Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εχω ακουσει για τις 6 τουλαχιστον τρεις βδομαδες πριν,.Αντε να τελειωνουμε:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shark.0wNz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
παιδια μην ασχολήσται με χαζές φήμες! η πανελλήνιες ξεκινάν 16/5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
παιδια μην ασχολήσται με χαζές φήμες!
Έχεις δίκιο.
η πανελλήνιες ξεκινάν 16/5
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ο καθένας διαδίδει ότι θέλει.Οι πανελλήνιες ΔΕΝ ξέρει κανένας πότε θα ξεκινήσουν. Τέλος. Όλα τα άλλα είναι υποθέσεις και φήμες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bubble.

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ρε γιατι αγχώνεστε???
Τέλη Μαρτίου θα ξέρουμε πότε ξεκινάνε...
Μεχρι τότε όσα λέγονται είναι απλώς φήμες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Όντως ρε παιδιά, ας μην αγχωνόμαστε τζάμπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bubble.

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Που θες να περάσεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Αγγλική, Αθήνας κατά προτίμηση...........εσύ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
παιδια μην ασχολήσται με χαζές φήμες! η πανελλήνιες ξεκινάν 16/5
Ναι?Ποιος στο ειπε εσενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bubble.

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Θέλω ψυχολογία θεσσαλονικης...
Αλλα είναι πολύ ψηλα...
οποτε ελπίζω για ψυχολογία κρητης...
Καλή σου επιτυχία!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

619zx

Νεοφερμένος

Ο 619zx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Εγώ αύριο θα κάνω την αίτηση-δήλωση αλλά δεν μας είπαν τίποτα για φωτογραφία..:hmm:
Τελικα πηγες? την εκανες την αιτηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Παιδιά εγώ υποθέτω είμαι από τους τυχερούς όσον αφορά τους βαθμούς....Σε όλη την κατεύθυνση είχα 20αρια και στην έκθεση 18...από την μία σαφώς χάρηκα γιατί θα βοηθήσουν οι βαθμοί στις πανελλαδικές και από την άλλη στενοχωρήθηκα γιατί ξέρω ότι σε άλλα σχολεία θα υπάρχουν μαθητές που θα τα άξιζαν ίσως περισσότερο από ότι εγώ και δεν τα πήραν εξαιτίας των καθηγητών....Τι να πει κανείς???? Άδικο σύστημα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Παιδιά εγώ υποθέτω είμαι από τους τυχερούς όσον αφορά τους βαθμούς....Σε όλη την κατεύθυνση είχα 20αρια και στην έκθεση 18...από την μία σαφώς χάρηκα γιατί θα βοηθήσουν οι βαθμοί στις πανελλαδικές και από την άλλη στενοχωρήθηκα γιατί ξέρω ότι σε άλλα σχολεία θα υπάρχουν μαθητές που θα τα άξιζαν ίσως περισσότερο από ότι εγώ και δεν τα πήραν εξαιτίας των καθηγητών....Τι να πει κανείς???? Άδικο σύστημα..!

Μην αισθάνεσαι άσχημα.Πίστεψε με,για να πάρει κάποιος πιο κάτω από αυτό που θα γραψει πρέπει να προσπαθήσει πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
Παιδιά εγώ υποθέτω είμαι από τους τυχερούς όσον αφορά τους βαθμούς....Σε όλη την κατεύθυνση είχα 20αρια και στην έκθεση 18...από την μία σαφώς χάρηκα γιατί θα βοηθήσουν οι βαθμοί στις πανελλαδικές και από την άλλη στενοχωρήθηκα γιατί ξέρω ότι σε άλλα σχολεία θα υπάρχουν μαθητές που θα τα άξιζαν ίσως περισσότερο από ότι εγώ και δεν τα πήραν εξαιτίας των καθηγητών....Τι να πει κανείς???? Άδικο σύστημα..!

Να μη λυπάσαι έτσι είναι οι πανελλαδικές κάποιος στο τέλος θα γελάει και κάποιος θα κλαίει. Να εύχεσαι να είσαι αυτος που θα γελάς ανεξέρτητα αν κάποιος που θα κλαίει έχει γράψει καλύτερα από σένα στις εξετάσεις και την πάτησε στους προφορικούς βαθμούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Τελικα πηγες? την εκανες την αιτηση?

Μέστησε ο καθηγητής.. με είπε 4η ώρα και αυτός έφυγε:P

Ελπίζω αύριο.. Αλλά δεν είπαν για φωτογραφία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Μην αισθάνεσαι άσχημα.Πίστεψε με,για να πάρει κάποιος πιο κάτω από αυτό που θα γραψει πρέπει να προσπαθήσει πολύ...

δεν ισχύει, υπάρχουν πάρα πολλές περιπτώσεις στις οποίες τα παιδιά αδικούνται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
δεν ισχύει, υπάρχουν πάρα πολλές περιπτώσεις στις οποίες τα παιδιά αδικούνται

Ναι. Ξέρω απόφοιτους από το σχολείο μου, που είχαν καθηγητές που έχω κι εγώ, οι οποίοι δεν είχαν καλό βαθμό στο 4μηνο και στο τέλος πήγαν και έγραψαν 18άρια και 19άρια. Και τέτοιες περιπτώσεις έχει τύχει να μας πουν ακόμα και καθηγητές.
Και σου λέω δεν ήταν 1-2, άλλος είχε αδικηθεί στα Μαθηματικά, άλλος στα Λατινικά και πάει λέγωντας. Και οι καθηγητές δεν είναι θεοί για να είναι τόσο σίγουροι ότι δεν πρόκειται να γράψεις πάνω από τόσο επειδή στο λέω εγώ και φυσικά δεν πρέπει να παίξεις τζόκερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

619zx

Νεοφερμένος

Ο 619zx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Μέστησε ο καθηγητής.. με είπε 4η ώρα και αυτός έφυγε:P

Ελπίζω αύριο.. Αλλά δεν είπαν για φωτογραφία...
Χαχχαχ!! την πατησες και εγω ετσι την επαθα οταν πηγα την πρωτη φορα..οκ οταν πας πεσ μου εαν σου ειπαν κατι για φωτογραφιες ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Χαχχαχ!! την πατησες και εγω ετσι την επαθα οταν πηγα την πρωτη φορα..οκ οταν πας πεσ μου εαν σου ειπαν κατι για φωτογραφιες ..

Εμένα μου ζήτησαν να τους πάω (όποτε μπορέσω δεν είναι για τώρα) δύο φωτογραφίες , μία για το απολυτήριο και μια κάτι για τις πανελλήνιες μάλλον.. Για εσένα που είσαι απόφοιτος θα χρειαστείς μια φωτογραφία καθώς έχεις ήδη βγάλει απολυτήριο. Αλλα όσοι δεν κάνατε τη δήλωση κάντε την γιατί αν θυμάμαι καλά είναι μέχρι το τέλος της βδομάδας.

Καλή επιτυχία, φίλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giota pl

Νεοφερμένος

Η giota pl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
δεν εχω βεβαιωση προσβασης!βοηθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top