Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
μεχρι πεμπτη θα τον φτιαξεις τον κωδικο σιγα τα αυγα....δεν περναει η ωρα μιλαμε...εχω βαρεθει να δοκιμαζω τους βαθμους μου καθε τρεις και λιγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi235

Νεοφερμένος

Η Evi235 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
αυριο μολις απρουμε τους βαθμους παμε στο γραφειο στον διευθυντη για υπολογιστη μοριων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thalassolikos

Νεοφερμένος

Ο thalassolikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Τι να πω κι εγώ που δίνω αύριο φυσική ηλεκτρομαγνητισμό? Έχουμε κι εμείς τις μαύρες μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
αυριο μολις απρουμε τους βαθμους παμε στο γραφειο στον διευθυντη για υπολογιστη μοριων?
αν το κάνει αυτό το σχολείο σ ναι!!! στο δικό μου δεν γίνονται αυτά:whistle::whistle::whistle:
μπορείς και από το σπίτι σ βέβαια!! έχει και το ischool αναλογο πρόγραμμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Τι να πω κι εγώ που δίνω αύριο φυσική ηλεκτρομαγνητισμό? Έχουμε κι εμείς τις μαύρες μας :P
ωωω θεέ μου τι είναι αυτά;;; ηδη πόνεσε το κεφάλι μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis prok

Νεοφερμένος

Ο giannis prok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Μια ερώτηση παιδιά,κύριως για εμάς τις θετικής.
Το 2008 η Ιατρική Αλεξανδρούπολης είχε 18700 και από ότι ξέρω το μονο δύσκολο τότε ήταν τα μάθηματικά κατεύθυσνης.(διορθώστε με αν κάνω λάθος)

Φέτος έχουμε:
Δυσκολότερα θέματα και στα 5 μαθήματα μετά την έκθεση
Περισσοτερους εισακτέους στις ιατρικές σχολες.
Κατάργηση μεταγραφών,που θα πει ότι τα "στανταράκια" "δηλώνω αλεξανδρούπολη και έρχομαι αθηνα γιατί είμαι "τριτεκνος"" τελειώσανε,
που μαζί με οικονομική κρίση κάνουν ακόμα πιο δύσκολη την επαρχία για τους περισσοτερους.

Και καταλήγω:

Με βάση τα παραπάνω,λογικό δεν είναι να περιμένει κανεις τελευταία ιατρική στα 18500-18600;
(πάντα με γνώμονα τη σύγκριση με το 2008)

(περιττό να αναφέρω ότι και εγώ απ την άλλη θεωρώ από απίθανη έως και εξωπραγματική μια πτώση 400 μορίων στα ιατρικά,αλλα με βάση την παραπάνω λογική,ελπίζω ακόμα.)

Ακούω τη γνώμη σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μια ερώτηση παιδιά, κυρίως για εμάς της θετικής...
Το 2008 Ιατρική Αλεξανδρούπολης είχε 18700 και από ότι ξέρω το μόνο δύσκολο τότε ήταν τα Μαθηματικά Κατεύθυνσης.(Διορθώστε με αν κάνω λάθος..)

Φέτος έχουμε:
Δυσκολότερα θέματα και στα 5 μαθήματα μετά την Έκθεση.
Περισσότερους εισακτέους στις Ιατρικές Σχολές.
Κατάργηση μεταγραφών, που θα πει ότι τα στανταράκια "δηλώνω Αλεξανδρούπολη και έρχομαι Αθήνα γιατί είμαι τρίτεκνος" τελειώσαμε...
Που μαζί με οικονομική κρίση κάνουν ακόμα πιο δύσκολη την επαρχία για τους περισσότερους.

Και καταλήγω...

Με βάση τα παραπάνω, λογικό δεν είναι να περιμένει κανείς τελευταία Ιατρική στα 18500-18600;
(Πάντα με γνώμονα τη σύγκριση με το 2008..)

(Περιτό να αναφέρω ότι και εγώ από την άλλη θεωρώ από απίθανη ως και εξοπραγματική μια πτώση 400 μορίων στα Ιατρικά, αλλά με βάση την παραπάνω λογική, ελπίζω ακόμα..)

Ακούω τη γνώμη σας...

Εγω προσωπικα συμφωνω απολυτα μαζι σου..και απο τη στιγμη που λενε πως στη βιολογια που ειναι το κυριο μαθημα υπαρχουν μειωμενα αριστα (αναστροφη κ.λ.π που μιας και ειμαι θετικη ξερω οτι μπερδεψαν παρα πολλους "καλους¨ μαθητες) Μου φαινεται περιεργο που ειμαι αισιοδοξοσ για κατι αλλα ετσι μου φαινεται..βεβαια πιστευω οτι στο 2 κ 4 πεδιο θα εχει μεγαλυτρη πτωση...και νευριαζω καθε μερα με μια φιλη μου που θα εβγαλε 19000 σιγουρα και λεει λες να μην περασω? συγγνωμη και για τα αλλα παιδια αλλα με νευριαζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εγω προσωπικα συμφωνω απολυτα μαζι σου..και απο τη στιγμη που λενε πως στη βιολογια που ειναι το κυριο μαθημα υπαρχουν μειωμενα αριστα (αναστροφη κ.λ.π που μιας και ειμαι θετικη ξερω οτι μπερδεψαν παρα πολλους "καλους¨ μαθητες) Μου φαινεται περιεργο που ειμαι αισιοδοξοσ για κατι αλλα ετσι μου φαινεται..βεβαια πιστευω οτι στο 2 κ 4 πεδιο θα εχει μεγαλυτρη πτωση...και νευριαζω καθε μερα με μια φιλη μου που θα εβγαλε 19000 σιγουρα και λεει λες να μην περασω? συγγνωμη και για τα αλλα παιδια αλλα με νευριαζει...
Ποσο σιγουρα ειναι τα 19000 μορια >? Εγω επειδη ειμαι θεωρητικη δεν μπορω να υπολογισω αλλα κ αυτη Εκθεση π.χ. ποσο υπολογιζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ποσο σιγουρα ειναι τα 19000 μορια >? Εγω επειδη ειμαι θεωρητικη δεν μπορω να υπολογισω αλλα κ αυτη Εκθεση π.χ. ποσο υπολογιζει?
Επειδη καναμε μαζι ιδιαιτερα σε 2 μαθηματα..ξερω οτι εγραψε μαθηματικα 19 κ πανω..που τουλαχιστον στην πολη μου τα παιδια με τετοιο βαθμο ειναι 4-5...κ φυσικη εγραψε παρα πολυ καλα που οπως ακουγεται θα εχει τρομερη αποτυχια..εγω θα παραξενευτω αν η χαμηλοτερη ιατρικη ειναι 18700...! οντως για την εκθεση δεν μπορουμε να ξερουμε αλλα νομιζω πως με τις φετινες σσυνθηκες με φυσικη μαθηματικα πανω απο 90 και χημεια και βιολογια..δεν μπορω να μην νευριαζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis prok

Νεοφερμένος

Ο giannis prok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Όταν λες θα παρεξενευτείς;
πολύ θα σου φαίνεται ή λίγο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

thalassolikos

Νεοφερμένος

Ο thalassolikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Παδιά τις υψηλές βάσεις συνήθως τις κρατούν οι αθηναίοι υποψήφιοι γιατί και πιο πολλοί είναι και περισσότερες δυνατότητες λόγω καλύτερων φροντιστηρίων έχουν. Στο τμήμα μου το 65-70% των πρωτοετών είναι Αθηναίοι!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Όταν λες θα παρεξενευτείς;
Πολύ θα σου φαίνεται ή λίγο;
Πολυ..γυρω στα 18600 θα την περιμενω..αν και δεν θα δηλωσω ιατρικη δεν μ αρεσει το σπορ απο την αρχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Εμενα το μονο που με αγχωνη ειναι κ Εκθεση περυσι 1ος βαθμολογιτης μου βαζει 47, ο 2ος 65 και μπαινει 3ος και μου βαζει 36 !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εμενα το μονο που με αγχωνη ειναι κ Εκθεση περυσι 1ος βαθμολογιτης μου βαζει 47, ο 2ος 65 και μπαινει 3ος και μου βαζει 36 !!!!
:eek: ο χριστός και η παναγιά!!!!
ωωωχ τι με περιμένει αυριο.......:/:
μην πάθω και τπτ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εμενα το μονο που με αγχωνη ειναι κ Εκθεση περυσι 1ος βαθμολογιτης μου βαζει 47, ο 2ος 65 και μπαινει 3ος και μου βαζει 36 !!!!
Εχω ακουσει κ για 68 - 92 κ ο 3ος 66 κ αναρωτιεμαι ο 2ος που το βρηκε το 92? (οι αλλοι 2 επεσαν κοντα). Ο 3ος βαθμολογητης παιζει να βλεπει τις προηγουμενες δυο βαθμολογιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εχω ακουσει κ για 68 - 92 κ ο 3ος 66 κ αναρωτιεμαι ο 2ος που το βρηκε το 92? (οι αλλοι 2 επεσαν κοντα). Ο 3ος βαθμολογητης παιζει να βλεπει τις προηγουμενες δυο βαθμολογιες?
ωραια πραγματα χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
:eek: ο χριστός και η παναγιά!!!!
ωωωχ τι με περιμένει αυριο.......:/:
μην πάθω και τπτ...
Η Εκθεση ειναι παντα ο ασταθμητος παραγοντας. Κ η αδελφη μου οταν εδωσε ειχε 20 μορια διαφορα. Ευτυχως ο 3ος της εβαλε ενα βαθμο καπου στη μεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Οι εφημερίδες μιλάνε όλες για πτώση. Να, εδώ το ΕΘΝΟΣ (ΚΛΙΚ) προβλέπει πτώσεις που μου φαίνονται μάλλον υπερβολικές. (Η νεκροψία θα δείξει).



Υ.Γ. Βαγγελίτσα, σε 21 ώρες θα ξέρουμε...

*ΒαγγελίΝα με φωνάζουν.
Μπορείς να ανοίξεις λίγο ακόμα το χρώμα? Αμα το κανεις και διαφανες και δε το βλεπω ακομα καλύτερα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top