Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χωρίς το κηδεμόνα ούτε το γνήσιο της υπογραφής σε αστυνομικό τμήμα δεν μπορεί να κάνει ένας ανήλικος. Η υπογραφή του ανήλικου δεν εχει αξία. Είστε ένα τίποτα. Ανήκετε στους κηδεμόνες σας. Υπομονή ένα χρόνο.


Τότε ok.
Με εκνευρίζεις. -.-
Που πήγες μόνος σου. Στην ταυτότητα χρειάζεται μάρτυρας και εφόσον είσαι ανήλικος και ο κηδεμόνας σου. Ακόμα και στις εκτρώσεις που είναι προσωπικό θέμα θέλει υπογραφή κηδεμόνα
Τουλάχιστον να φοιτείς μακριά από τους γονείς σου να έχεις μια φαινομενική ελευθερία.

Οι γατούλες δαγκώνουν :hmm:
Με εκνευρίζεις. -.-
Αλλά ενημερωτικά, εκτρώσεις κάνουν ΤΟΣΕΣ ανήλικες χωρίς καν να το μάθουν οι γονείς τους. Λεφτά να δώσεις, και όλα γίνονται.
Σιγά μην σας ξεχάσουνε. Να πω μια κακία? Την 3η φωτογραφία την θέλουνε για το καρτελάκι του χρόνου που θα ξαναδώσετε...:P

Με εκνευρίζεις. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Με εκνευρίζεις. -.-
:hmm:Αυτό που είπε ο Dias είναι πιο εκνευριστικό από το δικο μου αλλά πρέπει να παραδεχθείς ότι ήταν επιτυχημένο. Τα δικά μου απλώς ήταν κλασικός fockos που βαριέται και γράφει για να περάσει η ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Με εκνευρίζεις. -.-

πως μιλάς έτσι στο Γιατρό; :confused:

για σήμερα τρως ban και αύριο να επιστρέψεις στο φόρουμ με τον κηδεμόνα σου... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Με εκνευρίζεις. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Με εκνευρίζεις. -.-

:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά!
Μέχρι πότε μπορεί κάποιος απόφοιτος να καταθέσει τα δικαιολογητικά για να ξαναδώσει εξετάσεις;;;Ξέρει κανείς;;Το είχε ποστάρει εδώ θυμάμαι ενα παιδί αλλά δεν το βρίσκω τώρα μες σε όλα αυτά τα μηνύματα.:(
Μπαίνω κ στο υπεθ αλλά δεν βρισκω κάτι..:(
Αν μπορεί κάποιος να μου πει γιατί έχω αγχωθεί... νομίζω οτι έχασα την προθεσμία.:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giota pl

Νεοφερμένος

Η giota pl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Προφανώς είσαι απόφοιτη;

Θα πας σε σχολείο, αν μπορείς πάνε σε αυτό που αποφοίτησες - δεν ξέρω αν γίνεσαι δεκτή και σε άλλο, και θα το κάνετε ηλεκτρονικά..
Δεν είναι τίποτα απλώς τους λες τί μάθημα θα δώσεις, αν δόσεις και ειδικά και τέτοια. Αν θες για να είσαι πιο σίγουρη πάρε ένα τηλέφωνο στο σχολείο σου για να σου πουν και πάτε θα μπορούν .. αλλά και τί χρειάζεσαι ακριβώς.
πηρα τηλ και μου ειπαν οτι η βεβαιωση προσβασης ειναι ενα επισημο χαρτι που αν δεν το 'χεις δε μπορεις να ξαναδωσεις πανελληνιες :(

Καλημέρα παιδιά!
Μέχρι πότε μπορεί κάποιος απόφοιτος να καταθέσει τα δικαιολογητικά για να ξαναδώσει εξετάσεις;;;Ξέρει κανείς;;Το είχε ποστάρει εδώ θυμάμαι ενα παιδί αλλά δεν το βρίσκω τώρα μες σε όλα αυτά τα μηνύματα.:(
Μπαίνω κ στο υπεθ αλλά δεν βρισκω κάτι..:(
Αν μπορεί κάποιος να μου πει γιατί έχω αγχωθεί... νομίζω οτι έχασα την προθεσμία.:'(
μην αγχωνεσαι..μεχρι τις 25 του μηνα ειναι (απολυτηριο,βεβαιωση προσβασης κ μια φωτογραφια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Μέχρι πότε μπορεί κάποιος απόφοιτος να καταθέσει τα δικαιολογητικά για να ξαναδώσει εξετάσεις;;;
Παρασκευή 25 Φεβρουαρίου - Προλαβαίνεις...
πηρα τηλ και μου ειπαν οτι η βεβαιωση προσβασης ειναι ενα επισημο χαρτι που αν δεν το 'χεις δε μπορεις να ξαναδωσεις πανελληνιες
Ξέρω καλά την περίπτωση από κάποιο φίλο μου απόφοιτο που την έχασε. Πήγε στο σχολείο του, έκανε υπεύθυνη δήλωση ότι την έχασε και του την ξανάβγαλαν. Καρατσεκαρισμένο 100%. Αν σου είπαν στο σχολείο σου κάτι άλλο, πήγαινε στη διεύθυνση δευτεροβάθμιας να τους βάλουν πάγο.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
πηρα τηλ και μου ειπαν οτι η βεβαιωση προσβασης ειναι ενα επισημο χαρτι που αν δεν το 'χεις δε μπορεις να ξαναδωσεις πανελληνιες :(

Αυτοί δεν το έχουν;:hmm:
Αν θες ρώτα και στα ΣΕΠ - ΓΡΑΣΕΠ (πώς λέγονται τέλος πάντων) και αυτοί θα ξέρουν προφανώς. Για τα τηλέφωνα ψάξε στο google, θα βρεις..

domenica7
Μέχρι 25 του μηνός..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Χίλια ευχαριστώ παιδιά!!:worship:

Μια τελευταία ερώτηση: Μπορώ να καταθέσω τα δικαιολογητικά μου σε όποιο λύκειο θέλω ,ετσι δεν είναι;; Αν έχω μετακομίσει ας πούμε Πειραιά δεν είναι αναγκη να παω Κρήτη να δώσω,μμ;;:worry:

Σόρρυ για το πρηξιμο...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

navarhos

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Μπαίνω κ στο υπεθ αλλά δεν βρισκω κάτι..:(
https://www.minedu.gov.gr εδω δεν βρηκες τιποτα ? Το λεει εδω .
Παιδια μην ψαχνετε στο ypepth .Η σελιδα αυτη ειναι ανοιχτη γιατι βαριουνται να οργανωσουν την καινουρια:P...Ολες οι ανακοινωσεις αναρτουνται πλεον στην καινουρια σελιδα.
Μην μπερδευεστε:confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
https://www.minedu.gov.gr εδω δεν βρηκες τιποτα ? Το λεει εδω .
Παιδια μην ψαχνετε στο ypepth .Η σελιδα αυτη ειναι ανοιχτη γιατι βαριουνται να οργανωσουν την καινουρια:P...Ολες οι ανακοινωσεις αναρτουνται πλεον στην καινουρια σελιδα.
Μην μπερδευεστε:confused::P
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!
Δεν το ήξερα οτι είχε αλλάξει η σελίδα του υπουργείου...:confused:
Μα καλά τι @#$%& που είναι:mad:..Για ποιον μαμημένο λόγο έχουν ακόμα την παλιά σελίδα online ;;;:confused:
Για να ψαχνουμε 2000 ωρες κ να μη βρισκουμε τιποτα;;:wall: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Χίλια ευχαριστώ παιδιά!!:worship:

Μια τελευταία ερώτηση: Μπορώ να καταθέσω τα δικαιολογητικά μου σε όποιο λύκειο θέλω ,ετσι δεν είναι;; Αν έχω μετακομίσει ας πούμε Πειραιά δεν είναι αναγκη να παω Κρήτη να δώσω,μμ;;:worry:

Σόρρυ για το πρηξιμο...:redface:

Λογικά θα ανοίκεις σε αυτή την κατηγορία για την αίτηση-δήλωση.. Άρα θα μπορείς να δώσεις όπου θες αρκεί να γράψεις την "ονομασία λυκείου έκδοσης τελευταίας βεβαίωσης πρόσβασης" όπως γράφει το έντυπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Δεν το ήξερα οτι είχε αλλάξει η σελίδα του υπουργείου...:confused:
Μα καλά τι @#$%& που είναι:mad:..Για ποιον μαμημένο λόγο έχουν ακόμα την παλιά σελίδα online ;;;:confused:
Για να ψαχνουμε 2000 ωρες κ να μη βρισκουμε τιποτα;;:wall: :P
Mα και στην παλιά σελίδα να πας https://www.ypepth.gr/ έχει μήνυμα που σε πάει στην καινούργια...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Mα και στην παλιά σελίδα να πας https://www.ypepth.gr/ έχει μήνυμα που σε πάει στην καινούργια...

Χαχ...
εμένα δεν μου εβγαλε αυτό το μηνυμα όταν μπήκα...:redface:
ίσως γιατί πάτησα κατευθείαν το λινκ ''εξετασεις'' ( https://www.google.gr/search?hl=el&q=+υπεθ&aq=f&aqi=g1g-s1g1g-s2g2g-s1g2&aql=&oq= )
Βέβαια αυτό δεν δικαιολογεί την στραβομάρα μου να μη δω την ανακοινωση που έχουν βάλει πάνω πανω με ψιλά γραμματάκια.:P


Σας ευχαριστώ όπως και να'χει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Παιδια πως παει το διαβασμα?Το ηθικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παντως μολις σημερα ενημερωσε ο διευθυντης τους μαθητες της Γ στην προσευχη για την καταληκτικη ημερομηνια υποβολης της αιτησης.
Καποιος αδιαφορος δηλαδη ουτε που θα επαιρνε χαμπαρι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Have a nice day

Νεοφερμένος

Ο Have a nice day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Παιδια πως παει το διαβασμα?Το ηθικο?


Απο το κακο στο χειροτερο!Ελπιζω να συνελθω σύντομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Απο το κακο στο χειροτερο!Ελπιζω να συνελθω σύντομα!


Έλα ρε, μη σκάτε.. Ούτως ή αλλιώς και να περάσεις εκεί που θες σημαίνει ότι θα βρεις και δουλειά..:whistle: :P


Ξέρει ότι με το να είσαι αγχωμένη δε θα βγει και τίποτα οπότε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Έλα ρε, μη σκάτε.. Ούτως ή αλλιώς και να περάσεις εκεί που θες σημαίνει ότι θα βρεις και δουλειά..

δεν ξέρω αν το εννοείς, πάντως γενικά είναι λάθος λογική αυτή. Βάλτε έναν στόχο και προσπαθήστε για αυτόν όσο πιο πολύ μπορείτε, αν το βλέπετε έτσι, τότε σιγά σιγά λες "ε εντάξει μωρέ, λες και άμα διαβάσω θα καταφέρω τίποτα"
αν δεν έχεις κίνητρο δύσκολα αποδίδεις

επίσης 2 πράγματα:
Δεν σπουδάζεις απλά για να βγάλεις λεφτά, αλλά ακόμη περισσότερο για να ασχοληθείς και να εμβαθύνεις σε κάτι που γουστάρεις, και σε ευχαριστεί.
Δεν ξέρεις πως θα είναι η αγορά εργασίας σε καμιά δεκαριά χρόνια ( γιατί κάπου τότε θα βγούμε εμείς ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top