η ώρα και ούτε θα νυστάξετε. (3 μέρες τωρα είμαι με 3 ώρες ύπνο καθημερινά) .Και (σοβαρολογώ) το πρωί θα είστε σε τέτοιο επίπεδο απάθειας, που ό,τι βαθμούς και αν δείτε (εύχομαι τους καλυτερους) δε θα έχετε τη δύναμη ούτε να ξεσπάσετε σε λυγμούς ούτε να βρεθείται σε ένα ντελίριο ενθουσιασμού. Απλά θα γυρίσετε σπίτι και θα ξεράθείτε μέχρι το βράδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Εγω παντως περυσι εν αναμονη των αποτελεσματων ανοιξα φυλλο στο χερι και εφτιαξα τυροπιτα και 2-3 ακομα φαγητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Παιδια ειναι τ αποτελεσματα των περσινων στο SITE του Υπουργειο,δοκιμασα τον κωδικο μου! Τα αποτελεσματα εχουν διαρρευσει ηδη...Αρκετα παιδια τα γνωριζουν
Ειναι λογικο, αφου οι βαθμολογιες ειναι απο το πρωι (στην Επαρχια) κ απο χθες το απογευμα (στην Αθηνα) στις δευτεροβαθμιες, σιγα μην κ δεν ελεγαν στους γνωστους τους τα αποτελεσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παιδιά θα πέσει ξενύχτι απόψε. Και προσωπικά δε χρειάζομαι καφέδες και τα συναφή.Όσοι από σας θέλετε να μείνετε ξύπνιοι και έχετε διατελέσει φανατικοί gamers π.π. (προ πανελληνίων) ξέρετε τι εννοώ.Σας προτείνω να πορωθείτε μέχρι αποβλάκωσης στα αγαπημένα σας παιχνίδια. Δε θα καταλάβετε πως θα περάσει η ώρα και ούτε θα νυστάξετε. (3 μέρες τωρα είμαι με 3 ώρες ύπνο καθημερινά) .Και (σοβαρολογώ) το πρωί θα είστε σε τέτοιο επίπεδο απάθειας, που ό,τι βαθμούς και αν δείτε (εύχομαι τους καλυτερους) δε θα έχετε τη δύναμη ούτε να ξεσπάσετε σε λυγμούς ούτε να βρεθείται σε ένα ντελίριο ενθουσιασμού. Απλά θα γυρίσετε σπίτι και θα ξεράθείτε μέχρι το βράδυ.
Εγω θα δω csi παντως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Έμαθα και εγώ τους βαθμούς μου. Ρώτησα τον διευθυντή μου. Από αύριο το μηχανογραφικό :p και μετά διακοπές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Έμαθα και εγώ τους βαθμούς μου. Ρώτησα τον διευθυντή μου. Από αύριο το μηχανογραφικό :p και μετά διακοπές!
Tωρα μες τη μαυρη νυχτα? Πως ηταν η βαθμολογια? Συμφωνουσε με αυτα που πιστευες οτι ειχες γραψει? Εισαι ευχαριστημενος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Πριν λίγο τηλεφώνησε ο πατέρας μου τον διευθυντή σχετικά με αύριο και του είπα να ρωτήσει για τους βαθμούς μου. Νομική θράκης σου έρχομαι lolz (sad face).

Όχι δεν είμαι ευχαριστημένος. fuck em all!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italos13

Νεοφερμένος

Ο Italos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ενας φιλος μου, μου ειπε οτι οσοι θελουν μπορουν να δουν τις βαθμολογιες τους μεσω ιντερνετ για να γλυτωσουν την κουραση του να πηγαινουν στο σχολειο οπου θα γινεται πανικος!!!! ισχυει αυτο????? η απλα εχει τρομοκρατηθει και δεν ξερει τι λεει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ενας φιλος μου, μου ειπε οτι οσοι θελουν μπορουν να δουν τις βαθμολογιες τους μεσω ιντερνετ για να γλυτωσουν την κουραση του να πηγαινουν στο σχολειο οπου θα γινεται πανικος!!!! ισχυει αυτο????? η απλα εχει τρομοκρατηθει και δεν ξερει τι λεει!!!!
φυσικα θα βγουν στο ιντερνετ αλλα λιγο πιο μετα απο οτι στο σχολειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Tερματίζω τώρα το Crysis 2 για 2η φορά, μετά το Assasin's Creed Brotherhood για 3η φορά και πάω γραμμή στις 10:30 σχολείο. ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
γεια σας.μηπως ξερετε αν θα βγουν απο ιντερνετ πιο πριν οι βαθμολογιες?γτ τοτε αξιζει να ξενυχτησουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
πλακα κανεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italos13

Νεοφερμένος

Ο Italos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
φυσικα θα βγουν στο ιντερνετ αλλα λιγο πιο μετα απο οτι στο σχολειο
Δεν θα ηταν πιο λογικο να βγενανε πρωτα στο ιντερνετ και μετα στα σχολεια? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top