[Πανελλήνιες 2010] Σε ποιο τμήμα περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Σε ποια σχολη περασατε και ποια σειρα!!??? Αρχιζω 1ος.

Σχολή Μονίμων Υπαξιωματικών Ναυτικού (ΣΜΥΝ) 2ος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλκης13

Νεοφερμένος

Ο Αλκης13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ναυπηγικη Αθηνας (3ος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Συγχαρητηρια Αλκη..!!!! Κανεις αλλος δεν περασε βρε παιδια? Που ειναι ολοι :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Ηλεκτρονική αθήνας 5ος..kosta συγχαρητηρια πόσα μόρια είχες συγκεντρώσει?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

engineer1

Νεοφερμένος

Ο engineer1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Τεχνολογιας Πετρελαιου και Φυσικου Αεριου Καβαλα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
@Redman20 Επιτελους ρε Περασες Ηλεκτρονικη Αθηνας!!! Ειδες που σ ελεγα εγω και οι αλλοι οτι θα περασεις? Που να καταλαβεις ομως,συνεχως ρωτουσες και ρωτουσες ;) Αντε ρε Μπραβο.Φοιτητικη Ζωη τωρα!

Εγω εβγαλα 1791.5 (δεν αρκουσαν γ Αστυφυλακων και ετσι περασα ΣΜΥΝ)

@Εngineer Δεν περασες εκει που ηθελες ε???? Δεν πειραζει μια χαρα ειναι κ αυτη η σχολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

engineer1

Νεοφερμένος

Ο engineer1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Θα δειξει φιλε kosta...Συγχαρητηρια παντως σε ολους....(Αν ξερει καποιος τι ισχυει με το 10% σε εμας στα ΕΠΑ.Λ ας μου plz)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Justinovia

Νεοφερμένος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ.. 7Η!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
ενεργειακης τεχνολογιας:redface:..........αλλα θα ξαναδωσω..:mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
@engineer1 στο επαλ α' ομαδα δεν υπάρχει 10% μονο στην β' ομάδα
εγώ σου πρωτείνω να ξαναδώσεις ξέρω είναι ξενέρα αλλά πιστεύω θα γράψεις πολύ καλύτερα και θα ξέρεις να δηλώσεις το μηχανογραφικό πιο σώστα..αυτό είναι το προβλημα στο επάλ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moikan

Νεοφερμένος

Ο moikan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
λογιστικη χαλκίδας, αλλα και εγω θα ξαναδωσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
για το επίδομα ενοίκιου ξέρετε τι απαιτείτε? επίσης εγώ λεει οτι πέρασα 5ος στην σχολή μου ή στην κατηγορία του επάλ..δικαιούμαι υποτροφία και αν ναι τι υποτροφία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
για το επίδομα ενοίκιου ξέρετε τι απαιτείτε? επίσης εγώ λεει οτι πέρασα 5ος στην σχολή μου ή στην κατηγορία του επάλ..δικαιούμαι υποτροφία και αν ναι τι υποτροφία?

Εννοείς το επίδομα των χιλίων ευρώ?Αν και κατι ακουσα πως ίσως δε δοθει φέτος,απαιτείται μια ορισμένη χιλιομετρική απόσταση απο το πατρικό σου,ένα όριο στη φορολογική δήλωση των γονέων (δεν ξέρω τους αριθμους,λογικά το διαδύκτιο τους αναφέρει)και μέχρι πέρσι επρεπε -αν δεν εισαι πρωτοετής- να έχεις περάσει τα μισά μαθήματα της σχολής στη χρονιά σου,αλλα αυξήθηκε νομιζω απο τα μισά στα 2/3 (στο λέω με επιφύλαξη)Οι πρωτοετείς που πληρούσαν τα υπόλοιπα κριτηρια το επαιρναν.Επίσης δεν πρεπει φυσικά να μένεις σε εστία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
χωρις να ειμαι σιγουρη νομιζω οτι τα παιδια απο επαλ κλπ δε δικαιουνται ουτε φοιτητικη εστια, ουτε το επιδομα των 1000 ε για την εστια ειμαι σιγουρη για το επιδομα οχι και τοσο. εγω το ειχα παρει την πρωτη χρονια. κατα την οποια δεν απαιτειται να εχεις περασει τα μισα μαθηματα. πρεπει το εισοδημα σας να μην ξεπερναει τα 30000 ε και τα συνολικα τετργωνικα των σπιτιων σας να ειναι απο 200 και κατω. εμας με το εξοχικο ξεπερναγε τα 200, αλλ πηραμε ενα χαρτι απο το δημο του χωριου οτι οι κατοικοι οι μονιμοι ειναι λιγοτεροι απο 3000 και τα πηρα τα λεφτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Justinovia

Νεοφερμένος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ρε παιδια.. πώς θα μάθουμε σε πιο εξάμηνο περάσαμε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
οι χαμηλοβαθμες σχολες ειχαν τοσο καθωδο οσο στα γενικα λυκεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ρε παιδια.. πώς θα μάθουμε σε πιο εξάμηνο περάσαμε;;;

Δεν υπαρχει 1ο και 2ο εξαμηνο....Ολοι στο 1ο εξαμηνο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stamataras

Νεοφερμένος

Ο stamataras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 47 μηνύματα.

Mr.hooliganos7

Νεοφερμένος

Ο Mr.hooliganos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

engineer1

Νεοφερμένος

Ο engineer1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
@engineer1 στο επαλ α' ομαδα δεν υπάρχει 10% μονο στην β' ομάδα
εγώ σου πρωτείνω να ξαναδώσεις ξέρω είναι ξενέρα αλλά πιστεύω θα γράψεις πολύ καλύτερα και θα ξέρεις να δηλώσεις το μηχανογραφικό πιο σώστα..αυτό είναι το προβλημα στο επάλ..

Μπα δεν παιζει να ξαναδωσω...Δεν υπαρχει το κουραγιο....Αν δεν παω στην σχολη μαλλον Χαιρεταωω...Τον Νοεμβριο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top