Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
κ εγω τν υλη απειρες φορες την εχω βγαλει, εχω βαρεθει να βλεπω αυτα τα χαζα κειμενα των λατινικων, αλλα απο απροσεξια παντα κατι θα μου ξεφευγει, κατι δε θα βλεπω, κατι θα ξεχναω να αλλαξω στον πλαγιο λογο. Τα ιδια και τα ιδια συνεχεια! Αυτο που με αγχωνει πιο πολυ ειναι τα αρχαια και ιδιαιτερα η γραμματικη...10 τυποι ειναι το ξερω, αλλα μου φαινονται βουνο! Μισω τα αρχαια και καταριεμαι την ωρα και τν στιγμη που πηγα θεωρητικη, ενω μπορουσα ανετα να παω θετικη. Τι να πει κανεις...:worry:
Απ' τη μια θελω να τελειωνουμε, απ τν αλλη ομως για να γινει αυτο πρεπει να περασουμε απ τις 12 Μαιου...
Εχω καταντησει να κλαιω μαζι με την κολλητη μου (που εχω να την δω απ την 25η Μαρτιου) στα τηλεφωνα..
Σε αγχωνουν τα Αρχαια κ δεν σε αγγχωνει η Εκθεση κ η Λογοτεχνια, οπου υπεισερχεται καθαρα κ ο υποκειμενικος παραγοντας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
θα σας το πω διαφορετικά... ποιος περίμενε ότι πέρυσι θα έπεφτε η αυτομόρφωση? Γιατί δεν έπεσε η οικονομική κρίση που ήταν και επίκαιρο θέμα? Η γνώμη μου είναι να μην ακούμε κανέναν...

Δεν ξέρω πως θα το πάρεις, αλλά εμείς την περιμέναμε την αυτομόρφωση... Και ήρθε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dwroulini

Νεοφερμένος

Η dwroulini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Δεν ξέρω πως θα το πάρεις, αλλά εμείς την περιμέναμε την αυτομόρφωση... Και ήρθε...


να σου πω μηπως και για φετος εχεισ κατι που να θεωρεισ << πιο αναμενομενο >> απο τα αλλα ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
να σου πω μηπως και για φετος εχεισ κατι που να θεωρεισ << πιο αναμενομενο >> απο τα αλλα ???

"γιατί οι πολίτες και κυρίως οι νέοι δείχνουν ανυπακοή στους νόμους" μου φαίνεται αρκετά επίκαιρο εμένα, τώρα με το κίνημα δεν πληρώνω κλπ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
να σου πω μηπως και για φετος εχεισ κατι που να θεωρεισ << πιο αναμενομενο >> απο τα αλλα ???

Μακάρι να 'χα... Πέρσι η καθηγήτρια μάς ζάλιζε για αυτομόρφωση και φέτος με 'χει ταράξει και μου έχει δώσει 24.000 πιο αναμενόμενα θέματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Κάτι σχετικό με ηλεκτρονική διακυβέρνηση ή ηλεκτρονικά μέσα στην εκπαίδευση θα πέσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dwroulini

Νεοφερμένος

Η dwroulini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
pffffffff...............ελεος ..... και η εκθεση ειναι ενα μαθημα που το φοβαμαι πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Δηλαδή αν ξέρουμε το θέμα θα πάμε και θα γράψουμε όλοι πάνω από 18; :hmm:
Δεν το πολυπιστεύω, για να πω την αλήθεια.
Η έκθεση είναι ένα μάθημα που το μαθαίνεις σιγά σιγά, σε ένα βράδυ δε θα μάθεις πως να φτιάχνεις παράγραφο και δε θα αποκτήσεις ξαφνικά σωστή έκφραση.
Sorry, αλλά ακόμα και το θέμα να ξέρουμε αυτό δεν αλλάζει τίποτα.

Γνώμη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Με αυτά που έχουν γίνει φέτος (τσουνάμια, πόλεμοι, κρίση....) τα πάντα είναι πιθανά!

Ότι και να βάλλουν θα είναι "επίκαιρο"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dwroulini

Νεοφερμένος

Η dwroulini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
συμφωνω απολυτα μονο που το δυσκολο σε αυτο το μαθημα δεν ειναι το να φτιαχνεις παραγραφους ή κατι παραμοιο αλλα η υποκειμενικοτητα των διορθωτων ..... απλα νομιζω οτι ενας μαθητης που γνωριζει να χειριζεται αρκετα καλα το λογο και εχει μια υποψια ως προσ το θεμα γραφει πολυ καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
συμφωνω απολυτα μονο που το δυσκολο σε αυτο το μαθημα δεν ειναι το να φτιαχνεις παραγραφους ή κατι παραμοιο αλλα η υποκειμενικοτητα των διορθωτων ..... απλα νομιζω οτι ενας μαθητης που γνωριζει να χειριζεται αρκετα καλα το λογο και εχει μια υποψια ως προσ το θεμα γραφει πολυ καλα

Ναι όμως η υποκειμενικότητα των διορθωτών δεν έχει καμία σχέση με το αν θα ξέρεις ή όχι το θέμα.

Έστω ότι σου λέω εγώ ότι πέφτει θέμα "οικολογία" και ετοιμάζεσαι φουλ γι'αυτό το θέμα, και πας 12 Μαίου και βλέπεις θέμα "παιδεία" (γιατί τελευταία στιγμή ήθελαν να το αλλάξουν) δε θα πανικοβληθείς; Καλύτερα να μην είμαστε υποψιασμένοι για τίποτα. Δεν υπάρχει κάτι "sos" στην έκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vavlas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 311 μηνύματα.
Καλά ο καθένας στην έκθεση λέει το κοντό του και το μακρύ του.
Για αυτό κάθε γραπτό περνάει από 3 βαθμολογητές για να αποφασίσουν.
Την ίδια έκθεση να την πάω στην καθηγήτρια του σχολείου μου και στην καθηγήτρια του φροντιστηριου μπορεί να την βαθμολογήσουν με 10 μονάδες διαφορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
εμένα να σας πω δεν με ένοιαζε πολύ τι θα πέσει στην έκθεση, δεν το έψαχνα καν, βαριόμουν και να διαβάσω τα φυλλάδια που ήταν τόσο πολλά για sos [άσχετο που τελικά η αυτομόρφωση δεν ανήκε σε κανένα από αυτά]. Έμαθα σε έναν χρόνο πως να γράφω περίληψη και έκθεσή (γιατί σχολείο δεν γινόταν μάθημα αλλά αόριστες συζητήσεις με την καθηγήτρια, φροντιστήριο δεν πήγαινα πριν την 3η) και από 9 στις εξετάσεις β' λυκείους έγραψα 14,5. κάπου εκεί είχα προβλέψει. Χαλαρουίτα, απαντήστε απλά σε αυτά που ζητάει με τον τρόπο που μάθατε, δεν θέλει ούτε εξιδείκευση ούτε τρελαμάρα και προσοχή μην βγείτε εκτός. Γράψτε τη γνώμη σας απλά. Εγώ ότι μου 'ρχόταν έγραφα, μία με σεμηνάρια σκέφτηκα, μία το ένα μία το άλλο. [δεν θυμάμαι να σας πω]. Άσχετο που δεν ήξερα τι ακριβώς ήταν η αυτομόρφωση και προσπαθούσα να γράψω λογικά πράγματα μην βγω εκτός [μικρή έκθεση έγραψα]. ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ??? πήρα καλύτερο βαθμό και από άριστες θεωρητικού...
Πείτε ότι οι βαθμολογητές φταίγαν, αλλά εγώ δεν χρειάστηκα καν τρίτο και ήταν κοντά κοντά οι βαθμοί. Πείτε με τυχαιρό... ΑΛΛΑ ξέρω ότι επειδή τα έγραψα πιο απλά και πιο σωστά χώρις να γράφω όσο πιο πολλά γίνεται. Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια. Χρειάζεται και την δική μας κρίση... Οπότε συνειστώ λίγο διάβασμα στα θέματα, να μάθετε καλά θεωρεία [μην τρελαθείτε κιολας], πως να φτιάχνεται παραγράφους και περιλήψεις. [εκεί έπιανα συνέχεια 18-22]. Πετάξτε και μία ωραία φράση θετικής στον πρόλογο [μπας και σας βαθμολογήσουν με μεγαλύτερη επιείκεια γιατί είναι κρίμα να χάσετε από την έκθεση].
Εγώ π.χ. [δεν θυμάμαι γαμ0τ0 τι έγραψα ακριβώς] ότι η αυτομόρφωση γίνεται με βάση δύο συνιστώσες τον χώρο και τον χρόνο.

Τέσπα μπορώ να λέω και παπ@ριές, δεν θα μάθω ποτέ αν έπαιξαν ρόλο αυτά υποσυνείδητα ή ενσυνείδητα, αλλά πιστεύω πως έπαιξαν τον ρόλο τους και στα δύο... Καλή επιτυχεία παίδες. Απαντήστε σε όλα, απλά και κατανοητά. Το λακωνίζειν εστίν φιλοσοφείν, αυτό κρατείστε από εμένα, αν και με αυτό το ποστ δεν το έδειξα.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
εμένα να σας πω δεν με ένοιαζε πολύ τι θα πέσει στην έκθεση, δεν το έψαχνα καν, βαριόμουν και να διαβάσω τα φυλλάδια που ήταν τόσο πολλά για sos [άσχετο που τελικά η αυτομόρφωση δεν ανήκε σε κανένα από αυτά]. Έμαθα σε έναν χρόνο πως να γράφω περίληψη και έκθεσή (γιατί σχολείο δεν γινόταν μάθημα αλλά αόριστες συζητήσεις με την καθηγήτρια, φροντιστήριο δεν πήγαινα πριν την 3η) και από 9 στις εξετάσεις β' λυκείους έγραψα 14,5. κάπου εκεί είχα προβλέψει. Χαλαρουίτα, απαντήστε απλά σε αυτά που ζητάει με τον τρόπο που μάθατε, δεν θέλει ούτε εξιδείκευση ούτε τρελαμάρα και προσοχή μην βγείτε εκτός. Γράψτε τη γνώμη σας απλά. Εγώ ότι μου 'ρχόταν έγραφα, μία με σεμηνάρια σκέφτηκα, μία το ένα μία το άλλο. [δεν θυμάμαι να σας πω]. Άσχετο που δεν ήξερα τι ακριβώς ήταν η αυτομόρφωση και προσπαθούσα να γράψω λογικά πράγματα μην βγω εκτός [μικρή έκθεση έγραψα]. ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ??? πήρα καλύτερο βαθμό και από άριστες θεωρητικού...
Πείτε ότι οι βαθμολογητές φταίγαν, αλλά εγώ δεν χρειάστηκα καν τρίτο και ήταν κοντά κοντά οι βαθμοί. Πείτε με τυχαιρό... ΑΛΛΑ ξέρω ότι επειδή τα έγραψα πιο απλά και πιο σωστά χώρις να γράφω όσο πιο πολλά γίνεται. Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια. Χρειάζεται και την δική μας κρίση... Οπότε συνειστώ λίγο διάβασμα στα θέματα, να μάθετε καλά θεωρεία [μην τρελαθείτε κιολας], πως να φτιάχνεται παραγράφους και περιλήψεις. [εκεί έπιανα συνέχεια 18-22]. Πετάξτε και μία ωραία φράση θετικής στον πρόλογο [μπας και σας βαθμολογήσουν με μεγαλύτερη επιείκεια γιατί είναι κρίμα να χάσετε από την έκθεση].
Εγώ π.χ. [δεν θυμάμαι γαμ0τ0 τι έγραψα ακριβώς] ότι η αυτομόρφωση γίνεται με βάση δύο συνιστώσες τον χώρο και τον χρόνο.

Τέσπα μπορώ να λέω και παπ@ριές, δεν θα μάθω ποτέ αν έπαιξαν ρόλο αυτά υποσυνείδητα ή ενσυνείδητα, αλλά πιστεύω πως έπαιξαν τον ρόλο τους και στα δύο... Καλή επιτυχεία παίδες. Απαντήστε σε όλα, απλά και κατανοητά. Το λακωνίζειν εστίν φιλοσοφείν, αυτό κρατείστε από εμένα, αν και με αυτό το ποστ δεν το έδειξα.... :P

Και εγω σε παρομοια κατασταση ημουν περσυ!!!! Εμαθα να γραφω αξιοπρεπεστατα αναπτυξη παραγραφου περιληψη και εκθεση και με μια καλουτσικη γνωση σε ολες σχεδον τις κατηγοριες θεματων εγραψα 16.4!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Προσωπικά δεν πιστεύω πως η έκθεση είναι τόσο υποκειμενική όσο λένε, διαβάζεται όπως και τα υπόλοιπα. Το θέμα είναι τι διαβάζεις. Αν έχεις ασχοληθεί όλη τη χρονιά, έχεις διαβάσει καλά όλες τις πιθανές ασκήσεις, είσαι εξοικειωμένος με τις περιλήψεις και έχεις διαβάσει καλά και τα πιο βασικά θέματα (γιατί μην τρελαθούμε 10 βασικά θέματα έχεις στην ουσία και όλα τα υπόλοιπα είναι copy-paste) τότε δεν παίζει να μην γράψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Sorry για το οφφ, αλλά πρώτη φορά στη ζωή μου διαβάζω ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.
Νιώθω ότι το κεφάλι μου κάποια στιγμή θα εκραγεί από όλα αυτά.
Η ζωή μου δεν έχει πια κάποιο νόημα, μόνο διαβάζω. Έχω γίνει ένα φυτό (όχι με την έννοια του "διαβάζω",αλλά με την έννοια του ότι δεν κάνω ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑ μόνο να διαβάζω). Δε ξέρω αν θα αντέξω μέχρι το τέλος, τα' χω παίξει τελείως, απίστευτη κούραση, κόπωση, σκατά ωράριο ύπνου.
Δεν αντέχω άλλο >.<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
κι εγω εχω κουραστει τοσο απο το διαβασμα και σαν να μην εφτανε αυτο εχω και το αγχος που δεν με αφηνει ουτε να κοιμηθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Κάτι σχετικό με ηλεκτρονική διακυβέρνηση ή ηλεκτρονικά μέσα στην εκπαίδευση θα πέσει

Ρε μαλάκα (no offence), τις φοβάμαι τις προβλέψεις σου focko, τελευταία πέφτεις μέσα. :P Και το αστείο είναι πως ο καθηγητής στο φροντιστήριο μας έχει τονίσει τη συμμετοχή των πολιτών στα δημόσια ζητήματα μέσω ηλεκτρονικών υπολογιστών.

Δε βαριέσαι, ό,τι και να πέσει θα το γράψουμε, όλη την ανωμαλία στην έκθεση θα τη βγάλουν; Δεν θα κρατήσουν τίποτα για τα υπόλοιπα μαθήματα; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Έχετε κάνει ηλεκτρονική διακυβέρνηση στο σχολείο;

Αν δεν το έχετε κάνει, δεν πρόκειται να πέσει με αυτή τη μορφή αλλά με τη μορφή της ηλεκτρονικής συμμετοχής, όπως το αναφέρει η Χριστιάννα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Sorry για το οφφ, αλλά πρώτη φορά στη ζωή μου διαβάζω ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.
Νιώθω ότι το κεφάλι μου κάποια στιγμή θα εκραγεί από όλα αυτά.
Η ζωή μου δεν έχει πια κάποιο νόημα, μόνο διαβάζω. Έχω γίνει ένα φυτό (όχι με την έννοια του "διαβάζω",αλλά με την έννοια του ότι δεν κάνω ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑ μόνο να διαβάζω). Δε ξέρω αν θα αντέξω μέχρι το τέλος, τα' χω παίξει τελείως, απίστευτη κούραση, κόπωση, σκατά ωράριο ύπνου.
Δεν αντέχω άλλο >.<
Μη φοβασαι εχουμε αντοχες!!!!Εσυ τουλαχιστον διαβαζεις. Εγω ειμαι απο τη Κυριακη του Πασχα με 40+ πυρετο κ δεν εχω ανοιξει βιβλιο ολες αυτες τις μερες.... Σημερα ημουν καπως καλυτερα αλλα κ παλι ειχα πονοκεφαλο. Ελπιζω αυριο να ειμαι καλα για να διαβασω,νιωθω απαισια,εχω τυψεις αλλα απο τη αλλη πραγματικα δεν φταιω εγω που αρρωστησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top