Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο καντιλι,κ ποσεσ καταρεσ μπορει να εχει φαει αυτη η ... γυναικα(?) απο εμενα,τοσο ολο τον χρονο αλλα περισσοτερο απο ποτε σημερα.πιστευω οτι τ ιδιο ισχυει κ για τουσ περισσοτερουσ που δινουν πανελλαδικεσ φετοσ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Προσοχή: Αν δίνετε πανελλήνιες, μην ανοίξετε το παρακάτω spoiler.


ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙ...


ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΑΥΤΟ ΡΕ ΔΙΑ;;; :eek:
Γραφουμε και Μαθηματικα Κατευθυνσης! Παει... το βλεπω το παλουκι... ερχεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
τι ειναι το ΙΒ??
Διεθνές απολυτήριο (στα Ελληνικά: International Baccalaureate). To έχουν μόνο μερικά ιδιωτικά και με αυτό πας μόνο εξωτερικό.




Από αντιγραφές πώς πήγατε σημερα? Ο ...πισινός μου πρέπει να αντέγραψε από μένα τα σωστό-λάθος. Ασήμαντη λεπτομέρεια: Αυτός έγραφε μαθηματικά και εγώ φυσική. Όμως, τώρα που είδα απαντήσεις τα δικά μου ήταν ΛΣΛΛΣ και τα δικά του ΛΛΣΛΣ, άρα έπιασε 3 στα 5 (μόνο αυτά έγραψε).


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ο ...πισινός μου πρέπει να αντέγραψε από μένα τα σωστό-λάθος. Ασήμαντη λεπτομέρεια: Αυτός έγραφε μαθηματικά και εγώ φυσική.



Ήταν και τυχερός που πέτυχε κάτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Διεθνές απολυτήριο (στα Ελληνικά: International Baccalaureate). To έχουν μόνο μερικά ιδιωτικά και με αυτό πας μόνο εξωτερικό.




Από αντιγραφές πώς πήγατε σημερα? Ο ...πισινός μου πρέπει να αντέγραψε από μένα τα σωστό-λάθος. Ασήμαντη λεπτομέρεια: Αυτός έγραφε μαθηματικά και εγώ φυσική. Όμως, τώρα που είδα απαντήσεις τα δικά μου ήταν ΛΣΛΛΣ και τα δικά του ΛΛΣΛΣ, άρα έπιασε 3 στα 5 (μόνο αυτά έγραψε).




κ εμενα ο πισινοσ μ αντεγραψε μονο τ σλ και σηκω8ηκε εφυγε...μονο που εδινε και αυτοσ μα8ηματικα:P
οσο για μα8ηματικα κατ. εγω αρχισα να διαβαζω σημερα για τν επαναληψη και σταματησα,δεν εχω καμια ορεξη ουτε ωα διαβασω ουτε ν παω να γραψω...ασε που ερχεται και φυσικη κατ, που οσο και να προσπα8ω αυτη δεν μ 8ελει...οτι πιασουμε απο αοδε,αεππ και αο8 λοιπον...τουλαχιστον σ αυτα ξερω οτι 8 γραψω(πολυ περισσοτερο αποτι στα αλλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

Από αντιγραφές πώς πήγατε σημερα? Ο ...πισινός μου πρέπει να αντέγραψε από μένα τα σωστό-λάθος. Ασήμαντη λεπτομέρεια: Αυτός έγραφε μαθηματικά και εγώ φυσική. Όμως, τώρα που είδα απαντήσεις τα δικά μου ήταν ΛΣΛΛΣ και τα δικά του ΛΛΣΛΣ, άρα έπιασε 3 στα 5 (μόνο αυτά έγραψε).



xa0x0a0x0ax0a0xa0x0a0x0a0xa0x0ax0a0
σοβαρά μιλάς;
τι πόντιος :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
xa0x0a0x0ax0a0xa0x0a0x0a0xa0x0ax0a0
σοβαρά μιλάς;
τι πόντιος :rofl:
Μπα... ξερεις ποσοι πανε να δωσουν για την πλακα τους; Εχω ακουσει οτι μερικοι φανταροι παιρνουν αδεια απο τον στρατο για να πανε να δωσουν, μπαινουν στην αιθουσα και κοιμουνται 3 ωρες... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis1993Drama

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο καντιλι,κ ποσεσ καταρεσ μπορει να εχει φαει αυτη η ... γυναικα(?) απο εμενα,τοσο ολο τον χρονο αλλα περισσοτερο απο ποτε σημερα.πιστευω οτι τ ιδιο ισχυει κ για τουσ περισσοτερουσ που δινουν πανελλαδικεσ φετοσ....

Το ιδιο και απο εμενα...Αστα να πανε μιλαμε για ουφο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,128 μηνύματα.
Καλησπερά σας παιδιά.. Σας παρακολουθώ καιρό, αλλα δεν είχα αξιωθεί να ποστάρω κάνα μήνυμα ( να επισημανω οτι εχω σταμπαρει πολλα ατομα που φαινονται πολυ καλα παιδια, π.χ. Dias,Fockos,Mr. Crowley, princess και αλλους )...
Πραγματικα, νομιζω οτι πολυ σωστα καποιος ειχε προσθεσει στους μυθους των Πανελληνιων, τις ιδιες τις Πανελληνιες..
Τοσο καιρο, ακους, ακους.. Περιμενεις να δεις τι θα δεις, και αντικριζεις.. Ας πουμε ενα "κλικ" περισσοτερο οργανωμενες ενδοσχολικες (φυσικα, οχι οργανομενες θα επρεπε..)

Νομιζω οι λογοι πιο δυσκολων θεματων στις φετινες πανελληνιες ειναι πολλοι (μειωση εισακτεων, απολυτηριο χωρις πανελλαδικες, και κυριως μια -κατα την αποψη μου τουλαχιστον- ταση της πολιτειας να στρεψει τους νεους σε περισσοτερες χειρονακτικες εργασιες μιας που οπως εχουν γινει τα πραγματα εχουμε περισσοτερους αποφοιτους τριτοβαθμιας εκπαιδευσης απο οτι μπορουμε να συντηρησουμε), και απλα αυτο που πρεπει να κανουμε τους μαλ..ες και να προσπαθησουμε απλα να βγαλουμε οσο περισσοτερα μορια μπορουμε..
Δε θα σχολιασω καν την ακατονομαστη απο πανω.. Για την ιστορια, να πω οτι την Πέμπτη σε μας τα θεματα εφτασαν 9:10, και σημερα σχεδον σε ολα τα μαθηματα στις 9:35.. Τοσο την Πέμπτη οσο και σημερα, το κλιμα κατα την αναμονη μες στην αιθουσα ηταν καλο, μιλουσαμε χαλαρα, και οι επιτηρητες μας, ευτυχως ηταν νορμαλ..
Καλη μας συνεχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Στη φάση που πήραν τα γραπτά πίσω,οι επιτηρητές άρχισαν να λένε για "διαροή θεμάτων" και τέτοιες π*απαριές...για κάποιο λόγο χάρηκα και ευχήθηκα να'χε παίξει κάτι τέτοιο...το χάος,η γκρίνια,ο διασυρμός του υπουργίου...αχ,είμαι μπαχαλάκιας,τι να κάνουμε!

:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Στη φάση που πήραν τα γραπτά πίσω,οι επιτηρητές άρχισαν να λένε για "διαροή θεμάτων" και τέτοιες π*απαριές...για κάποιο λόγο χάρηκα και ευχήθηκα να'χε παίξει κάτι τέτοιο...το χάος,η γκρίνια,ο διασυρμός του υπουργίου...αχ,είμαι μπαχαλάκιας,τι να κάνουμε!

:whistle:

εμας δεν μας εφεραν 8εματα κ τα πηραν πισω...μασ τ εφεραν μια κ καλη στισ 9:45
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis1993Drama

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Δηλαδη δεν μπορω να καταλαβω ρε γαμωτο... Αυτοι εκει στην επιτροποι ποσο ζωα παιζει ναναι? Ολο το βραδυ εχουν απο τις 10 μεσα ειναι μεχρι τις 9 το πρωι...Δεν μπορεσαν να βγαλουν ενα σωστο διαγωνισμα? Οταν γινεται αυτο το χαος με την αναμονη τρελενομαι...Ετσι και αλλιως ολοι ξερουμε πως αντε πες 5 ατομα να ειναι στην επιτροπη ο καθε ενας αν πει τι θεματα σκεφτεται να βαλει πριν τα ριξουν στην κληροτιδα η μιση Αθηνα τα ξερει. Οσο για τις διευκρινησεις σημερα γελασε και ο πιο ασχετος... Γιατι αυτη η χωρα να ειναι 20 χρονια πισω ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Δηλαδη δεν μπορω να καταλαβω ρε γαμωτο... Αυτοι εκει στην επιτροποι ποσο ζωα παιζει ναναι? Ολο το βραδυ εχουν απο τις 10 μεσα ειναι μεχρι τις 9 το πρωι...Δεν μπορεσαν να βγαλουν ενα σωστο διαγωνισμα? Οταν γινεται αυτο το χαος με την αναμονη τρελενομαι...Ετσι και αλλιως ολοι ξερουμε πως αντε πες 5 ατομα να ειναι στην επιτροπη ο καθε ενας αν πει τι θεματα σκεφτεται να βαλει πριν τα ριξουν στην κληροτιδα η μιση Αθηνα τα ξερει. Οσο για τις διευκρινησεις σημερα γελασε και ο πιο ασχετος... Γιατι αυτη η χωρα να ειναι 20 χρονια πισω ???

μονο 20???εδω αμα ερ8ει το τελοσ τ κοσμου τ 2012 εμεις μονοι 8 μεινουμε ν περιμενουμε μεχρι το 2032
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis1993Drama

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
μονο 20???εδω αμα ερ8ει το τελοσ τ κοσμου τ 2012 εμεις μονοι 8 μεινουμε ν περιμενουμε μεχρι το 2032


xaxax ετσι ειναι οπως τα λες...Τι να πεις ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mike19930

Νεοφερμένος

Ο mike19930 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Λέτε να πέσουν το ίδιο δύσκολα θέματα και στα επάλ για λόγους ισότητας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evaki93

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Παιδιά έχω απίστευτο άγχος για αύριο...Νιώθω οτι δεν ξέρω τίποτα και ότι θα πέσουν παλούκια...
Δεν θέλω να πάω να δώσω... :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Παιδιά έχω απίστευτο άγχος για αύριο...Νιώθω οτι δεν ξέρω τίποτα και ότι θα πέσουν παλούκια...
Δεν θέλω να πάω να δώσω... :( :(

κ εγω στην ιδια κατασταση ειμαι για τη λογοτεχνια :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top