Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δηλαδή εγώ που θα μπω τώρα ηλεκτρικές να πέσω να πεθάνω ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
σημερα γραψαμε μαθηματικα κατευθυνσης στους μιγαδικους... δεν προλαβα να γραψω το τελευταιο υποερωτημα του τελευταιου θεματος...
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΓΚ! :verymad::verymad::verymad::verymad::verymad:

ηταν μεγαλο τεστ... :/:
Δεν τρεχει καστανο.. εσυ το ηξερες πως λυνεται παντως? Αυτο εχει μεγαλυτερη σημασια για μενα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
και εμείς θα μπούμε κύματα το Σάββατο

(αλλά έχουμε κάνει κρούσεις και το 3/4 της περιστροφής στερεού πέρσι(αν και όχι σε μεγάλο βάθος, πάντως το φετινό θέμα το έλυσα :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papaki93

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους. Μακάρι όλοι από εμάς να πετύχουμε τους στόχους μας και να κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα. Αλλά , ακόμη κι αν αποτύχουμε , μην μας πάρει από κάτω κανείς δεν χάνεται.

Κουράγιο, Πείσμα , Δύναμη και Τσαμπουκάς ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papaki93

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Αααα ! Και πάνω από όλα αυτοπεποίθηση !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
:offtopic: Νομίζω ότι γράφεται ημών.Το υμών είναι για το 2ο πληθυντικό. (Δεν είμαι της θεωρητικής.Όποιος θεωρητικάριος γνωρίζει ας με διορθώσει :) )



Καλα ντε! Μην με δειρετε κιολας!Ενα λαθακι εκανα... :P Οχι οτι τα συμπαθουσα κιολας τα αρχαια... (το ακριβως αντιθετο).

Δεν τρεχει καστανο.. εσυ το ηξερες πως λυνεται παντως? Αυτο εχει μεγαλυτερη σημασια για μενα :)
Βασικα ουτε καν προλαβα να μπω στο τελευταιο υποερωτημα. Απλα του εριξα μια ματια: ο γεωμετρικος τοπος του |v-z| ηταν. παντως ο γ.τ. του v εβγαινε κυκλικος δακτυλιος γιατι ηταν μεγαλυτερο ή ισο (το τσεκαρα και απο τον διπλανο λιγο πριν το δωσω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elee

Νεοφερμένος

Η elee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
παιδια ειστε απιστευτοι!!!ειλικρινα ο λογος σας μου εδωσε κουραγιο!!!!ακομη ομως ενας φοβος μου ειναι η εκθεση!!!!!Αν ειναι να γραψω σε καποιο μαθημα χαλια τοτε αυτο θα ειναι σιγουρα η εκθεση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
παιδια ειστε απιστευτοι!!!ειλικρινα ο λογος σας μου εδωσε κουραγιο!!!!ακομη ομως ενας φοβος μου ειναι η εκθεση!!!!!Αν ειναι να γραψω σε καποιο μαθημα χαλια τοτε αυτο θα ειναι σιγουρα η εκθεση!!!

μην ανησυχείς ιδιαίτερα...ΟΛΟΙ οι καλοί αγχώνονται για την έκθεση

Δηλαδή εγώ που θα μπω τώρα ηλεκτρικές να πέσω να πεθάνω ;

απορώ πως μπορείς και κοιμάσαι τα βράδια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

^Zoitsa^

Νεοφερμένος

Η ^Zoitsa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
μην ανησυχείς ιδιαίτερα...ΟΛΟΙ οι καλοί αγχώνονται για την έκθεση
Αυτό είναι εξακριβωμένο?:confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
μην ανησυχείς ιδιαίτερα...ΟΛΟΙ οι καλοί αγχώνονται για την έκθεση

εγώ αγχώνομαι για όλα
δεν κάνω διακρίσεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Αυτό είναι εξακριβωμένο?:confused::confused::confused:

δν κόβω και το κεφάλι μ...η έκθεση πάντως είναι σίγουρα το μάθημα στο οποίο δεν ξέρεις πως θα γράψεις πριν δώσεις...μπορεί να περιμένεις 18 και να σου έρθει 15...ή να περιμένεις 13 και να σου έρθει 17...όλα είναι στο κόλπο...εγώ είχα μία ιδιαίτερη αδυναμία στην έκθεση για το θέμα του άγχους από την α' λυκείου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Δηλαδή εγώ που δεν αγχώνομαι για την έκθεση,πάει να πει ότι δεν είμαι καλός; (Δεν ρωτάω κατηγορηματικά,προσπαθώ να εγκλιματιστώ με τις πανελλήνιες.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Zoitsa^

Νεοφερμένος

Η ^Zoitsa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
εγώ αγχώνομαι για όλα
δεν κάνω διακρίσεις!!!
Και γω πέρασα αυτήν τη φάση 2-3 φορές απο τότε που άρχισαν τα φροντηστηρια. Αλλα τώρα ανχώνομαι πιο πολύ με την βιολογία κατεύθυνσης και έκθεση. Εσείς που δώσατε , πώς τα βγάλατε πέρα με την βιολογία κατ.???


δν κόβω και το κεφάλι μ...η έκθεση πάντως είναι σίγουρα το μάθημα στο οποίο δεν ξέρεις πως θα γράψεις πριν δώσεις...μπορεί να περιμένεις 18 και να σου έρθει 15...ή να περιμένεις 13 και να σου έρθει 17...όλα είναι στο κόλπο...εγώ είχα μία ιδιαίτερη αδυναμία στην έκθεση για το θέμα του άγχους από την α' λυκείου...
Thank you! Και γω απο την α λύκειου , κάτι δεν πήγαινε καλά με την έκθεση. Εσύ τελικά πόσο έγραψες?

Δηλαδή εγώ που δεν αγχώνομαι για την έκθεση,πάει να πει ότι δεν είμαι καλός; (Δεν ρωτάω κατηγορηματικά,προσπαθώ να εγκλιματιστώ με τις πανελλήνιες.)
Όχι , καλέ. Είναι ανάλογο με το άτομο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Δηλαδή εγώ που δεν αγχώνομαι για την έκθεση,πάει να πει ότι δεν είμαι καλός; (Δεν ρωτάω κατηγορηματικά,προσπαθώ να εγκλιματιστώ με τις πανελλήνιες.)
ίσως αποτελείς εξαίρεση, ίσως δεν είσαι καλός, ίσως δεν έχεις σκεφτεί τη στιγμή που θα σου δίνουν τα θέματα της έκθεσης...τέσπα δν θέλω να σε αγχώσω :P
Και γω πέρασα αυτήν τη φάση 2-3 φορές απο τότε που άρχισαν τα φροντηστηρια. Αλλα τώρα ανχώνομαι πιο πολύ με την βιολογία κατεύθυνσης και έκθεση. Εσείς που δώσατε , πώς τα βγάλατε πέρα με την βιολογία κατ.???



Thank you! Και γω απο την α λύκειου , κάτι δεν πήγαινε καλά με την έκθεση. Εσύ τελικά πόσο έγραψες?


Όχι , καλέ. Είναι ανάλογο με το άτομο.

16, όσο περίμενα (ευτυχώς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Μάλιστα. :offtopic: Τώρα που είμαι άρρωστος,θα είναι πολύ καταστροφικό αν χάσω το μάθημα στο φροντιστήριο;Το φροντιστήριο το βάζω πάνω απ'όλα,γιατί κάνουμε ΠΟΛΥ καλή δουλειά και το σχολείο μου δεν την παλεύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raf765

Νεοφερμένος

Ο raf765 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
καλη μας επιτυχια παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Zoitsa^

Νεοφερμένος

Η ^Zoitsa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ίσως αποτελείς εξαίρεση, ίσως δεν είσαι καλός, ίσως δεν έχεις σκεφτεί τη στιγμή που θα σου δίνουν τα θέματα της έκθεσης...τέσπα δν θέλω να σε αγχώσω :P


16, όσο περίμενα (ευτυχώς)
οοοοοο μπράβο! Μακάρι να γράψω και 'γώ έναν τέτοιο βαθμό στην έκθεση:(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Μάλιστα. :offtopic: Τώρα που είμαι άρρωστος,θα είναι πολύ καταστροφικό αν χάσω το μάθημα στο φροντιστήριο;Το φροντιστήριο το βάζω πάνω απ'όλα,γιατί κάνουμε ΠΟΛΥ καλή δουλειά και το σχολείο μου δεν την παλεύει.

καλό είναι να μν χάνεις μαθήματα στο φροντιστήριο (δν είναι και δωρεάν άλλωστε)...αλλά αν όντως δεν μπορείς να παρευρεθείς για ένα 2ωρο, αυτό δν πάει να πει πως θα έχεις λιγότερες πιθανότητες να γράψεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Μακάρι να ήταν 2ωρο.5ωρο έχω αύριο.Το φροντιστήριο που πάω,θεωρητικά,αναπληρώνει τα χαμένα μαθήματα.Δεν ξέρω αν μπορεί να γίνει τίποτα.Αλλά έπεσε λίγο ο πυρετός και ελπίζω αύριο να είμα καλά.Δεν θα πάω σχολείο για παν ενδεχόμενο.

Μιας και ανέφερα το σχολείο,με τη μείωση απουσιών τι παίζει τελικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερινα00000

Νεοφερμένος

Η κατερινα00000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδιααα καλη επιτυχια σας ευχομαι!!!ολα θα πανε καλα αν εχετε πιστη και επιμονη :) :) :) εγω εδωσα περσυ!!! η φοιτιτικη ζωη σας περιμενει ;) χεχεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top