Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ναι αλλά μην ξεχνάτε ότι ταυτόχρονα είχαμε και μείωση των εισακτέων. Έτσι εξισορροπείται κάπως η κατάσταση.
Ναι αλλα οι μειωσεις εγιναν στι χαμηλες σχολες

Δηλαδη ποση διαφορα στον βαθμο να εχουν οι 20 τελευταιοι μαθητες ενος τμηματος που παιρνει καθε χρονο 150 ατομα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Η καθηγήτρια των αρχαίων στο σχολείο μου προχθές έβαλε ένα 96. Ίλιγγος με έπιασε όταν το άκουσα, 96 στα αρχαία ρε φίλε; xD Νταξ, άριστοι πάντα θα υπάρχουν, πως θα γεμίσουν οι 1250 θέσεις της νομικής; :P

Στη Λογοτεχνία υπάρχουν πολλές αναβαθμολογήσεις.


Αν υπάρχει κάποιος καθηγητής εδώ, μπορεί να μου εξηγήσει πώς γίνεται γραπτά να φτάνουν στο εξεταστικό κέντρο με τα στοιχεία φάτσα φόρα; (...)

Tι ενοεις??????? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δηλαδη ποση διαφορα στον βαθμο να εχουν οι 20 τελευταιοι μαθητες ενος τμηματος που παιρνει καθε χρονο 150 ατομα?
Με δύσκολα θέματα στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης, μπορεί να έχουν κάποια αξιοσημείωτη διαφορά. Και αυτό είναι που πρέπει να γίνεται, για να πριμοδοτούνται αυτοί που πάλεψαν και έλυσαν έως ένα βαθμό θέματα από όλη την γκάμα της ύλης. Γιατί με εύκολα θέματα θα μπει μέσα ο "μέτριος" επωφελούμενος από κάποιο αριθμητικό λάθος που έκανε ο "καλός". Εκεί όντως γίνεται σφαγή και τα πάντα κρίνονται στο ένα (1) μόριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalismylife

Νεοφερμένος

Η mixalismylife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
μ΄ακούει κανείς?????????????αν ναι θα ήθελα καποιος ψυχραιμος να μου δωσει ορισμενες αντιστρες συμβουλες για να μην πεθανω απ την αγωνία μου μέχρι να ανακοινωθούν τα αποτελέσματα....ειμαι απελπισμένη....!!!... .... ........ ...εχω πανικοβληθει εντελως και... παντελως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Βγες και μη ξαναμπείς μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα σε sites όπως αυτό. Βρες κάτι να κάνεις, πήγαινε βόλτες, μίλα με ανθρώπους να ξεχαστείς. Δες Ε3 6-9 Ιουνίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Πήγαινε διακοπές και άσε να στα πουν άλλοι τα αποτελέσματα (κάποιος που εμπιστεύεσαι!). Εμείς με την κολλητή μου ήμασταν καμιά 400 χιλιόμετρα μακριά και μας τα είπαν από το τηλέφωνο!Μετά ξαναγυρίσαμε στην παραλία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,848 μηνύματα.
μ΄ακούει κανείς?????????????αν ναι θα ήθελα καποιος ψυχραιμος να μου δωσει ορισμενες αντιστρες συμβουλες για να μην πεθανω απ την αγωνία μου μέχρι να ανακοινωθούν τα αποτελέσματα....ειμαι απελπισμένη....!!!... .... ........ ...εχω πανικοβληθει εντελως και... παντελως!!

Πήγαινε διακοπές και άραξε σε μια παραλία με τις φίλες σου. Ναι, τώρα επιβάλλονται οι διακοπές και όσο γίνεται σε πιο απομακρισμένο μέρος για να επέλθει η αποτοξίνωση των πανελλήνιων και της καθημερινής μιζεροπανελληνιοζωής. Η ζωή δεν είναι μόνο διάβασμα και μόρια πανελληνίων. Θα υπάρξουν πολύ πιο σημαντικά πράγματα από τις πανελλήνιες για να είσαι...απελπισμένη (άσχημος χαρακτηρισμός) και αγχωμένη. :) Γιατί απελπισμένη; Ηρέμησε, φόρεσε κανένα καλό μαγιώ, πατσέτα, γυναικεία αξεσουάρ και βουρ....για παραλία! :D :clapup::clapup::clapup:Δεν αξίζουν τόσο άγχος οι πανελλήνιες και τα αποτελέσματα αυτών. Ξεκόλλααααααααααααααααααα............................:D :clapup::clapup::clapup::clapup:

Καλά αποτελέσματα :P

@ Rebekka: κυρά Βέκκα πάμε πουθενά διακοπές; :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.

fragolarossa

Νεοφερμένος

Η fragolarossa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
μ΄ακούει κανείς?????????????αν ναι θα ήθελα καποιος ψυχραιμος να μου δωσει ορισμενες αντιστρες συμβουλες για να μην πεθανω απ την αγωνία μου μέχρι να ανακοινωθούν τα αποτελέσματα....ειμαι απελπισμένη....!!!... .... ........ ...εχω πανικοβληθει εντελως και... παντελως!!

μπάνια,μπύρες και φίλοι!!!το τέλειο ξεαγχωτικό!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
ρε παιδια μην μιλατε για διακοπες, ζηλευω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Χριστιάννα :
Αν υπάρχει κάποιος καθηγητής εδώ, μπορεί να μου εξηγήσει πώς γίνεται γραπτά να φτάνουν στο εξεταστικό κέντρο με τα στοιχεία φάτσα φόρα; (...)
Tι ενοεις??????? :confused:

εννοει οτι της εχει τυχει να ειναι μαρτυρας της "αδιαβλητοτας" αυτου του τοσο αντικειμενικου θεσμου που λεγεται πανελλαδικες εξετασεις!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
καλά σας λένε ρε, άντε διακοπές να ηρεμήσετε, και από Σεπτέμβρη πάλι, με καθαρό μυαλό προετοιμασία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
παιδιά ακούυσατε φαντάζομαι για ένα παιδί που έλαβε στο κινητό του μήνυμα τις λύσεις σε ένα μάθημα -μου διαφεύγει ποιο- από τον ίδιο τον διευθυντή του φροντιστηρίου του ..λοιπόν σας κάνω ανακοίνωση πως το παιδί αυτό ήταν ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ και το φροντιστήριο κοντά στην περιόχη μου , και το ξέρω δηλαδή μια μάπα είναι...τρομερό???Συγκλονιστικο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
παιδιά ακούυσατε φαντάζομαι για ένα παιδί που έλαβε στο κινητό του μήνυμα τις λύσεις σε ένα μάθημα -μου διαφεύγει ποιο- από τον ίδιο τον διευθυντή του φροντιστηρίου του ..λοιπόν σας κάνω ανακοίνωση πως το παιδί αυτό ήταν ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ και το φροντιστήριο κοντά στην περιόχη μου , και το ξέρω δηλαδή μια μάπα είναι...τρομερό???Συγκλονιστικο!!!
Στο ΑΟΔΕ αν δε κάνω λάθος.
βασικά το boldαρισμένο δε το κατάλαβα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
μ΄ακούει κανείς?????????????αν ναι θα ήθελα καποιος ψυχραιμος να μου δωσει ορισμενες αντιστρες συμβουλες για να μην πεθανω απ την αγωνία μου μέχρι να ανακοινωθούν τα αποτελέσματα....ειμαι απελπισμένη....!!!... .... ........ ...εχω πανικοβληθει εντελως και... παντελως!!
ναι??? με ακούει κανείς???
ναι με ακούτε ...? δεν ξέρω αν με ακούτε εγώ πάντως θα σου πω...
δεν μπορώ να σου δώσω συμβουλή γιατίτου χρόνου και εμένα μετά τις πανελλαδικές με βλέπω να κοιμάμαι στο καλύτερο κρεβάτι και να μην σηκώνομαι...για ΤΙΠΟΤΑ...και μόνο όταν βγουν τα αποτελέσματα κι αν είναι καλά θα πάω 1 μήνα διακοπές στο SUPER PARADISE!!!;)

Στο ΑΟΔΕ αν δε κάνω λάθος.
βασικά το boldαρισμένο δε το κατάλαβα
εννοώ ότι ξέρω το φροντιστήριο και την ποιότητα μαθήματος που παραδίδει και δεν μου προξένησε ιδιαίτερη έκπληξη το ότι προσπάθησε να προωθήσει με τέτοιο δόλιο τρόπο τους μαθητές του ...:/:ελπίζω να σε κάλυψα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
εννοώ ότι ξέρω το φροντιστήριο και την ποιότητα μαθήματος που παραδίδει και δεν μου προξένησε ιδιαίτερη έκπληξη το ότι προσπάθησε να προωθήσει με τέτοιο δόλιο τρόπο τους μαθητές του ...:/:ελπίζω να σε κάλυψα!!!
Α μάλιστα...lol,αυτός ο βλάκας ο συμμαθητής σου τους έκαψε όλους μαζί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
παιδιά ακούυσατε φαντάζομαι για ένα παιδί που έλαβε στο κινητό του μήνυμα τις λύσεις σε ένα μάθημα -μου διαφεύγει ποιο- από τον ίδιο τον διευθυντή του φροντιστηρίου του ..λοιπόν σας κάνω ανακοίνωση πως το παιδί αυτό ήταν ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ και το φροντιστήριο κοντά στην περιόχη μου , και το ξέρω δηλαδή μια μάπα είναι...τρομερό???Συγκλονιστικο!!!
Νομιζω οτι βρηκαν οχι ενα αλλα 18 κινητα στα οποια ειχε παει το ιδιο μηνυμα κ τωρα εξεταζουν αν οι υπολοιποι 17 ειχαν ανοιξει το κινητο τους για να παρουν το μηνυμα πριν παραδωσουν τα γραπτα τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
τρομερό???Συγκλονιστικο!!!
Τωρα που μου το ειπες δεν θα μπορω να κοιμηθω το βραδυ

Στις ειδησεις σε καλεσαν να αναφερεις αυτο το τρομερο γεγονος?

:eek::eek::eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Τωρα που μου το ειπες δεν θα μπορω να κοιμηθω το βραδυ

Στις ειδησεις σε καλεσαν να αναφερεις αυτο το τρομερο γεγονος?

:eek::eek::eek::eek::eek:
ναι ...μα δεν με είδατε έγινε χαμός ...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top