Πανελλήνιες 2010 (ΤΕΕ)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.


ελπιζω να σας δω ολους εκει που επιθυμείτε!

nicole13
Αρετη04
spiros0411
leloudas
stefanosioannin
nitro
airamhag
toro
kyriakos21
Hypernova
airamhag
Sotiris17
marginalia
αλλα και

kostas (agia)
ελπιζω να μαθω συντομα οτι πετυχατε τον στοχο σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole13

Νεοφερμένος

Η nicole13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
742 ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ(ΑΙΓΙΟ) ΗΜ.
ειμαι εξτασιασμενη απο τη χαρα μου!!! ηταν μεσα στις πρωτες μου επιλογες! ακομα δε μπορω να το πιστεψω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Συγχαρητηρια παιδια....!!! Agahmin γιατι αλλα και?????

Εγω αν και το topic ειναι γ ΤΕΕ θα πω που περασα,ειμαι ειδικη περιπτωση! Υπαξιωματικων Ναυτικου (ΣΜΥΝ)!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
@kosta: πες σωστα το name μ μια φορα..... σε παρακαλω. το "αλλα και" το εβαλα γιατι εισαι απο ΕΠΑΛ αλλα εχεις συμετεχει αρκετα σε αυτο το τοπικ και σε χουμε μαθει πλεον:P τα υπολοιπα παιδια ηταν ολα απ αυτο το τοπικ.

@νικολ: ηταν η σχολη που ηθελες? γτ θυμαμαι ειχες κανει 1 λαθος στο μηχανογραφικο και δν ηθελες την πρωτη επιλογη σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole13

Νεοφερμένος

Η nicole13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
@νικολ: ηταν η σχολη που ηθελες? γτ θυμαμαι ειχες κανει 1 λαθος στο μηχανογραφικο και δν ηθελες την πρωτη επιλογη σου
εγω δεν ειχα κανει λαθος. ειχα βαλει πρωτα ολες για αθηνα και μετα αυτη ηταν η πρωτη μου επιλογη απο σχολες στην επαρχεια.
σημερα ολη μερα κλαιω απ τη χαρα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
περασα αστυφυλακων εγωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skillver

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Μαθητής ΤΕΕ Β' κύκλου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδία καταρχάς συνχαρητήρια kwnmaris απο πέρσυ το πάλεψες και τα κατάφερες και πάλι μπράβο σου.
Διάβασα ολα τα Post σας παιδία,και επιτέλους βρήκα κάτι το πολύ καλο σαν το Forum αυτο,είμαι και εγω παλέμαχος του ΤΕΕ β' κύκλου απόφοιτος του
2006.
Σκέφτομαι να δώσω φέτος Πανελλήνιες, και θα ήθελα να ρωτήσω αν ακόμα μπορώ,και σε ποσά μαθήματα 3-4. θα πρέπει να δώσω.
'Εχω τελειώσει Υδραύλικος-Θερμοϋδραυλικός θέλω να την παλέψω και εγώ για αστυφυλάκων :).

(Ζητώ συγνώμη για τυχόν ορθογραφικά λάθη).

Νίκος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
@ Agahnim (το ειπα σωστα?) Καταλαβα γιατι το ειπες ;) ¨

@Kwnamaris Συγχαρητηρια που περασες στην Αστυφυλακων..! Και εγω εκει ηθελα αλλα οι βασεις ανεβηκαν κατα πολυ.Δεν πειραζει ομως ειμαι ευχαριστημενος.

@Nicole Συγχαρητηρια και σε εσενα κοπελια,ολα καλα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
@κοστας: περασες στην πρωτη σ επιλογη?
@νικολ: περασες δηλαδη εκει που ηθελες?

@skillver:
Καλησπέρα παιδία καταρχάς συνχαρητήρια kwnmaris απο πέρσυ το πάλεψες και τα κατάφερες και πάλι μπράβο σου.
Διάβασα ολα τα Post σας παιδία,και επιτέλους βρήκα κάτι το πολύ καλο σαν το Forum αυτο,είμαι και εγω παλέμαχος του ΤΕΕ β' κύκλου απόφοιτος του
2006.
Σκέφτομαι να δώσω φέτος Πανελλήνιες, και θα ήθελα να ρωτήσω αν ακόμα μπορώ,και σε ποσά μαθήματα 3-4. θα πρέπει να δώσω.
'Εχω τελειώσει Υδραύλικος-Θερμοϋδραυλικός θέλω να την παλέψω και εγώ για αστυφυλάκων :).

(Ζητώ συγνώμη για τυχόν ορθογραφικά λάθη).

Νίκος.
γεια σου φιλε μου. μπορεις να δωσεις ειτε 4 μαθηματα απο ΕΠΑΛ για ΤΕΙ, ειτε 6 μαθηματα απο ενιαιο λυκειο (ΓΕΛ) για ΑΕΙ και ΤΕΙ. αν σε ενδιαφερει το ΕΠΑΛ, ο φιλος kostas (agia) νομιζω πως μπορει να σε βοηθισει. παντως να ξερεις πως αν δωσεις απο επαλ μπορεις να διαλεξεις οποιαδιποτε ειδικοτιτα θελεις ωστε να δωσεις τα μαθηματα ειδικοτητας που σου αρεσουν.οχι απαραιτητα την ειδηκοτιτα που αποφοιτησες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Ελα ρε,μπηκες τελικά??

μπηκα ναιιιιιι μιλαμε στριγλαγα πρωι πρωι μοναχος μου εσυ που περασες?

ακυροςκυριος ειχσαι θεος ρε .που μπηκες εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
@ Agahnim Δεν περασα στην 1η επιλογη γιατι η Αστφυλακων ανεβηκε καπου στο 18 και εγω ειχα 1791.5
Δεν πειραζει ομως ειμαι ευχαριστημενος που περασα Σ.Μ.Υ.Ν :)

@skillver Οτι θες ρωτησε αν μπορω να σε βοηθησω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis!

Νεοφερμένος

Ο akis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
εγω περασα εμποριας και διαφημισης στο τει αμφισσας..
ειμαι και εγω ευχαριστημενος μιας που ηθελα ή αμφισσα ή χαλκιδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole13

Νεοφερμένος

Η nicole13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
@agahnim ναι. ηταν απ τις σχολες που ηθελα παρα πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skillver

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Μαθητής ΤΕΕ Β' κύκλου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
@Kostas (agia) Καλησπέρα συνχαρητήρια που πέρασες Σ.Μ.Υ.Ν :).
Ελπίζω πώς μπορείς να με βοηθήσεις για να βγάλω και εγώ μια άκρη,όπως τελείωσα Τ.Ε.Ε το 2006 και δεν έδωσα πότε πανελλήνιες και θα ήθελα να μάθω αν μπορώ να παω να δώσο φέτος.
'Αν ναι τι πρέπει να κάνω και πόσα μαθήματα πρέπει να δώσω (εκτός απο να περιμένω μερικούς μήνες χιχιχιχ!).
Δεν ενδιάφερομαι για ΑΕΙ ΤΕΙ κλπ.
(Κυρίως για αστυφυλάκων,και αν φύσικα εχω το δικαίωμα για αυτες τις σχολές!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Skillver καταρχην καλωσηρθες στην παρεα μας...Και σε ευχαριστω!
Γινεται να ξαναδωσεις πανελληνιες οσος καιρος και αν εχει περασει.Παραδειγμα τα παιδια εδω,εχουν χρονια που ηταν μαθητες ΤΕΕ και εξακολουθουν να εχουν το δικαιωμα για τις πανελληνιες,δεν υπαρχει κανενα προβλημα :)
Απο φετος οι μαθητες των ΤΕΕ δεν θα δωσουν με το παλιο συστημα των ΤΕΕ αλλα θα εχεις την επιλογη να δωσεις ειτε σαν ΕΠΑΛ Α ΟΜΑΔΑ ειτε απο το ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ. (Τωρα θα αναρωτιεσαι τι ειναι Α ΟΜΑΔΑ κτλπ. Θα σου εξηγησω αργοτερα).

Αφου εσυ ενδιαφερεσαι για Αστφυλακων,Στρατο κτλπ η δικη μου γνωμη ειναι να δωσεις απο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ.Ναι μεν δυσκολα τα μαθηματα (6 ολα και ολα) αλλα οι πιθανοτητες να περασεις απο εκει ειναι μεγαλυτερες.
Αν θες να δωσεις σαν ΕΠΑΛ Α ΟΜΑΔΑ,καταρχας θα δωσεις 4 μαθηματα αντι των 6 στα Γενικα Λυκεια (Μαθηματικα,Εκθεση και 2 μαθηματα ειδικοτητας). Οπως σ ειπε και ο Agahmin νομιζω γινεται να διαλεξεις διαφορετικη ειδικοτητα απο αυτη που ειχες.
Τι αλλο εχω να πω....:hmm: Ξερω τα ειπα λιγο χυμα αλλα οτι απορια εχεις και μπορω να σε βοηθησω ευχαριστως!!

Υ.Γ Στειλε μου καλυτερα p.m για να μην γεμισουμε με μηνυματα εκτος θεματος το θεμα των ΤΕΕ,ΟΚ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chriszan2

Νεοφερμένος

Ο chriszan2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια χαρα παιδια ειμαι καινουργιος στο forum και πιστευω πως θα ειμαι για αρκετο καιρο γιατι σκεφτομαι να δωσς παλι εξετασεις.αυτο που θελω να ρωτησω ειναι οτι θελω να δωσω για αστυνομια μπορει να μ πει καποιοσ αν πρεπει να δωσω απο επαλ η απο γενικο?.ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias77

Νεοφερμένος

Ο ilias77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
καλησπερα παιδια ειμαι παιδι 3η λυκειου και εψαξα με την μητερα μου για μια ειδικη κατηγορια και θα ηθελα να μου πειτε αν ισχυει κατι τετοιο. Απο ενα βιβλιο που μας εδωσαν στο φροντιστιριο που εχει τα παντα για τις πανν/ες. Βρικα για τις στρατιωτικες σχολες εκτος της αστηνομιας αυτο..

Ειδικη κατηγορια 3648/β γ) τεκνα ελληνων μονιμων στρατιωτικων εφεδρων και κληρωτων οπλιτων που συμμετειχαν με οποιδηποτε τροπο στα πολεμικα γεγονοντα της χρονικης περιοδου 20 ιουλιου ως την 20 αυγουστου του 1974 στην κυπρο.

Ο πατερας μου ηταν κυπριος και ειχε πολεμησει με τον κυπριο στρατο....επισης τωρα εχει πεθανει..
θα μπορουσατε να με βοηθησετε αν ισχυει κατι τετοιο για να μπω σε ευτη ην κατηγορια..

σας ευχαριστω πολυ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
καλησπερα παιδια ειμαι παιδι 3η λυκειου και εψαξα με την μητερα μου για μια ειδικη κατηγορια και θα ηθελα να μου πειτε αν ισχυει κατι τετοιο. Απο ενα βιβλιο που μας εδωσαν στο φροντιστιριο που εχει τα παντα για τις πανν/ες. Βρικα για τις στρατιωτικες σχολες εκτος της αστηνομιας αυτο..

Ειδικη κατηγορια 3648/β γ) τεκνα ελληνων μονιμων στρατιωτικων εφεδρων και κληρωτων οπλιτων που συμμετειχαν με οποιδηποτε τροπο στα πολεμικα γεγονοντα της χρονικης περιοδου 20 ιουλιου ως την 20 αυγουστου του 1974 στην κυπρο.

Ο πατερας μου ηταν κυπριος και ειχε πολεμησει με τον κυπριο στρατο....επισης τωρα εχει πεθανει..
θα μπορουσατε να με βοηθησετε αν ισχυει κατι τετοιο για να μπω σε ευτη ην κατηγορια..

σας ευχαριστω πολυ....

Δεν ξέρω να σε βοηθήσω δυστυχώς.Πρέπει να το συζητήσεις με το Λυκειάρχη σου,ή τη Δευτεροβάθμια.Αυτοί τα πάνε καλά με τα γραφειοκρατικά.Λογικά θα μπορούν να σε κατατοπίσουν σχετικά με το αν το δικαιούσαι ή όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top