Πανελλήνιες 2010 (ΤΕΕ)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
για τα ΑΕΝ που ρωτισες πιο πανω δεν ξερω να σου απαντησω.. οτιδιποτε αλλο θελεις ρωτα με:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIWTE

Νεοφερμένος

Η Γιωτα!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
:( :( :( :( κριμα... δεν αντεχω αλλο..εχω ανχω8ει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
λυπαμαι αλλα με μια ματια που εριξα στο google διαβασα οτι για να περασει καποιος ΑΕΝ πρεπει να δωσει αθληματα..:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole13

Νεοφερμένος

Η nicole13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Agahnim ηταν πραγματικα συναρπαστικα εκεινα τα πρωτα χρονια των ΤΕΕ. καθηγητες δοξα το θεο ειχαμε οταν πια πηγα Β και στη Γ μαλιστα ειχαμε και 4 φυσιοθεραπευτες! (ουαου! :clapup:χαχα). αλλα ανοργανοτοι ηταν και παρεμειναν! εγω να φανταστεις, κομμωτρια τους ειχα πει οτι ηθελα να γινω και βγηκα φυσιοθεραπευτρια. καθηγητες ειχαμε αλλα οχι εργαστιρια. τα μηχανιματα που εχουν οι φυσιοθεραπευτες τα ειδαμε 3-4 φορες που μας πηγαν σε ενα καπη. γενικοτερα ηταν και παρεμειναν οτι να ναι. εχω ενα σωρο σπαρταριστες ιστοριες! ορεξη να εχεις να ακους:P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
καλα το γελαμε αλλα σκεψου ποσες ζωες καταστραφικαν απ τα ΤΕΕ.ποσα παιδια αδικηθικαν με διαφορους τροπους. θα μπορουσαν τα πραγματα να ηταν πολυ καλητερα αν ειχαν ασχολιθει λιιιιιιιγο περισσοτερο οι αρμοδιοι ωστε να μην βιονατε τετοιες καταστασεις (δεν υπηρχαν βιβλια, τα μαθηματα των πανελληνιων αλλαζαν λιγο πριν τις πανελληνιες κτλ). σκεψου ποσα παιδια απετυχαν στις πανελληνιες για τετοιους λογους. και το χειροτερο ειναι οτι εχουμε δει κιαλλες αδικιες εις βαρος των τοτε μαθητων......παρα πολλες δυστιχως.τις οποιες αν γνωριζα τοτε, σιγουρα θα επελεγα ενιαιο λυκειο και οχι τεε..

ας μην ξεφευγουμε ομως απ το θεμα παλι;p αυτα ειναι παρελθον.
δεν εχουμε ομως και τιποτα αλλο να πουμε παρα μονο να λεμε συνεχεια το ποσο κοντα ειναι οι φετινες βασεις (8 μερες μακρια.. τιποτα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
:( :( :( :( κριμα... δεν αντεχω αλλο..εχω ανχω8ει

αν εννοεις αεν μηχανικωn k καπετανιων επειδη εχουμε στη χιο 2 σχολες δινεις κολυμπη 50 μετρα σε οσο χρονο θες μονο αυτο στο λεω σιγουρα μην ανχωνεσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Αρετη04

Νεοφερμένος

Η Αρετη04 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Άνω Λιόσια (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ειμαι διακοπες και τυχαια μπηκα σημερα και ειδα αυτα που λεει καποιος (δε θυμαμαι ονομα) για τα ΤΕΕ.λοιπον φιλε μου εγω τα ειπα αυτα που ειδες για τα ΤΕΕ και τα ΕΠΑΛ.Οταν λεω κατι φροντιζω να το εχω ψαξει προτου το πω και να ειναι εγκυρο.δε μου αρεσουν οι αερολογιες.γι'αυτο αυτα που ειπα ισχυουν και τα εχω μαθει απο παιδια των ΕΠΑΛ και οχι μονο.σαφως και τα νεα ελληνικα πλεον σ'εσασ ειναι τα ιδια με των ΓΕΛ αλλα τα υπολοιπα μαθηματα ειναι ευκολα απλα εσεις δωσατε κι ενα μαθημα ειδικοτητας παραπανω.αυτο ομως δε σημαινει οτι ολοι εσεις των υπολοιπων σχολειων πρεπει να κραζετε εμας επειδη απλα δεν υπαρχουμε πια σαν σχολειο.και δεν καταλαβαινω γιατι σου κανει εντυπωση που μας εδωσαν παραταση στις πανελληνιες.και απο τη στιγμη που μας την εδωσαν πρεπει να μας αντιμετωπισουν σαν ολους τους υπολοιπους υποψηφιους!!!!παιδια με στοχους ειμαστε κι εμεις κι επειδη εχουμε τελειωσει χρονια πριν το σχολειο εχουμε δει κατι παραπανω στην αγορα εργασιας σε σχεση με σας που τωρα τελειωσατε το σχολειο και ειμαστε πολυ πιο σιγουροι γι'αυτο που θελουμε να ακολουθησουμε αποτι τοτε.....δεν κατηγορω κανεναν ισα ισα.κι εμεις εχουμε περασει απο τη θεση σας αλλα εγω προσωπικα δεν υποτιμουσα κανεναν και τιποτα τοτε.....ο καθενας προσπαθει να κανει το καλυτερο για τον εαυτο του.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole13

Νεοφερμένος

Η nicole13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
δε περνουν οι ωρες δε περνανε τα λεπτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
παιδια μην με κραξετε αν ειναι βλακια αλλα ακουστηκε για παρασκευη οι βασεις συντομααααααααααααααα αυτην την παρασκευη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
παιδια μην με κραξετε αν ειναι βλακια αλλα ακουστηκε για παρασκευη οι βασεις συντομααααααααααααααα αυτην την παρασκευη
οχι ρε την αλλη 27....................;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.

nicole13

Νεοφερμένος

Η nicole13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
6 σημερα δλδ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
κοιταξτε την υπογραφη μ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole13

Νεοφερμένος

Η nicole13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
καλα τα σπας!!!! χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
και εγω θελωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
παιδια δεν ξερω αν το μαθατε αλλα οι βασεις μαλλον θα βγουν τεταρτη πρωι... αν ισχύει, σε λιγες ωρες θα το ανακοινωσουν στο site
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ναι τελικα αυριο τα αποτελεσματα..... https://www.minedu.gov.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=1072%3A24-08-10------&catid=80%3A2010-02-17-11-16-29&Itemid=806&lang=el


Αντε βρε,παρα τις "διαμαχες" μας Καλα αποτελεσματα σε ολους ευχομαι και μακαρι να περασατε στην 1η σας επιλογη!!! Αντε και του χρονου οσοι ξαναδωσετε σαν Α Ομαδα :P (Πλακιτσα!!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
εσυ μου χρωστας απαντησεις!

και βαφτιζεις τις συζητησεις μας "διαμαχες"

σαν Α ομάδα δε θα δωσουμε κυριε (δε θα σου δωσουμε τι χαρα να γινουμε ΕΠΑΛιοτες :P) ..θα δωσουμε σαν ΓΕΛ αν ειναι

καλη επιτυχια σε ολους μας! ΤΕΕ/ΕΠΑΛ/ΓΕΛ και εσπερινα!

μακαρι το Ischool να μην εχει ουτε εναν απογοητευμενο μαθητη αυριο.. μονο χαρουμενους φοιτητες:clapup:

και ας βρεθει καποιος να μου κανει παρεα το βραδυ γι αυτες τις τελευταιες "δυσκολες" ωρες της αναμονης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Agamhin δεν σου απαντω τπτ γιατι θα ξεκινησουμε παλι συζητηση και δεν θελω ;)

Αν ειδες το διαμαχες το εβαλα σε " " !!!! Αστειευομουνα!

Δωσε σαν ΓΕΛ ρε να σου φυγει ο πατος με τα 7 μαθηματα αντι να δωσεις σαν Επαλιωτης γνησιος,γερος!! Τεσπα οποια και αν ειναι η επιλογη σας για του χρονου αν συνεχισετε την συλλογη απο πτυχια ας ειναι η σωστη:D

Οσο για το ξενυχτη καλο κουραγιο..........!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Δεν παιρνα η ωρααα παιδια καλη επιτυχια σας ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top