Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Άμα γνωρίζει κάποιος ας πει.

Δεν έχω ιδιαίτερη διάθεση να πάω αύριο στο σχολείο. :worry:
οχι βγενει πιο μετα;)

Τους κωδικους εως ποτε μπορουμς να τους παρουμες;
16-6-2011 ως 23-6-2011.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
παιδια μην ρωτατε ολη την ωρα για το αν μπορειτε να τους παρετε απο το ιντερνετ...το εχουν ρωτησει 10 φορες σημερα καντε εναν κοπο και πηγαιντε δυο σελιδες πισω δεν εγινε και τιποτα...

ουτε και για τους κωδικους 5 φορες το εχουν ρωτησει αυτο σημερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
παιδια μην ρωτατε ολη την ωρα για το αν μπορειτε να τους παρετε απο το ιντερνετ...το εχουν ρωτησει 10 φορες σημερα καντε εναν κοπο και πηγαιντε δυο σελιδες πισω δεν εγινε και τιποτα...

ουτε και για τους κωδικους 5 φορες το εχουν ρωτησει αυτο σημερα...

Eντάξει ρε φίλε και που να ξέρω ότι το έχουν ξαναπεί.Μία ερώτηση έκανα-όποιος θέλει απαντάει-όποιος θέλει με γράφει.

Πωπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Εγω 9 το πρωι θα πάω :D
Εμείς το έχουμε κανονίσει. Θα πάμε στο σχολείο από τις 09:00 με τους καφέδες μας, θα βγάλουμε θρανία και καρέκλες στο υπόστεγο, θα αράξουμε εκεί με τη μουσική μας, θα αγοράσουμε αναψυκτικά και ξηρούς καρπούς, θα έχουμε και μηχανή για ποπ-κορν. Θα περιμένουμε, μέχρι που θα ανοίξει η πύλη και θα βγουν έξω οι 4 άγγελοι της κόλασης με τους βαθμούς μας στα χέρια.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εμείς το έχουμε κανονίσει. Θα πάμε στο σχολείο από τις 09:00 με τους καφέδες μας, θα βγάλουμε θρανία και καρέκλες στο υπόστεγο, θα αράξουμε εκεί με τη μουσική μας, θα αγοράσουμε αναψυκτικά και ξηρούς καρπούς, θα έχουμε και μηχανή για ποπ-κορν. Θα περιμένουμε, μέχρι που θα ανοίξει η πύλη και θα βγουν έξω οι 4 άγγελοι της κόλασης με τους βαθμούς μας στα χέρια.


Γαμάτο :D Μπράβο ρε Θηρίο , που το οργανώσετε!!Και μετα ελα να μας πεις πόσο έβγαλες...(αν και είμαι σίγουρος πως το νουμερο θα είναι άνω των 19000 μορίων) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Παιδια γιατι δεν μπορω να το βρω μηπως καποιος μπορει να μου πει πια ειναι η ιστοσελιδα που θα μπορεσω να δω αυριο τους βαθμους μου γιατι δεν την βρισκω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδια γιατι δεν μπορω να το βρω μηπως καποιος μπορει να μου πει πια ειναι η ιστοσελιδα που θα μπορεσω να δω αυριο τους βαθμους μου γιατι δεν την βρισκω;

Ρε παιδιά,δεν έχουν αναρτήσει ακόμα την φόρμα!!!
Θα την βρείς στο minedu.gov.gr !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Παιδια γιατι δεν μπορω να το βρω μηπως καποιος μπορει να μου πει πια ειναι η ιστοσελιδα που θα μπορεσω να δω αυριο τους βαθμους μου γιατι δεν την βρισκω;
Δεν υπαρχεις:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Eντάξει ρε φίλε και που να ξέρω ότι το έχουν ξαναπεί.Μία ερώτηση έκανα-όποιος θέλει απαντάει-όποιος θέλει με γράφει.

Πωπω

ρε φιλε???? δεν ειπα κατι τοσο κακο απλα εκανα μια επισημανση εδω κανουμε συζητηση ολες οι αποριες σου μπορουν να λυθουν και απο την ιστοσελιδα του υπουργειου

Παιδια γιατι δεν μπορω να το βρω μηπως καποιος μπορει να μου πει πια ειναι η ιστοσελιδα που θα μπορεσω να δω αυριο τους βαθμους μου γιατι δεν την βρισκω;

δεν την βρισκεις διοτι πολυ απλα δεν υπαρχει...αυριο το μεσημερι θα υπαρχει συνδεσμος απο την σελιδα του υπουργειου για να μπεις στην σελιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Δεν υπαρχεις:D:D:D:D:D
γιατι;
Ρε παιδιά,δεν έχουν αναρτήσει ακόμα την φόρμα!!!
Θα την βρείς στο minedu.gov.gr !!!
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Αμα κοιτουσες την προηγουμενη σελιδα θα εβρισκες αυτο που ηθελες, απλως το εχουμε πει εκατο φορες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Αμα κοιτουσες την προηγουμενη σελιδα θα εβρισκες αυτο που ηθελες, απλως το εχουμε πει εκατο φορες;)

ειδα εως 368 η 369
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
12 ωρες απεμειναν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
12 ωρες απεμειναν!
Ουτε 12.

Παιδια οπως νιωθετε? Εγω νιωθω την καρδια μου να κανει συνεχεις τουμπες στο στηθος μου κ να μην μου φθανει ο αερας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Παιδια οπως νιωθετε? Εγω νιωθω την καρδια μου να κανει συνεχεις τουμπες στο στηθος μου κ να μην μου φθανει ο αερας.
:confused:Καλητερα να πας στο γιατρο,το παπαγεωργειου εφημερευει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ant1637

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Παιδια οπως νιωθετε? Εγω νιωθω την καρδια μου να κανει συνεχεις τουμπες στο στηθος μου κ να μην μου φθανει ο αερας.
και εγω καπως ετσι νιωθω,δυσκολο να το περιγραψω :hmm:εχω σκεφτει τοσα διαφορετικα σεναρια για αυριο,απλα ελπιζω στο καλυτερο δυνατο...καλα αποτελεσματα σε ολους:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ten_ten

Νεοφερμένος

Ο ten_ten αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
εγω ειμαι μια χαρα, μολις ειδα το limitless γαμωτο δεν το ειχα δει τοσο καιρο να βρω την φορμουλα να εγραφα 19999
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ten_ten

Νεοφερμένος

Ο ten_ten αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Μία ερώτηση: Μπορούμε να δούμε τα αποτελέσματα και ηλεκτρονικά όπως πέρυσι. Στο άλτερ νομίζω πως κάτι τέτοιο ειπώθηκε. :/:

ναι μπορουμε θα τα αναρτησουν και στην ιστολεσιδα του ALTER...
μονο προσεξε εκει θα τα παρουσιαζει ο Αυτιας και πιθανον να πει τους βαθμους της γιαγιας σου
ασε που θα περνανε εμβολιμα και τα τρειλερ οτι ο αλαφουζος εκανε λαθρεμποριο καθως και ο καπετανιος του πλοιου του να προσελθει αυτοβουλως να δηλωσει τι ξερει για το ναυαγιο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
'Αντε και καλή μας επιτυχία...μακάρι αύριο να έχουμε όλοι χαρές και όχι λύπες....ενας χρόνος ήταν αφιερωμένος στο διάβασμα...ας βγει κάτι καλό από αυτό!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nipas

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Αφήστε τα... εγώ δεν εχω ιδιαίτερο πρόβλημα αλλά δε ξέρω τι θα μου ξημερώσει αύριο :P .Για τα online αποτελεσματα έχει κανείς ιδέα πότε θα μπορούμε να τα δούμε online στο site του υπουργείου? Λογικά πριν βγούν στα σχολεία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top