Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα, τι παίζει κι όλοι ψοφάμε???

Εγώ έχω μία ολόκληρη βδομάδα που με το ζόρι αναπνέω και βγάζω φωνή...:mad::mad:


τι να σου πω... Ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι απ την κουραση και το αγχος πιο πολυ :hmm: και πριν 1 μηνα ημουν στο νοσοκομειο, δηλαδη τι αλλο θα παθω πια? Μηπως ο παπας στον αγιασμο ηταν συγγενης με τον μητσοτακη?

Περαστικα μας!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Τι καρτελακια πηρατε ρε?

Εμας σημερα μας φωναξαν στο σχολειο

Πηγαμε και μας λενε θα φτιαξουμε πρωτα τα θρανια,μετα θα γινουν κατι αθληματα και μετα θα μας μιλησει και θα μας δωσει το προγραμμα για τις ενδοσχολικες εξετασεις

Επειδη εγω σιγα να μην εχανα το πρωινο μου,πηγα στον διαυθυντη και τον ειπα οτι ειχα μια δουλεια και οτι επρεπε να φυγω.Τον ρωτησα αμα ειχε κατι σημαντικο να μου δωσει κτλ και με ειπε μονο οτι 7 κ 45 να ειμαι την Πεμπτη εκει.Τωρα τι εγινε μετα που εφυγα δεν ξερω
Το δελτίο σου δεν στο έδωσε? Χωρίς αυτό δεν γίνεσαι δεκτός στην αίθουσα....:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Με καλούς βαθμούς σε ΑΟΘ, ΑΟΔΕ, Μαθ Γενικής (18,5+) και με κάνα 15+ Μαθηματικά Κατ και Φυσική πιάνεται Οικονομικό ΑΠΘ ? Να μου πείτε ακόμη καν δεν δώσατε αλλά με τις συνηθισμένες βάσεις... Δίνει φέτος η κοπέλα μου και την περιμένω να έρθει Θεσσαλονίκη και με έπιασε και μένα το άγχος!

16400-16500 είχε πέρσι...
Λογικά τα πιάνει, αλλά πρέπει να έχει ανάλογους βαθμούς και στα άλλα 2 μαθήματα...

τι να σου πω... Ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι απ την κουραση και το αγχος πιο πολυ :hmm: και πριν 1 μηνα ημουν στο νοσοκομειο, δηλαδη τι αλλο θα παθω πια? Μηπως ο παπας στον αγιασμο ηταν συγγενης με τον μητσοτακη?

Περαστικα μας!:D

Παίξε κι ένα τζόκερ αύριο ρε συ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Το δελτίο σου δεν στο έδωσε? Χωρίς αυτό δεν γίνεσαι δεκτός στην αίθουσα....:/
Δεν με εδωσε τιποτα

Δινω στο σχολειο που παω οποτε λεω μηπως μας τα δωσουν εκεινη την μερα

Παιζει κατι τετοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Δεν με εδωσε τιποτα

Δινω στο σχολειο που παω οποτε λεω μηπως μας τα δωσουν εκεινη την μερα

Παιζει κατι τετοιο?
Μάλλον, ξέρω και 'γω? Για παν ενδεχόμενο όμως αν έχεις χρόνο πήγαινε ξανά και ρώτησε ή άυριο ή μεθαύριο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
16400-16500 είχε πέρσι...
Λογικά τα πιάνει, αλλά πρέπει να έχει ανάλογους βαθμούς και στα άλλα 2 μαθήματα...

Καλα χαλαρωσε.Ανετα το πιανει το 16.Δες λιγο τι βαθμους περιγραφει πιο πανω.Δεν λεμε να γραψει 10 Αναπτυξη,λογικα πιο πανω θα γραψει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Παίξε κι ένα τζόκερ αύριο ρε συ...:P


μπα,λεω μεχρι την πεμπτη να μην κυκλοφορω κ πολυ, γιατι ποτε δε ξερεις τι μπορει να γινει..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandra16

Νεοφερμένος

Η alexandra16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Καλό κουράγιο κι από εμένα!!! Χθες έκανα επανάληψη αοθ και πήρα να λύσω οεφε. Ενώ τα πανελληνία (+ επαναληπτικές) τα λύνω πολύ άνετα, των οεφε με δυσκόλεψαν . Σίγουρα είναι πιο δύσκολα αλλά σε μερικά μαθήματα (π.χ φυσική) λύνονται. Παίζει να βάλουν στην οικονομία τόσο δύσκολα ή να μην αγχώνομαι τελευταία στιγμή;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Καλό κουράγιο κι από εμένα!!! Χθες έκανα επανάληψη αοθ και πήρα να λύσω οεφε. Ενώ τα πανελληνία (+ επαναληπτικές) τα λύνω πολύ άνετα, των οεφε με δυσκόλεψαν . Σίγουρα είναι πιο δύσκολα αλλά σε μερικά μαθήματα (π.χ φυσική) λύνονται. Παίζει να βάλουν στην οικονομία τόσο δύσκολα ή να μην αγχώνομαι τελευταία στιγμή;;;
Δυσκολο ηταν το τεταρτο θεμα.Αν πεσει παρομοιο θα θεωρειτε απο τα δυσκολα θεματα οποτε ησυχασε

Το τριτο δεν ηταν τρομερο αλλα ηταν απαιτιτικο και χρονοβορο.Νομιζω πως μπορει να μπει και σαν τεταρτο αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandra16

Νεοφερμένος

Η alexandra16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
βασικά από το 2008 δυσκολεύουν τα θέματα της οικονομίας(οεφε)..... Δεν είναι τόοοοοοοοσο δύσκολα αλλά σε σχέση με των πανελληνίων θέλουν πολύ περισσότερο χρόνο και σκέψη.. Πάντως θα ήταν πολύ άδικο να βάλουν φέτος θέματα τέτοιας δυσκολίας όταν των προηγούμενων ετών ήταν ''γελοία''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Πότε αρχίζεται μάγκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Καλα χαλαρωσε.Ανετα το πιανει το 16.Δες λιγο τι βαθμους περιγραφει πιο πανω.Δεν λεμε να γραψει 10 Αναπτυξη,λογικα πιο πανω θα γραψει

Αυτά τα άνετα στις πανελλήνιες έχουν κάψει άπειρο κόσμο...
Είδα τι βαθμούς περιγράφει... Και μάλιστα τα υπολόγισα κιόλας... Για να είναι σίγουρα μέσα πρέπει να γράψει ανάλογα τουλάχιστον ΑΕΠΠ και σοβαρά στην έκθεση...
Αν θέλει να είναι με την ψυχή στο στόμα γράφει και λιγότερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Καλή επιτυχία από μένα. Μην έχετε άγχος και απολαύστε το .... όσο διαρκεί. Μην κοιτάτε θέματα και να κοιτάτε πάντα το επόμενο μάθημα και όχι το προηγούμενο. Να αδιαφορείτε για τις απαντήσεις και να έχετε θετική σκέψη.

Θα ήθελα να κάτσω να σας εμψυχώσω και τις επόμενες μέρες αλλά δε θα μπορώ.
Τα λέμε την Παρασκευή ή το Σαββατο.

:(

Πριτς :))

Eυτυχώς εξαιτίας του οτε έχουμε ιντερνετ όποτε και όπου θέλουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
α ρε focko, τι θα κάναμε χωρίς τις τρολλιές σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TR-F STORFLOR

Νεοφερμένος

Ο TR-F STORFLOR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδιά μήπως βγήκανε τα βαθμολογικά κέντρα;
αν ναι ποστάρετε ένα λινκ να δω

ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Παιδιά καλή επιτυχία σε όλους!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
καλη επιτυχια παιδια :clapup: !!! Και γω του χρονου δυστυχως θα βρισκομαι σε αναλογη θεση :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stevedionys

Νεοφερμένος

Ο stevedionys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Με καλούς βαθμούς σε ΑΟΘ, ΑΟΔΕ, Μαθ Γενικής (18,5+) και με κάνα 15+ Μαθηματικά Κατ και Φυσική πιάνεται Οικονομικό ΑΠΘ ? Να μου πείτε ακόμη καν δεν δώσατε αλλά με τις συνηθισμένες βάσεις... Δίνει φέτος η κοπέλα μου και την περιμένω να έρθει Θεσσαλονίκη και με έπιασε και μένα το άγχος!

με μαθ . γεν 18,5+ και μαθημ. και φυσικη κατ. 15 + ΑΝΕΤΑ το πιανει . βεβαια πρεπει να παει και πολυ καλα ΑΟΘ. εδω μπορει να πιασει σχολες με 17 και κατι στο 4ο πεδιο με 15 στα μαθηματικα κατ . αν εχεις αμφιβολια για τα λεγομενα μου, μια γρηγορη δοκιμη σε ενα προγραμμα υπολογισμου μοριων , βαζοντας οπως ειπες καλους βαθμους και κανα 15 σε μαθηματικα και φυσικη κατ , θα σε πεισει . καλη επιτυχια ... και στους δυο ;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
καλη επιτυχια παιδια :clapup: !!! Και γω του χρονου δυστυχως θα βρισκομαι σε αναλογη θεση :/:

+1 χρονο ακομα για μενα ;)
Ασε η τελευταια χρονια των πανελληνιων, και μεταξυ μας χαιρομαι γιατι ποιος ξερει τι μπουρδελο θα γινεται απο τις επομενες.... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
+1 χρονο ακομα για μενα ;)
Ασε η τελευταια χρονια των πανελληνιων, και μεταξυ μας χαιρομαι γιατι ποιος ξερει τι μπουρδελο θα γινεται απο τις επομενες.... :hmm:
α μπραβο.. και γω πιστευω πως ειμαστε τυχεροι γιατι κατα τη γνωμη μου το καινουριο συστημα θα ειναι ενα μπαχαλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top