Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

g_z

Νεοφερμένος

Ο g_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
τα θέματα των πανελληνιών αναρτώνται στη σελίδα του υπουργείου παιδείας https://www.minedu.gov.gr/ , αλλά και σε πολλά φροντιστήρια π.χ www.aristevein.gr . Ο χρόνος ανάρτησης δεν είναι σταθερός. Συνήθως 10.30 ως τις 12.30.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι πως το πολύ μέχρι τις 11:30 τα είχαν και απ' έξω τα θέματα... Γιατί θυμάμαι, που κατά τις 12 ήμουν στο φροντιστήριο και ήδη τα είχαν λυμένα οι καθηγητές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ θα προτιμήσω να μη δω καν τις απαντήσεις. Θα πάω, θα γράψω, θα τελειώσω, θα βγω για κανα καφέ μετά να ξεχαστώ και τέλος. Όλη αυτή η φάση θα με αγχώσει σε περίπτωση που έχω κάπου λάθος και θα πέσει τελείως το ηθικό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,825 μηνύματα.
μη τραγικοποιείτε τις πανελλήνιες γιατί δεν το αξίζουν καθόλου...
δεν χάθηκε και ο κόσμος! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sotiris10

Νεοφερμένος

Ο sotiris10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Ρε παιδιά μήπως έχουν καθυστέρησή να βγούνε οι ημερομηνίες που ξεκινάνε οι πανελλαδικές??:whistle::whistle::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ρε παιδιά μήπως έχουν καθυστέρησή να βγούνε οι ημερομηνίες που ξεκινάνε οι πανελλαδικές??
Μπα. Πέρυσι το πρόγραμμα ανακοινώθηκε στις 29 Μαρτίου και μαζί και ο αριθμός των θέσεων στα πανεπιστήμια.
https://www.alfavita.gr/ejetaseis05/deltio-typou-exetaseis-eisakteoi.pdf
Μην έχουμε και "παράξενες" ανησυχίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Επειδή ρωτάτε πότε θα αρχίσουν οι Πανελλαδικές σας έχω τη λύση

Αξίωμα του Fockou

Οι Πανελλαδικές αρχίζουν μια μέρα πριν τον τελικο της eurovision. Δηλαδή Παρασκευή δίνετε Σάββατο eurovision.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι και θα πέσει θέμα έκθεσης "Τι γνώμη έχετε για το τραγούδι που θα μας εκπροσωπήσει αύριο στη Γιουροβίζιον". :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Οι Πανελλαδικές αρχίζουν μια μέρα πριν τον τελικο της eurovision. Δηλαδή Παρασκευή δίνετε Σάββατο eurovision.
Δύο μέρες συνεχόμενο άγχος, ΠΩΣ θα το αντέξω; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Zoitsa^

Νεοφερμένος

Η ^Zoitsa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Πραγματικά, δεν αισθάνομαι το κεφάλι μου. Δεν μπορώ να διαβάσω άλλο! Και δεν είναι τίποτα ,κάνω διάλειμμα και νιώθω τύψεις !!Μας έχουν τρελάνει και στο φροντ.με απειλές , ότι αν δεν διαβαζουμε όσο πρεπει, γι'αυτους, ούτε 8 δεν θα γράψουμε.Το ηθικό μου έχει χτυπησει πάτο και απλα δεν με βγαινουν τα νούμερα σε οποιαδηποτε άσκηση φυσικης δοκιμάζω!!! Δεν είναι κατάσταση αυτή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Εγώ αρρώστησα πάνω στην αρχή της καλύτερης περιόδου, το χιόνι μου γαμώ. Αλλά εντάξει, πιστεύω έγραψα σήμερα. Τουλάχιστον θα 'χω γίνει καλά μέχρι τις 27.

In other news, μην αγχώνεστε. Ξέρω πόσο μαλακία ακούγεται μετά από λίγο αλλά αυτό είναι που πρέπει να γίνει, ήρεμα και χαλαρά. Μία χρονιά είναι ρε, η πρώτη σας/μας ευκαιρία. Μη χαλάσει από το άγχος, δείτε το κι εγωιστικά δηλαδή. Εμείς παίζουμε, όχι τα φροντιστήρια, όχι οι γονείς, όχι οι φίλοι, όχι κάποιος άλλος. Ψυχραιμία πάνω απ' όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Τουλάχιστον θα 'χω γίνει καλά μέχρι τις 27.

άσχετο και ίσως και χαζή ερώτηση. είναι κάτι στις 27 ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Αλλάζει η ώρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
:redface: χαχα, και τρόμαξα! σωστά! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Επίσης στις 27 βγάζει ο ΟΕΦΕ θέματα έκθεσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena93

Νεοφερμένος

Η elena93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!Είμαι καινούρια εδώ και ήθελα να σας πω το πρόβλημα μου.Εχω πολλά κενά σε δυο συγκεκριμένα μαθήματα(γενικά έχω σε όλα κάποια κενά αλλα δεν φοβάμαι για τα υπόλοιπα),σε σημείο να έχω ασχοληθεί πολύ λίγο..και το ένα είναι βαρύτητας..αν και πιστεύω ότι ακόμη και τώρα μπορώ να τα καλύψω με σωστό πρόγραμμα και ξέσκισμα φυσικά:worry: Το θέμα είναι πως δεν αντέχω ψυχολογικά..πεθαίνω στο άγχος,κλαίω συνεχεια,δεν αντέχω,νιώθω πως θα πεθάνω.:( γενικά είμαι καλή μαθήτρια,δεν ξέρω τι έχω πάθει φέτος,δεν συγκεντρωνομαι,πιστεύω ότι έχω ασχοληθεί πολύ λίγο.και το αποτέλεσμα είναι να εχω αδησει όλο αυτόν τη χρόνο να περάσει έτσι και τώρα που οι περισσότεροι κάνουν μια απλή επανάληψη σε αυτά που ήδη ξέρουν,εγώ να διαβάζω κάποια για πρώτη φορα..

Είμαι σε απελπισμένη κατάσταση,δεν ξέρω τι η κάνω πραγματικά,πιστεύω ότι θα πατώσω και δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!Είμαι καινούρια εδώ και ήθελα να σας πω το πρόβλημα μου.Εχω πολλά κενά σε δυο συγκεκριμένα μαθήματα(γενικά έχω σε όλα κάποια κενά αλλα δεν φοβάμαι για τα υπόλοιπα),σε σημείο να έχω ασχοληθεί πολύ λίγο..και το ένα είναι βαρύτητας..αν και πιστεύω ότι ακόμη και τώρα μπορώ να τα καλύψω με σωστό πρόγραμμα και ξέσκισμα φυσικά:worry: Το θέμα είναι πως δεν αντέχω ψυχολογικά..πεθαίνω στο άγχος,κλαίω συνεχεια,δεν αντέχω,νιώθω πως θα πεθάνω.:( γενικά είμαι καλή μαθήτρια,δεν ξέρω τι έχω πάθει φέτος,δεν συγκεντρωνομαι,πιστεύω ότι έχω ασχοληθεί πολύ λίγο.και το αποτέλεσμα είναι να εχω αδησει όλο αυτόν τη χρόνο να περάσει έτσι και τώρα που οι περισσότεροι κάνουν μια απλή επανάληψη σε αυτά που ήδη ξέρουν,εγώ να διαβάζω κάποια για πρώτη φορα..

Είμαι σε απελπισμένη κατάσταση,δεν ξέρω τι η κάνω πραγματικά,πιστεύω ότι θα πατώσω και δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι..:(

Πρώτα από όλα καλώς ήρθες..!!! :) Τα greeklish απαγορεύονται άρα πρέπει να γράφεις στα ελληνικά! ;)

Τώρα πάνω στο πρόβλημά σου, όλοι έχουμε αφήσει μικρά κενά σε διάφορα μαθήματα... Αλλά και μεγάλα κενά να έχουμε αφήσει έχουμε μπροστά μας πάνω από 50 μέρες να τα καλύψουμε... Με μια ώρα την ημέρα διάβασμα στα μαθήματα τα οποία σε προβληματίζουν μαζεύονται 50 ώρες + διαβάσματος για αυτό το μάθημα :) Πίστεψέ με είναι αρκετές για να καλύψεις το οποιοδήποτε κενό όσο αυτό οφείλεται σε ελλιπές διαβάσμα και όχι σε θέμα κατανόησης! Το άγχος και το κλάμα δεν θα σε ωφελήσουν σε κάτι... Στην αρχή και εγώ έτσι ήμουν όμως μου έδωσαν όλοι να καταλάβω πως αυτή η χρονιά δεν χωράει συναισθηματισμούς και απογοητεύσεις... Μόνο προσπάθεια χρειάζεται, προσπάθεια και πείσμα.! Το μόνο που χρειάζεται είναι να το πάρεις απόφαση!!! Δεν είναι τίποτα.... Υπομονή και εδώ είναι όλοι να σου λύσουν απορίες για το οτιδήποτε!! Καλή δύναμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Δύο μέρες συνεχόμενο άγχος, ΠΩΣ θα το αντέξω; :(
Ενα εχω να σου πω ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena93

Νεοφερμένος

Η elena93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
sorry για τα greeklish,δεν το ηξερα!!πραγματικα με εκανες να νιωσω πολυ καλυτερα!!:)το ξερω πως με το υπερβολικο αγχος και το κλαμα δεν βγαινει τιποτα αλλα θα ημουν πολυ πιο ηρεμη αν δεν ειχα αφησει τετοια κενα και ειχα οργανωμενο προγραμμα..εσυ κανεις προγραμμα εβδομαδας?δηλαδη γραφεις 1 φορα την εβδομαδα τι θα διαβασεις ολη την υπολοιπη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
sorry για τα greeklish,δεν το ηξερα!!πραγματικα με εκανες να νιωσω πολυ καλυτερα!!:)το ξερω πως με το υπερβολικο αγχος και το κλαμα δεν βγαινει τιποτα αλλα θα ημουν πολυ πιο ηρεμη αν δεν ειχα αφησει τετοια κενα και ειχα οργανωμενο προγραμμα..εσυ κανεις προγραμμα εβδομαδας?δηλαδη γραφεις 1 φορα την εβδομαδα τι θα διαβασεις ολη την υπολοιπη?

Δεν κάνω πρόγραμμα της εβδομάδας αλλά της ημέρας καθώς δεν μπορώ να προβλέψω τι θα μου προκύψει μέσα στην εβδομάδα. Επίσης έχω αρχίσει να λείπω μια-δυό μέρες την εβδομάδα από το σχολείο γιατί τώρα είναι η εποχή που πρέπει να τα δώσουμε όλα, οπότε λίγο παραπάνω πρωινό διάβασμα καλό μας κάνει.
Για παράδειγμα σήμερα δεν πήγα σχολείο, ξύπνησα 8.30 και ξεκίνησα διάβασμα 9.
9-10.30 ΑΟΔΕ
11-12.30 Προγραμματισμό 12.30-2.30 θα κάτσω, θα φάω, θα χαζέψω λίγο κλπ.
2.30-4.30 Μαθηματικά Κατ.
5-9 φροντιστήριο
9.30-11 Μαθηματικά Γεν. για αύριο :) Αυτό είναι το σημερινό μου πρόγραμμα πάνω κάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top