Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,027 μηνύματα.
Σύστημα και μεθοδικοτητα θελει....!ψυχική ηρεμία και όχι αγχος...το αγχος ειναι ο χειρότερος συμβουλος σε αυτή την φάση....και βεβαια κουραγιο ενας χρονος ειναι,κανεις δεν επαθε κατι με τις πενελληνιες!!!όλα μια ιδέα ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELISAVET

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
όσοι είστε θεωρητική πώς πάτε στην ύλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aluteros

Νεοφερμένος

Ο σημαντικος αλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
όσοι είστε θεωρητική πώς πάτε στην ύλη;

αν μεγαλωνε η μερα κατι θα γινοταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makis07

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
αν μεγαλωνε η μερα κατι θα γινοταν...

όχι ρε εντάξει τα παραλες.προλαβαίνεις εκτός αν κανεις 3 ωρες φροντιστήριο την ημέρα που δεν χρειάζονται κατά την γνώμη μου εκτός αν δεν έχεις καθόλου βάσεις απο προηγούμενες τάξεις.5-6 ώρες καλά είναι και με το παραπάνω νομίζω προς το παρόν.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.
όσοι είστε θεωρητική πώς πάτε στην ύλη;
Πολυ καλα... στο Γνωστο βεβαια τρεχουμε αρκετα. Τωρα βρισκομαστε στην 7η ενότητα των Ηθικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Πολυ καλα... στο Γνωστο βεβαια τρεχουμε αρκετα. Τωρα βρισκομαστε στην 7η ενότητα των Ηθικών.

τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι? πλάκα κάνεις έτσι??αυτό δε γίνεται!!!μα καλά πότε ξεκινήσατε?εμείς τώρα μπαίνουμε στην Πολιτεία..! :/::/::/::/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gina54

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Παιδια πόσες ώρες την εβδομάδα κάνετε φροντηστήριο στα Μαθηματικά κατεύθυνσης (όσοι κάνετε)??

Εγώ κάνω 3 ώρες και μου φαίνονται λίγες .Οι περισσότεροι συμμαθητές μου κάνουν πέντε και δεν ξέρω μήπως πρέπει να βάλω κι εγώ παραπάνω:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Βάλε άλλη μια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gina54

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Βάλε άλλη μια.

Βασικά αυτό μου εχουν πει οι περισσοτεροι να βάλω τουλάχιστον μια ακομη ώρα αν οχι δυο αλλα ο καθηγητής μου μου είπε ότι δεν υπάρχει λόγος αν και βλέπω οτι προχωράμε την ύλη πολυ γρηγορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
εγω κανω 4..... ειναι αναλογα το μαθητη βασικα....και το διαβασμα που κανει! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.
τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι? πλάκα κάνεις έτσι??αυτό δε γίνεται!!!μα καλά πότε ξεκινήσατε?εμείς τώρα μπαίνουμε στην Πολιτεία..! :/::/::/::/::/::/:
Κι ομως δεν κανω πλακα... ξεκινησαμε 21 Ιουνιου ;)

Μην αισθανεσε οτι εισαι πισω!! Μια χαρα εισαι στην υλη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Εγώ κάνω ιδιαίτερα 2 φορές από 1.30 ώρα και είμαι μια χαρά!Από κει και πέρα εξαρτάται από το πόσο συνεπής είναι και από το πόσο γρήγορα τα καταλαβαίνεις!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Εγώ κάνω ιδιαίτερα 2 φορές από 1.30 ώρα και είμαι μια χαρά!Από κει και πέρα εξαρτάται από το πόσο συνεπής είναι και από το πόσο γρήγορα τα καταλαβαίνεις!;)

Και το ποσο καλα μεταδιδει αυτα που λεει ο καθηγητης...
καλα σε 3 ωρες τι προλαβαινετε να κανετε; φυσικη ή μαθηματικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Και το ποσο καλα μεταδιδει αυτα που λεει ο καθηγητης...
καλα σε 3 ωρες τι προλαβαινετε να κανετε; φυσικη ή μαθηματικα;

Μαθηματικά κατεύθυνσης.Αλλά και φυσική τόσες ώρες κάνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

felisia

Νεοφερμένος

Η felisia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά έχω την εντύπωση με αυτά που έχω δεί μέχρι τώρα δεν είναι τόσο τραγικά..Η αλήθεια είναι ότι ακόμα δυσκολεύομαι να κάτσω να διαβάσω με τις ώρες αλλά το καλό είναι ότι δεν αφήνω κενά..Εσείς γενικά πως τα βλέπετε τα πράγματα μέχρι τώρα??:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rodilaki

Νεοφερμένος

Η rodilaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γνωρίζει κανένας πόσο συντελεστή έχουν τα μαθηματικά στη θετική?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Eξαρτάται το πεδίο που σε ενδιαφέρει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,363 μηνύματα.
Παιδιά έχω την εντύπωση με αυτά που έχω δεί μέχρι τώρα δεν είναι τόσο τραγικά..Η αλήθεια είναι ότι ακόμα δυσκολεύομαι να κάτσω να διαβάσω με τις ώρες αλλά το καλό είναι ότι δεν αφήνω κενά..Εσείς γενικά πως τα βλέπετε τα πράγματα μέχρι τώρα??:/:

Δεν ειναι τραγικα... Τα παρουσιαζουν ετσι για να μην παει ο κοσμος υπερβολικα χαλαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzouna1993

Νεοφερμένος

Η zouzouna1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γεια σας τι κανετε?Κι εγω δινω φετος Πανελληνιες και θελω Παιδαγωγικο Θεσσαλονικης (18.711 ηταν περσι η βαση).Αλλα δεν μπορω να κατσω να διαβασω με τιποτα.Ολη την μερα ειμαι στο pc η εξω με την παρεα μου κ.τ.λ. κ δεν θελω με τιποτα να διαβασω.Και οσο σκεφτομαι ποσα μορια πρεπει να βγαλω αγχωνομαι περισσοτερο.Οποτε τελικα τι να κανω?
1.Καθομαι ολη την μερα και διαβαζω για να περασω?
2.Διαβαζω κανονικα χωρις να αφηνω κενα και ας περασω σε καποια αλλη σχολη? (π.χ. νηπιαγωγων Ιωαννινων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top