Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
1) Οτι αυτό το γ@μημενο κ#λοσύστημα των πανελληνίων αλλά κ γενικότερα (σχολειο κτλ ) θέλει να μας κάνει εγωκεντρικά συμφεροντολογικά ,μικρά ανθρωπάκια.
2) Να μη βοηθάμε ο ενας τον αλλον, να μην υπάρχει αλληλεγύη και αγάπη μεταξύ μας .
3) Είπα τα Σ-Λ στον μπροστινό μου στης γενικής -Κρεμάστε με!!
1) Πάλι το καταραμένο το σύστημα φταίει για όλα. Εμείς σε τίποτα.
2) Καταστρέφεις την ομορφιά της λέξης "αλληλεγγύη". (Σου έβαλα -1)
3) Κι εμένα ο πισινός μου μου είπε μετά ότι στη γενική αντέγραψε από μένα τα Σ-Λ. (Μόνο που εγώ έγραφα φυσική και αυτός μαθηματικά).
Όπως μαθαίνει κανείς. Αν αντιγράψει (κλέψει) στις πανελλαδικές, θα αντιγράψει και στο Πανεπιστήμιο και θα προσπαθήσει να λουφάρει και στη δουλειά του όταν τα δει δύσκολα.
Το χειρότερο είναι ότι υπάρχουν και καθηγητές που ανέχονται αυτή την κατάσταση (και κάποιοι προσπαθούν να την δικαιολογήσουν).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Και καλά να ανέχονται...Αλλά να τη δικαιολογούν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Δηλαδή εσύ θεωρείς αλληλεγγύη αυτό που κάνεις? να βοηθάς τον μπροστινό σου, και αυτός να παίρνει την θέση του πισινού σου π.χ. από την σχολή? Αυτό είναι αλληλεγγύή? Αυτό είναι ΕΓΩΙΣΜΟΣ, γιατί εσύ κερδίζεις χαρά από αυτό που κάνεις, στο όνομα της "αλληλεγγύης". Είναι κρίμα αυτό που λες να το βαφτίζεις αλληλεγγύη. Είναι ειρωνεία και κοροιδία:/:

Φίλε σε ευχαριστώ για την παρατήρηση σου, η αλήθεια είναι οτι δε το είχα σκεφτεί ετσι πιο πριν( ως εγωιστική πράξη δλδ).Εστω κ ασυνειδητα όντως έχει εγωισμό , η πράξη μου( κ μάλιστα ύπουλο που δεν το καταλαβαίνεις με τη πρώτη ματιά). Εχεις δίκιο. Δεν το είχα δει υπό αυτή την οπτική.
Παρολαυτά ρωτώντας τον εαυτό μου την απλή ερωτηση :''γιατί ειπες τις απαντήσεις στον μπροστινό σου;''
απαντώ ασυναίσθητα γιατί με ρώτησε και αφού μπορούσα να τον βοηθήσω το έκανα γιατί αν ήμουν στη θέση του θα ήθελα να με βοηθησει κάποιος. Και ακόμη κάτι που με εσπρωξε να το κάνω ήταν μια αηδιαστική στιγμιαια σκέψη που μου πέρασε : ''Ο τύπος παιζει τελικα να γραψει καλύτερα από μενα αν του τα πω και να χάσω από σπόντα τη σχολή που θέλω''. Ξέρεις πως ενιωσα τότε; Σαν να κυλούσε δηλητήριο μέσα μου ο εγωισμός και συμφεροντολογία.Γι'αυτό την απώθησα αμέσως, γιατί έχω μάθει όταν χρειαζεται κάποιος βοηθεια κ μπορώ να τη δίνω .
Δε λέω οτι εχετε αδικο,όντως αυτό που κάνω κι αυτό που κάνει όποιος αντιγράφει δεν είναι δίκαιο για αλλα παιδιά. Αλλά και πάλι για μένα είναι πιο άδικο να γίνω παρτάκιας και να μπω σε αυτό το καλούπι σκέψης. Δε λέω οτι το δικό μου είναι αλανθαστο.
Όχι, απλά το προτιμώ από αυτό του'' δε λέω τιποτα σε κανένα αν κ μπορώ'', ''πρώτα το δικό μου συμφέρον'', ''πρώτα η αξιοκρατία''-ποια αξιοκρατία; αξιοκρατία στις πανελληνιες;; Χαχα....Θα ακουστεί μηδενιστικό κ ίσως είναι κιολας , αλλά σε ένα τετοιο αδικο και ψυχοδιαλυτικό κωλοσύστημα όπως των πανελληνίων δεν θεωρώ τόσο σπουδαία αδικία ό,τι ''παρασπονδία'' κα να κάνει κάποιος, γιατί ετσι κι αλλιώς πάσχει από παντού αλλά ας μη το αναλυσω.


Τεσπα πολλά λέω. Μπορεί και να είμαι συλαθος, προς το παρών αυτά πιστεύω ...:)

Υ.Γ Τη λέξη αλληλεγγύη δε τη λέω με υποκρισία, τη νιώθω .Σε ευχαριστώ πάντως που με βοήθησες να δω οτι η ''αλληλεγύη'' μου τελικά δεν ήταν τόσο αγνή όσο νόμιζα, αφού όντως αντλησα κι εγώ χαρά που βοήθησα το συμμαθητή μου.

1) Πάλι το καταραμένο το σύστημα φταίει για όλα. Εμείς σε τίποτα.
2) Καταστρέφεις την ομορφιά της λέξης "αλληλεγγύη". (Σου έβαλα -1)
3) Κι εμένα ο πισινός μου μου είπε μετά ότι στη γενική αντέγραψε από μένα τα Σ-Λ. (Μόνο που εγώ έγραφα φυσική και αυτός μαθηματικά).

Το χειρότερο είναι ότι υπάρχουν και καθηγητές που ανέχονται αυτή την κατάσταση (και κάποιοι προσπαθούν να την δικαιολογήσουν).


Βάλε μου και πλην 20, λίγη σημασία έχει...:)
Beauty is in the eyes of the beholder::rolleyes:..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
3) Κι εμένα ο πισινός μου μου είπε μετά ότι στη γενική αντέγραψε από μένα τα Σ-Λ. (Μόνο που εγώ έγραφα φυσική και αυτός μαθηματικά).

Του είπες ότι έγραφες φυσική; Αν ναι,μετά πώς αντέδρασε;

Πόσο θα 'θελα να μου από 1 μεριά να δω την αντίδρασή του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Εγώ είμαι υπέρ του μηδενισμού γραπτών. Κι αν θέλει να είναι και καποιος εντάξει με τον εαυτό του σαν επιτηρητής μπορεί να το ξεκαθαρίσει στους μαθητές από την αρχή. Από εκεί και πέρα όμως δεν υπάρχει δικαιολογία. Εφόσον ο άλλος το ΞΕΡΕΙ ότι αυτό που κάνει είναι παράπτωμα, οφείλει να υποστεί τις συνέπειες σε περίπτωση που τον πιάσουν. Το να βοηθάς άλλους να αντιγράψουν δεν είναι αλληλεγγύη. Είναι ωχαδερφισμός. Γιατί πολυ απλά έτσι είναι σαν να λες χέστηκα αν αδικούνται όλοι οι υπόλοιποι, εγώ θέλω να τα πάει καλά ο φίλος μου και τα υπόλοιπα πάνε σε δεύτερη μοίρα.
Και επειδή έχει ειπωθεί και σίγουρα θα το λάβω ως απάντηση, ναι, αν διαπίστωνα ότι κάποιος φίλος μου αντέγραφε, δεν θα το έλεγα, γιατί σίγουρα δεν θα μπορούσα να έχω το βάρος πάνω μου ότι εξαιτίας μου ο άλλος έπαθε ότι έπαθε. Αλλά για τον επιτηρητή αυτή είναι η δουλειά του. Και φυσικά δεν υπάρχουν τέτοια προβλήματα γιατί δεν ξέρει κανέναν.
Και σε αυτό ότι ο μηδενισμός του γραπτού είναι υπερβολικό, δεν ξέρω αν το ξέρετε, αλλά η κανονική τιμωρία που προβλέπεται από το νόμο σε τέτοιες περιπτώσεις είναι κατευθείαν αυτόφωρο, και άρνηση του δικαιώματός σου να ξαναδώσεις πανελλήνιες. Αυτό τι είναι δηλαδή. Πολλοί δυστηχώς δεν καταλαβαίνουν πόσο σοβαρό είναι, και για αυτό φταίνε πολλές φορές και οι διευθυντές που δίνουν λανθασμένες εντυπώσεις ότι έξυπνος είναι αυτός που αντιγράφει κι όχι ο άλλος που διαβάζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
[/spoiler]

Χεχ. Ιστορία κατεύθυνσης. Δεν θα ξαναπιάσω ποτέ μου αυτό το βιβλίο.

Σήμερα:
-Τι μάθημα γράφουμε στο εξώφυλλο;
-Παπαγαλία θεωρητικής κατεύθυνσης.

:rofl:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Γενικά δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα στον κόσμο το να στερείς τα όνειρα ενός παιδιού παίρνοντας την κόλα επειδή αντέγραψε. Είναι κρίμα να καταδικάζουμε ένα παιδί επειδή έκανε ένα λάθος της στιγμης

Κάποιος που βασίίζει την επιτυχία του στα σκονάκια δεν αποτελεί κίνδυνο για τους υπόλοιπους

Ακόμα και ο φίλος που χαίρεται ότι έγραψε 20 εξαιτίας του σκονακίου στην πραγματικότητα έγραψε πολύ λιγότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shark.0wNz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
παιδιαααααα! πήγα φροντιστήριο και μου λένε μαθηματικά κατευθυνσης να περιμένω μεταξυ 18,5-19,5! σήμερα πριν γράψω αοδε συνειδητοποιώ ότι τα ''Σωστό Λάθος'' τα έχω απαντήση με Σ,Λ,Σ,Λ ενώ έπρεπε να γράφω ολόκληρη τη λέξη! Υπάρχει περίπτωση να κοπεί ολόκληρη η άσκηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
σε τέτοιες περιπτώσεις είναι κατευθείαν αυτόφωρο, και άρνηση του δικαιώματός σου να ξαναδώσεις πανελλήνιες.
:eek: δεν ήξερα ότι ήταν τόσο αυστηρά τα πράγματα......:hmm:

Η λύση? Απλή - ΜΗΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΕΕΕΕΕΙΣ :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ρε Γιώργο, δεν ξέρει τι θα πάθει;;; Ξέρει πολύ καλά, γιατί είναι τόσο ηλίθιος να ρισκάρει; Και αν τη γλιτώσει, θα το επαναλάβει ξανά και ξανά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
οι αρχές φιλοσοφίας "αρχες παπαγαλίας"? :eek:

οχι οι αρχες φιλοσοφιας....
απλα ενα μαθημα της δευτερας που σε προετοιμαζει για τα θεματα νεοελληνικης παπαγαλιας (απλα μου αρεσε το εξωφυλλο)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
παιδιαααααα! πήγα φροντιστήριο και μου λένε μαθηματικά κατευθυνσης να περιμένω μεταξυ 18,5-19,5! σήμερα πριν γράψω αοδε συνειδητοποιώ ότι τα ''Σωστό Λάθος'' τα έχω απαντήση με Σ,Λ,Σ,Λ ενώ έπρεπε να γράφω ολόκληρη τη λέξη! Υπάρχει περίπτωση να κοπεί ολόκληρη η άσκηση;

όχι βέβαια. και το πρώτο γράμμα να βάλεις καμία διαφορά δεν έχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
οχι οι αρχες φιλοσοφιας....
απλα ενα μαθημα της δευτερας που σε προετοιμαζει για τα θεματα νεοελληνικης παπαγαλιας (απλα μου αρεσε το εξωφυλλο)!!
Είναι ωραίο βιβλιαράκι,γι'αυτό το λέω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
I'm done με την παπαγαλία. :pfff: Ζήτω το Άγνωστο και τα Λατινικά, 2 μαθήματα της Θεωρητικής που χρησιμοποιείς το μυαλό σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Γενικά δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα στον κόσμο το να στερείς τα όνειρα ενός παιδιού παίρνοντας την κόλα επειδή αντέγραψε. Είναι κρίμα να καταδικάζουμε ένα παιδί επειδή έκανε ένα λάθος της στιγμης

Κάποιος που βασίίζει την επιτυχία του στα σκονάκια δεν αποτελεί κίνδυνο για τους υπόλοιπους

Ακόμα και ο φίλος που χαίρεται ότι έγραψε 20 εξαιτίας του σκονακίου στην πραγματικότητα έγραψε πολύ λιγότερο.
Γιατί πιο έξυπνος είναι αυτός για να αντιγράψει? Γενικά θα έπρεπε να του πάρουν την κόλα, να αρχίσει ο άλλος τα "κλάματα", και ύστερα να του δώσουν "2η ευκαιρία" [να παίξουν θέατρο;)]... Έτσι θα τρομοκρατούνταν και δεν θα αντέγραφαν... Άμα αντέγραφαν ξανά, να του πει πάμε στον διευθυντή να σου μηδενίσουμε το γραπτό και να τον πηγαίνουν σε άλλη αίθουσα... Αυτά είναι λύσεις βραχυπρόθεσμες... Φυσικά και θα έπρεπε να τιμωρούνται, αλλά αφού έχουν ξεφύγει τελείως και τους έχουν δώσει δικαιώματα, πρέπει να εξισορροπηθεί πάλι η κατάσταση σιγά σιγά και όχι με ακραιότητες και μεμονωμένα περιστατικά.... Επίσης καλό θα ήταν να είναι άγνωστα τα παιδιά μεταξύ τους και να τους εξηγείται γιατί δεν είναι δίκαια η αντιγραφή εξαρχής, καθώς και οι επιπτώσεις του....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Γενικά δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα στον κόσμο το να στερείς τα όνειρα ενός παιδιού παίρνοντας την κόλα επειδή αντέγραψε. Είναι κρίμα να καταδικάζουμε ένα παιδί επειδή έκανε ένα λάθος της στιγμης

Κάποιος που βασίίζει την επιτυχία του στα σκονάκια δεν αποτελεί κίνδυνο για τους υπόλοιπους

1) Αυτή είναι η γνωστή μας δικαιολογία. Αυτό το παιδί είναι ενήλικας πλέον και θα έχει πάνω του σοβαρές ευθύνες στο κοντινό μέλλον. Δεν είναι δυνατόν να λέμε τον δεκαοχτάχρονο "παιδί ήταν". Ξέρει ποια είναι η τιμωρία και ξέρει ότι είναι παράνομο. Κοροϊδεύει τους άλλους που διαβάζουν και προσπαθεί με αθέμιτα μέσα να "κερδίσει". Ίσως τελικά δεν είναι τόσο αθώο αυτό το παιδάκι?

2) Τα όνειρά του θα τα κυνηγήσει με παράνομο τρόπο? Εγώ τόσο καιρό νόμιζα ότι πρέπει να προσπαθούμε για να γίνουμε καλύτεροι και όχι να κλέβουμε.

3)Αποτελεί κίνδυνο γιατί παίρνει την θέση κάποιου άλλου που διάβασε αλλά έγραψε λιγότερο.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
παιδιαααααα! πήγα φροντιστήριο και μου λένε μαθηματικά κατευθυνσης να περιμένω μεταξυ 18,5-19,5! σήμερα πριν γράψω αοδε συνειδητοποιώ ότι τα ''Σωστό Λάθος'' τα έχω απαντήση με Σ,Λ,Σ,Λ ενώ έπρεπε να γράφω ολόκληρη τη λέξη! Υπάρχει περίπτωση να κοπεί ολόκληρη η άσκηση;
ο Chuck Norris βαριέται να γράψει όλη την λέξη, αλλά δεν του την πέρνουν λάθος:P... Δεν πειράζει φίλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
1) Αυτή είναι η γνωστή μας δικαιολογία. Αυτό το παιδί είναι ενήλικας πλέον και θα έχει πάνω του σοβαρές ευθύνες στο κοντινό μέλλον. Δεν είναι δυνατόν να λέμε τον δεκαοχτάχρονο "παιδί ήταν". Ξέρει ποια είναι η τιμωρία και ξέρει ότι είναι παράνομο. Κοροϊδεύει τους άλλους που διαβάζουν και προσπαθεί με αθέμιτα μέσα να "κερδίσει". Ίσως τελικά δεν είναι τόσο αθώο αυτό το παιδάκι?

2) Τα όνειρά του θα τα κυνηγήσει με παράνομο τρόπο? Εγώ τόσο καιρό νόμιζα ότι πρέπει να προσπαθούμε για να γίνουμε καλύτεροι και όχι να κλέβουμε.

3)Αποτελεί κίνδυνο γιατί παίρνει την θέση κάποιου άλλου που διάβασε αλλά έγραψε λιγότερο.
Αν και πιστεύω οτι η ηθική έχει νόημα μονάχα μέσα στα "πλαίσια" του ίδιου του ατόμου που τη φέρει-δεν είναι αυτονόητο οτι όλοι σκέφτονται και πράττουν όπως εγώ π.χ,δε περιμενώ να με αντιμετωπίσουν όπως τους αντιμετωπίζω-,οι κανόνες είναι κανόνες.
Πήρες το ρίσκο να κάνεις κάτι παράτυπο?Σου βγήκε?Μαγκιά σου!Δε σου βγήκε?Ε,πρέπει να'χεις και τα @@ ν'αναλάβεις τις ευθύνες σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
o chuck norris δεν γραφει ποτε την λεξη,
απαιτει η λεξη να γραφτει μονη της,
αλλιως της δινει μια στριφογυριστη κλωτσια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top