Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Παιδιά τα πρώτα δύο που είδα ηταν έκθεση(15,1) και βιολογία(18,3). Δε θέλω να θυμάμαι τι ένιωθα εκείνη τη στιγμή.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
ποτε εδινες περυσι που ειχε πεσει εκθεση η δια βιου μαθηση και η αυτομορφωση? αμα ειχε πεσει σε εμας αυτο μιλαμε θα κοπαναγα το κεφαλι μου στον τοιχο...ιδεα δεν θα ηξερα τι να γραψω...καλα κατι θα εγραφα αλλα οχι με την ευχερεια που εγραφα το φετινο θεμα...που μου ερχονταν συνεχεια ιδεες και μετα δεν ηξερε ποιες να επιλεξω...αλλα και το φετινο ειχε τις παγιδες του...διοτι πολυ βγηκαν εκτος θεματος στο σημειο που ελεγε πως βοηθαει στην διαδοση πληροφοριων η καπως ετσι δεν το θυμαμαι ακριβως και γραφαν αλλα ντι αλλον...γραφαν π.χ. καποια παιδια που ειδα εδω στο αι σκουλ και για τα αρνητικα του διαδικτυου που δεν στα ζηταγε πουθενα και γραφαν ολοκληρη παραγραφο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Ναι, πέρσι έδινα.. Σε αυτή τη βλακεία... Ήταν ένα θέμα που έπρεπε να περιμέναμε τα πάντα. Η έκθεση είναι πράγματι περίεργο μάθημα! Πχ πάντα έγραφα πολύ καλύτερα σε φροντ. και σχολείο. Μεγάλο ρόλο παίζουν και οι βαθμολογητές. το γραπτό μου είχε απόκλιση 11 μονάδων. Το θέμα είναι πως εντάξει, εμένα τότε μου στέρησε τη Θεσσαλονίκη, αλλά σε άλλους στερεί σχολή(ιατρική το χαρακτηριστικότερο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Σε αρκετά σχολεία δίνουν έτοιμο χαρτί στον καθένα με τους βαθμούς προφορικών και γραπτών, βαθμό πρόσβασης και τα μόρια για κάθε πεδίο. Δεν είναι υποχρεωτικό για το σχολείο, αν και θα έπρεπε, δεν είναι δύσκολο, απλά το λύκειο έχει έναν υπολογιστή μορίων, περνάει βαθμούς και τυπώνει. Σε μας το κάνουν κάθε χρόνο και ο διευθυντής μας είπε ότι θα το κάνουν και φέτος γιατί θεωρεί γυφτιά και ντροπή για το σχολείο να συνωστίζονται οι μαθητές στα κάγκελα και τα παράθυρα, να ψάχνουν έναν-έναν τους βαθμούς, να τους γράφουν σε κωλόχαρτα και να τρέχουν αλλού να υπολογίσουν τα μόρια τους.
Πέρυσι ήμουν στο σχολείο όταν ανακοινώθηκαν οι βαθμοί. Περίμεναν όλοι στο υπόστεγο και κάποια στιγμή βγήκαν έξω 3 καθηγητές, ένας για κάθε κατεύθυνση (χε, χε, φέτος θα βγουν 4 λόγω της Τ-1). Φώναζαν τα ονόματα και έδιναν στον καθένα το μπουγιουρντί του. Αφού τα μοίρασαν σε όσους ήταν εκεί, τα τζαμοκόλλησαν όπως λέει ο νόμος.
Υ.Γ. Σε 24 ώρες θα ξέρουμε. Καλά μας αποτελέσματα!!!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
πολυ καλο συστημα...σε εμας δεν νομιζω να το κανουν αλλα αλλη αισθηση εχει ολος αυτος ο συνωστισμος να εχεις το αγχος για τα δικα σου και να ψαχνεις σαν τρελος...εξαλλου εχει και το αι σκουλ μηχανη για υπολογισμο μοριων...και ενα παιδι σε καποιο αλλο θρεντ εδωσε και προγραμματακι για το κινητο για να υπολογιζεις τα μορια...αν το βρω θα το κατεβασω...εκτος αν το ξερει κανενας αλλος να το ποσταρει το λινκ για να το κανουμε νταουνλοντ εδω περα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Παιδιά η θετική και η τεχνολογική χωρίζονται σε διαφορετικά φύλλα βαθμολογιών σε όλα τα μαθήματα..? Ή μόνο στη Χημεία/Βιολογία αναρτώνται διαφορετικά χαρτιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Υπάρχει κανείς που θα κοιμηθεί απόψε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
εγω νομιζω θα κοιμηθω αλλα δεν ξερω τι ωρα θα γινει αυτο...ποτε δεν εχω αντεξει ενα ολοκληρο βραδυ ξυπνιος...το ρεκορ μου ειναι 6 το πρωι και εχει συμβει πολυ λιγες φορες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
ε σε καποια φαση θα νυσταξω...αλλα θα ειναι ο υπνος του τυπου πεταγομαι-καθε-10λεπτα-να-δω-τι-ωρα-ειναι

εγω νομιζω θα κοιμηθω αλλα δεν ξερω τι ωρα θα γινει αυτο...ποτε δεν εχω αντεξει ενα ολοκληρο βραδυ ξυπνιος...το ρεκορ μου ειναι 6 το πρωι και εχει συμβει πολυ λιγες φορες...

Στην 5ημερη δηλαδη κοιμοσουν πολλες ωρες?!
Σορρι για το οφ-τοπικ αλλα με παραξενεψε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tzenaki93

Νεοφερμένος

Η tzenaki93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Θα το δεχόσουν αυτό το "δώρο"? (Εμένα μου το πρότειναν και αρνήθηκα κατηγορηματικά).


Συμφωνώ με τον Δία...ούτε εγώ θα μπορούσα να το δεχτώ...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
δεν πηγα πενταημερη με το σχολειο πηγα πενταημερη στην νορβηγια ταξιδι ασχετο με το σχολειο ...και ναι ακομη και την τελευταια μερα κοιμηθηκα δυο ωρες πριν φυγω για αεροδρομιο και στο αεροπλανο που υπηρξε προβλημα λογω κρυου στα υδραυλικα(ειχε -20) παλι κοιμηθηκα κανα τριωρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πολυ καλο συστημα...σε εμας δεν νομιζω να το κανουν αλλα αλλη αισθηση εχει ολος αυτος ο συνωστισμος να εχεις το αγχος για τα δικα σου και να ψαχνεις σαν τρελος...εξαλλου εχει και το αι σκουλ μηχανη για υπολογισμο μοριων...και ενα παιδι σε καποιο αλλο θρεντ εδωσε και προγραμματακι για το κινητο για να υπολογιζεις τα μορια...αν το βρω θα το κατεβασω...εκτος αν το ξερει κανενας αλλος να το ποσταρει το λινκ για να το κανουμε νταουνλοντ εδω περα..

Αυτος ειναι ο υπολογιστης μοριων για κινητο..το κατεβασα ηδη να μου φυγει αυριο η αγωνια πιο γρηγορα :P
https://www.stoxosnet.gr/index.php/main/moria_mobile
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
ευχαριστω για την βοηθεια παω να το κατεβασω αμεσα να δω αν δουλευει κιολας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τιποτα ;) αντε καλη μας επιτυχιααα σε μενα δουλεψε μια χαρα κατεβασα το πρωτο αρχειο νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
εγω νομιζω θα κοιμηθω αλλα δεν ξερω τι ωρα θα γινει αυτο...ποτε δεν εχω αντεξει ενα ολοκληρο βραδυ ξυπνιος...το ρεκορ μου ειναι 6 το πρωι και εχει συμβει πολυ λιγες φορες...
Eγώ πέρσι κατάφερα να μείνω ξύπνιος μέχρι τις 6 το πρωί και μετά με πήρε ο ύπνος! :whistle:
Με ξύπνησε ο πατέρας μου δείχνοντάς μου τα αποτελέσματα...ομολογώ ήταν το ξύπνημα που θα μείνει για πάντα χαραγμένο στη μνήμη μου!:/: Τουλάχιστον τα νέα δεν ήταν δυσάρεστα.:P

Όσοι σκοπεύετε να μείνετε ξύπνιοι, πιείτε κι ένα καφεδάκι για να σας κρατήσει, αλλιώς θα σας λυγίσει η...ψυχική πίεση!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Eγώ πέρσι κατάφερα να μείνω ξύπνιος μέχρι τις 6 το πρωί και μετά με πήρε ο ύπνος! :whistle:
Με ξύπνησε ο πατέρας μου δείχνοντάς μου τα αποτελέσματα...ομολογώ ήταν το ξύπνημα που θα μείνει για πάντα χαραγμένο στη μνήμη μου!:/: Τουλάχιστον τα νέα δεν ήταν δυσάρεστα.:P

Όσοι σκοπεύετε να μείνετε ξύπνιοι, πιείτε κι ένα καφεδάκι για να σας κρατήσει, αλλιώς θα σας λυγίσει η...ψυχική πίεση!:P:D

Και αμα δεν πινουμε καφε??:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
σε ξυπνησε και σου εδειξε τα αποτελεσματα???? πολυ κακο αυτο...με το που ξυπνας να τα εχεις φατσα φορα η οπως αλλιως λεγεται η φραση τα αποτελεσματα??? τι πηγε και τα πηρε αυτος αντι για σενα?? και τι ωρα δηλαδη ξυπνησες που ειχε προλαβει να τα παρει ο πατερας σου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαι για τους παραδοσιακους τύπους ο υπολογιστης μοριων του iSchool ειναι 100% αξιόπιστος!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ε αμα κοιμηθηκε στις 6...κατα τις 11 θα τον ξυπνησε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Και αμα δεν πινουμε καφε??:whistle:
Πιείτε γάλα! Δε το λέω για πλάκα, λειτουργεί!;)
Ε, άμα δεν πίνετε ούτε γάλα, καθίστε στ αυγά σας.:P
Μακριά από ποτά πάντως, δεν θα καταλάβετε πότε κοιμηθήκατε!:P

ps. είδε ότι κοιμόμουν και πήγε κ τα πήρε μόνος του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top