Πανελλήνιες 2010 (ΤΕΕ)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Τι να πω ρε παιδια κακος επρεπε εστω να εβγαζαν μια προβλεψη .αλλα παιδια ενος κατωτερου θεου νομιζω ειμαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρετη04

Νεοφερμένος

Η Αρετη04 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Άνω Λιόσια (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ετσι ακριβως ειναι!!!απορω γιατι κατηργησαν τα ΤΕΕ και εκαναν τα ΕΠΑΛ.Υπεθετα οτι το εκαναν σαν κατι καλυτερο και τελικα τα θεματα,οι βασεις και ο,τι αφορα το ΕΠΑΛ ειναι της πλακας.πιο χαμηλα κι ευκολα κι απο των ΤΕΕ που στο κατω κατω δεν υπαρχουν πλεον !!!τι να πω???!!!τουλαχιστον ας σεβαστουν οτι απο τη στιγμη που εδωσαν αυτη τη διορια στα ΤΕΕ,υπαρχουν παιδια που ξεπατωθηκαν να διαβαζουν για να καταφερουν κατι,εχοντας παραλληλα (μερικοι αν οχι ολοι) δουλειες και υποχρεωσεις.!!!πραγμα που σημαινει οτι δε δωσαμε για την πλακα μας!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Αρετη δεν ξερω αν μηλας για τα θεματα των πανελληνιων που πεφτουν στα ΕΠΑΛ.. παντως η υλη των μαθηματικων ΕΠΑΛ εχει 1 παραπανω κεφαλαιο απ οτι ειχε σε μας. επεισης αυτοι δινουν 2 μαθηματα ειδικοτητας ενω εμεις μονο 1 διναμε..τα νεα ελληνικα δε, εχουν γινει ιδια με του ενιαιου λυκειου. οπωτε κατα τι γνωμη μου οι πανελληνιες ΕΠΑΛ ειναι δυσκολοτερες απ τις πανελληνιες ΤΕΕ.βεβαια δεν εχω δει τα θεματα των πανελληνιων...εγω μιλαω μονο για το διαβασμα που πρεπει να ριξουν οι ΕΠΑΛ.

αυτο που λες για τον σεβασμο προς τους μαθητες ΤΕΕ ειναι σωστο..ακομα και την ωρα που εδινα πανελληνιες μυριζε προχειροτητα... αφου οι επιτιριτες ειχαν πιασει την παρλα μεταξυ τους και μας ενοχλουσαν.... μπορουσαμε να αντιγραψουμε τοσο ευκολα......αφου δεν μας κοιτουσαν καν και δεν ηταν λιγες οι φορες που βγηκαν εντελος εξω απ την αιθουσα ολοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρετη04

Νεοφερμένος

Η Αρετη04 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Άνω Λιόσια (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
οχι δε μιλαω για τα θεματα τους και το ξερω οτι εχουν αυτες τις διαφορες σε σχεση με μας.αλλα αν μπεις και δεις τις βασεις που ειχαν αυτοι (και που μπορει να εχουν και φετος) και τις βασεις που ειχαμε εμεις,και χωρις να διαβασουν ιδιαιτερα (που λεει ο λογος) τις πιανουν τις σχολες ανετα.!ενω κατα τη γνωμη μου θα επρεπε οι δικες μας να ειναι πιο χαμηλες απο των ΕΠΑΛ,για να περασουν οσοι περασουν απο τα ΤΕΕ αφου ειναι λιγα τα ατομα και δεν προκειται να ξαναδωσουμε!976 ατομα ειμασταν φετος!κι αυτοι μαζι με το ΓΕΛ ειναι χιλιαδες!σιγα τις πολλες θεσεις που θα πιασουμε!και δεν ειναι μονο οιβασεις τους.ειναι και τα μαθηματα τους ευκολα.ολα εννοω οχι μονο αυτα που δινουν.δε θελω να προδικασω την κατασταση γιατι ποτε δεν ξερεις.αλλα επειδη βλεπω χρονια τωρα τι αντιμετωπιση εχουμε,τα εχω παρει ολα απο φοβο πλεον....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
οι βασεις των ΕΠΑΛ ομαδας Α ειναι πανω κατω ιδιες με τις βασεις των ΤΕΕ απ το 2008 και πριν (με εξερεση το 2005 νομιζω που ειχαν φτασει στο θεο ολες οι βασεις).

οι βασεις των ΤΕΕ του 2009 ειναι πιο χαμηλες απο ποτε! και εννοειται πιο χαμηλες απ τις βασεις του ΕΠΑΛ της ιδιας χρονιας.

αυτα ισχυουν για τις σχολες πληροφορικης αλλα και ηλεκτρονικων που εχω παρακολουθισει τις βασεις.. τωρα σε αλλες σχολες οπως πχ νοσηλευτικη δεν ξερω τι γινεται αλλα νομιζω τιποτα διαφορετικο. νομιζω πως εχεις μπερδευτει λιγακι με τις βασεις;p

ισως αυτη η αντιμετωπιση που εχουμε εμεις οι αποφοιτοι ΤΕΕ μας βγει σε καλο φετος.. γιατι με τα στατιστικα που εχουμε στα χερια μας ολα δειχνουν πως οι βασεις θα πιασουν πατο και θα δουμε σχολες που ενω αλλωτε ηθελαν 1700 μορια, φετος να ξεφτυλιζονται στα 1000 μορια (τους λογους νομιζω στους εχω πει σε αλλο ποστ μου). ισως κατι τετοιο αν γινοταν στα ενιαια λυκεια να μην το επετρεπαν.. να αλλαζαν τους νομους.. να κινουσαν γη και ουρανο ωστε να μην επεφταν τοσο χαμηλα οι βασεις τους.... επειδη ομως εμεις ειμαστε ΤΕΕ και επειδη ειμαστε 900 ατομα μονο και επειδη αδιαφορουν για την υπαρξη μας, δεν υπαρχει καμια περιπτωση να γινει καμια τετοια κινηση εναντιων μας.αυτο ειναι το μονο θετικο απ την αντιμετωπιση που εχουμε αυτα τα 3 χρονια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
θα επρεπε να πω και εγω οτι 27 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ οι β ασεις ανακοινωνοντε οποτε μην σκατε παιδια θα δουμε.το αν εχουμε πτωση η ανοδο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρετη04

Νεοφερμένος

Η Αρετη04 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Άνω Λιόσια (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
δεν εχω μπερδευτει καθολου οσον αφορα τις βασεις.στους τομεις που ειπες μπορει να μην υπαρχει διαφορα αλλα στον τομεα υγειας που με αφορα εχουν!.δεν τα λεω ετσι στον αερα προς θεου!οσο για τα υπολοιπα συμφωνω μαζι σου.να ρωτησω κατι?αν μια σχολη ειχε βαση 1441 περυσι,φετος αν πεσουν κι αλλο ποσο να παει?δε νομιζω κατω απο 1000?αντε το πολυ 950.ρωταω γιατι ειχα κανει μια βλακεια με το μηχανογραφικο μου τοτε και εβαλα δευτερη τη σχολη που θελω πολυ και πρωτη της αθηνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
@Κωστα: μιλας εσυ αγωνια και αγχος παλικαρι μου??:P
@Αρετη: δεν μπορω να προβλεψω με σιγουρια, αλλα ναι πιστευω υπαρχουν πιθανοτητες φετος να δουμε ακομα και τοσο μεγαλη πτωση των βασεων για τους γνωστους λογους! αυτο που μπορεις να κανεις ειναι να δεις τις θεσεις που δινει αυτη η σχολη στους υποψηφιους απο ΤΕΕ φετος και να τις συγκρινεις με τα στατιστικα των φετινων βαθμων στο αντιστιχο μαθημα...

πχ η πληροφορικη θεσσαλονικης που θελω εγω, δινει 3 θεσεις για τους φετινους υποψηφιους ΤΕΕ (το 2.5% των θεσεων).
τα ατομα που δωσανε φετος το αντιστοιχο μαθημα πανελληνιες (μεταδοση δεδομενων και δικτυα υπολογιστων 2) ειναι συνολικα 122 εκ των οποιων οι 36 γραψανε πανω απο 120/200 που υποτιθεται οτι ειναι ο βαθμος μου..

αρα δεν παιζει αυτοι οι 36 που εγραψαν καλυτερα να μην καλυψουν τις 3 θεσεις που μας δινει το ΤΕΙ διοτι η πληροφορικη θεσσαλονικης ειναι παντα απ τις πρωτες επιλογες των υποψηφιων και σιγουρα θα καλυφθουν

βεβαια δεν υπολογισα καθολου τα αλλα 2 μαθηματα (νεα/μαθ)......

με λιγα λογια κοιτα ποσες θεσεις δινει η σχολη και πες εαν ειναι σχολη που συνηθως την προτιμουν οι υποψηφιοι (λογικα αν ειναι σε αθηνα τοτε θα την προτιμουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
@Κωστα: μιλας εσυ αγωνια και αγχος παλικαρι μου??:P
@Αρετη: δεν μπορω να προβλεψω με σιγουρια, αλλα ναι πιστευω υπαρχουν πιθανοτητες φετος να δουμε ακομα και τοσο μεγαλη πτωση των βασεων για τους γνωστους λογους! αυτο που μπορεις να κανεις ειναι να δεις τις θεσεις που δινει αυτη η σχολη στους υποψηφιους απο ΤΕΕ φετος και να τις συγκρινεις με τα στατιστικα των φετινων βαθμων στο αντιστιχο μαθημα...

πχ η πληροφορικη θεσσαλονικης που θελω εγω, δινει 3 θεσεις για τους φετινους υποψηφιους ΤΕΕ (το 2.5% των θεσεων).
τα ατομα που δωσανε φετος το αντιστοιχο μαθημα πανελληνιες (μεταδοση δεδομενων και δικτυα υπολογιστων 2) ειναι συνολικα 122 εκ των οποιων οι 36 γραψανε πανω απο 120/200 που υποτιθεται οτι ειναι ο βαθμος μου..

αρα δεν παιζει αυτοι οι 36 που εγραψαν καλυτερα να μην καλυψουν τις 3 θεσεις που μας δινει το ΤΕΙ διοτι η πληροφορικη θεσσαλονικης ειναι παντα απ τις πρωτες επιλογες των υποψηφιων και σιγουρα θα καλυφθουν

βεβαια δεν υπολογισα καθολου τα αλλα 2 μαθηματα (νεα/μαθ)......

με λιγα λογια κοιτα ποσες θεσεις δινει η σχολη και πες εαν ειναι σχολη που συνηθως την προτιμουν οι υποψηφιοι (λογικα αν ειναι σε αθηνα τοτε θα την προτιμουν)



σου χω ξαναπει εσενα πρεπει να σε φερω στη χιο να με εμψυχωνεις .Παιδια λογικα με τα ρεζιλικια μας χιχιχιχι θα πεσουν ακομα και οι σχολες αθηνας κλπ μπορει οχι α;πο 1600 σε 1000 αλλα θα εχει πτωση μην ξεχνατε οτι καταργηθηκε η βαση του 10 ποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
και μην ξεχναμε:

1) γραψαμε ολοι σκατα επειδη τα θεματα ηταν παλουκια (σε σχεση με τις αλλες χρονιες παντα)
2) ειμαστε μονο 849 παιδια και μας δινουν περισσοτερες θεσεις απο περσι (που ηδη ειχαν πεσει κατα πολυ οι βασεις)
3) η βαση του 1000 δεν υπαρχει πλεον!

αυτοι οι 3 ειναι οι βασικοι λογοι που με κανουν να πιστευω οτι θα δουμε και σχολες να πεφτουν και -400 μορια....σχολες χαμηλης ζητησης που δινουν 11 θεσεις, θα πιασουν πατο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
και μην ξεχναμε:

1) γραψαμε ολοι σκατα επειδη τα θεματα ηταν παλουκια (σε σχεση με τις αλλες χρονιες παντα)
2) ειμαστε μονο 900+ παιδια και μας δινουν περισσοτερες θεσεις απο περσι (που ηδη ειχαν πεσει κατα πολυ οι βασεις)
3) η βαση του 1000 δεν υπαρχει πλεον!

αυτοι οι 3 ειναι οι βασικοι λογοι που με κανουν να πιστευω οτι θα δουμε και σχολες να πεφτουν και -400 μορια....σχολες χαμηλης ζητησης που δινουν 11 θεσεις, θα πιασουν πατο...

λιγοτεροι 800 περιπου μαζι και 127 εσπερινοι οποτε μεσα στους αριστουχους ηταν και εσπερινοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
σωστοοοοοος! απο ημερισιο ΤΕΕ λοιπον ειμαστε 849 παιδια που διεκδικουμε τις θεσεις.... ακομα καλυτερα λοιπον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
ανχος ανχοσ ανχος ..δεν περναει ο καιρος ελπιζω να πανε ολα καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρετη04

Νεοφερμένος

Η Αρετη04 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Άνω Λιόσια (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
κωστα: δε θελω να πεσουν τοοοοοοοοοοοοοσο πολυ!!!γιατι εγω (με τη βλακεια που εκανα) θελω να πιασω τη δευτερη σ'επιλογη σχολη.!!!300 με 400 μοριακια θελω μονο!:P
Agahnim: η σχολη που θελω δε νομιζω οτι προτιμαται απο πολλους σαν πρωτη επιλογη.πως θα δω ποσες θεσεις δινει η σχολη που θελω????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
@Αρετη04: πες μας πια σχολη θες και πια δηλωσες πρωτη.παντως σου ευχομαι μεσα απ την καρδια μου να ...χασεις την πρωτη σου επιλογη για 1 μοριο! (ειμαι και σαββατογεννημενος και συνηθως πιανουν).

@Κωστα: σκεψου το εξις! οπως γνωριζουμε και οι 2, οι βασεις των ΤΕΕ εχουν βγει εδω και καιρο..... το υπεπθ εχει τελειωσει με αυτο το θεμα. ομως δυστιχως δεν μας τις δινουν γτ πρεπει να περιμενουμε να τελιωσουν και με τα αλλα σχολεια.... οπωτε οτι ειναι να γινει, εχει γινει ηδη!!! δεν ξερω αν σε παρηγορει καθολου αυτο :/


edit: για να δεις μονη σου τις θεσεις απο οπoια σχολη θες..
1) κατεβαζεις αυτο: https://www.ypepth.gr/docs/pin_eisaktewn_100330_2.zip
2) ανοιγεις το αρχειο diaxr_exel_tei_2010.xls που χει μεσα
3) βρησκεις τις θεσεις της σχολης που θες για το 2010 και το κανεις /40 ωστε να δεις ποσες αντιστοιχουν για το 2.5%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
τρελε οχι δεν με παρηγορει ρε συ θελω να μαθω κατι να ακουσω κατι αμαν πια.του χρονου τετοιο καιρο ελπιζω να μπαινουμε μαζι εδω και να παρηγορουμε αλλα παιδια που θα δινουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
ναι.. ειμαστε και οι 2 οτι πρεπει γι αυτη τη δουλεια :D 19 μερες ακομα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
ναι.. ειμαστε και οι 2 οτι πρεπει γι αυτη τη δουλεια :D 19 μερες ακομα.....

εχεις ενα δικιο αλλα αυτο το τοπικ θα ειμαστε οι τελευταιοι που μιλαμε μετα τελος τα τεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole13

Νεοφερμένος

Η nicole13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
καλησπερα. ειμαι κι εγω μια απο τα παιδια που περιμενουν τις βασεις των τεε. καμια πληροφορια απο το υπεπθ οπως ολοι γνωριζετε. απο το μονο μερος που καταφερα να παρω καποιες πληροφοριες ηταν απο την κυρια καργοπουλου απο τη δευτεροβαθμια εκπαιδευση στον γερακα αττικης. για οποιον ενδιαφερετε το τηλ ειναι 210 6612551. ειναι ευγενεστατη και προθυμη να βοηθησει, σε οτι μπορει γιατι και αυτοι δεν εχουν και τη τρελη ενημερωση απο το υπουργειο παιδειας. τελος ιουλιου που τηλεφωνησα για τις βασεις μου ειπε οτι βαση μιας εγκυκλιου που ειχαν λαβει οι βασεις θα βγουν στις 25/08.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
καλησπερα νικολ! οι βασεις όλων των σχολείων βγαίνουν την ιδια χρονική στιγμή. οπότε δεν χρειάζεται να ρωτάς πότε βγαίνουν οι βάσεις των ΤΕΕ γιατι δυστυχως πλέον τα ΤΕΕ ειναι μειονοτητα και κανεις δεν ασχολείται με αυτα.

μπορεις λοιπόν να περιμένεις τις βάσεις μαζι με τα υπόλοιπα παιδιά των ΓΕΛ και ΕΠΑΛ.

νομίζω πως η υπουργος παιδείας εχει πει σε συνεντευξη της πως οι βασεις βγαινουν 26-27 αυγουστου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top