Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
ποιο καρτελακι ρε παιδια? εγω δεν πηρα τιποτα.... :hmm:

για να δωσεις πανελληνιες πρεπει να εχεις μαζι σου ενα καρτελακι που γραφει ''δελτιο εξεταζομενου πανελλαδικων εξετασεων'' και στο δινουν απο το σχολειο. Αν δεν το εχεις παρει πρεπει να το παρεις οπωσδηποτε ( αν ειναι ανοιχτο σημερα το σχολειο πηγαινε, αλλιως αυριο) γιατι χωρις αυτο δεν σε δεχονται, επομενως δεν μπορεις να δωσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
για να δωσεις πανελληνιες πρεπει να εχεις μαζι σου ενα καρτελακι που γραφει ''δελτιο εξεταζομενου πανελλαδικων εξετασεων'' και στο δινουν απο το σχολειο. Αν δεν το εχεις παρει πρεπει να το παρεις οπωσδηποτε ( αν ειναι ανοιχτο σημερα το σχολειο πηγαινε, αλλιως αυριο) γιατι χωρις αυτο δεν σε δεχονται, επομενως δεν μπορεις να δωσεις.

πφφ.. μιλησα με τους συμμαθητες μου και κανεις δεν εχει παρει κατι τετοιο.. το μονο που εχουμε ειναι ενα αντιγραφο με τα μαθηματα που δηλωσαμε πως θελουμε να εξεταστουμε πανελλαδικως.. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Τερμα τα ψεματα παιδια! Η αντιστροφη μετρηση αρχισε! Καλη επιτυχια σε ολους μας! ΓΙΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!


Ας βαλω και ενα τραγουδακι που παντα με εμψυχωνε σε τετοιες καταστασεις...

Ή αν προτιματε... :P

:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papajo

Νεοφερμένος

Ο papajo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
πφφ.. μιλησα με τους συμμαθητες μου και κανεις δεν εχει παρει κατι τετοιο.. το μονο που εχουμε ειναι ενα αντιγραφο με τα μαθηματα που δηλωσαμε πως θελουμε να εξεταστουμε πανελλαδικως.. :confused:


Δεν παιζει κάτι τέτοιο με την καμια... ή όλοι είσαστε αστερια :P η δεν τους έδωσες καλά να καταλάβουν... (κατα 99% το δεύτερο ισχύει) κάποια στιγμή όταν γράφτηκες για τις πανελλήνιες χρειαζόταν να δόσεις μια φωτογραφία για να στην βάλουν σε μια κάρτα σαν ταυτότητα που έχει το κωδικό σου ως υποψήφιος.. ρώτα την μάνα σου αν την πήρε αυτή αντί για εσένα αλλιώς πήγαινε σφεντόνα στο λύκειο σου με μια φωτογραφία μικρή στο χέρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Ρε παίδες,ανεβάστε μια τις θεματικές που κάναμε φέτος στην έκθεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Tα θεματα και οι απαντησεις μαλλον θα δημοσιευθουν και εδω μετα το περας της εξετασης.Don't worry!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ant1637

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους μας και ψυχραιμία!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Tα θεματα και οι απαντησεις μαλλον θα δημοσιευθουν και εδω μετα το περας της εξετασης.Don't worry!;)
Εννοούσα την ύλη που κάναμε κατα τη διάρκεια της χρονιάς,λάθος επιλογή λέξεων στο αρχικό πόστ,σόρρυ!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
τι ωρα πρεπει να παμε αυριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Το αργοτερο στις 8.
Πρεπει να σας μαντρωσουν για να ρθουν τα θέματα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
πριν λιγο πηγα να παρω το καρτελακι και μου λεει αυτη εκει "07:45" εεε??? :P
και λεω να παω τοτε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ήρθε και η σειρά μου να σας πω ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Ο ρε γαμωτο,εχει μια εβδομαδα που ονειρευομαι συνεχομενα πανελληνιες!
Σημερα ονειρευτικα οτι ειχε θεμα εκθεσης "μεταναστες"
Και καθως ειμαι αφαλης,ως συνηθως εκει που διαβαζα το κειμενο πηρα τον απαισιο στυλο μου και αρχισα να υπογραμμιζω...Μολις το καταλαβα ηταν αργα..Κοιταζω τους καθηγητες τους λεω την μ@λακια μου...και παιδια να χανω χρονο για να βρουνε λυση!Ειχα χαζεψει μιλαμε στον υπνο μου. :stunned:
Γενικα εχω θεμα με την εκθεση.Παντα οριακα σε χρονο την τελειωνω και το παραμικρο λεπτο που θα χασω μπορει να αποδειχτει μοιραιο.Το εχω φοβια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Εγώ πάλι έχει μια βδομάδα που ονειρεύομαι τί θα κάνω σε μια βδομάδα.. :P

Καλή επιτυχία ρε παίδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Πφφφφφ
Β - Α - Ρ - Ε - Θ - Η - Κ - Α

Υ.Σ.Και δεν ειναι απο το υπερβολικο διαβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Periklispap

Νεοφερμένος

Ο Periklispap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά!

Μας είπαν στο σχολείο πως δίνουν έκθεση και τα εσπερινά μαζί μας, ισχύει κάτι τέτοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά!

Μας είπαν στο σχολείο πως δίνουν έκθεση και τα εσπερινά μαζί μας, ισχύει κάτι τέτοιο?

ετσι ακουσα κι εγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reokd

Νεοφερμένος

Ο reokd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
παιδια καλη επιτυχια κι απο μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ο ρε γαμωτο,εχει μια εβδομαδα που ονειρευομαι συνεχομενα πανελληνιες!
Σημερα ονειρευτικα οτι ειχε θεμα εκθεσης "μεταναστες"
Και καθως ειμαι αφαλης,ως συνηθως εκει που διαβαζα το κειμενο πηρα τον απαισιο στυλο μου και αρχισα να υπογραμμιζω...Μολις το καταλαβα ηταν αργα..Κοιταζω τους καθηγητες τους λεω την μ@λακια μου...και παιδια να χανω χρονο για να βρουνε λυση!Ειχα χαζεψει μιλαμε στον υπνο μου. :stunned:
Γενικα εχω θεμα με την εκθεση.Παντα οριακα σε χρονο την τελειωνω και το παραμικρο λεπτο που θα χασω μπορει να αποδειχτει μοιραιο.Το εχω φοβια.

Πωωω κι εγώ συνέχεια ότι δίνω βλέπω στον ύπνο μου.
Χτες είδα ότι δίναμε Έκθεση και είχε πέσει θέμα "Υποκειμενικότητα-Αντικειμενικότητα" ΓΟΥΑΤ ΔΕ ΧΕΛ ΔΗΛΑΔΗ; Και από το άγχος τα είχα παίξει και εκεί που έγραφα, σηκώθηκα πήγα σπίτι μου λέει, και μετά ξαναπήγα σχολείο να συνεχίσω την έκθεσή μου, αλλά δε με άφηναν και τελικά έχασα το μάθημα. :'(
Γενικά στον ύπνο μου βλέπω συνέχεια ότι χάνω μαθήματα, όχι απλά δε γράφω, και τα χάνω από χαζομάρα. :'(

ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΣΗΜΕΡΑ όμως >.<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
εσπερινα οχι, ειναι πιθανον ομως να ερθουν παιδια απο ΕΠΑΛ Β! ομαδας (like me!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top