Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

renoskiller44

Νεοφερμένος

Ο Ρένος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
1.Να γραψετε με μολυβι στα θεματα(αν θελετε) αλλα πολυ αχνα ωστε να μην φαινονται μετα το σβησιμο(προτιμηστε ΗΒ που δεν σημαδευει ουτε γδερνει το χαρτι)
2.Αν παρετε νερο μαζι σας φροντιστε να το βαλετε κατω στο πατωμα(μπορει να χυθει πανω στα θεματα σας).
3.Συμπληρωνετε με ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ ολα τα απαραιτητα στοιχεια σας.
4.Μην προσπαθησετε να αντιγραψετε ουτε να βοηθησετε γιατι αν σας πιασουν την γα*****...
5.Να ξεκινησετε το προχειρο απο το τελος προς την αρχη και προς θεου μην γραψετε στο μελιμετρε αν δεν σας το λενε στις οδηγιες.
6.ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ο_Ο
7.Μην φοβηθειτε να ζητησετε να πατε τουαλετα(ελεος δλδ!).Θα δυσανασχετησουν οι επιτηρητες αλλα τι να κανουμε????>_<

Τωρα,μερικες συμβουλες:πρωτον,δεν θα παρετε υπνωτικα για να κοιμηθειτε!!!!δευτερον,με το ξυπνησετε καντε ενα χλιαρο ντουζακι(δεν χαλαρωνει-ΞΥΠΝΑΕΙ!...και κοριτσια οταν λεμε ντουζακι δεν εννοουμε μονο το σωμα αλλα ΚΥΡΙΩΣ το κεφαλι).επισης,θα φορατε ρουχα που θα σας κανουν να νιωθετε ανετα-δεν πατε για πασαρελα εκει μεσα!!!τελος,πριν φυγετε απο το σπιτι,κανουμε ενα τελευταιο τσεκ για να δουμε αν εχουμε μαζι μας ο,τι χρειαζομαστε(στυλο,μολυβι,ταυτοτητα,δεν ξερω και γω τι αλλο,κλπ κλπ)...Το ξερω πως δεν μιλαω σε μωρα αλλα καλο ειναι να τα ακουσετε και απο καποιους που τα εχουν περασει...

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΛΕΒΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΛΕΒΕΝΤΙΣΣΕΣ!:clapup:
ΓΕΡΑ,ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΤΟΥΣ ΤΑ ΣΩΒΡΑΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πάντως, αυτό με τον ύπνο παιδιά, είναι ΘΛΙΒΕΡΟ.
Χτες είχα ξαπλώσει από τις 12, και ο ύπνος με πήρε κατά τις 4.
Δε μπορούσα καθόλου να κοιμηθώ, συνέχεια σκεφτόμουν, σκεφτόμουν, δε ξεκόλλαγε το γ*μημένο μυαλό, και είχα και πονοκέφαλο, και βαριόμουν να σηκωθώ να πιω κανένα ντεπόν.
Ελπίζω να κοιμηθώ νωρίς σήμερα, και ειδικά αύριο.:/:


Τραγικό όμως -.-


Αυτό με το μπάνιο το πρωί που είπε ο Ρένος από πάνω ΙΣΧΥΕΙ, όντως σε ξυπνάει και νιώθεις και πολύ πολύ καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Νομίζω ότι θα ήταν καλό αύριο να ξυπνήσετε πολύ νωρίς, κατά τις 6:30 (λογικά τέτοια ώρα θα ξυπνάτε τις μέρες που γράφετε), πρώτον για να συνηθίσετε και δεύτερον για να είστε κουρασμένοι το βράδυ και να σας πάρει πιο εύκολα ο ύπνος. Και αν γίνεται μην πιείτε καφέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Πάιδες και κάνα φυσικό χυμό πορτοκάλι ή κάνα φρούτο καλό θα σας κάνει. Επίσης, λέγεται ότι τα σφιχτά αβγά βοηθάνε στην ενέργεια! Σ' εμένα δεν έκαναν καμιά σπουδαία διαφορά αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

Αύριο μετά το μεσημέρι (Τετάρτη) κλείστε τα βιβλία και βγείτε βολτίτσα. Ό,τι κάνατε κάνατε! Ψυχραιμία την ώρα της εξέτασης και όλα θα πάνε καλά.

Καλή επιτυχία σε όλους σας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
εγω παντως σημερα διαβασα την θεωρια της εκθεσης και τα θεματα μια αναγνωση!ουτως η άλλος ποτε δεν τα διαβαζα και στα διαγνισμαα πανελληνιων έγραφα 85 τωρ στο τελευταιο 90/100 το εχεις η δεν τ εχεις ειναι παιδιά ειδικά στην έκθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Periklispap

Νεοφερμένος

Ο Periklispap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
εγω παντως σημερα διαβασα την θεωρια της εκθεσης και τα θεματα μια αναγνωση!ουτως η άλλος ποτε δεν τα διαβαζα και στα διαγνισμαα πανελληνιων έγραφα 85 τωρ στο τελευταιο 90/100 το εχεις η δεν τ εχεις ειναι παιδιά ειδικά στην έκθεση!

Εσυ πας πρώτη Λυκείου? (γιατι ετσι λεει το προφιλ σου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ελπιζω να εχει καλες ηλιολουστες μερες την περιοδο αυτη.Η ψυχολογια επηρεαζετε απο τον καιρο

Μπορει τωρα να εχω αγχος,το μυαλο μου να ειναι θολομενο και η ψυχολογια ψιλοσκατα αλλα αμα αρχισουμε να γραφουμε και να μπαινουμε στον ρυθμο με τον καλο καιρο,με το χαλαρο διαβασμα και την προσμονη να τελιωσει ολο αυτο θα ειναι καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ΑΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!! 24 ώρες μείνανε πριν διατυπώσουμε τις άποψεις μας μέσω της εκθεσεις έχω αμφιθυμικά συναισθήματα που δε μπορώ να καταλάβω αν είμαι ενθουσιασμένος η αγχωμένος xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Εσυ πας πρώτη Λυκείου? (γιατι ετσι λεει το προφιλ σου)
οχι απλα εχω ξε΄χασει να ο αλλάξω αφου όπως λεει ειμαι 18 χρονών:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stevedionys

Νεοφερμένος

Ο stevedionys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
οχι απλα εχω ξε΄χασει να ο αλλάξω αφου όπως λεει ειμαι 18 χρονών:)

εσυ - με ολο το θαρος τωρα - με τους βαθμους σου στην εκθεση κανεις ''επιδειξη'' δυνατοτητων και οτι δηλαδη .... το χεις ? γιατι ετσι οπως το διατυπωσες φανηκε πολυ υπεροπτικο .. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Kαλή επιτυχία σε όσους δίνουν πανελλήνιες!Να σκίσετε καμάρια μου!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi89

Νεοφερμένος

Η Pinelopi89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ :D
και στα δικά σου με το καλό!!
καλη επιτυχια στις εξετασεις σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
εσυ - με ολο το θαρος τωρα - με τους βαθμους σου στην εκθεση κανεις ''επιδειξη'' δυνατοτητων και οτι δηλαδη .... το χεις ? γιατι ετσι οπως το διατυπωσες φανηκε πολυ υπεροπτικο .. :hmm:
εσυ με ολο το θάρρος ζήλεψες?γιατιεγω με ολο το θάρρος δεν κανω επιδειξη των δυνατοτητων μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ :D
και στα δικά σου με το καλό!!
καλη επιτυχια στις εξετασεις σου!

Σε ευχαριστω πολυ!:D
(Αν το λες σε εμενα):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
εσυ - με ολο το θαρος τωρα - με τους βαθμους σου στην εκθεση κανεις ''επιδειξη'' δυνατοτητων και οτι δηλαδη .... το χεις ? γιατι ετσι οπως το διατυπωσες φανηκε πολυ υπεροπτικο .. :hmm:
και στο κατω κατω ρε φιλε πιο το ζορυ σου?εγωπερισυ εγραφαστηνα αρχη 60/100 και εχω καθε δικαιωμα να υπερυφανεόμαι για ον εαυτο μου και ανταγονίζομαι ποτε καικανενα καιαν εχεις κανενα ζορυ αλλου...αντε φιλε αντε εχω και το αγχος μου εχωκαι το καθε κομπλεξικο να λεει οτι κανω την αυθεντία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
καλα, εγω την εκθεση ακομα δεν την εχω διαβασει:confused:. Τοσες μερες εχω σκοτωθει στο να διαβαζω ιστορια και ακομα να τελειωσω:(. Με αγχωνει και η λογοτεχνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
και στο κατω κατω ρε φιλε πιο το ζορυ σου?εγωπερισυ εγραφαστηνα αρχη 60/100 και εχω καθε δικαιωμα να υπερυφανεόμαι για ον εαυτο μου και ανταγονίζομαι ποτε καικανενα καιαν εχεις κανενα ζορυ αλλου...αντε φιλε αντε εχω και το αγχος μου εχωκαι το καθε κομπλεξικο να λεει οτι κανω την αυθεντία
:wacko: Μου'βγαλε το μάτι. Τα σημεία στίξης τα έχεις ακουστά..? Sorry αλλά γίνομαι πολύ troll όταν είμαι αγχωμένη, y'know..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
καλα, εγω την εκθεση ακομα δεν την εχω διαβασει:confused:. Τοσες μερες εχω σκοτωθει στο να διαβαζω ιστορια και ακομα να τελειωσω:(. Με αγχωνει και η λογοτεχνια...
Κ εμενα τρελα ομως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Η Νομικη Θρακης παιρνει 100 λιγοτερους ή δεν καταλαβα? 600 δεν επαιρνε? ή ταχω παιξει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Εχεμ... μήπως εννοείς "οψόμεθα" ; :P

χαχα σόρυ. Ο δαίμων του πληκτρολογίου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top