Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mixalismylife

Νεοφερμένος

Η mixalismylife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω το ρούμ Αποτελέσματα Πανελλαδικων 2011 στο τσατ το έκανα.Όσοι πιστοί προσέλθετε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
εχεις ψαξει για κατατακτηριες???πηγαινε στην σχολη που σε ενδιαφερει και δεσ απο ποιες σχολες μπορεις να δωσεις κατατακτηριες για να μπεις σε αυτη την σχολη...αμα δεν θες να ξαναδωσεις ωστε να εισαι σε μια σχολη να παρεις πτυχιο και απο εκει και περα ειτε δινεις κατατακτηριες και μπαινεις στην επιθυμητη η πιανεις δουλεια με βαση το πτυχιο που εχεις ηδη παρει η κανεις και τα δυο ταυτοχρονα...αλλη εναλλακτικη ειναι ξεκινας να πας για κατατακτηριες και αμα βρεις στην πορεια το ψυχικο σθενος για αλλον ενα γυρο πανελληνιων δινεις ξανα...αλλα δηλωσε μια σχολη να μπεις να εχεις κατι σιγουρο γιατι ποτε δεν ξερεις τι σου ξημερωνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
εχεις ψαξει για κατατακτηριες???πηγαινε στην σχολη που σε ενδιαφερει και δεσ απο ποιες σχολες μπορεις να δωσεις κατατακτηριες για να μπεις σε αυτη την σχολη...αμα δεν θες να ξαναδωσεις ωστε να εισαι σε μια σχολη να παρεις πτυχιο και απο εκει και περα ειτε δινεις κατατακτηριες και μπαινεις στην επιθυμητη η πιανεις δουλεια με βαση το πτυχιο που εχεις ηδη παρει η κανεις και τα δυο ταυτοχρονα...αλλη εναλλακτικη ειναι ξεκινας να πας για κατατακτηριες και αμα βρεις στην πορεια το ψυχικο σθενος για αλλον ενα γυρο πανελληνιων δινεις ξανα...αλλα δηλωσε μια σχολη να μπεις να εχεις κατι σιγουρο γιατι ποτε δεν ξερεις τι σου ξημερωνει
Σωστο κ αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ten_ten

Νεοφερμένος

Ο ten_ten αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
παιδια, θελω την αποψη σας για ενα θεμα..αν τα μορια που βγαλετε δεν επαρκουν για την εισαγωγη στην επιθυμητη σχολη(φτου φτου) τι εχετε σκοπο να κανετε??..εγω προσωπικα εχω εναν στοχο εδω και πολλα χρονια και ειμαι ψιλοκολλημενη ..αν δεν τον φτασω σκεπτομαι να ξαναδωσω:verymad:.....αλλα οι περισσοτεροι μου λενε οτι ειναι μεγαλη δοκιμασια κι οτι ειναι καλυτερα να παω σε καποια αλλη σχολη που μ αρεσει...η αληθεια ειναι οτι εχω εναλλακτικες αλλα και παλι δεν ειναι αυτο το... κατι για μενα..!!(γουστα..)ειμαι μπερδεμενη...:confused::confused::confused:

επειδή εγώ δίνω δεύτερη φορά,
περυσι δεν έπιασα τον πρωτο μου στόχο έχω να σου πω ότι όλα αυτά ειναι βλακείες
η δεύτερη χρονιά είναι πολύ ποιο χαλαρή (όχι σχολείο περισσότερος χρόνος επανάληψη σε ήδη γνωστά)
άσε που ωριμάζεις και βλέπεις τα πάντα διαφορετικά...
επίσης σημαντικός παράγοντας η ψυχολογία στη διάρκεια των εξετάσεων... όλοι λιώνουν και εσύ πας σχετικά χαλαρά...
το θέμα είναι να πας δεύτερη φορά με την καρδιά σου και όχι σπρωγμένη από την οικογένεια ή από το πρέπει...
αν έχεις πραγματικά όνειρο κάτι συγκεκριμένο ΜΗΝ το αφήσεις, άλλωστε τι είναι 1 χρόνος παραπάνω .. θα τον χάσεις και να μην δώσεις δεύτερη φορά σίγουρα είτε λόγω καταλήψεων είτε λόγω του ότι δεν θα περάσεις όλα τα μαθήματα με την μία

όσον αφορά τις αναβαθμολογήσεις ο τρίτος κατά 99% βλέπει τις 2 προηγούμενες αν και δεν προβλέπεται και συνήθως χωρίζει το καρπούζι στη μέση... αυτά από ιδιαίτερα έγκυρη πηγή...
το ζήτημα είναι ότι καλύτερα να πάει ένα σχετικά μέτριο γραπτό σε 3 βαθμολογητή γιατί θα ευνοηθεί, αν βέβαια η όλη διαδικασία είναι δίκαιη ή όχι είναι άλλο θέμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki93

Νεοφερμένος

Η tzenaki93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Παιδιά μια ερώτηση γιατί δεν πήρα απάντηση : Ξέρουμε ποτε περιπου θα βγουν στο ιντερνετ τα αποτελεσματα?Κανενας που τα ειδε περυσι μπορει να μας πει?Θελω να τα δω πρωτα στο ιντερνετ ωστε να παθω μονη μου το σοκ και γενικα να αποφυγω όλους τους "φιλους-φίδια" μου!:(

Όποιος μπορει ας απαντησει.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα γιατί σου αρέσει αυτό που ισχύει τώρα. Μη σκέφτεσαι μόνο το δικό σου γραπτό που αν πάει αναβαθμολόγηση μπορεί να ωφεληθεί. Σκέψου το γραπτό κάποιου άλλου που έχει βαθμούς Α = 70, Β = 90 (γιατί ο Β έκανε λάθος πρόσθεση) και έρχεται Γ = 72. Λογικά το γραπτό αξίζει 14,2 , όμως με το σύστημα που ισχύει θα πάρει 16,2. Οπότε αυτός ο άλλος σου τρώει τη θέση στη σχολή που θέλεις. Το βρίσκεις δίκαιο?
ΣΕ 19 ΩΡΕΣ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ...


Δυστυχώς οι Πανελλήνιες δεν είναι δίκαιο σύστημα γιατί παίζουν και πολλοί αστάθμητοι παράγοντες. Και δεν είναι του χαρακτήρα μου να χαίρομαι επειδή ο άλλος είχε 10 μόρια πιο κάτω απο μενα και του τρωω τη θεση (αυτο ειναι μνησικακια).
Απο το ανοιχτο γαλαζιο με μικρα γραμματα πηγαμε σε κατι τεραστια κοκκινα...:cry_x::knife:

Παιδια μενω Ημαθια...δεν θελω να δηλωσω Κρητη..μου φαινεται πολυ μακρια κ.λ.π καμια γνωμη??
Γενικα θελω να ασχοληθω με βιολογια η χημεια..θα δηλωσω πρωτα βιολογικα θεσαλλονικης και πατρας αλλα δεν ξερω για κρητη..νομιζω πως θα ναι καλυτερα χημεια θεσαλλονικης

Θα σου προτεινα αν δεν εχεις προετοιμαστει ψυχολογικα να φυγεις τοσο μακρια, να δηλωσεις τη μοριακη βιολογια στην Αλεξανδρουπολη (αν εισαι θετικη)...ειναι παλι μακρια, αλλα δε χρειαζεσαι μια μερα για να πας απο κρητη στην πολη σου...επισης, αφου σε ενδιαφερει και η βιολογια και η χημεια, ενα καλο τμημα ειναι το Βιοχημειας και Βιοτεχνολογιας στη Λαρισα, που ειναι αρκετα κοντα σου και φυσικα συμφερει περισσοτερο. Ξερω οτι το Μοριακης Βιολογιας ειναι πιο υποβαθμισμενο απο το Βιολογιας προς το παρον, αλλα με τις ραγδαιες εξελιξεις που γινονται στη βιολογια ποτε δε ξερεις. Οσο για το αλλο, ειναι προσφατο τμημα και αρκετα καλο.

παιδια, θελω την αποψη σας για ενα θεμα..αν τα μορια που βγαλετε δεν επαρκουν για την εισαγωγη στην επιθυμητη σχολη(φτου φτου) τι εχετε σκοπο να κανετε??..εγω προσωπικα εχω εναν στοχο εδω και πολλα χρονια και ειμαι ψιλοκολλημενη ..αν δεν τον φτασω σκεπτομαι να ξαναδωσω:verymad:.....αλλα οι περισσοτεροι μου λενε οτι ειναι μεγαλη δοκιμασια κι οτι ειναι καλυτερα να παω σε καποια αλλη σχολη που μ αρεσει...η αληθεια ειναι οτι εχω εναλλακτικες αλλα και παλι δεν ειναι αυτο το... κατι για μενα..!!(γουστα..)ειμαι μπερδεμενη...:confused::confused::confused:

Κοιτα αν εισαι κολλημενη, ενας χρονος παραπανω απο τη ζωη σου δεν ειναι τιποτα, γιατι αυτο που θα επιλεξεις, λογικα θα ειναι το επαγγελμα με το οποιο θα ασχολεισαι μια ζωη. Εξαρταται βεβαια απο τις ψυχικες αντοχες και το κολλημα σου, αλλα αν το θες πολυ, πιστευω οτι αξιζει να το παλεψεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi235

Νεοφερμένος

Η Evi235 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
σημερα το βραδυ θα βγουν στατιστικα για το πως εχουμε γραψει απο το υπουργειο η κατι αναλογο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
υπαρχει αυτο το πραγμα???να βγαινουν στατιστικα το προηγουμενο βραδυ?δεν το ειχα ξανακουσει αλλα ειναι και κυριακη ποιος θα την κανει την χαμαλοδουλεια??? μαλλον αυριο θα βγουν μαζι με τις βαθμολογιες μας...χωρις να ξερω ακριβως υποθεσεις κανω***
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
σημερα το βραδυ θα βγουν στατιστικα για το πως εχουμε γραψει απο το υπουργειο η κατι αναλογο?
σήμερα το βράδυ θα πάνε στα μπουζούκια!! :crazy: :teasing: :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Παιδιά μια ερώτηση γιατί δεν πήρα απάντηση : Ξέρουμε ποτε περιπου θα βγουν στο ιντερνετ τα αποτελεσματα?Κανενας που τα ειδε περυσι μπορει να μας πει?Θελω να τα δω πρωτα στο ιντερνετ ωστε να παθω μονη μου το σοκ και γενικα να αποφυγω όλους τους "φιλους-φίδια" μου!:(

Όποιος μπορει ας απαντησει.....:)
Νομιζω οτι καποιος ειπε οτι βγαινουν αργοτερα (ισως απογευμα? δεν ξερω ακριβως) Παντως το σιγουρο ειναι οτι πρωτα ανακοινωνονται στα σχολεια. Οσο για τους "φιλους-φιδια" απλα γραφτους εκει που τους αξιζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διώνη

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Ξέρει κάποιος να απαντήσει από έγκυρη πηγή πότε ανεβαίνουν τα αποτελέσματα στο διαδίκτυο? Θα ανέβουν κι αυτά την ημέρα της ανάρτησής τους στα Λύκεια/ Γιατί δεν παίζει αύριο πρωί πρωί να πάω σχολείο με όλο το μπουλούκι καθηγητών- μαθητών και τα σχετικά "πώς τα πήγες εδώ και πώς τα πήγες εκεί?-. Και οι καθηγητές να είναι πάνω από τα κεφάλια μας, γιατί θα είναι λέει ΟΛΟΙ εκεί και θα περιμένουν κέρασμα. Καλά κρασιά. Όταν σε τρώει το άγχος νομίζω ότι αυτή η κατάσταση είναι αφόρητη...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aυριο μετα την ανακοινωση στα σχολεια θα βγουν και στο internet!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
εγω καλου κακου 8 η ωρα θα μπωστο ιντερνετ...παιδια πιστευω στο νετ μπαινουν πιο γρήγοραμεχρι να τα τοιχοκολήσουν στα σχολεια να να να τρώει πολυ χρόνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
μετα απο τα σχολεια βγαινουν τα αποτελεσματα στο ιντερνετ καπου το απογευμα τουλαχιστον αυτο μας λεει η περσινη μας εμπειρια γιατι με το υπουργειο που εχουμε δεν εχουν μεινει και πολλα σταθερα σε σχεση με περσι...δεν θελω να σε πληγωσω αλλα οι καθηγητες σου δεν θα σε ρωτανε πως πηγες διοτι πολυ απλα ξερουν ηδη τι πηρες...αυτοι κανουν τους τελευταιους ελεγχους...προσωπικα θα παω πιστευω ειναι μια εμπειρια και αυτη...και οι καλες εμπειριες και οι κακες ειναι ευπροσδεκτες διοτι πολυ απλα σου δινουν εμπειρια...και χρησιμοποιησα αυτη την λεξη μεσα σε δυο σειρες τεσσερις φορες αλλα τελοπαντων...και κατι λιγο οφφ τοπικ

εχετε δει το θρεντ για την δημοσια αιδω για παρακολουθειστε το λιγο και γραψτε αν μπορειτε και την γνωμη σας γιατι μου φαινονται λιγο παραξενες αυτες οι αποψεις που λεγονται ή εχουμε προχωρησει πραγματικα πολυ ή αλλιως δεν εξηγειται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Νομιζω οτι καποιος ειπε οτι βγαινουν αργοτερα (ισως απογευμα? δεν ξερω ακριβως) Παντως το σιγουρο ειναι οτι πρωτα ανακοινωνονται στα σχολεια. Οσο για τους "φιλους-φιδια" απλα γραφτους εκει που τους αξιζει
κατα τις 2μ.μ. !!! :clapup: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki93

Νεοφερμένος

Η tzenaki93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Νομιζω οτι καποιος ειπε οτι βγαινουν αργοτερα (ισως απογευμα? δεν ξερω ακριβως) Παντως το σιγουρο ειναι οτι πρωτα ανακοινωνονται στα σχολεια. Οσο για τους "φιλους-φιδια" απλα γραφτους εκει που τους αξιζει

Γαμώτο αλήθεια???:(:(:( Δεν τολμάω να πάει εκεί και να ψάχνω με όλους θα κλάψω:cry_x:!Ευχαριστώ πάντως....:redface:Όσο για τους φίλους μου θα τους γράψω όπως πάντα...πόσο παραπάνω να χαλαστώ αύριο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Άντε ακόμα να τους πάρετε? Κάτι άκουγα για 14 μετά γα 15, μετά άκουσα για 17 του μηνός... Anyway, ας είναι αύριο. Καλό κουράγιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Σε 14 ωρες!!:'(:'(:'(

(Δε θα κλεισω ματι:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Επειδη βλεπω οι περισσοτεροι θελετε να δειτε τα αποτελεσματα απο το ιντερνετ,να ξερετε πως δεν υπαρχει περιπτωση να βγουν πιο νωρις απο τι στα σχολεια (συμφωνα με τα τελευταια χρονια ).......Να πατε στο σχολειο,και οτι βαθμο βγαλατε να μην το κρυβετε οποιος σας ειρωνευτει να ξερετε πως ειναι ενα επιπεδο πιο κατω απο σας;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top