Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Marelpt

Νεοφερμένος

Ο Marelpt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ναι αυτο το θυμομουνα απο περυσι αλλα ειπα μηπως για να υπαρχει η εικονα αυτη ειχε δημιουργηθει ηδη η διευθυνση...
γιατι γραφει 2011 δεν ειναι παλια:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Η εικόνα ειναι και τροποποιημενη.
Απο την πρωτη στιγμη που ειναι διαθεσιμα θα δημιουργηθει απαραιτητα συνδεσμος παρόμοιος με αυτον του μηχανογραφικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.


ΚΛΙΚ ΣΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Το μονο που με αγχωνει ειναι ο βαθμος των μαθηματικων..ειμαι θετικη σε χημεια κ βιολογια εγραψα μια χαρα φυσικη δεν..αλλα ελπιζω τα μαθηματικα να μην ειναι κατω απο 14 για να εχω και καλες επιλογες απο 2ο 4ο πεδιο..αν ειναι κατω απο 14 δεν ξερω με τι κουραγιο θα δω τα υπολοιπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Ρε παιδια μηπως ξερετε που μπορουμε να βρουμε αυτην την διευθυνση που φαινεται στην εικονα?
https://www.emark.teicrete.gr/emark/Portals/0/images/panellinies-2011-apotelesmata.gif

Πρεπει να ναι ψευτικη...Εχει ορθογραφικο λαθος... "Οι αναρτηση..." ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marelpt

Νεοφερμένος

Ο Marelpt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Πρεπει να ναι ψευτικη...Εχει ορθογραφικο λαθος... "Οι αναρτηση..." ????

Α εχεις δικιο δεν το ειδα...:redface:
Μαλλον επειδη το γραφει με μικροσκοπικα γραμματακια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ειρηνη ανδρος

Νεοφερμένος

Η ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άνδρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παντως κυριακη ισως μπορεσουμε να μαθουμε τιποτα...:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.

νατ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η νατ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
παντως σημερα στο φροντηστηριο μας ειπε ενας καθηγητης πως κατι μαθητες του που τους εκανε ιδιαιτερα εμαθαν τα αποτελεσματα των πανελληνιων και επειδη ειχε παραξενευτει πλ τους ρωτησε μηπως ειχαν κανενα μεσο αλλα του ειπαν οτι σε ολα τα παιδια του σχολειου του εχουν ανακοινωθει. Πραγματηκα μου εκανε μεγαλη εντυπωση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
παντως σημερα στο φροντηστηριο μας ειπε ενας καθηγητης πως κατι μαθητες του που τους εκανε ιδιαιτερα εμαθαν τα αποτελεσματα των πανελληνιων και επειδη ειχε παραξενευτει πλ τους ρωτησε μηπως ειχαν κανενα μεσο αλλα του ειπαν οτι σε ολα τα παιδια του σχολειου του εχουν ανακοινωθει. Πραγματηκα μου εκανε μεγαλη εντυπωση....
Μαλλον ειπανε ψεμματα στο οτι τα εμαθαν ολα τα παιδια του σχολειου ,οτι ταμαθαν καποιοι μπορει κ ναναι αληθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Μαλλον ειπανε ψεμματα στο οτι τα εμαθαν ολα τα παιδια του σχολειου ,οτι ταμαθαν καποιοι μπορει κ ναναι αληθεια
Όσοι είχαν τις κατάλληλες διασυνδέσεις, έμαθαν τους βαθμούς τους και από την περασμένη Παρασκευή (10/6). Αυτό όμως, το να τα μάθανε ΟΛΑ τα παιδιά ενός σχολείου, σίγουρα είναι μούφα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Όσοι είχαν τις κατάλληλες διασυνδέσεις, έμαθαν τους βαθμούς τους και από την περασμένη Παρασκευή (10/6). Αυτό όμως, το να τα μάθανε ΟΛΑ τα παιδιά ενός σχολείου, σίγουρα είναι μούφα.

!0/6 λοιπον στα γενεθλια μου κ κανεις δεν σκεφθηκε απο το Υπουργειο να παρει κ μενα να μου πει τα χαμπερια:(:(:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
!0/6 λοιπον στα γενεθλια μου κ κανεις δεν σκεφθηκε απο το Υπουργειο να παρει κ μενα να μου πει τα χαμπερια
Θα το δεχόσουν αυτό το "δώρο"? (Εμένα μου το πρότειναν και αρνήθηκα κατηγορηματικά).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Θα το δεχόσουν αυτό το "δώρο"? (Εμένα μου το πρότειναν και αρνήθηκα κατηγορηματικά).

ας μου το προτειναν και εμενα και βλεπαμε...δεν ξερω αν θα το εβλεπα τελικα παντως θα ηθελα να δοκιμασω τον εαυτο μου...μπορει και να το ξεσκιζα να το ανοιξω αμεσως...εχεις μεσο διας????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
ας μου το προτειναν και εμενα και βλεπαμε...δεν ξερω αν θα το εβλεπα τελικα παντως θα ηθελα να δοκιμασω τον εαυτο μου...μπορει και να το ξεσκιζα να το ανοιξω αμεσως...εχεις μεσο διας????

-1,γιατι με επιασαν οι καλοσυνες μου βραδυατικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Θα το δεχόσουν αυτό το "δώρο"? (Εμένα μου το πρότειναν και αρνήθηκα κατηγορηματικά).


Δυσκολη ερωτηση :hmm:Πραγματικα δεν ξερω .Δνομιζω ναθελα να τα μαθω τοσο πιο νωρις απο ολους τους αλλους,για την παραμονη ομως παιζεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
στον εαυτο σου εβαλες -1?

σου εβαλα και εγω -1 διοτι διαφωνω να βαζουν ατομα -1 στον εαυτο τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
χαχαχα δεν μπορεις να βαθμολογισεις τον εαυτο σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Θα το δεχόσουν αυτό το "δώρο"? (Εμένα μου το πρότειναν και αρνήθηκα κατηγορηματικά).


Αληθεια τωρα,υπαρχουν ατομα που ταμαθαν τοσο νωρις? Πως γινεται αυτο?Αφου αποτι ειπαν τα τελευταια γραπτα εφθασαν 2-3 μερες πριν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Θα το δεχόσουν αυτό το "δώρο"? (Εμένα μου το πρότειναν και αρνήθηκα κατηγορηματικά).


Με λίγα λόγια μπορούσες να ανοίξεις το Χριστουγεννιάτικο δώρο σου πριν τα Χριστουγεννα και δε το άνοιξες για να ανοίξετε όλοι μαζί τα δώρα σας τα Χριστουγεννα;
Ειλιικρινά Μπράβο σου.


Ο κόσμος έχει ανάγκη το ήθος του Dias.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top