Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,128 μηνύματα.
Πωπω.. Το σιχαινομαι αυτο το αγχος της τελευταιας μερας.. Που νιωθω οτι θα πατωσω....
Τι πονταρετε φυσικη 3ο και 4ο θεμα..?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paulos2

Νεοφερμένος

Ο paulos2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Πωπω.. Το σιχαινομαι αυτο το αγχος της τελευταιας μερας.. Που νιωθω οτι θα πατωσω....
Τι πονταρετε φυσικη 3ο και 4ο θεμα..?!
3ο Μηχανική στερεού και 4ο κύμα-doppler
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
εγώ λέω τέταρτο καμιά περίεργη κρούση

ή καμιά συμβολή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

drunk & wasted

Νεοφερμένος

Η drunk & wasted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Πάντως ή ο Αριστοτέλης αδικείται πολύ από τον τρόπο που διδάσκεται στην θεωρητική...

ή

εμείς της θεωρητικής αδικούμαστε πολύ, που διδάσκεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,128 μηνύματα.
3ο Μηχανική στερεού και 4ο κύμα-doppler
Κυμα Ντοπλερ? Τετοια ασκηση δεν εχω πετυχει ποτε..

Εγω παντως πιστευω 3ο στασιμο ή συμβολη, και τεταρτο στερεο-ταλαντωση (μπορει και μαζι με κρουση..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

paulos2

Νεοφερμένος

Ο paulos2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
παιδεια σος

Επειδη ο χρονος ειναι λιγος λεω να το προσπερασω στα γρηγορα το κεφαλαιο με Σταινερ,στροφορμη κτλ

Λετε να πεσει κατι απο αυτα σε θεμα Γ η Δ?

Περυσι επεσε απο εκει και φετος στο Οεφε.Οποτε λεω μηπως πεσει καμια συνδιαστικη κρουση με ταλαντωση.Τι λετε εσεις?

καλά απορώ δεν έχετε χρόνο να διαβάσετε αλλά όλη μέρα εδώ είστε...:P

Για να είναι συμμετρικό πιστεύω ότι θα πέσει το 5
αχαχαχαχαχαχα γαμ@τ0.... αυτό σκέφτηκα και εγώ :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paulos2

Νεοφερμένος

Ο paulos2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Κυμα Ντοπλερ? Τετοια ασκηση δεν εχω πετυχει ποτε..

Εγω παντως πιστευω 3ο στασιμο ή συμβολη, και τεταρτο στερεο-ταλαντωση (μπορει και μαζι με κρουση..)
υπαρχουν εκατονταδες συνδιαστηκες,αλλα τετοια ωρα δεν θελω να σε αγχωσω οτι διαβασες διαβασες,εξαλου δεν θα πεσει κατι τετοιο.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ant1637

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Εγω λεω τετραγωνη πλακα να περιστρεφεται αλλα δεν νομιζω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Καλημερα παιδια..δεν ξερω τι λετε αλλα εγω πιστευω οτι οι βασεις φετος θα πεσουν αρκετα..ειδικα με μαθηματικα και φυσικη και ακομα με βιολογια που σιγουρα τα αριστα θα ειναι λιγοτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexacker

Νεοφερμένος

Ο alexacker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Καλημερα παιδια..δεν ξερω τι λετε αλλα εγω πιστευω οτι οι βασεις φετος θα πεσουν αρκετα..ειδικα με μαθηματικα και φυσικη και ακομα με βιολογια που σιγουρα τα αριστα θα ειναι λιγοτερα

και γω αυτό πιστευω το θέμα ειναι πόσο όμως....εχει κανεις καμια πηγη αξιοπιστη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mathen

Νεοφερμένος

Ο Mathen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Παιδιά για Επιστήμη Υπολογιστών Κρήτης πόσο λέτε να πέσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Τι διάβαζα τι δεν διάβαζα όλη τη χρονιά,το ένα και το αυτό.Πείτε με συναισθηματικό,πείτε με όπως θέλετε,εμένα η ψυχολογία μου έχει πιάσει πάτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Τι διάβαζα τι δεν διάβαζα όλη τη χρονιά,το ένα και το αυτό.Πείτε με συναισθηματικό,πείτε με όπως θέλετε,εμένα η ψυχολογία μου έχει πιάσει πάτο.

Δεν ξέρω αν βοηθάει, αλλά όλοι λίγο-πολύ έτσι είμαστε. :/:


Απλά να ξέρεις ότι είναι γενικό το κακό. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν βοηθάει, αλλά όλοι λίγο-πολύ έτσι είμαστε. :/:


Απλά να ξέρεις ότι είναι γενικό το κακό. :)


Βασικά είμαι απογοητευμένος από τον εαυτό μου,γιατί μερικά πράγματα ίσως και να τα σκεφτόμουν αν ήμουν πιο ψύχραιμος.Θα δούμε τι θα γίνει.Ελπίζω να είναι μικρό το κακό για όλους μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
τον ηπιαμε και σημερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν βοηθάει, αλλά όλοι λίγο-πολύ έτσι είμαστε. :/:


Απλά να ξέρεις ότι είναι γενικό το κακό. :)
Ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Pasipoy

Νεοφερμένος

Ο Pasipoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Πιστεύετε ότι θα πέσουν οι βάσεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top