Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
απο του χρονου καλα θα κανουν να προσεχουν,
ειναι σοβαρα αυτα τα λαθη δεν ειναι παιξε-γελασε...
Δεν ειναι δυνατον να εχεις βγαλει 18000 και να μην ξερεις τι θες να κανεις στη ζωη σου......
γιατι παλευες τοσο καιρο???? μονο και μονο για τα 18000 μορια???

Κοίτα, εγώ αρχικά δεν είχα καμία σχολή στο μυαλό μου. Στόχος μου ήταν να γράψω όσο καλύτερα μπορούσα και από εκεί και πέρα βλέπαμε.. Στην πορεία άρχισα να σκέφτομαι κάποια πράγματα και μάλλον έχω καταλήξει και λογικά περνάω εκεί που θέλω(?).
Δεν νομίζω ότι είναι το καλύτερο(τουλάχιστον όσον αφορά εμένα) να βάζεις ως αυτοσκοπό μια συγκεκριμένη σχολή, να έχεις όλη τη χρονιά μόνο αυτή στο μυαλό σου, και ιδιαίτερα αν είναι υψηλόβαθμη να αγχώνεσαι για το αν θα την πιάσεις ή όχι και μετά αν αποτύχεις να σε πάρει από κάτω γιατί δεν έχεις κάποια εναλλακτική..
Κάποιος άλλος πάλι, μπορεί να κάνει το αντίθετο από εμένα. Εξαρτάται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι ειναι θλιβερο να ζουμε σε μια εποχη οπου δεχομαστε καθημερινα τοσα ερεθισματα,
και να φτανουμε 18 και ακομα να μην ξερουμε τι θελουμε, τι σοι υπευθυνοι πολιτες γινομαστε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Σιγά ρε συ.Εδώ οι 30αρηδες δεν είναι υπεύθυνοι πολίτες.Εμείς θα μαστε;:P
Και ελπίζω για ερεθίσματα να μην εννοείς την τηλεόραση;:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι ειναι θλιβερο να ζουμε σε μια εποχη οπου δεχομαστε καθημερινα τοσα ερεθισματα,
και να φτανουμε 18 και ακομα να μην ξερουμε τι θελουμε, τι σοι υπευθυνοι πολιτες γινομαστε???

Μην το λες. Υπάρχει πίεση απο παντού και στην τελική πως μπορεί κάποιος να ξέρει αν θα του αρέσει μια επιστήμη που δεν έχει ξανακάνει και θα την κάνει για πρώτη φορά στο πανεπιστήμιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι ειναι θλιβερο να ζουμε σε μια εποχη οπου δεχομαστε καθημερινα τοσα ερεθισματα,
και να φτανουμε 18 και ακομα να μην ξερουμε τι θελουμε, τι σοι υπευθυνοι πολιτες γινομαστε???

Με τα τόσα ερεθίσματα που δεχόμαστε δεν είναι και τόσο εύκολο να επιλέξεις. Από ένα σημείο και μετά, υπεισέρχονται και άλλοι παράγοντες πέρα από τι τι σου αρέσει, με κυριότερο πλέον την ανεργία. Μια τέτοια επιλογή δε μπορεί να γίνει βιαστικά, και κυρίως όχι κάτω από την πίεση των εξετάσεων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Προκειται κανεις να μαθει νωριτερα τα αποτελεσματα?Παιζει τετοια περιπτωση?Γιατι ακουστηκε οτι εφετος ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα,εχει δωσει αυστηρες εντολες η υπουργος
Και πέρυσι νομίζω το ίδιο είχαν πει. Και πολλοί τελικά έχουν τον γνωστό του γνωστού και μαθαίνουν πιο πριν. Επίσης πέρυσι ακούστηκε και για πολλους που πληροφορήθηκαν τους βαθμούς από κομματικές νεολαίες. Πάντως, για μένα αυτό είναι απαράδεκτο. Τους βαθμούς πρέπει να τους μαθαίνουμε ΟΛΟΙ την ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.
Θα γράψω και κάτι ακόμα (και ας σας φανεί "κάπως"): Επειδή ξέρω ότι οι γονείς μου έχουν "διασυνδέσεις" τους απαγόρεψα να μάθουν κάτι πριν.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Επειδή ξέρω ότι οι γονείς μου έχουν "διασυνδέσεις" τους απαγόρεψα να μάθουν κάτι πριν.


Καλά κι εμένα έχουν κάτι ξαδέρφες ή δε θυμάμαι τι που δουλεύουν στο υπουργείο, αλλά κι εγώ τους το έχω απαγορεύσει και ακόμα και να μάθουν, εγώ δε θέλω να ξέρω. Είναι άδικο, να είναι όλοι σε αναμμένα κάρβουνα και εγώ να το ξέρω από πριν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
mathisp δεν είναι θέμα ωριμότητας. Το τι ακούμε για ένα επάγγελμα, με το τι είναι στην πραγματικότητα απέχει μίλια. Επίσης σκέψου πόσοι και πόσοι μαθητές πορώνονται με την ιδέα ενός επαγγέλματος (χαρακτηριστικό κοντινό μου παράδειγμα οι σχολές Πληροφορικής που οι μαθητές έχοντας δει ΑΕΠΠ λένε θα μπουν σε αυτές για να γίνουν προγραμματιστές) και όταν μπαίνουν στις αντίστοιχες σχολές ξενερώνουν γιατί αλλιώς τα είχαν καταλάβει και λίγο πολύ τα πανεπιστήμια δε συνδέονται τόσο άμεσα με την αγορά εργασίας. Τι να κάνει ένας τέτοιος μαθητής που κόπιασε και είδε πως ενώ μπήκε στη σχολή των ονείρων του αποδείχθηκε πως είναι μια φούσκα; Το να ανακαλύψεις το ταλέντο σου είναι δύσκολο. Σε άλλους παίρνει μια ζωή... Εγώ ακόμα το ψάχνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ant1637

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Κοίτα, εγώ αρχικά δεν είχα καμία σχολή στο μυαλό μου. Στόχος μου ήταν να γράψω όσο καλύτερα μπορούσα και από εκεί και πέρα βλέπαμε.. Στην πορεία άρχισα να σκέφτομαι κάποια πράγματα και μάλλον έχω καταλήξει και λογικά περνάω εκεί που θέλω(?).
Δεν νομίζω ότι είναι το καλύτερο(τουλάχιστον όσον αφορά εμένα) να βάζεις ως αυτοσκοπό μια συγκεκριμένη σχολή, να έχεις όλη τη χρονιά μόνο αυτή στο μυαλό σου, και ιδιαίτερα αν είναι υψηλόβαθμη να αγχώνεσαι για το αν θα την πιάσεις ή όχι και μετά αν αποτύχεις να σε πάρει από κάτω γιατί δεν έχεις κάποια εναλλακτική..
Κάποιος άλλος πάλι, μπορεί να κάνει το αντίθετο από εμένα. Εξαρτάται..
Θα διαφωνισω διοτι ολη τη χρονια μια σχολη ειχα στο μυαλο μου και αυτο μου εδωσε απιστευτη δυναμη στις δυσκολες στιγμες της κουρασης,της πιεσης και του αγχους.Πιστευω οτι σιγουρα εξαρταται απο την προσωπικοτητα του καθε ατομου.Κατα τη γνωμη μου παντως,ειναι υπεροχο να κυνηγας τα ονειρα σου ακομα και αν δεν πραγματοποιηθουν,ιδιαιτερα τα ονειρα τα οποια ονειρευοσουν για μεγαλο χρονικο διαστημα.Φιλικα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Σιγά ρε συ.Εδώ οι 30αρηδες δεν είναι υπεύθυνοι πολίτες.Εμείς θα μαστε;:P
Και ελπίζω για ερεθίσματα να μην εννοείς την τηλεόραση;:eek:

Το πρωτο που λες αποτελει ενα εκ των κυριοτερων λογων που η χωρα μας εφτασε στο αμην....

Δεν ειχα στο μυαλο μου την τηλεοραση οταν το εγραφα, αλλα τωρα που το ξανασκεφτομαι γιατι οχι???

Μην το λες. Υπάρχει πίεση απο παντού και στην τελική πως μπορεί κάποιος να ξέρει αν θα του αρέσει μια επιστήμη που δεν έχει ξανακάνει και θα την κάνει για πρώτη φορά στο πανεπιστήμιο?
Οχι το λεω, γιατι και μενα μου τα κανανε τσουρεκια ολη τη χρονια και ξερω πολυ καλα τι εννοεις!!

πως θα ξερει???
τοσα χρονια στο σχολειο ουτε ενα μαθημα δεν σου αρεσε???
ουτε ενα πολυ μικρο κομματι του???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γιατί από την τβ το μόνο που προβάλλεται είναι η δικηγορία και η ιατρική,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Οσο αφορα το θεμα των μηχανογραφηκων και τα επαγγελματα...Οι περισσοτεροι ψυχολογοι υποστηριζουν οτι η καταλληλοτερη κατα μεσο ορο ηλικια για να επιλεξει καποιος επαγγελμα ειναι τα 22-23 αλλα τοτε τελειωνουμε τις σπουδες χεχε! Οποτε πιστευω πως ειναι καλυτερο να καταθετουμε μηχανογραφικα αφου δουμε τα μορια γιατι, 1ον στην ηλικια μας πολλα παιδια εχουν αρκετα ρευστη σκεψη που σημαινει οτι αλλαζουν ιδεες,γουστα κ.λ.π απο μερα σε μερα οποτε απο τον Μαρτιο μεχρι τον Μαιο καποιος μπορει να θελει να προσθεσει κατι στο μηχανογραφικο του και αφου κανεις δεν μας εχει κανει σωστο επαγγελματικο προσανατολισμο το υπουργειο μας "χρωσταει" μια μικρη παραταση καταθεσης...2ον πολλα παιδια που υποτιμουν ή υπερεκτημουν τις δυνατοτητες τους ή τους ετυχε μια στραβη και επεσαν πολυ εξω απο αυτο που ειχαν στο μυαλο τους οποτε προσαρμοζουν λιγο πολυ της επιλογες τους χωρις να αποκλειουν σχολες που ισως τελικα να τους αρεσουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
μεχρι σημερα υπηρχε το 10% απο του χρονου ομως? Τι?
Επειδή πιστεύω ότι χρειάζεται μια 2η ευκαιρία σε όσους έκαναν λάθος στο μηχανογραφικό και επειδή νομίζω ότι η κ. Διαμαντοπούλου ή ο κ. Πανάρετος διαβάζουν το ischool , τους προτείνω από του χρόνου: Μηχανογραφικό χωρίς εξετάσεις για το 5% των θέσεων για μια μόνο χρονιά και όχι για σχολή που ο υποψήφιος έχασε την περασμένη χρονιά.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Θα διαφωνισω διοτι ολη τη χρονια μια σχολη ειχα στο μυαλο μου και αυτο μου εδωσε απιστευτη δυναμη στις δυσκολες στιγμες της κουρασης,της πιεσης και του αγχους.Πιστευω οτι σιγουρα εξαρταται απο την προσωπικοτητα του καθε ατομου.Κατα τη γνωμη μου παντως,ειναι υπεροχο να κυνηγας τα ονειρα σου ακομα και αν δεν πραγματοποιηθουν,ιδιαιτερα τα ονειρα τα οποια ονειρευοσουν για μεγαλο χρονικο διαστημα.Φιλικα:)

το κερω, γι αυτο ειπα πως εξαρταται απο το ατομο. Εμενα θα με γεμιζε αγχος κ ανασφαλεια για το αν θα τα καταφερω και θα με κουραζε περισσοτερο ψυχικα,εσενα σου εδινε δυναμη. Αναλογα τον χαρακτηρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
απο του χρονου καλα θα κανουν να προσεχουν,
ειναι σοβαρα αυτα τα λαθη δεν ειναι παιξε-γελασε...
Δεν ειναι δυνατον να εχεις βγαλει 18000 και να μην ξερεις τι θες να κανεις στη ζωη σου......
γιατι παλευες τοσο καιρο???? μονο και μονο για τα 18000 μορια???

Δεν είναι τυχαίο όπου στην Ελλάδα σπουδάζει το 70% των νέων (παγκόσμια πρωτοτυπία)...Το θέμα είναι αν σπουδάζει πραγματικά και τι μένει στο τέλος από όλο αυτό!

αυτο.
Δεν καταλαβαινω γιατι ολοι πρεπει να μπαινουν στο πανεπιστημιο ενω δεν εχουν ιδεα τι τους αρεσει(αν θα τους αρεσει).Γιατι?για να λεει η γειτονισα α κοιτα το παιδι της διπλανης εβγαλε 18κ πωπωπω.?
Δεν ειναι μικρο το ποσοστο των μαθητων που εχουν βγαλει αριστη βαθμολογια στις πανελλαδικες και δεν εχουν ιδεα τι θελουν.Απλα περνανε καπου χωρις να το θελουν πραγματικα και τρωνε την θεση καποιου αλλου κακομοιρη που εκει ηταν ο στοχος του.
Και μετα αναρωτιομαστε γιατι υπαρχει τοσο μεγαλη αδιαφορια απο τους φοιτητες για τις σπουδες τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Άλλαξα γνώμη. Θέλω να βγουν ΤΩΡΑ τα αποτελέσματα. Χτες είδα στον ύπνο μου ότι ήμουν σε ένα δωμάτιο με ένα τραπέζι και πάνω στο τραπέζι ήταν όλα τα διαγωνίσματά μου των πανελληνίων και ιστορία είχα γράψει 14 και αρχαία 12 :O
Παρακάτω δε μπορούσα να δω.
Ήταν τόσο αληθινό, που το πρωί νόμιζα πως πράγματι είχαν βγει και είχα γράψει τόσο.
Να βγουν όσο πιο γρήγορα να τελειώνουμε. Θα στηθώ από τις 5 στο σχολείο ειλικρινά, δε με είχε πιάσει το άγχος γι αυτά τόσο καιρό, αλλά μου βγήκε τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μηχανογραφικό χωρίς εξετάσεις για το 5% των θέσεων για μια μόνο χρονιά και όχι για σχολή που ο υποψήφιος έχασε την περασμένη χρονιά.

Γιατί αυτό? :hmm: Μπορεί να πέσει η βάση της σχολής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Άλλαξα γνώμη. Θέλω να βγουν ΤΩΡΑ τα αποτελέσματα. Χτες είδα στον ύπνο μου ότι ήμουν σε ένα δωμάτιο με ένα τραπέζι και πάνω στο τραπέζι ήταν όλα τα διαγωνίσματά μου των πανελληνίων και ιστορία είχα γράψει 14 και αρχαία 12 :O
Παρακάτω δε μπορούσα να δω.
Ήταν τόσο αληθινό, που το πρωί νόμιζα πως πράγματι είχαν βγει και είχα γράψει τόσο.
Να βγουν όσο πιο γρήγορα να τελειώνουμε. Θα στηθώ από τις 5 στο σχολείο ειλικρινά, δε με είχε πιάσει το άγχος γι αυτά τόσο καιρό, αλλά μου βγήκε τώρα.

Και εγώ είδα ότι έβγαλα 17800κατι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Και εγώ είδα ότι έβγαλα 17800κατι :D
Α το έχω δει κι αυτό, είχα βγάλει 18893(:eek:) και είχα δηλώσει φιλολογία πάτρας(:/:-για τη φιλολογία, όχι για την Πάτρα, μια χαρά πόλη είναι-) και δεν ήθελα να πάω με τίποτα, γιατί όταν το δήλωσα το μετάνιωσα αμέσως και δε μπορούσα να το αλλάξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Α το έχω δει κι αυτό, είχα βγάλει 18893(:eek:) και είχα δηλώσει φιλολογία πάτρας(:/:-για τη φιλολογία, όχι για την Πάτρα, μια χαρά πόλη είναι-) και δεν ήθελα να πάω με τίποτα, γιατί όταν το δήλωσα το μετάνιωσα αμέσως και δε μπορούσα να το αλλάξω.

18893 ήταν ακριβώς η βάση της Νομικής Αθηνών το 2009 και το 2010 .. τυχαίο??Δεν νομίζω! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top