Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μην κοιτάτε απαντήσεις θεμάτων παιδιά!!!Είναι το κλειδί για την ψυχική σας ηρεμία. Ειδικά σε κάτι μαθήματα όπως η έκθεση που έχει 100 σωστές απαντήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
.

το ischool είναι όντως ένα πρόβλημα, γιατί δεν παίζει το pc θα το ανοίξεις, και το πρώτο που θα δεις " Συζήτηση για την Έκθεση" :mpinelik:

Πέρσι όταν τελειώνε κάθε μάθημα των πανελλαδικων τα παιδάκια μπαίνανε και λέγανε για λύσεις και πολλά λέγανε πόσο θα κόψουν για το λάθη που κάνανε και άλλα τέτοια.

Εγώ αν ήμουν μαθητής τις μέρες των πανελλαδικών δε θα μπαινα καν ιντερνετ.

___________________________________

Γενικά μην εμπιστεύετε τις βιταμίνες και όλα αυτά που λένε οι καθηγητές (Ειδικά οι βιολόγοι). Να έχετε μια ισορροπημένη διατροφή και δε χρειάζεστε βιταμίνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Δε θέλω να μάθω απαντήσεις. Ούτε στο ίντερνετ θα μπαίνω (θα παρασυρθείς και θα το ψάξεις :P ), ούτε θα ρωτήσω κανέναν, και φυσικά μακριά από την τηλεόραση, γιατί εκεί ο καθένας λέει το μακρύ του και το κοντό του. Δε ξέρω όμως κατά πόσο θα το τηρήσω αυτό, γιατί όλο και για κάτι θα έχω αμφιβολίες και θα θέλω να το σιγουρέψω και μπορεί να με βασανίζει για εβδομάδες αυτό (εδώ το πάθαινα τα προηγούμενα χρόνια, φέτος δε θα το πάθω?)
Θα προσπαθήσω πάντως να είμαι ήρεμη. Αφού δεν το κατάφερα όλη τη χρονιά, ας το κάνω τώρα, δεν είναι αργα.

Σε εμάς έχει απόψε λειτουργία για τους υποψηφίους και θα μοιράζονται αγιασμένα στυλό:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
το ischool είναι όντως ένα πρόβλημα, γιατί δεν παίζει το pc θα το ανοίξεις, και το πρώτο που θα δεις " Συζήτηση για την Έκθεση" :mpinelik:
Eγώ θυμάμαι πέρυσι έκανα τη βλακεία και μόλις γυρνούσα από το μάθημα που έδινα,άνoιγα το ischool και περίμενα να δημοσιευτούν οι απαντήσεις των φροντιστηρίων,να συγκρίνω πως μπορεί να έγραψαν και άλλα άτομα,τι ακριβώς απαντούσαν,πως τα πήγαν σε σχέση με μένα κλπ,κλπ.

Well,μέγα λάθος. =.=

Αντί να κάτσω εκείνες τις 1-2 ώρες,να περιμένω να δώ τις λύσεις,το τι θα πεί ο καθένας κλπ κλπ,μπορούσα να ξεκουραζόμουν λίγο παραπάνω,να άκουγα λίγη μουσική ή να έβγαινα μια βόλτα,κάτι. =.=

Γι'αυτό παιδιά,όσο είναι δυνατόν,μην δίνετε σημασία σε κανέναν,ούτε να μπείτε στην διαδικασία να δείτε απαντήσεις κλπ κλπ.
Τώρα για όποιον μπεί ischool,αναπόφευκτα θα ανοίξει να δεί το θέμα με τη συζήτηση που θα γίνεται για το μάθημα,είναι κάπως λογικό. :/:
Αλλά όσο μπορείτε,αποφύγετε το internet εντελώς εκείνες τις μέρες. :/:

Αυτά. =/
Καλή επιτυχία σε όλους! =D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
P.S: focko σταμάτα το trolling ρε, τι παίζεις με τα νεύρα μας; >.<


Καλά μην κάνεις έτσι δε γράφετε και πανελλήνιες

ωχ sorry πανελλήνιες γράφετε :redface:
Άσε με να τρολάρω λίγο ακόμα. Πάω Πάτρα αύριο που δεν έχει ιντερνετ :( και όταν θα ξαναγυρίσω θα έχετε ήδη δώσει. Ότι θέλω να γράψω αυτή την βδομάδα πρέπει να το γράψω τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Επιτέλους λίγες μέρες ηρεμίας χωρίς τον Focko! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Γενικά μην εμπιστεύετε τις βιταμίνες και όλα αυτά που λένε οι καθηγητές (Ειδικά οι βιολόγοι). Να έχετε μια ισορροπημένη διατροφή και δε χρειάζεστε βιταμίνες.

Αυτό πως το εννοείς ακριβώς; :hmm:
Εγώ ας πούμε έχω ρέψει(γιατί δεν προλαβαίνω να τρωω).Το Γενάρη μάλιστα είχα λιποθυμήσει λόγω έλλειψης σιδήρου.Από τότε παίρνω κάθε μέρα μία βιταμίνη-συμπλήρωμα διατροφής και έχω δει μεγάλη βελτίωση. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Αυτό πως το εννοείς ακριβώς; :hmm:
Εγώ ας πούμε έχω ρέψει(γιατί δεν προλαβαίνω να τρωω).Το Γενάρη μάλιστα είχα λιποθυμήσει λόγω έλλειψης σιδήρου.Από τότε παίρνω κάθε μέρα μία βιταμίνη-συμπλήρωμα διατροφής και έχω δει μεγάλη βελτίωση. :worry:

o fockos εννοει πως η σωστη διατροφη ειναι ο,τι καλυτερο, αλλα αυτο δε σημαινει πως αν χρειαζομαστε βιταμινες δεν θα τις παρουμε.:D

Βαρέθηκα να διαβάζω!:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fragolarossa

Νεοφερμένος

Η fragolarossa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Ρε παιδιά αν αφήνατε στην λογοτεχνία κατι αδιάβαστο τι θα ταν αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orestisP

Νεοφερμένος

Ο orestisP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ρε παιδιά αν αφήνατε στην λογοτεχνία κατι αδιάβαστο τι θα ταν αυτο;

Θα έλεγα "Στου Κεμάλ το σπίτι", αλλά η φετινή χρονιά είναι τόσο κουλή, που ποτέ δεν ξέρεις.
Τους έχω ικανούς για όλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

619zx

Νεοφερμένος

Ο 619zx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ρε παιδιά αν αφήνατε στην λογοτεχνία κατι αδιάβαστο τι θα ταν αυτο;
Ιωαννου ''Στου Κεμαλ το σπιτι'' επειδη επεσε περυσι..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Γενικά μην εμπιστεύετε τις βιταμίνες και όλα αυτά που λένε οι καθηγητές (Ειδικά οι βιολόγοι). Να έχετε μια ισορροπημένη διατροφή και δε χρειάζεστε βιταμίνες.
Η προσωπική μου γιατρός (που σήμερα γιορτάζει) μου δίνει κάθε μέρα αυτές τις βιταμίνες:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Ισορροπημενη διατροφη; Εγω απο τον Σεπτεμβριο εχω βαλει 10 κιλα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Θα έλεγα "Στου Κεμάλ το σπίτι", αλλά η φετινή χρονιά είναι τόσο κουλή, που ποτέ δεν ξέρεις.
Τους έχω ικανούς για όλα :P
Μα τί άλλο θα μπορούσε να ζητηθεί απ'τον Κεμάλ? Τα ίδια θέματα θα 'βαζαν? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Καλή επιτυχία από μένα. Μην έχετε άγχος και απολαύστε το .... όσο διαρκεί. Μην κοιτάτε θέματα και να κοιτάτε πάντα το επόμενο μάθημα και όχι το προηγούμενο. Να αδιαφορείτε για τις απαντήσεις και να έχετε θετική σκέψη.

Θα ήθελα να κάτσω να σας εμψυχώσω και τις επόμενες μέρες αλλά δε θα μπορώ.
Τα λέμε την Παρασκευή ή το Σαββατο.

:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Αυτό πως το εννοείς ακριβώς; :hmm:
Εγώ ας πούμε έχω ρέψει(γιατί δεν προλαβαίνω να τρωω).Το Γενάρη μάλιστα είχα λιποθυμήσει λόγω έλλειψης σιδήρου.Από τότε παίρνω κάθε μέρα μία βιταμίνη-συμπλήρωμα διατροφής και έχω δει μεγάλη βελτίωση. :worry:

Μηπως εισαι υπερβολικη; Δεν δινω πανελληνιες αλλα ενταξει, να μην προλαβαινεις 20 λεπτα να φας ακουγεται τσιμπημένο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Μια ερωτηση....στην εκ9εση τι διαβαζετε ακριβως??????
απο περσι την ειχα αυτη την απορια..αφου η 9εωρια βγαινει αντε το πολυ σε μια μερα μετα τι κανετε????
Ειναι πολυ ωραιο μα9ημα δεν λεω και εχω κ απαιτησεις κ πιστευω οτι οπως κ περσι ετσι κ φετος 9α γραψω ενα 16 αλλα ειλικρινα δεν 3ερω τι αλλο να διαβασω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
μου προεκιψε τωρα μια απορια.εστω οτι καποιος εχει δηλωσει μια σχολη και τελικα δεν μαζευει τα καταλληλα μορια για τη σχολη αυτη και σχολη αυτη εχει κενες θεσεις τοτε μπορει να παει στη σχολη αυτη;;;;;;;;;;;(σχολη αυτη,σχολη αυτη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
μου προεκιψε τωρα μια απορια.εστω οτι καποιος εχει δηλωσει μια σχολη και τελικα δεν μαζευει τα καταλληλα μορια για τη σχολη αυτη και σχολη αυτη εχει κενες θεσεις τοτε μπορει να παει στη σχολη αυτη;;;;;;;;;;;(σχολη αυτη,σχολη αυτη)

Αν πεσουν οι βασεις ισως να την πιασει
Αναλογια με τον αρι9μο και τον βα9μο των εισακτεων λειτουργουν τα τμηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
αχ αυτο το πληκτρολογιο,καταλαβατε ,ελπιζω, τι εννοω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top