Πανελλήνιες 2010 (ΤΕΕ)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
νικολ π εδινες εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole13

Νεοφερμένος

Η nicole13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
νοσολογια-και τα γενικα
1067 μορια περιπου... χαλια!
αθηνα εδινα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
niκολ μηπως εδινες στην Αγια Παρασκευη? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
νοσολογια-και τα γενικα
1067 μορια περιπου... χαλια!
αθηνα εδινα!

και το γνωστο πες μας πως πηγατε γενικα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole13

Νεοφερμένος

Η nicole13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
ναι :D τι συγκίνηση.

για πες. μιλησες με πολλα παιδια πριν αρχισουν οι εξετασεις? και αν ναι, πως φαινοντουσαν? διαβασμενοι?

απ την αιθουσα που εδινες εσυ, τα αλλα παιδια τελιωσαν πριν απο σενα η μετα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole13

Νεοφερμένος

Η nicole13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ναι :D τι συγκίνηση.

για πες. μιλησες με πολλα παιδια πριν αρχισουν οι εξετασεις? και αν ναι, πως φαινοντουσαν? διαβασμενοι?

απ την αιθουσα που εδινες εσυ, τα αλλα παιδια τελιωσαν πριν απο σενα η μετα?


απ οτι μου λεγαν οταν ελεγα οτι μαθηματικα εχω γραψει στανταρ πανω απο 15 (τελικα 15,1) και εκθεση γυρω στο 15( τελικα 12)
οτι ειμαι απο τα συγουρακια αν δεν τα σκ@τωνα στη νοσολογια(6,6).
αυτες λεγαν οτι τα πηγαν χαλια. απο τι ξεκιναει το επιθετο σου? λες να ειμασταν και στο ιδιο τμημα? το δικο μου απο Π.
εσυ πως τα πηγες και τι ακουγες απο τα γυρω γυρω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
εγω ημουν πανω πανω (3 οροφο αν θυμαμαι)σε μια μικρη τρυπα 2 χ 3 που ηθελε να λεγεται αιθουσα. το επιθετο μου αρχιζει απο Τ.

η φαση ηταν οπως τα παλια κλασσικα ΤΕΕ. ολοι γυρω μου ηταν αδιαβαστοι και ειχαν παει πιο πολυ για χαβαλε παρα για να δωσουν πανελληνιες! μαθηματικα και νεα εγραψα πολυ λιγοτερο απο σενα κι ομως εφυγα τελευταιος και στα 2.

οσους εβλεπα να φευγουν απ το τμημα μου ειτε ηταν κατσουφιασμενοι (μερικοι λεγανε κιολας στους επιτιριτες οτι τα πηγαν χαλια) ειτε ηταν αδιαφοροι.

απ την αιθουσα μου (μαθηματικα και νεα) δε νομιζω να εγραψε κανεις πανω απο 1000 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros0411

Νεοφερμένος

Ο spiros0411 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια...εγω φετος εδινα για αστυνομια και εβγαλα 1450...σκεφτομαι να ξανα δωσω αλλη μια φορα...με συστημα επαλ φυσικα...εκει ρε παιδια πως παει???τι μαθηματα θα δωσω???στο τεε μαθημα ειδηκοτητας ειχα αρχες οικονομικης θεωριας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια...εγω φετος εδινα για αστυνομια και εβγαλα 1450...σκεφτομαι να ξανα δωσω αλλη μια φορα...με συστημα επαλ φυσικα...εκει ρε παιδια πως παει???τι μαθηματα θα δωσω???στο τεε μαθημα ειδηκοτητας ειχα αρχες οικονομικης θεωριας....

φιλε σπυρο αναμεναι τα αποτελεσματα και μετα βλεπεισ ολα παιζονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole13

Νεοφερμένος

Η nicole13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εγω ημουν πανω πανω (3 οροφο αν θυμαμαι)σε μια μικρη τρυπα 2 χ 3 που ηθελε να λεγεται αιθουσα. το επιθετο μου αρχιζει απο Τ.

η φαση ηταν οπως τα παλια κλασσικα ΤΕΕ. ολοι γυρω μου ηταν αδιαβαστοι και ειχαν παει πιο πολυ για χαβαλε παρα για να δωσουν πανελληνιες! μαθηματικα και νεα εγραψα πολυ λιγοτερο απο σενα κι ομως εφυγα τελευταιος και στα 2.

οσους εβλεπα να φευγουν απ το τμημα μου ειτε ηταν κατσουφιασμενοι (μερικοι λεγανε κιολας στους επιτιριτες οτι τα πηγαν χαλια) ειτε ηταν αδιαφοροι.

απ την αιθουσα μου (μαθηματικα και νεα) δε νομιζω να εγραψε κανεις πανω απο 1000 μορια

στα μαθηματικα εφυγα τελευταια κι αυτο γιατι ειχα φαει σκαλωμα με το Δ1 και δεν μπορουσα να βρω το λ. σα χαζη προσπαθουσα να βρω τη παραγουσα για να βρω το λ ενω ηταν μια απλη εξησωση!!!! στο τελος νευριασα και το εδωσα στον επιτιριτη και μου λεει θες να το δεις λιγο ακομα μεχρι να τελειωσει και το αλλο το παιδι? και του λεω παρτο να μη το βλεπω!!!
και στα νεα ελληνικα, εφυγα τριτη απ το τελος... ειμαι λιγο αργη στο γραψιμο.... τεσπα. νοσολογια επαθα νιλα γιατι ξεχασα να παρω μαζι μου τη ταυτοτητα των πανελληνιων... τα ξαδεφια μου κανανε 20 λεπτα απο ικεα μεχρι τα γλυκα νερα και απο το σπιτι μου μεχρι το σχολειο... το ανχος μου ειχε βαρεσει κοκκινο! αντε να συγκεντροθω μετα. ειχα ξεχασει κ αυτα που ηξερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
ουαου κωστα γιναμε πολλοι ξαφνικα :D

@σπυρος: welcome back topic starter :P Λοιπον δεν εχω καλα νεα για σενα φιλε μου.. δυστυχως απο ΕΠΑΛ ομαδα Α ειναι αρκετα πιο δυσκολο να περασει κανεις αστυφηλακων απ οτι απο ΤΕΕ. εκτος οτι με το συστημα ΕΠΑΛ δινεις 2 μαθηματα ειδικοτητας (που κανενα δε θα ειναι το ιδιο με αυτο που εδωσες φετος), ειναι εντελως διαφορετικο και το μαθημα των νεων ελληνικων..δεν ειναι αυτο που ειχαμε εμεις στο ΤΕΕ αλλα αυτο που ειχαν και εχουν τα παιδια απ το ενιαιο λυκειο (αρα πολυ πιο δυσκολο). επισης στην υλη των μαθηματικων εχει προστεθει ενα ακομα κεφαλαιο.. τα ολοκληροματα.

εκτος αυτων νομιζω πως οι θεσεις που δινει το ΕΠΑΛ Α' συγκεκριμενα για την αστυφηλακων, ειναι τρομακτικα λιγοτερες απ τις θεσεις που εδινε το ΤΕΕ. πιστευω λοιπον πως σε συμφερει περισσοτερο να δωσεις με συστημα γενικου λυκειου παρα επαλ Α.για περισσοτερες πληροφοριες σχετικα με τα ΕΠΑΛ καλητερα να κοιταξεις σε αλλα θεματα αυτης της κατηγοριας η να ρωτησεις το μελος kostas (agia) (που τυχαινει να ειναι και moderator της κατηγοριας) διοτι αυτος ειναι ο ειδικος εδωμεσα στα θεματα ΕΠΑΛ. ομως να σου ευχηθω καλη επιτυχια για φετος και να σου πω οτι αναμενεται να εχουμε τεραστια πτωση των βασεων (τοσο που να περασεις αστυφηλακων με τα μορια που εβγαλες!!)


@νικολ: ασε νικολ μαλλον ηταν το εξεταστικο κεντρο της γκαντεμιας.. εγω επαθα black out εξαιτιας της ηλιθιοτητας των επιτιριτριων-γριες κυρατσες που αντι να μας προσεχουν μην αντιγραψουμε, ολη την ωρα μλουσανε και φευγανε απ την αιθουσα. η αποκορυφοση, στο τελος ειχαμε μεινει εγω και αλλη μια γυναικα 40 χρονον που εδινε.. και οταν αποφασισε να φυγει αυτη, δεν την αφησαν γιατι "ετσι προβλεπει ο νομος". και αρχισε να κουβεντιαζει με τους επιτιριτες για το ποσο αδικο ειναι αυτο, και να μου ριχνει ευθυνες μεταξυ σοβαρου κ αστειου και να μας υπενθυμιζει οτι εχει μικρο παιδι να φροντισει...και οτι εαν το ηξερε θα εφευγε πιο νωρις.. και ολα αυτα ενω εγω εδινα ακομα.εκει επαθα το blackout, με πιασε αγχος και εκανα ενα λαθος που κανονικα το ηξερα και ηταν γελοιο.νευριαζω με τον εαυτο μου που δεν τσακοθικα εκειπερα οταν αντιληφθικα οτι οι επιτιριτριες δεν εχουν παρει στα σοβαρα τον ρολο τους:/


λοιπον 9 μερες ακομα παιδιά (216 ώρες). η αλλιώς [την άλλη πεμπτη!]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole13

Νεοφερμένος

Η nicole13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ουαου κωστα γιναμε πολλοι ξαφνικα :D


@νικολ: ασε νικολ μαλλον ηταν το εξεταστικο κεντρο της γκαντεμιας.. εγω επαθα black out εξαιτιας της ηλιθιοτητας των επιτιριτριων-γριες κυρατσες που αντι να μας προσεχουν μην αντιγραψουμε, ολη την ωρα μλουσανε και φευγανε απ την αιθουσα. η αποκορυφοση, στο τελος ειχαμε μεινει εγω και αλλη μια γυναικα 40 χρονον που εδινε.. και οταν αποφασισε να φυγει αυτη, δεν την αφησαν γιατι "ετσι προβλεπει ο νομος". και αρχισε να κουβεντιαζει με τους επιτιριτες για το ποσο αδικο ειναι αυτο, και να μου ριχνει ευθυνες μεταξυ σοβαρου κ αστειου και να μας υπενθυμιζει οτι εχει μικρο παιδι να φροντισει...και οτι εαν το ηξερε θα εφευγε πιο νωρις.. και ολα αυτα ενω εγω εδινα ακομα.εκει επαθα το blackout, με πιασε αγχος και εκανα ενα λαθος που κανονικα το ηξερα και ηταν γελοιο.νευριαζω με τον εαυτο μου που δεν τσακοθικα εκειπερα οταν αντιληφθικα οτι οι επιτιριτριες δεν εχουν παρει στα σοβαρα τον ρολο τους:/


λοιπον 9 μερες ακομα παιδιά (216 ώρες). η αλλιώς [την άλλη πεμπτη!]


αυτο ειναι αληθεια. στα τετοια τους ηταν. εγω καθομουν και πρωτο θρανιο απο τη πορτα και καθοντουσαν για τσιγαρο και ψιλη κουβεντα απ εξω... αχχχ οταν εδινα πρωτη φορα πανελληνιες δεν μας ειχαν τοσο για το π... ! ηταν καινουριος θεσμος τοτε και μας τρεχανε!!! σε ποιο ΤΕΕ πηγες?
ειναι συγουρο για τις 9 μερες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
ναι και γω εκει καθομουν. πρωτο θρανιο απ την πορτα. εμενα δεν καπνιζαν αλλα το στομα τους δεν το εκλισαν ουτε για 1 λεπτο... αφου να φανταστεις ειχαν ερθει κ αλλοι ακυροι -μαλλον καθηγιτες- και συμμετειχαν στη σηζητηση τους :p δηλαδη ηταν χειροτερα και απο ενδοσχολικες. Εγω πηγα στο 3το ΤΕΕ χαλανδρίου.εσυ?

οσο για τις 9 μερες, ειπε η υπουργος οτι θα βγουν 26 ή 27.. ε εμας μας συμφερει και κραταμε το 26 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole13

Νεοφερμένος

Η nicole13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εγω πηγα στο 2ο ΤΕΕ χαλανδριου. ειμουν στους φυσιοθεραπευτες.
τη παρασκευη θα κανω κι ενα τηλ στη δευτεροβαθμια στο γερακα να δω αν εχουν κανα νεο.
οσο ημουν διακοπες ημουν πιο χαλαρη, το σκεφτομουν ανα 2 μερες. τωρα μονο αυτο σκεφτομαι και δε περνανε οι μερες με τπτ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
κανε αλλα ζητα να σου πουν γενικα ποτε βγαινουν οι βασεις.. (ή βασεις γενικου λυκείου ζήτα) μην αρχισεις τα "ειμαι αποφοιτη ΤΕΕ και θελω.." γιατι δεν θα πιασει :P trust me. το δευτερο ΤΕΕ χαλανδριου που ήταν?? ελλης 3?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
παιδια αν δεν περασουμε να ποαμε να διαμαρτυριθουμε ρε ολοι αχαχαχχα !!! Agahnim εχεις δικιο για τις προβλεψεις σου μαλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole13

Νεοφερμένος

Η nicole13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
κανε αλλα ζητα να σου πουν γενικα ποτε βγαινουν οι βασεις.. (ή βασεις γενικου λυκείου ζήτα) μην αρχισεις τα "ειμαι αποφοιτη ΤΕΕ και θελω.." γιατι δεν θα πιασει :P trust me. το δευτερο ΤΕΕ χαλανδριου που ήταν?? ελλης 3?

η συγκεκριμενη που περνω στη δευτεροβαθμια εκπαιδευση ειναι αρμοδια αποκληστικα για τα ΤΕΕ και μπορω να πω οτι οποτε κι αν πηρα ηταν ευγενεστατη και πολυ προθημη να βοηθησει. ολο αυτο το καιρο ηταν η μονη που εδεινε σωστες πληροφοριες. γι αυτο παραθεσα και το τηλ της.

το 2ο τεε ηταν αρχικα στην αριστοφανους στο κεντρο του χαλανδριου, μετα το σεισμο του '99 μας πηγαν στην ευθια απο πλατια κενεντι προς λ.πεντέλης(οχι αγιου γεωργιου) μαζι με το 1ο γενικο λυκειο και τωρα το εχουν παει σε εναν παραλληλο της λεωφορου αγιας παρασκευης στο υψος του σκλαβενιτη. το 3ο που ηταν? το 1ο ηξερα και το 6ο μονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
παιδια κοντευουμαι υπομονηηηηηηηηηηηηηη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
@κωστας: υπομονηηη 200 ωρες ακομα.... τι ειναι?? παντως φιλε ελπιζω οι προβλεψεις μου να βγουν αληθινες.. θα αφησω την πληροφορικη και θα γινω μελλοντολογος :D

@νικολ: μαλλον πρεπει να εισαι μεγαλητερη απο μενα..το 6ο παντως σιγουρα εχει φυγει απο κει που ηξερες.
μετα απο ενα search στο google που εριξα, βρηκα οτι και το 2ο εχει φυγει απο κει που ηταν και εχει ενωθει μαλλον με το 5ο (στην οδο ελλης 3 που ειπα προηγουμενως, στην ιδια οδό βρησκεται και το "γραφειο επαγγελματικης εκπαιδευσης της διευθηνσης δευτεροβαθμιας εκπαιδευσης Β' Αθήνας" στο οποιο είναι παντελως ασχετοι με θεματα που αφορουν τα ΤΕΕ).το 3ο ειναι επι της κηφισιας απέναντη απ το golden hall και avenue (πρωην carrefour :P ).στο ίδιο κτιριο στεγαζοταν και το 4ο αλλα και το 7ο εσπερινό ΤΕΕ χαλανδίου...ας μην πουμε άλλα ομως για τα σχολεία του χαλανδρίου εδωπέρα γιατι ειμαστε μια ανασα πριν τις βασεις και η αγωνία εχει χτυπισει κοκκινο. εξαλλου δε νομιζω να ενδιαφερει κανεναν εκτος απο μας τους 2 που ηταν τα ΤΕΕ χαλανδριου και που μεταφερθηκαν :P


παντως το τηλεφωνο που εδωσες αυτης της ευγενικης κυριας, ανήκει στο γραφείο επαγγελματικής εκπαιδευσης ανατολικής αττικης οποτε οσο ευγενικη και να ειναι, υπάρχει και το ενδεχομενο να κανει λαθος. εγω δεν θα εμπιστευομουν κανεναν αρμοδιο απο κανενα γραφειο Ε.Ε... απο τι στιγμη που στο γραφειο Ε.Ε Β' Αθηνας δεν ξεραν καν τις διαφορες ΤΕΕ-ΕΠΑΛ και ΕΠΑΛ Α-ΕΠΑΛ Β. για θέματα πανελληνίων ΤΕΕ, οι μονοι που εμπιστευομαι πλεον ειναι: https://www.ypepth.gr/el_ec_page10495.htm κατευθειαν δηλαδη μεσα απο το υπουργειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top