Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Καλύτερα να πάρεις τηλέφωνο στο σχολείο σου να ρωτήσεις.

ξερεις γιατι το λεω; επειδη στο καρτελακι μου γραφει 8ο εξεταστικο κεντρο αλλα δεν ξερω ποιο ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Καλά θα δώσεις σε άλλο σχολείο και δεν σας το είπαν!;!;!;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πήρα το καρτελάκι μου,το έβαλα σε ένα πλασιτκό θηκάκι,έδιωξα το άγχος μου γιατί με κούρασε και είμαι πανέτοιμη.Θα περάσω και δεν δέχομαι καμία κουβέντα από το Εγώ ,το Υπερεγω, το Υποσυνείδητο,το Ασυνειδητο και δεν ξέρω κι εγω τι άλλο :p Ό,τι ήταν να κάνω το εκανα όλη τη χρονιά.Όσο και να χτυπιέμαι και να αγχωνομαι αυτά που είναι να γράψω θα τα γράψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Καλά θα δώσεις σε άλλο σχολείο και δεν σας το είπαν!;!;!;

δηλαδη το λενε αμα ειναι σε αλλο; γιατι δεν μας ειπαν τιποτα.:confused: μηπως τελικα το δικο μου λυκειο ειναι το 8ο εξεταστικο κεντρο; τελος παντων, θα ρωτησω αυριο οταν παω για τους βαθμους, ελπιζω να μην ξεχασω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Πάντως να ξέρεις πως περίπου τα μισά σχολεία δε θα δώσουν στα δικά τους..(στο δικό μας θα δώσουμε 2 σχολεία)

Όπως και να είναι πάντως ρώτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λάθος τακτική. Δεν είναι εξετάσεις αγγλικών που δίνεις μια μέρα και τέλειωσε αυτές οι εξετάσεις έχουν διάρκεια.

Σημασία είναι να μην έρθει ποτέ αυτή την στιγμή γιατί μετά :(

Μπορείτε να ενωθείτε όλα τα παιδιά να πάτε στο μεγάλο ρολόι το big ben και να το σταματήσετε. Έτσι θα παγώσει ο χρόνος.

Δευτερη τακτική. Να πάτε στο δωμάτιο του χρόνου στο dragonball. Συνεπώς αν κατάφερει να μπει κάποιος εκεί θα έχει χρόνια μέχρι να δώσει τις πανελλαδικες άπειρος χρόνος για να μάθετε απέξω όλα τα μαθήματα.
Θα έχετε πρόβλημα με την βαρύτητα αλλά anyway θα την συνηθίσετε.


Πας καλά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stevedionys

Νεοφερμένος

Ο stevedionys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Σιγά τα φράγκα που θέλει για πλαστικοποιήσεις... Μην τρελαινόμαστε πια...


Πήρα κι εγώ καρτελάκι σήμερα... Κιτρινωπό... Καλά που έγραφε 2011 αλλιώς θα νόμιζα ότι γύρισα ένα χρόνο πίσω...
φιλη lily ξαναδινεις ? γιατι ? μια χαρα δεν ειναι στo απθ στο τμημα ημμυ ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
φιλη lily ξαναδινεις ? γιατι ? μια χαρα δεν ειναι στo απθ στο τμημα ημμυ ? :P

Πες μου πρώτα τι να κάνω για καταλάβαιτε ότι είμαι αρσενικό... Εκτός από το να βγάλω το water_lily που θα γίνει μόλις βρω κάτι καλύτερο...

Το ΗΜΜΥ μια χαρά είναι, απλά εγώ έπρεπε να κάνω άλλη μια προσπάθεια για την Ιατρική, που έχασα για πολύ λίγο πέρσι... Επειδή όμως δεν προσπάθησα και πολυ φέτος, δεν με βλέπω να την πιάνω και πάλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Το ΗΜΜΥ μια χαρά είναι, απλά εγώ έπρεπε να κάνω άλλη μια προσπάθεια για την Ιατρική, που έχασα για πολύ λίγο πέρσι... Επειδή όμως δεν προσπάθησα και πολυ φέτος, δεν με βλέπω να την πιάνω και πάλι...

Έπρεπε; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
τελικα ολα για μείωση θεσεων 205 κατω ολα κινδυνολογιες
ΡΕΠΟΡΤΑΖ:esos.gr
«Ο αριθμός των εισακτέων στα ΑΕΙ που πρόκειται να ανακοινωθεί δεν θα αποκλίνει ουσιαστικά από τον αριθμό των εισακτέων κάθε χρόνο» , διαβεβαίωσε σήμερα ο υφ. Παιδείας Γιάννης Πανάρετος.
Διευκρίνισε ωστόσο ότι «δεν θα υπάρξουν ουσιαστικές μεταβολές σε όλες τις Σχολές
για τις οποίες υπάρχει μεγάλη ζήτηση, εκεί που μπορεί να υπάρξουν μεταβολές είναι σε τμήματα στα οποία ήταν φανερό ότι ο αριθμός των εισακτέων δεν ανταποκρίνονταν στη ζήτηση των υποψηφίων». Κι εξήγησε «. Δηλαδή είχαμε ένα τμήμα με 300 εισακτέους στο οποίο έμπαιναν 200 οι οποίοι, όχι έπιαναν μικρό βαθμό αλλά το δήλωναν 200 και απ αυτούς οι 100 έπαιρναν μεταγραφή».
Ειδικότερα ο κ. Πανάρετος μιλώντας στον ΦΛΑΣ είπε τα εξής
Δημοσιογράφος: Κύριε Πανάρετε ο αριθμός εισακτέων έχει οριστεί;
Υφυπουργός: Και ο αριθμός εισακτέων έχει οριστεί, και το κυριότερο από όλα επειδή γράφονται πάρα πολλά, έχουμε πει και δημόσια και το έχουμε επαναλάβει ότι δεν θα υπάρξουν ουσιαστικές μεταβολές σε όλες τις Σχολές για τις οποίες υπάρχει μεγάλη ζήτηση. Εκεί που μπορεί να υπάρξουν μεταβολές είναι σε τμήματα στα οποία ήταν φανερό ότι ο αριθμός των εισακτέων δεν ανταποκρίνονταν στη ζήτηση των υποψηφίων. Δηλαδή είχαμε ένα τμήμα με 300 εισακτέους στο οποίο έμπαιναν 200 οι οποίοι, όχι έπιαναν μικρό βαθμό αλλά το δήλωναν 200 και απ αυτούς οι 100 έπαιρναν μεταγραφή. Ό,τι κάνουμε είναι για το καλό των μαθητών και την αξιοπιστία των εξετάσεων. Θα σας πω το εξής σχετικά με την κατάργηση των μεταγραφών με τις ειδικές κατηγορίες που διαμορφώνουμε από φέτος. Είναι η πρώτη φορά εδώ και δεκαετίες που τα Πανεπιστήμια και οι φοιτητές οι ίδιοι, θα ξέρουν από το καλοκαίρι πού θα πάνε. Δεν θα χρειάζεται να νοικιάσουν ένα διαμέρισμα σε μία πόλη εκτός Αθηνών και στη συνέχεια να φύγουν.
Δημοσιογράφος: Τα περί μειώσεως 20% που ακούγονται στους εισακτέους, δεν ισχύει κάτι τέτοιο;
Υφυπουργός: Δεν έχουμε πει ποτέ κάτι τέτοιο και δεν θα γίνει αυτό, όπως σας είπα, σε τμήματα τα οποία έχουν ζήτηση! Δεν θα γίνει αυτό! Ο αριθμός δεν θα αποκλίνει ουσιαστικά από τον αριθμό των εισακτέων κάθε χρόνο. Και επιμένω, εκείνα που θα έχουν μεταβολή είναι τμήματα τα οποία δεν έχουν ζήτηση. Αυτό μόνο να σας πω. Δεν πάμε να δημιουργήσουμε εντυπώσεις «τόσοι εισακτέοι» κτλ.. Εάν σε ένα τμήμα δεν πήγαιναν τα παιδιά, με το να ανακοινώνουμε απλώς ένα μεγάλο αριθμό εισακτέων για να λέμε ότι είναι πολλοί, αυτό είναι θέμα εντυπώσεων και αυτό δεν θέλαμε να το κάνουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

stevedionys

Νεοφερμένος

Ο stevedionys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Πες μου πρώτα τι να κάνω για καταλάβαιτε ότι είμαι αρσενικό... Εκτός από το να βγάλω το water_lily που θα γίνει μόλις βρω κάτι καλύτερο...

Το ΗΜΜΥ μια χαρά είναι, απλά εγώ έπρεπε να κάνω άλλη μια προσπάθεια για την Ιατρική, που έχασα για πολύ λίγο πέρσι... Επειδή όμως δεν προσπάθησα και πολυ φέτος, δεν με βλέπω να την πιάνω και πάλι...
:Pσορρυ , αυτο με τα ονοματα το παθαινω . δεν κοιταω στοιχεια αλλα μονο τα ονοματα ! οντως το water LILY ειναι λιγο παραπλανητικο :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
:Pσορρυ , αυτο με τα ονοματα το παθαινω . δεν κοιταω στοιχεια αλλα μονο τα ονοματα ! οντως το water LILY ειναι λιγο παραπλανητικο :worry:

Είδες?? Είμαστε περίεργοι εμείς στο ΗΜΜΥ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Έπρεπε να ήμουν εγώ στην επιτροπή. Θα έβαζα περσινό κείμενο. 80% κάτω απ' τη βάση. :look:
Και για να εξηγιούμαστε ... όχι, το ότι κάτι έπεσε πέρσι, δεν σημαίνει ότι δεν θα πέσει και φέτος. Μπορεί να έχετε κάποιον ψυχασθενή στην επιτροπή σας.
:worry:
Δηλαδή εσύ τώρα είσαι ψυχασθενής ή άκυρος ο συλλογισμός μου? :redface:

Νομίζω ήρθε η ώρα να πάρω τα χάπια μου. :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Έπρεπε να ήμουν εγώ στην επιτροπή. Θα έβαζα περσινό κείμενο. 80% κάτω απ' τη βάση. :look:

Και εγώ το έχω σκεφτεί αυτό...Έχει να γίνει..:P


Τσπ, σήμερα ξύπνησα με μια πολύ ωραία μόλυνση στο αριστερό μου μάτι, με αποτέλεσμα να είναι μισάνοιχτο και να είμαι σαν αλλήθωρη.Ό,τι χρειαζόμουν αυτές τις μέρες...:clapup:
Ειλικρινά, όλα τα στραβά (μολύνσεις,νοσοκομεία,γιατροί) φέτος βρήκαν να συμβούν.
Με τι ψυχή να κάτσεις να διαβάσεις μετά? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragolarossa

Νεοφερμένος

Η fragolarossa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Αυτό εννοείται!!ρε γαμώτο πολυ με χει προβληματίσει η λογοτεχνία παίζουν τα παντα και ανα και νταξει μες την χρονιά εχω βγάλει το καθένα τουλάχιστον μια φορα ουσιαστικά σήμερα ξεκίνησα την καλη επανάληψη στην λογοτεχνία και δεν νομίζω να προλάβω μέχρι την δευτέρα να τα κοιτάξω όλα το ίδιο καλά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Όλα αυτά τα άρθρα και οι φήμες που πάει και δημοσιεύει ο κάθε ανίδεος μόνο άγχος και πανικό σπέρνουν...αμάν πια...-.-

Υ.Γ. Μικρή συμβουλή: Μην πολυασχολείστε με το βαθμό της Έκθεσης και της Λογοτεχνίας, εξάλλου η βαθμολόγηση σε αυτά τα 2 πραγματοποιείται πολύ υποκειμενικά κι ακόμη κι ένας τέλεια διαβασμένος μαθητής έχει πιθανότητα να μην γράψει πολύ καλά, αναλόγως πού θα πέσει... γι'αυτό στοχεύουμε στο να "τσιμπήσουμε" μονάδες από τα υπόλοιπα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τσπ, σήμερα ξύπνησα με μια πολύ ωραία μόλυνση στο αριστερό μου μάτι, με αποτέλεσμα να είναι μισάνοιχτο και να είμαι σαν αλλήθωρη.Ό,τι χρειαζόμουν αυτές τις μέρες...:clapup:
Ειλικρινά, όλα τα στραβά (μολύνσεις,νοσοκομεία,γιατροί) φέτος βρήκαν να συμβούν.
Με τι ψυχή να κάτσεις να διαβάσεις μετά? :worry:

Σοβαρά τώρα, τι παίζει κι όλοι ψοφάμε???

Εγώ έχω μία ολόκληρη βδομάδα που με το ζόρι αναπνέω και βγάζω φωνή...:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Τι καρτελακια πηρατε ρε?

Εμας σημερα μας φωναξαν στο σχολειο

Πηγαμε και μας λενε θα φτιαξουμε πρωτα τα θρανια,μετα θα γινουν κατι αθληματα και μετα θα μας μιλησει και θα μας δωσει το προγραμμα για τις ενδοσχολικες εξετασεις

Επειδη εγω σιγα να μην εχανα το πρωινο μου,πηγα στον διαυθυντη και τον ειπα οτι ειχα μια δουλεια και οτι επρεπε να φυγω.Τον ρωτησα αμα ειχε κατι σημαντικο να μου δωσει κτλ και με ειπε μονο οτι 7 κ 45 να ειμαι την Πεμπτη εκει.Τωρα τι εγινε μετα που εφυγα δεν ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Με καλούς βαθμούς σε ΑΟΘ, ΑΟΔΕ, Μαθ Γενικής (18,5+) και με κάνα 15+ Μαθηματικά Κατ και Φυσική πιάνεται Οικονομικό ΑΠΘ ? Να μου πείτε ακόμη καν δεν δώσατε αλλά με τις συνηθισμένες βάσεις... Δίνει φέτος η κοπέλα μου και την περιμένω να έρθει Θεσσαλονίκη και με έπιασε και μένα το άγχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top