Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Υπερβάλλεις κι εσύ τώρα... Εξάλλου δεν χρειάζεται να γίνεις λιώμα για να περάσεις καλά(Τουλάχιστον εγώ σταματάω να πίνω όταν μεθύσουν οι υπόλοιποι της παρέας:P)...

Ε, αφού δεν γράφουμε και τίποτα Ontopic:
Για τα μπουζούκια όπως τα έχουν κάνει τώρα δεν θα το έλεγα, αν και ακομή κι αυτά τα προτιμώ... Αλλά ένα ωραίο ρεμπετάδικο, αξίζει και με το παραπάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Ακουστηκε κατι για τον αριθμο των εισακτεων για αυτη τη χρονια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Ακουστηκε κατι για τον αριθμο των εισακτεων για αυτη τη χρονια?
Εδω δεν βγηκε ακομα επισημη ημερομηνια για τις πανελληνιες... θα εβγαινε αυτο; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Ούτε το δικό μου σχολείο πήγε 7ήμερη,ούτε καν πενθήμερη ή οτιδήποτε άλλο,αλλά επειδή είδα ότι είχα ανάγκη να ξεφύγω,κανόνισα και πήγα εκδρομή μόνο με την παρέα μου!Πέρασα 1000 φορές καλύτερα γιατί πήγαινα όπου ήθελα εγώ,ξυπνούσα ότι ώρα ήθελα εγώ και ήμουν με άτομα που ήθελα να είμαι!Προσωπικά,το μόνο που με χάλασε στην ακύρωση ήταν οι 7 μέρες "νόμιμης" τεμπελιάς!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εδω δεν βγηκε ακομα επισημη ημερομηνια για τις πανελληνιες... θα εβγαινε αυτο; :/:
Μαζι δεν ανακοινωνονται αυτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kopitis89

Νεοφερμένος

Ο kopitis89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
ε λογικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Λογικά,μέχρι την Παρασκευή θα έχουν βγει οι θέσεις και η ημερομηνία έναρξης :)
Την προηγούμενη χρονιά,βγήκε τις 29/3 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σε 1.5 εβδομαδα φευγω 7ημερη στη ρωμη...ελπιζω να περασουμε ωραια γιατι μετα ειναι η τελικη ευθει!αντε καλο κουραγιο σε ολους παιδια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Άκουσα στο ραδιόφωνο ότι η Διαμαντοπούλου σήμερα θα μιλήσει για το νέο λύκειο.Μπορεί να αναφέρει κάτι για την έναρξη των πανελληνίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi89

Νεοφερμένος

Η Pinelopi89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ πιστευω 16 Μαιου θα αρχισουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Εγώ πιστευω 16 Μαιου θα αρχισουν.
Και εγω πιστευω ή 13 ή 16 (το δευτερο πιο πιθανο) θα αρχισουν. Αλλα επειδη "δεν ειμαι ουτε καφετζου ουτε χαρτοριχτρα", οπως λεει και ο φυσικος μου, θα περιμενουμε επισημη ανακοινωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Και εγω πιστευω ή 13 ή 16 (το δευτερο πιο πιθανο) θα αρχισουν. Αλλα επειδη "δεν ειμαι ουτε καφετζου ουτε χαρτοριχτρα", οπως λεει και ο φυσικος μου, θα περιμενουμε επισημη ανακοινωση.
13 αποκλείεται. Η Διαμαντοπούλου βγήκε και είπε επίσημα ότι θα αρχίσουν το δεύτερο 15νθήμερο του Μαίου. Άρα οι Πανελλήνιες θα αρχίσουν από 16 Μαίου και μετά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Έτσι όπως παν, θα μας πουν... Κοιμηθείτε γιατί αύριο δίνεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Έτσι όπως παν, θα μας πουν... Κοιμηθείτε γιατί αύριο δίνεται :P
Χαχαχα ε δεν ειναι και απιθανο εδω που φτασαμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Αυριο Πρωταπριλια θα ανακοινωσουν την ημερομηνια εναρξης των Πανελληνιων?Αληθεια τι περιμενουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
γιατι ειναι σαν ψεμα οτι φτανει ο καιρος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Πέρυσι το καλοκαίρι άκουγα την κυρία Χριστοφιλοπούλου(αν δεν κάνω λάθος) να λέει σε ραδιοφωνική εκπομπή ότι από την νέα χρονιά(φέτος δηλαδή) θα προσπαθούσαν να αποτρέψουν την μαζική εξαφάνιση των μαθητών από τα σχολεία τον καιρό πριν τις εξετάσεις.Ελπίζω μόνο να μην καθυστερούν γι'αυτό το λόγο και σύντομα να έχουμε το πρόγραμμα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Πέρυσι το καλοκαίρι άκουγα την κυρία Χριστοφιλοπούλου(αν δεν κάνω λάθος) να λέει σε ραδιοφωνική εκπομπή ότι από την νέα χρονιά(φέτος δηλαδή) θα προσπαθούσαν να αποτρέψουν την μαζική εξαφάνιση των μαθητών από τα σχολεία τον καιρό πριν τις εξετάσεις.Ελπίζω μόνο να μην καθυστερούν γι'αυτό το λόγο και σύντομα να έχουμε το πρόγραμμα.:)
Σιγα μη θυμουνται αυτα που ελεγαν περυσι !!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Με αγχώνει η υπογραφή σου :P:P
Χεχε το ξερω. Και εμενα με αγχωνει! Καθε φορα που μπαινω εδω με κανει να κλεινω το pc και να παω να διαβασω! :P

Χαχα να δεις που θα βγαλουν την ημερομηνια σημερα και μετα θα μας πουν "Ψεματα σας ειπαμε βρε! Πρωταπριλια!" :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top