Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

PavloS

Νεοφερμένος

Ο παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Κουράγιο! Τι έμεινε πιά?

6 μαθηματα στα οποια γραφω 12αρια και 13αρια...δν πειραζει ωρα να αρχισω το προγραμμα του διαβασματος για τις πανελληνιες 2012
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα! Έστω Παυλόπουλο που έχει και ενα βαθμό δυσκολίας αλλά όχι Πολυδούρη(την μίσησα αυτήν την γυναίκα)!

Εμένα πάντως ο πάτερας μου μου είπε οτι μάλλον θα βάλουν το Αμάρτημα. Και στον πατέρα μου έδωσαν επιπλέον υλικό για το Αμάρτημα(τα συμπεράσματα δικά σας). Πάντως εγώ τα διάβασα όλα για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofiakilkis

Νεοφερμένος

Η σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Βασικά νομίζω πως στον ΟΕΦΕ έπεσε Αναγνωστάκης-Εγγονόπουλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδάκια.Περιμένω συμφοιτητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδάκια.Περιμένω συμφοιτητές.
Θα μείνεις στο 1ο έτος? Ή θα μπούμε εμείς κατευθείαν στο 2ο? :teasing:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
γειααααα σαςς!!!:clapup::clapup::clapup:
καταρχην καλη επιτυχια σε ολους και καλη δυναμη!!!! :D
τωρα εχω μια απορια : δινει φετος μια φιλη μου απο την αλβανια και στο σχολειο της δεν τους εχουν ενημερωσει ΚΑΘΟΛΟΥ...:mad: μου ζητησε λοιπον να μαθω αν χρειαζεται να κραταει μαζι της κατι επιπλεον εκτος απο διαβατηριο επειδη ειναι αλλοδαπη... :hmm: ξερετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
γειααααα σαςς!!!
καταρχην καλη επιτυχια σε ολους και καλη δυναμη!!!!
τωρα εχω μια απορια : δινει φετος μια φιλη μου απο την αλβανια και στο σχολειο της δεν τους εχουν ενημερωσει ΚΑΘΟΛΟΥ... μου ζητησε λοιπον να μαθω αν χρειαζεται να κραταει μαζι της κατι επιπλεον εκτος απο διαβατηριο επειδη ειναι αλλοδαπη... ξερετε??

Οι υποψηφιοι οταν θα πηγαινουν για να δωσουν πανελληνιες θα πρεπει να εχουν μαζι τους ταυτοτητα ή διαβατηριο και ενα καρτελακι που ειναι για τις πανελληνιες και που το δινει το σχολειο λιγες μερες πριν τις εξετασεις.:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
ναι τα ξερει αυτα απλα λεω μηπως χρειαζεται τπτ ιδιαιτερο επειδη ειναι αλλοδαπη πχ υπηκοοτητα, αδεια παραμονης...
ρωταει το διευ8υντη της και λεει :'' ελα μωρε ξερω γω κρατα εκει το διαβατηριο και οτι γινει... θα σου πουνε οι εξεταστες τι χρειαζεται'' ... -.- :mad: ωραιος διευθυντης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
ναι τα ξερει αυτα απλα λεω μηπως χρειαζεται τπτ ιδιαιτερο επειδη ειναι αλλοδαπη πχ υπηκοοτητα, αδεια παραμονης...
ρωταει το διευ8υντη της και λεει :'' ελα μωρε ξερω γω κρατα εκει το διαβατηριο και οτι γινει... θα σου πουνε οι εξεταστες τι χρειαζεται'' ... -.- :mad: ωραιος διευθυντης
Αν είναι μαθήτρια Γ λυκείου το καρτελάκι μόνο φτάνει. Τα υπόλοιπα τα ξέρει το σχολείο. Αν είναι απόφοιτος και δίνει σε άλλο σχολείο, ας έχει καλού-κακού μαζί της το διαβατήριο.
Όμως γιατί ρωτάει? Δεν είναι και βαρύ το διαβατήριο που έτσι κι αλλιώς δεν το έχει πάντα μαζί της?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Αν είναι μαθήτρια Γ λυκείου το καρτελάκι μόνο φτάνει. Τα υπόλοιπα τα ξέρει το σχολείο. Αν είναι απόφοιτος και δίνει σε άλλο σχολείο, ας έχει καλού-κακού μαζί της το διαβατήριο.
Όμως γιατί ρωτάει? Δεν είναι και βαρύ το διαβατήριο που έτσι κι αλλιώς δεν το έχει πάντα μαζί της?

και ταυτότητα δεν χρειάζεται? άμα δεν έχει διαβατήριο σίγουρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
και ταυτότητα δεν χρειάζεται? άμα δεν έχει διαβατήριο σίγουρα
Το διαβατήριο χρειάζεται μόνον αν δεν έχει ταυτότητα. Αλλά για μαθητές το καρτελάκι αρκεί.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Το διαβατήριο χρειάζεται μόνον αν δεν έχει ταυτότητα. Αλλά για μαθητές το καρτελάκι αρκεί.

Τι εννοείς μαθητές ? εγώ χρειαζόμουν οπωσδήποτε ταυτότητα, όλοι χρειαζόμαστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Πωω δινω...πλησιαζουν οι μερες.Αναμεικτα συναισθηματα..Φοβος απο την μια ανακουφιση απο την αλλη..Το φετινο προγραμμα πανελλαδικων μου ηρθε κατακουτελα...Ευχομαι παντως να περασω στην σχολη που θελω και να ξεκουμπιστω.Καιρος να φτιαξω την ζωη μου μετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
2 βδομαδες πριν την εναρξη των φετινων πανελληνιων ευχομαι σε ολους τους ischoolιανους υποψηφιους καλη επιτυχιαααα :D Αντιλαμβανομαι το αγχος που ισως επικρατει, καθως το περασα και εγω αυτο περυσι και αυτο που εχω να συμβουλεψω ειναι να εχετε αυτοπεποιθηση και πιστη στις δυνατοτητες σας! και τα μυαλα συγκεντρομενα εκεινες τις ωρες!! :);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Μήπως γνωρίζει κανείς πότε δίνουν τα αθλήματα για τα ΤΕΦΑΑ?
Επειδή δίνω και εγώ ΤΕΦΑΑ τα αθλήματα τα δίνεις τέλη Ιουνίου. Αφου θα έχουν τελειώσει οι Πανελλήνιες και οι ενδοσχολικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Eγώ εχώ βαρεθεί, έχω βγάλει την ύλη αρκετές φορές και πλέον έχω κορεστεί..αφού για να φανταστείτε άρχισα να μαθαίνω τις ασκήσεις των λατινικών που εχει το μεταίχμιο. Aντε να περάσουν οι μέρες να τελειώνουμε.:P

κ εγω τν υλη απειρες φορες την εχω βγαλει, εχω βαρεθει να βλεπω αυτα τα χαζα κειμενα των λατινικων, αλλα απο απροσεξια παντα κατι θα μου ξεφευγει, κατι δε θα βλεπω, κατι θα ξεχναω να αλλαξω στον πλαγιο λογο. Τα ιδια και τα ιδια συνεχεια! Αυτο που με αγχωνει πιο πολυ ειναι τα αρχαια και ιδιαιτερα η γραμματικη...10 τυποι ειναι το ξερω, αλλα μου φαινονται βουνο! Μισω τα αρχαια και καταριεμαι την ωρα και τν στιγμη που πηγα θεωρητικη, ενω μπορουσα ανετα να παω θετικη. Τι να πει κανεις...:worry:
Απ' τη μια θελω να τελειωνουμε, απ τν αλλη ομως για να γινει αυτο πρεπει να περασουμε απ τις 12 Μαιου...
Εχω καταντησει να κλαιω μαζι με την κολλητη μου (που εχω να την δω απ την 25η Μαρτιου) στα τηλεφωνα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dwroulini

Νεοφερμένος

Η dwroulini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδια ..... θεωρειται οτι στην εκθεση θα μπορουσε να πεσει ενα θεμα που να αφορα την πυρηνικη ενεργεια (εξαιτιας των προσφατων γεγονοτων )????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
θα σας το πω διαφορετικά... ποιος περίμενε ότι πέρυσι θα έπεφτε η αυτομόρφωση? Γιατί δεν έπεσε η οικονομική κρίση που ήταν και επίκαιρο θέμα? Η γνώμη μου είναι να μην ακούμε κανέναν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ό,τι θέλουν βάζουν.
Άμα θέλουν βάζουν μία φωτογραφία του Πάγκαλου και να λέει από κάτω ποιες είναι οι επιπτώσεις αυτού του φαινομένου και προτείνετε τρόπους αντιμετώπισης (που λέει ο λόγος).

Και πυρηνικό,και οικονομικό,και κοινωνικό, και αθλητικό (special olympics),και σχετικό με χημεία(2011=χρονιά χημείας)θέμα μπορεί να πέσει.Γενικά ό,τι γουστάρουν κάνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
θα σας το πω διαφορετικά... ποιος περίμενε ότι πέρυσι θα έπεφτε η αυτομόρφωση? Γιατί δεν έπεσε η οικονομική κρίση που ήταν και επίκαιρο θέμα? Η γνώμη μου είναι να μην ακούμε κανέναν...
Γιατί είχε αλλάξει όνομα το υπουργείο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top