Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
10 Ιουνίου??My god :P
Καλά αν κλείνουν την Δευτέρα λογικά εντός μιας εβδομάδας θα έχουμε the results :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εμάς μας είπαν ότι τα βαθμολογικά κλείνουν την Δευτέρα!
Τοτε θαχουμε τα αποτελεσματα γυρω στις 10 Ιουνιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Θεωρω οτι ειναι λιγο δυσκολο να βγουν 10/6 καθως χρειαζεται χρονος μεχρι να πανε τα αποτελεσματα στο υπουργειο, να τα επεξεργαστουν και μετα να τα στειλουν στα σχολεια και να τα αναρτησουν την επομενη μερα...
Επιπλεον, 13/6 ειναι του Αγιου Πνεύματος, δηλαδη αργια, αρα και τοτε αποκλειεται να βγουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ε τότε ποντάρω στις 14 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
12 :D

Johnny ... είδες το ποστ μου για αυτο που ήθελες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
τα αποτελεσματα μπορουμε να τα δουμε και στο ιντερνετ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Αν τα βαθμολογικά κλείνουν τη Δευτέρα, λυπάμαι τα τελευταία γραπτά που θα διορθώνονται σε 4-5 λεπτά για να προλάβουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
εννοειται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Πολύ του δίνεις. Πάνω από 2 δε φτάνει, η μισή Ελλάδα θα κάνει refresh κάθε 10 δευτερόλεπτα.
Εγώ πάντως στο σχολείο μου θα πάω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
σε 5 λεπτά το πολύ θα έχει κολλήσει:P
Ναι. Πέρυσι που για πρώτη φορά τα έβγαλαν στο ίντερνετ, το σύστημα μπλόκαρε. Έτσι, αντί να καθήσω στο πι-σί περιμένοντας πότε ο σερβιτόρος της Αννούλας θα με εξυπηρετήσει, θα πάω στο σχολείο μου να περιμένω μαζί με τους φίλους μου, την ανυπομονησία μας και το χαβαλέ μας. Νομίζω ότι αυτό δεν γίνεται παντού, αλλά στο σχολείο μας πάντα (και είπαν ότι θα γίνει και φέτος) πριν τοιχοκολλήσουν τα αποτελέσματα, μας μοιράζουν στον καθένα τυπωμένους τους βαθμούς μας προφορικά - γραπτά - βαθμό πρόσβασης - μόρια για κάθε πεδίο. Και μετά μέχρι 30 Ιουνίου τα μηχανογραφικά. Άντε και καλά μας αποτελέσματα. Τον γάιδαρο τον φάγαμε, η ουρά μόνο έμεινε.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Πολύ του δίνεις. Πάνω από 2 δε φτάνει, η μισή Ελλάδα θα κάνει refresh κάθε 10 δευτερόλεπτα.
Εγώ πάντως στο σχολείο μου θα πάω. :P

Και εγώ θα συρθώ μέχρι το σχολείο πρωί πρωί(αν έχω καταφέρει να κοιμηθώ το προηγούμενο βράδυ), μην έχουν πλακώσει όλοι και αρχίσουν "πως έγραψες?", "α, εγώ έγραψα τόσο", γιατί θα τους πάρει και θα τους σηκώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ακομα παντως ειδικα εδω στο βαθμολογικο της Κοζανης,οι καθηγητες κλεινουν 7-8 ωρες βαθμολογησης,και μια καθηγητρια μου χτες τελειωσε τον τελευταιο φακελο της στο ΑΟΘ.ΑΟΔΕ εχει τελειωσε.Ψιλοαποκλειει τη 10η Ιουνιου,αλλα μεχρι τις 15 θα τα βγαλουν πιστευει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagia_z

Νεοφερμένος

Η Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Διδυμότειχο (Έβρος). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
αποτελεσματα;;;;;;;; ποτε βγαινουν;; ισχύει ότι πρέπει να βγουν πριν την εξέταση των ειδικων μαθιματων;; αν είναι ετσι βγαίνουν πριν τιϛ 11 ιουνιου π δινουμε αγγλικά (πρωτο ειδικο μαθιμα) έχετε ακουσει κατι;; έχει γίνει κάποια σχετική ανακοίνωση;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ θα προτιμησω να το δώ απο το σπίτι και αν δω οτι δε βγαίνουν θα πάω απο το σχολείο απο το οποίο είμαι 1,5 λεπτό μακριά , μισό λεπτο τρεχοντας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εγω θα μαι μακριά....Πολύυυυ μακριά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Παντως πριν 2 χρονια που εδινε η αδελφη μου ,πρωτα βγηκαν τα αποτελεσματα κ μετα αρχισαν τα ειδικα μαθηματα κ ετσι οι φιλοι - ες της δεν πηγαν να γραψουν Αγγλικα ,γιατι ειχαν πιασει τα μορια για τη Νομικη,η αδελφη μου πηγε για πλακα κ πηρε κ 19 βεβαια δεν το χρησιμοποιησε πουθενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Και εγώ θα συρθώ μέχρι το σχολείο πρωί πρωί(αν έχω καταφέρει να κοιμηθώ το προηγούμενο βράδυ), μην έχουν πλακώσει όλοι και αρχίσουν "πως έγραψες?", "α, εγώ έγραψα τόσο", γιατί θα τους πάρει και θα τους σηκώσει.

Εγώ δε θα κοιμηθώ, θα μάθω πότε βγαίνουν και το επόμενο βράδυ θα μαζευτούμε όλη σαν τάξη σε καμιά πλατεία με κιθάρα, πίτσες, μπύρες, μπόλικο χαβαλέ και θα το ξενυχτήσουμε. (ΑΣΧΕΤΟ) :P

Εγώ (λέω, δεν ξέρω) να μην πάω να δω τα χαρτιά που θα αναρτήσουν αλλά να πάω και να πάρω κατευθείαν το χαρτί που σου έχουνε υπολογίσει τα μόρια.Το παθαίνεις μια και έξω το σοκ :P

Μετά θα τους πω να μου δείξουν τα καρτελάκια από τα τετράδια για να δω πόσο πήρα σε κάθε ερώτημα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagia_z

Νεοφερμένος

Η Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Διδυμότειχο (Έβρος). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μαλιστα... thnx Δανάη... ναι το λογικό είναι να βγουν πριν τα ειδικά μαθιματα.. για να ξέρειϛ που βρίσκεσαι κ αν είναι ανάγκη τελικά να τα δωσεις.... άρα guys........ κατά τιϛ 10 να τα περιμένουμε τα << αγαπητά >> αποτελέσματα....................... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top