Πανελλήνιες 2010 (ΤΕΕ)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

airamhag

Νεοφερμένος

Η airamhag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
σε ευχαριστω!
το ειδα το λινκ αυτο κ πιο πριν ..
γι αυτοκ ρωτησα για το ελευθερο σχεδιο
εχω βρει γραμμικο για ΤΕΕ αλλα ελευθερο για ΤΕΕ δεν εχω βρει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros0411

Νεοφερμένος

Ο spiros0411 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.

airamhag

Νεοφερμένος

Η airamhag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ευχαριστω , αν τελικα ειναι αυτα θεματα για τεε , δεν με βλεπω να περναω ποτε!!
το εχω αφησει το ελευθερο πολλα χρονια ( οχι οτι στα αλλα ειχα καμια επαφη αλλα λεμε.. )
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitro

Νεοφερμένος

Ο nitro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Eγω παντως εμαθα απο την δευτεροβαθμια οτι μπορουμε να δωσουμε σε οποια ειδηκοτητα θελουμε ανεξαρτητα απο οτι εχουμε τελειωσει!Απλως διαβαζοντας το αναλογο μαθημα ειδηκοτητας μπορει καποιος να το διασταυρωσει αυτο?Επισης θελω να δωσω δυκτια τι λετε ειναι ευκολο μαθημα ή θα μου ειναι δυσκολο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ναι και εγω το ακουσα αυτο....! Αληθευει?? Παντως εγω δεν καταλαβαινω για πιο λογο γινεται αυτο.
Δηλαδη εισαι ειδικοτητα Πληροφορικη και μπορεις να δωσεις για Νοσηλευτικη λεω εγω τωρα....??
Και πως θα γινει αυτο,αφου θα παρακολουθεις τα μαθηματα απο την ειδικοτητα σου?

Και οσον αφορα τα δικτυα που σκεφτεσαι να παρεις nitro θα σου ελεγα καλυτερα ΟΧΙ.΄Πιστεψε με θα το μετανιωσεις,ειναι και γαμω τα μαθηματα αλλα πολυ δυσκολο και θελει παραα πολυ διαβασμα.Και χωρις καποιος να σου τα εξηγησει χειροτερα.Εχει καποιες πολυ δυσκολες εννοιες τις οποιες αν πας να τις διαβασεις μονος θα νομιζεις οτι διαβαζεις κινεζικα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro

Νεοφερμένος

Ο toro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
υπαρχει κανεις που θα δωσει φετο για αστυφυλακων απο τεε και να ειναι πολυτεκνος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Για την εισαγωγή στο ακαδημαϊκό έτος 2010-2011 οι κάτοχοι πτυχίου Β΄ κύκλου ΤΕΕ ( μόνο ημερησίων) ΤΕΛ ,ή Ναυτικών Λυκείων μπορούν να επιλέξουν όποια ειδικότητα επιθυμούν , εξετάζονται στο μάθημα της ειδικότητας αυτής , ανεξάρτητα από τον τομέα και την ειδικότητα αποφοίτησης τους και δηλώνουν στο μηχανογραφικό τους δελτίο τα τμήματα που αντιστοιχούν στον τομέα την ειδικότητα του οποίου έχουν επιλέξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Καλή επιτυχια σε ολους σας!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
το 7.1 καναμε δεν μπορω να πω ακομα αν ειναι ευκολα η δυσκολα.καλυτερα παντως που μπηκαμε γιατι αυτο μας ξεανχωνει λιγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Λοιπον παιδια ,καλησπερα.εχω παρει πτυχιο λογιστη και εδωσα περσυ για αστυνομια,εβγαλα 1670 και το εχασα,φετος ξαναδινω τα πραγματα περσυ για μενα ηταν πολυ περιεργα καθως οικονομια εγραψα 19,8 μαθηματικα 17 και εκθεση εγινε ο χαμος ο ενας μ εβαλε 16 ο αλλος 12 και μπηκε τριτος με βαθμο 8 οποτε καταλαβενετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro

Νεοφερμένος

Ο toro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Λοιπον παιδια ,καλησπερα.εχω παρει πτυχιο λογιστη και εδωσα περσυ για αστυνομια,εβγαλα 1670 και το εχασα,φετος ξαναδινω τα πραγματα περσυ για μενα ηταν πολυ περιεργα καθως οικονομια εγραψα 19,8 μαθηματικα 17 και εκθεση εγινε ο χαμος ο ενας μ εβαλε 16 ο αλλος 12 και μπηκε τριτος με βαθμο 8 οποτε καταλαβενετε
απο τεε κ εσυ σωστα?ατυχος ησουν..αν ησουν σε ειδικη κατηγορια θα ησουν μεσα τωρα!αν γραψω τοσο εγω φετος μπηκα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
αστα να πανε τορο μιλαμε ενας χαμος.ελπιζω φετος που δινω μοναχος μου στη χιο να μην γινει καμια στραβη .εσυ που δινεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitro

Νεοφερμένος

Ο nitro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Να ρωτησω ρε παιδια ποιο κειμενο εχετε την υποψια οτι θα μπει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Να ρωτησω ρε παιδια ποιο κειμενο εχετε την υποψια οτι θα μπει?
\

μμμ κοιτΑ ΝΑ ΔΕΙς εγω πιστευω θα μπει το ποιιημα αλλα επειδη ειναι και καλα δυσκολο για τα τεε ολα παιζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
οντως το ποιημα δεν ειναι το μονο που δεν εχει μπει.ολα τα αλλα εχουν μπει απο μια φορα..


ομως ειναι δυσκολο οπωτε μπορει να διαλεξουν καποιο αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
οντως το ποιημα δεν ειναι το μονο που δεν εχει μπει.ολα τα αλλα εχουν μπει απο μια φορα..


ομως ειναι δυσκολο οπωτε μπορει να διαλεξουν καποιο αλλο


εσυ ενδιαφερεσε για αστυνομια?που δινεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros0411

Νεοφερμένος

Ο spiros0411 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.

nitro

Νεοφερμένος

Ο nitro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Με την βαση τι γινεται θα καταργηθουν και σε μας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
εσυ ενδιαφερεσε για αστυνομια?που δινεις?

οχι δεν ενδιαφερομαι για αστυνομια... σε αλλο τοπικ στο section για τα τεε εχουμε γραψει ολοι τους στοχους μας...



οσο για τη βαση τουυ 10 δε νομιζω να καταργηθει στα τεε... αν ανακοινωθει τιποτα γραψτε το εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
δεν υπαρχει περιπτωση να καταργηθει.ομως επισημα οι πανελλαδικες εξετασεις ειναι στο αερα ...ανακοινωθηκε απεργια στις 4 χαμος...το μονο θετικο ειναι οτι ισως ειναι σχετικα ευκολα τα θεμτα με το χαμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top