Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
ο κοσμος εχει πραγματικα αναγκη απο ηθος οι πανελληνιες το δειχνουν ξεκαθαρα...το ποσο ανταγωνιστες γινομαστε απεναντι σε ολους μονο και μονο για να πετυχουμε τους ιδιαιτερους μας στοχους...ποδοπατουμε τον αλλον και δεν νοιαζομαστε καθολου φαινεται και απο το κολλημα που τρωνε μερικοι αμα βοηθησεις τον αλλον ο οποιος ειναι φιλος σου τοσα χρονια...κανουν λες και εκανες το εγκλημα του αιωνα...εγω προσωπικα βοηθησα σε ολα τα μαθηματα παιδια και μπορει να προσφερα απλοχερα μοναδες σε αρκετους...ομως τα πραγματα δεν μπορεις να τα βλεπεις εγωιστικα και διαγωνιστικα πρεπει να εισαι και ανθρωπος...και τωρα στα αποτελεσματα ισχυει το ιδιο...ακομη και αν δεν αντεξες και εμαθες τα αποτελεσματα μην βγαινεις και το κανεις τουμπανο σεβασου τον καημο του αλλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
ο κοσμος εχει πραγματικα αναγκη απο ηθος οι πανελληνιες το δειχνουν ξεκαθαρα...το ποσο ανταγωνιστες γινομαστε απεναντι σε ολους μονο και μονο για να πετυχουμε τους ιδιαιτερους μας στοχους...ποδοπατουμε τον αλλον και δεν νοιαζομαστε καθολου φαινεται και απο το κολλημα που τρωνε μερικοι αμα βοηθησεις τον αλλον ο οποιος ειναι φιλος σου τοσα χρονια...κανουν λες και εκανες το εγκλημα του αιωνα...εγω προσωπικα βοηθησα σε ολα τα μαθηματα παιδια και μπορει να προσφερα απλοχερα μοναδες σε αρκετους...ομως τα πραγματα δεν μπορεις να τα βλεπεις εγωιστικα και διαγωνιστικα πρεπει να εισαι και ανθρωπος...και τωρα στα αποτελεσματα ισχυει το ιδιο...ακομη και αν δεν αντεξες και εμαθες τα αποτελεσματα μην βγαινεις και το κανεις τουμπανο σεβασου τον καημο του αλλου...
Ποιος βγηκε κ τοκανε τουμπανο. Ειδηση δεν πηρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
ο κοσμος εχει πραγματικα αναγκη απο ηθος οι πανελληνιες το δειχνουν ξεκαθαρα...το ποσο ανταγωνιστες γινομαστε απεναντι σε ολους μονο και μονο για να πετυχουμε τους ιδιαιτερους μας στοχους...ποδοπατουμε τον αλλον και δεν νοιαζομαστε καθολου φαινεται και απο το κολλημα που τρωνε μερικοι αμα βοηθησεις τον αλλον ο οποιος ειναι φιλος σου τοσα χρονια...κανουν λες και εκανες το εγκλημα του αιωνα...εγω προσωπικα βοηθησα σε ολα τα μαθηματα παιδια και μπορει να προσφερα απλοχερα μοναδες σε αρκετους...ομως τα πραγματα δεν μπορεις να τα βλεπεις εγωιστικα και διαγωνιστικα πρεπει να εισαι και ανθρωπος...και τωρα στα αποτελεσματα ισχυει το ιδιο...ακομη και αν δεν αντεξες και εμαθες τα αποτελεσματα μην βγαινεις και το κανεις τουμπανο σεβασου τον καημο του αλλου...

Στο θεμα των Πανελληνιων δεν ειμαι υπερ του να τους βοηθαμε ολους,διοτι εκεινη την στιγμη κρινεται η επαγγελματικη σου αποκατασταση και ο κοπος που εκανες 1 ολοκληρο χρονο.

Στις ενδοσχολικες,και το βρακι μου να δωσω στον αλλον,δεν με πολυκαιει...Γιατι,για ενα απολυτηριο παιζεις εκει,οποτε το να βοηθησεις τον αλλον δεν ειναι τοσο κακο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Ποιος βγηκε κ τοκανε τουμπανο. Ειδηση δεν πηρα.
που λεει ο λογος αγαπητη δαναη που λεει ο λογος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
...και τωρα στα αποτελεσματα ισχυει το ιδιο...ακομη και αν δεν αντεξες και εμαθες τα αποτελεσματα μην βγαινεις και το κανεις τουμπανο σεβασου τον καημο του αλλου...
Δεν θα μπορούσα να παίξω θέατρο στο φίλο μου, να πηγαίναμε μαζί για τους βαθμούς, να ξέρω τους δικούς μου και να προσποιούμαι ότι έχω αγωνία. Θα θεωρούσα τον εαυτό μου χειρότερο από σκουλήκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Στο θεμα των Πανελληνιων δεν ειμαι υπερ του να τους βοηθαμε ολους,διοτι εκεινη την στιγμη κρινεται η επαγγελματικη σου αποκατασταση και ο κοπος που εκανες 1 ολοκληρο χρονο.

Στις ενδοσχολικες,και το βρακι μου να δωσω στον αλλον,δεν με πολυκαιει...Γιατι,για ενα απολυτηριο παιζεις εκει,οποτε το να βοηθησεις τον αλλον δεν ειναι τοσο κακο.
κανενα μελλον δεν κρινεται...αμα αξιζεις κατι θα το παρεις...μπορει οχι φετος αλλα καποια αλλη στιγμη...να σε ενημερωσω οτι υπαρχουν και τοσα αλλα ατομα με σκονακια...ο αλλος τον οποιο βοηθας σαφως δεν παει για 20 αλλα αμα μπορω να βοηθησω να παρει ενα 15-16 θα το κανω γιατι τον ιδιο βαθμο θα παρει και ο αλλος που ηταν ανεντιμος και εκανε σκονακι...γιατι ο τιμιος λοιπον να αδικηθει??? ευτυχως στην δικια μου κατευθυνση ολους τους ειχα απο κοντα και δεν εκανε κανεις σκονακι σε καμια μερα...ομως απο την θεωρητικη που ειχαμε αλλα 15 ατομα οι 5 ειχαν σκονακια...και ακομα και σε μαθημα βιολογιας γενικης εκει μου ηρθε να τους πω των επιτηρητων μα καλα εχει παει σε δυο ωρες τρεις φορες τουαλετα τι πρεπει να κανει για να τον μηδενισετε...αλλα δεν το εκανα δεν θα χασουμε και την αξιοπρεπεια μας για τους αλλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
που λεει ο λογος αγαπητη δαναη που λεει ο λογος...
Χωρις πλακα ψαχνω εναγωνιως να μαθω αν καποιοι εμαθαν τα αποτελεσματα για να μας πουν τι εγινε π.χ. στην Εκθεση αν ο βαθμος ηταν αυτος που περιμεναν κλπ. για συγκριτικα στοιχεια ,αλλα κανεις δε λεει τιποτα. Νιωθω να βρισκομαι στο απολυτο σκοταδι. Αλλα ευτυχως σε λιγοτερο απο 34 ωρες θα ξημερωσει για ολους μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Παιδια άσχετο και δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί, οι βαθμολογίες όταν βγουν σε ποια ιστοσελίδα??? στο ypepth.gr ή στο minedu.gr???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
minedu.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
χαχαχαχαχα εχεις μετρημενες τις ωρες??? και εγω την εχω αχτι την εκθεση...εκανα 4 ωρες την εβδομαδα μαθηματα και αλλες τοσες διαβασμα...πρεπει να παρω 17 και βαλε αλλιως θα κοπαναω το κεφαλι μου στον τοιχο...

Δεν θα μπορούσα να παίξω θέατρο στο φίλο μου, να πηγαίναμε μαζί για τους βαθμούς, να ξέρω τους δικούς μου και να προσποιούμαι ότι έχω αγωνία. Θα θεωρούσα τον εαυτό μου χειρότερο από σκουλήκι.

σου βαζω +1 γιατι ταυτιζομαι...ειμαι πολυ κακος ψευτης και ακομη χειροτερος ηθοποιος... :alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Δεν θα μπορούσα να παίξω θέατρο στο φίλο μου, να πηγαίναμε μαζί για τους βαθμούς, να ξέρω τους δικούς μου και να προσποιούμαι ότι έχω αγωνία. Θα θεωρούσα τον εαυτό μου χειρότερο από σκουλήκι.



κάποιοι φίλοι ίσως παιζουνε θέατρο μαζί σου.


Ακόμα και σήμερα θυμάμαι εκείνο το απόγευμα Σαββάτο που είδα τα αποτελέσματα με τους φιλόυς και τις φίλες μου. Είχα στενοχωρηθεί πάρα πολυ για ένα μάθημα που δε θέλω να το θυμάμαι :(
και για την παλιοέκεθση. Είμαι κλειστός τύπος θα ήθελα όταν βλέπω αποτελέσματα να είμαι εγώ και ο εαυτό μου. Να πανηγυρίσω μόνος μου να κλάψω μονος μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Συγνωμη, αλλα δε μπορω να μην το σχολιασω... Ποσο ηλιθιο τραγουδι παιζει να ειναι το συγκεκριμενο:P??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
χαχαχα... :rofl: :rofl: :rofl: ...ποσο μ'αρεσουν τα κυπριακα...αλλα πραγματικα που το βρηκες αυτο το τραγουδι...σκουλουκουιν φορα το βρακουιν....χαχαχαχα :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
πειτε μου οτι κατσατε και το ακουσατε! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
πειτε μου οτι κατσατε και το ακουσατε! :confused:
και βεβαια κατσαμε και το ακουσαμε...εγω τωρα το ακουω δευτερη φορα :whistle:...λαλαλαλα σκουλουκουιν σκουλουκουιν μπλα μπλα μπλα μπλα σκουλουκουιν σκουλουκουιν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ρε συ, λογω του τιτλου μου κινησε την περιεργεια:redface:... Ακους εκει σκουλουκουιν:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
και βεβαια κατσαμε και το ακουσαμε...εγω τωρα το ακουω δευτερη φορα :whistle:...λαλαλαλα σκουλουκουιν σκουλουκουιν μπλα μπλα μπλα μπλα σκουλουκουιν σκουλουκουιν
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Ρε συ, λογω του τιτλου μου κινησε την περιεργεια:redface:... Ακους εκει σκουλουκουιν:P!!

η περιέργεια σκοτωσε την γατα! :P

και αντε και ο απο πανω περιμενει αποτελεσματα και ειναι καμενος....εσυ ομως? δεν δικαιολόγησε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
χαχαχα... :rofl: :rofl: :rofl: ...ποσο μ'αρεσουν τα κυπριακα...αλλα πραγματικα που το βρηκες αυτο το τραγουδι...σκουλουκουιν φορα το βρακουιν....χαχαχαχα :rofl:

πειτε μου οτι κατσατε και το ακουσατε! :confused:

και βεβαια κατσαμε και το ακουσαμε...εγω τωρα το ακουω δευτερη φορα :whistle:...λαλαλαλα σκουλουκουιν σκουλουκουιν μπλα μπλα μπλα μπλα σκουλουκουιν σκουλουκουιν

είναι απο΄το cd ο τεμπέλης δράκος


το έβαλα γιατί είδα το σκουλικούην του dia και μου το θύμησε.
Ας γυρισουμε στο θέμα μας τώρα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Καλο παντως θα ειναι οταν παμε να δουμε τους βαθμους μας,ακομα και αν τα εχουμε παει καλυτερα απο αυτο που περιμεναμε,να διατηρησουμε μια σχετικη ψυχραιμια,και να μην πανυγηριζουμε σαν τρελοι...γιατι σιγουρα θα υπαρχουν και κλαματα στο καθε σχολειο...και να ειμαστε προετοιμασμενοι για το καλυτερο αλλα και το χειροτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Εγώ μόνο για το χειρότερο είμαι προετοιμασμένη :\
Θα μπορούσα να τα είχα πάει πολύ καλύτερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top