Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Γαμώτο αλήθεια???:(:(:( Δεν τολμάω να πάει εκεί και να ψάχνω με όλους θα κλάψω:cry_x:!Ευχαριστώ πάντως....:redface:Όσο για τους φίλους μου θα τους γράψω όπως πάντα...πόσο παραπάνω να χαλαστώ αύριο???
Ολοι εχουμε ...καλους....φιλους, να δεις για μενα τι θα λενε ετσι κ δεν εχω παει καλα, καποτε μενοιαζε σημερα ομως λιγες ωρες πριν την ανακοινωση απλα τους αγνοω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
ετσι ειναι το τι λενε οι αλλοι να μην σε νοιαζει καθολου...ετσι και αλλιως και να μην πας παλι θα την πουνε την κακια τους τους βαθμους σου θα μπορουν να τους δουν...αλλο ομως να εισαι εσυ εκει και να τους ακουσεις και να υπερασπιστεις τον εαυτο σου...και αλλο να φοβασαι και να κλεινεσαι στο καβουκι σου -σπιτακι σου...πηγαινε εκει και αμα σου την πουνε πες τους την χειροτερα...πες τους οτι οι βαθμοι δεν καθοριζουν τον ανρωπο απο το ζων...και εσυ ανηκεις στην δευτερη κατηγορια...υπαρχουν και αξιες τις οποιες δεν εχεις γνωρισει ποτε στην ζωη σου και αλλα τετοια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγω θα παω θα δω τους βαθμους θα τους βαλω στον υπολογιστη μοριων θα δω και θα φυγω...δεν με νοιαζει και να αρχισουν να ρωτανε..λες και ο αριθμος που θα τους πω θα με κρινει σαν ανθρωπο στην κοινωνια..οποιους τους νοιαζει τοσο ενας 5ψηφιος αριθμος ας τσιριζει και ας ρωταει τους παντες...μετα ανακοινωση στο φεικμπουκ κ.λ.π...πατε ολοι στο σχολειο παιδια θα ειναι ωραια εμπειρια...τα λεω αυτα γιατι ειδα τα προηγουμενα σχολια...καλη επιτυχιαααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Για να βγαλουμε το πρωσοπικο μας password απο το σχολειο τι χαρτια πρεπει να χουμε μαζι μας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
ΟΚ, περισσότερο σπόντα για το υπουργείο ήθελα να το κάνω. Όπως και να έχει καλά αποτελέσματα. Έτσι και αλλιώς και εγώ στην ίδια θέση θα είμαι του χρόνου.
Εδω παει το "εκει που εισαι ημουνα κ εδω που ειμαι θα θαρθεις";)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Για να βγαλουμε το πρωσοπικο μας password απο το σχολειο τι χαρτια πρεπει να χουμε μαζι μας?
τι εννοεις τι χαρτια πρεπει να εχεις μαζι σου?? και ποιο προσωπικο password? αυτο του μηχανογραφικου? αν ναι τοτε παρε καλου κακου ταυτοτητα και την καρτα υποψηφιου αν και δεν νομιζω να χρειαστει παρε τα μαζι σου για καλο και για κακο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
είναι σίγουρο ότι τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν αύριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos_1993

Νεοφερμένος

Ο christos_1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
είναι σίγουρο ότι τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν αύριο?

Άν δεν καταστραφεί ο κόσμος ναι ... ειναι σιγουρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

ten_ten

Νεοφερμένος

Ο ten_ten αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
μολις γυρισα απο μια εκδηλωση που ηταν και η Λυκειαρχισα :crazy:
μου ειπε οτι αυριο 0700 περιπου θα εχει παρει απο την δευτεροβαθμια καταστασεις κλπ
μία με μιαμιση ωρα για ελεγχο :hmm: και 0830 - 0900 να ειμαι εκει να μου τα πει
εννοειτε και σε οσα παιδια επιθυμουν
1100 θα τα τοιχοκολησουν
για οσους δεν θελουν τετ-τα-τετ
εγω την γουσταρω :redface: και 0800 θα ειμαι εκει :clapup:
αντε καλα αποτελεσματα σε ολους:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγω 9 το πρωι θα πάω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
τι εννοεις τι χαρτια πρεπει να εχεις μαζι σου?? και ποιο προσωπικο password? αυτο του μηχανογραφικου? αν ναι τοτε παρε καλου κακου ταυτοτητα και την καρτα υποψηφιου αν και δεν νομιζω να χρειαστει παρε τα μαζι σου για καλο και για κακο

Ναι τον κωδικο που βγαζουμε απ το σχολειο εννοω! Σ ευχαριστω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Εγω θα παω 10:30
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Δεν ειναι πολυ νωρις ?Εγω λεω σε 24 ωρες ναμαι εκει

Θες να πεις 12; Εκτος αν πας βραδυ:P Αλλα θα ειναι κλειστο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Μία ερώτηση: Μπορούμε να δούμε τα αποτελέσματα και ηλεκτρονικά όπως πέρυσι. Στο άλτερ νομίζω πως κάτι τέτοιο ειπώθηκε. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Σε ποια ισοσελιδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Θες να πεις 12; Εκτος αν πας βραδυ:P Αλλα θα ειναι κλειστο:P
Ωχ !!!! Ταχω παιξει!!! !2 ηθελα να γραψω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Σε ποια ισοσελιδα;

Άμα γνωρίζει κάποιος ας πει.

Δεν έχω ιδιαίτερη διάθεση να πάω αύριο στο σχολείο. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Τους κωδικους εως ποτε μπορουμς να τους παρουμες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top