Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εγώ θα προτιμησω να το δώ απο το σπίτι και αν δω οτι δε βγαίνουν θα πάω απο το σχολείο απο το οποίο είμαι 1,5 λεπτό μακριά , μισό λεπτο τρεχοντας :D
Να πας απ το σχολειο, θα το ζησεις καλυτερα. Αλλοι γελανε αλλοι κλαινε,αλλοι ουρλιαζουν,αλλοι φιλιουνται,αγκαλιαζονται...Εγω ειχα παει τοτε με την αδελφη μου κ γινοταν ο κακος χαμος. Μου αρεσε κ ορκιστηκα οτι θα παω κ για τα δικα μου. Βεβαια μια αγωνια θα την εχω,αλλα ετσι κι αλλιως απο την αγωνια δεν γλυτωνουμε:/:

Εγώ δε θα κοιμηθώ, θα μάθω πότε βγαίνουν και το επόμενο βράδυ θα μαζευτούμε όλη σαν τάξη σε καμιά πλατεία με κιθάρα, πίτσες, μπύρες, μπόλικο χαβαλέ και θα το ξενυχτήσουμε. (ΑΣΧΕΤΟ) :P

Εγώ (λέω, δεν ξέρω) να μην πάω να δω τα χαρτιά που θα αναρτήσουν αλλά να πάω και να πάρω κατευθείαν το χαρτί που σου έχουνε υπολογίσει τα μόρια.Το παθαίνεις μια και έξω το σοκ :P

Μετά θα τους πω να μου δείξουν τα καρτελάκια από τα τετράδια για να δω πόσο πήρα σε κάθε ερώτημα. :P
Ισχυει κατι τετοιο?Νομιζω οτι για να δεις το γραπτο σου αρα κ τους βαθμους,πρεπει να πληρωσεις καποιο παραβολο στην Εφορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μιλησε για το αποκομμα της βαθμολογιας σε καθε ερωτημα ο Μητσος,π.χ.Α.1,Α.2 κλπ,οχι για το γραπτο.
Ξεχασα να αναφερω πως η καθηγητρια ανεφερε πως ειδαν οι βαθμολογητες αρκετα καλα γραπτα αλλα λιγα 100αρια στο ΑΟΘ.Στο ΑΟΔΕ τουλαχιστον στη Κοζανη οπου ο μαθητης δυσκολευοταν να αποδωσει καποια λεξη μεσα απο το βιβλιο ηταν πιο ελαστικοι,και αρκετα 98 ή 99 εγιναν 100.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kopitis89

Νεοφερμένος

Ο kopitis89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Η προχειρότητα του Υπουργείου φέτος δεν μας αφήνει να προβλέψουμε για το πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα....
Οπότε όλα να τα περιμένετε....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Ισχυει κατι τετοιο?Νομιζω οτι για να δεις το γραπτο σου αρα κ τους βαθμους,πρεπει να πληρωσεις καποιο παραβολο στην Εφορια

Εκεί που συμπλήρωνες τα στοχεία σου είχε από κάτω το κουτάκι που έβαζαν τα μόρια για κάθε ερώτημα. Αυτό σου δείχνουν, όχι το τετράδιο.

Μιλησε για το αποκομμα της βαθμολογιας σε καθε ερωτημα ο Μητσος,π.χ.Α.1,Α.2 κλπ,οχι για το γραπτο.
Ξεχασα να αναφερω πως η καθηγητρια ανεφερε πως ειδαν οι βαθμολογητες αρκετα καλα γραπτα αλλα λιγα 100αρια στο ΑΟΘ.Στο ΑΟΔΕ τουλαχιστον στη Κοζανη οπου ο μαθητης δυσκολευοταν να αποδωσει καποια λεξη μεσα απο το βιβλιο ηταν πιο ελαστικοι,και αρκετα 98 ή 99 εγιναν 100.

Α στο καλό, εγώ πίστευα ότι πλέον αυτό είναι ο κανόνας και εξαίρεση αυτοί που επικεντρώνονταν στο βιβλίο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Εγώ δε θα κοιμηθώ, θα μάθω πότε βγαίνουν και το επόμενο βράδυ θα μαζευτούμε όλη σαν τάξη σε καμιά πλατεία με κιθάρα, πίτσες, μπύρες, μπόλικο χαβαλέ και θα το ξενυχτήσουμε. (ΑΣΧΕΤΟ) :P

Εγώ (λέω, δεν ξέρω) να μην πάω να δω τα χαρτιά που θα αναρτήσουν αλλά να πάω και να πάρω κατευθείαν το χαρτί που σου έχουνε υπολογίσει τα μόρια.Το παθαίνεις μια και έξω το σοκ :P

Μετά θα τους πω να μου δείξουν τα καρτελάκια από τα τετράδια για να δω πόσο πήρα σε κάθε ερώτημα. :P

Το σκέφτηκα και αυτό, να πάω να πάρω πρώτα το χαρτί με τα μόρια.
Δεν ξέρω, ανάλογα, παίζει να είμαι και τελείως χαλαρή (μικρή πιθανότητα, αλλά πιθανότητα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Το σκέφτηκα και αυτό, να πάω να πάρω πρώτα το χαρτί με τα μόρια.
Δεν ξέρω, ανάλογα, παίζει να είμαι και τελείως χαλαρή (μικρή πιθανότητα, αλλά πιθανότητα)
Πρωτα δεν αναρτωνται τα αποτελεσματα κ μετα απο 1-2 μερες παιρνεις το χαρτακι προσβασης? Αυτο το χαρτι με τα μορια τι ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michael2393

Νεοφερμένος

Ο Michael2393 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Ναι. Πέρυσι που για πρώτη φορά τα έβγαλαν στο ίντερνετ, το σύστημα μπλόκαρε. Έτσι, αντί να καθήσω στο πι-σί περιμένοντας πότε ο σερβιτόρος της Αννούλας θα με εξυπηρετήσει, θα πάω στο σχολείο μου να περιμένω μαζί με τους φίλους μου, την ανυπομονησία μας και το χαβαλέ μας. Νομίζω ότι αυτό δεν γίνεται παντού, αλλά στο σχολείο μας πάντα (και είπαν ότι θα γίνει και φέτος) πριν τοιχοκολλήσουν τα αποτελέσματα, μας μοιράζουν στον καθένα τυπωμένους τους βαθμούς μας προφορικά - γραπτά - βαθμό πρόσβασης - μόρια για κάθε πεδίο. Και μετά μέχρι 30 Ιουνίου τα μηχανογραφικά. Άντε και καλά μας αποτελέσματα. Τον γάιδαρο τον φάγαμε, η ουρά μόνο έμεινε.



και στην ουρά μπορείς να πνιγείς όμως.................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
τα αποτελεσματα μπορουμε να τα μαθουμε και απο το ιντερνετ ετσι? Την ιδια στιγμη δεν τα βαζουν και στο σιτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ναι,περσυ βασικά πιο νωρίς νομίζω τα έβγαλαν στο σαιτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
ωραια ,αν και εχω τις αμφιβολιες μου για το ποσο καλα θα δουλεύει το σαιτ εκεινη την μερα (θα καταρευσει ο σερβερ τους στανταρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εδω δεν αντεχει οταν βγαινουν τα αποτελεσματα του Κρατικου που ειναι το 1/10 των υποψηφιων των πανελληνιων.Περσι νομιζω τα χανε ανεβασει μεσημερι προς απογευμα νομιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
ακουσατε τπτ αλλο για γραπτα?αν διορθωνει καποιος καθηγητης σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μαθηματικα Κατ. 30 σελιδες γραπτο βαθμολογηθηκε με 3/100.:P Εγραψε οτι ηξερε και δεν ηξερε ο φιλτατος.Κατα τα αλλα σε γενικες γραμμες απογοητευση τα νουμερα και σε κατευθυνση και σε γεν.παιδεια στα μαθηματικα με ελαχιστους αριστουχους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μαθηματικα Κατ. 30 σελιδες γραπτο βαθμολογηθηκε με 3/100.:P Εγραψε οτι ηξερε και δεν ηξερε ο φιλτατος.Κατα τα αλλα σε γενικες γραμμες απογοητευση τα νουμερα και σε κατευθυνση και σε γεν.παιδεια στα μαθηματικα με ελαχιστους αριστουχους
Μήπως έκανες κάποιο τυπογραφικό λάθος? :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
μαθηματικα εγω ειχα 25 σελιδες γραπτο ελπιζω να μην ειναι αναλογη περιπτωση:ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
αποτελεσματα;;;;;;;; ποτε βγαινουν;; ισχύει ότι πρέπει να βγουν πριν την εξέταση των ειδικων μαθιματων;; αν είναι ετσι βγαίνουν πριν τιϛ 11 ιουνιου π δινουμε αγγλικά (πρωτο ειδικο μαθιμα) έχετε ακουσει κατι;; έχει γίνει κάποια σχετική ανακοίνωση;;
δεν ισχυει !!!!!! καθε χρονο οι βαθμολογιες βγαινουν μετα τα ειδικα μαθήματα!!!!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αφου οι βαθμολογιες των ειδικων μαθηματων βγαινουν μετα τις κανονικες βαθμολογιες.Δεν βγαινουν ολες μαζι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
αποτελεσματα;;;;;;;; ποτε βγαινουν;; ισχύει ότι πρέπει να βγουν πριν την εξέταση των ειδικων μαθιματων;; αν είναι ετσι βγαίνουν πριν τιϛ 11 ιουνιου π δινουμε αγγλικά (πρωτο ειδικο μαθιμα) έχετε ακουσει κατι;; ;
δεν ισχυει !!!!!! καθε χρονο οι βαθμολογιες βγαινουν μετα τα ειδικα μαθήματα!!!!!!:whistle:
Μην ψάχνετε για σχέση ημερομηνιών ειδικών μαθημάτων και ημερομηνία ανακοίνωσης βαθμών των κανονικών μαθημάτων. Δεν υπάρχει κανόνας, είναι ότι τους κάτσει κάθε χρονιά. Να μερικά στοιχεία:
2007 : ειδικά 19/6-26/6 - βαθμοί 28/6
2008 : ειδικά 20/6-27/6 - βαθμοί 24/6
2009 : ειδικά 27/6-04/7 - βαθμοί 19/6
2010 : ειδικά 24/6-02/7 - βαθμοί 06/7 (απεργία)
2011 : ειδικά 11/6-20/6 - βαθμοί 14/6 (?)
μαθηματικα εγω ειχα 25 σελιδες γραπτο ελπιζω να μην ειναι αναλογη περιπτωση:ρ
Το τετράδιο έχει 16 σελίδες. Ζήτησες και δεύτερο?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Το τετράδιο έχει 16 σελίδες. Ζήτησες και δεύτερο?

15 φύλλα=> 30 σελίδες, φτάνει άνετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
15 φύλλα=> 30 σελίδες, φτάνει άνετα
Δίκιο έχεις: 15 φύλλα => 30 σελίδες + 1 φύλλο μιλιμετρέ (δεν πολλαπλασίασα χ2). Στη φυσική κάπου τόσο πρέπει να έγραψα, δεν μέτρησα σελίδες αλλά από εκεί που τελείωσα το μιλιμετρέ ήταν κοντά. Πάντως, αν δεν σου φτάσει το τετράδιο, μπορείς να ζητήσεις συμπλήρωμα και σου δίνουν πρόσθετα φύλλα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top