Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
ναι ...μα δεν με είδατε έγινε χαμός ...:clapup:
Θ Ε Α

--

Σε μια ωρα κ κατι μπαινουμε στο μηνα που θα βγουν οι βαθμολογιες των πανελληνιων!!Πως αισθανεσθε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Σε μια ωρα κ κατι μπαινουμε στο μηνα που θα βγουν οι βαθμολογιες των πανελληνιων!!Πως αισθανεσθε?

Επιτελους!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ δεν αισθάνομαι τίποτα. Μάλλον φταίει το ότι θα δώσω του χρόνου
Ultra Spam!
Edit: μην δαγκώνετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Εχουμε κανενα νεο για τ αποτελεσματα? Εχω γενεθλια 9 Ιουνιου και θελω να χουν βγει μεχρι τοτε αν ειναι αυτα που περιμενω αλλιως να αργησουνε λιγο...λολλλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Εχουμε κανενα νεο για τ αποτελεσματα? Εχω γενεθλια 9 Ιουνιου και θελω να χουν βγει μεχρι τοτε αν ειναι αυτα που περιμενω αλλιως να αργησουνε λιγο...λολλλ

Χαχα!!!Εγώ έχω στις 21 και αμφιβάλλω αν θα τους ξέρω!Πόσο μάλλον εσύ:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Siritoss

Νεοφερμένος

Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Εγώ πάλι στις 18 και θέλω να τους μάθω asap.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εγω στις 10 Ιουνιου κ μαλλον θαμαι με την απορια:( Καλο μηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Εγώ 5 Νοεμβρίου έχω γενέθλια και λογικά θα είμαι φοιτήτρια :P

*δε θέλω να τους μάθω. ας μείνει ένα μυστήριο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Εγω 18 Φεβρουαριου αλλα ελπιζω τοτε να μην θυμαμαι τα αποτελεσματα (οποτε σημαινει οτι θα ειμαι σε μια σχολη που μαρεσει οποτε δεν θα ψαχνω για 10% και τετοιες ιστοριες τοτε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
10% δεν θα ψάχνατε έτσι και αλλιώς γιατί καταργήθηκε από ότι άκουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
10% δεν θα ψάχνατε έτσι και αλλιώς γιατί καταργήθηκε από ότι άκουσα.
΅Σωστα. Φετος ειναι η τελευταια χρονια που ισχυει για τους περσινους κ προπερσινους υποψηφιους. Εμεις του χρονου δυστυχως δεν θαχουμε αυτη τη δυνατοτητα του 10%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Και σε αυτό το θέμα είμαστε και οι πιο γκαντεμηδες. Γιατί μεν εμείς δεν θα μπορούμε να κάνουμε 10% του χρόνου, αλλά θα έχουμε και τις φετινές θέσεις να μας τρώνε οι περσίνοί. Μια χαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Εντάξει είπαμε, η γενιά του '93 πήρε τα 3. Sorry κιόλας, αλλά όλες τις αλλαγές φέτος τις έκαναν!Δεν άφησαν και τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ναι, αλλά δεν νομίζω οι επόμενες γενιές να είναι σε καλύτερη θέση. Ήδη βλέπουμε που μας έφερε η κρίση. Μην σας πω ότι κάθε χρόνο κάτι θα..."μειώνουν".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Καλά ναι, η αλήθεια είναι κι αυτό δώρο άδωρο. Έτσι σκατά που τα πήγαν οι περισσότεροι φέτος, να δείτε πόσοι θα είναι οι υποψήφιοι του χρόνου :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Καλά ναι, η αλήθεια είναι κι αυτό δώρο άδωρο. Έτσι σκατά που τα πήγαν οι περισσότεροι φέτος, να δείτε πόσοι θα είναι οι υποψήφιοι του χρόνου :devil:

ή πόσοι θα φύγουν στο εξωτερικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν ξαναδίνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Εντάξει είπαμε, η γενιά του '93 πήρε τα 3. Sorry κιόλας, αλλά όλες τις αλλαγές φέτος τις έκαναν!Δεν άφησαν και τίποτα!

Ειπαμε λεγεται Διαμαντοπουλου...

Εμεις πηραμε το δευτερο συνθετικο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εντάξει είπαμε, η γενιά του '93 πήρε τα 3. Sorry κιόλας, αλλά όλες τις αλλαγές φέτος τις έκαναν!Δεν άφησαν και τίποτα!
Γκαντεμικα εξαρχης. Λιγο πριν παμε 1η δημοτικου εκανε το μεγαλο σεισμο στην Αθηνα (εγω δεν πηγα στο σχολειο που μειχαν γραψει γιατι ειχε υποστει σοβαρες ζημιες,πηγαινα απογευμα σε αλλο πιο μακρινο σχολειο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Εντάξει είπαμε, η γενιά του '93 πήρε τα 3. !
Για όλα υπάρχει επιστημονική εξήγηση. Ξέρετε ποιος ήταν πρωθυπουργός της Ελλάδας το 1993 που γεννηθήκαμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top