[Πανελλήνιες 2010] Αποτελέσματα Βαθμολογιών ΕΠΑΛ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
εγω πέρασα ηλεκτρονική αθήνας 5ος στην σειρά αλλά δεν μου αναφέρει σε πιο εξάμηνο θα φοιτήσω έχει σκετο ΗΜ...Αναμενόταν αυξηση των βάσεων πάντως στο επάλ οι αριστούχοι ήταν πολλοί περισσότεροι απο πέρσυ..enginneer1 πόσα μόρια είχες συγκεντρώσει και τι σχολές είχες δηλώσει πιο πάνω?
Θέλω να ρωτήσω εγω που βγήκα τώρα 5ος στους επιτυχόντες του επάλ η γενικά στην σχολή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Παιδια κατι ειχε παρει το ματι μου προ ημερων πως απο φετος δε θα ισχυουν τα διαφορετικα εξαμηνα στα ΤΕΙ, ολοι στο 1ο, για τσεκαρετε το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
πέρασα 5ος δεν νομίζω να είμαι 2ο εξάμηνο..αμα ξέρει καποιος κατι στείλει ένα μήνημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EfiKordelio

Νεοφερμένος

Η EfiKordelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
να ρωτησω κατι γιατι εχω ψιλομπερδευτει????
σε καποιες σχολες...λεει πχ

ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ (ΣΝΔ) ΜΑΧΙΜΟΙ ΕΙΔ.ΚΑΤ3648/α
τι ειναι αυτο το ειδ.κατ3648/α????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
τριτεκνια πολυτεκνια..και τετοια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EfiKordelio

Νεοφερμένος

Η EfiKordelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ααα....ευχαριστω..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Παιδια συζητηση για το που περασαμε κτλπ σε αυτο τ θεμα : https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=65892
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

engineer1

Νεοφερμένος

Ο engineer1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
enginneer1 πόσα μόρια είχες συγκεντρώσει και τι σχολές είχες δηλώσει πιο πάνω? ?
Ειχα συγκεντρωσει 1261,5 η κοζανη ηθελε περυσι 1000 και φετος εφτασε σχεδον τα 1400...Τι να πει κανεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Παιδια κατι ειχε παρει το ματι μου προ ημερων πως απο φετος δε θα ισχυουν τα διαφορετικα εξαμηνα στα ΤΕΙ, ολοι στο 1ο, για τσεκαρετε το


Ολοι θα εντασονται στο 1ο Εξαμηνο...!! Βρηκα ενα site και το αναφερει https://kesyp.flo.sch.gr/www/index.php/2008-12-31-17-20-37/2010-01-10-18-17-18/418--2010-11
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
να στε καλα !
απο το πρωι το ψαχνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω πέρασα ηλεκτρονική αθήνας 5ος στην σειρά αλλά δεν μου αναφέρει σε πιο εξάμηνο θα φοιτήσω έχει σκετο ΗΜ...Αναμενόταν αυξηση των βάσεων πάντως στο επάλ οι αριστούχοι ήταν πολλοί περισσότεροι απο πέρσυ..enginneer1 πόσα μόρια είχες συγκεντρώσει και τι σχολές είχες δηλώσει πιο πάνω?
Θέλω να ρωτήσω εγω που βγήκα τώρα 5ος στους επιτυχόντες του επάλ η γενικά στην σχολή?

1. Πρώτο εξάμηνο θα είμαστε όλοι!
2. Στη σχολή βγήκες 5ος!

Παιδια κατι ειχε παρει το ματι μου προ ημερων πως απο φετος δε θα ισχυουν τα διαφορετικα εξαμηνα στα ΤΕΙ, ολοι στο 1ο, για τσεκαρετε το

Σωστά! Πήραμε στη σχολή να το τσεκάρουμε και μας είπαν πως είναι ένα εξάμηνο. Το εαρινό καταργήθηκε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Παιδια κατι ειχε παρει το ματι μου προ ημερων πως απο φετος δε θα ισχυουν τα διαφορετικα εξαμηνα στα ΤΕΙ, ολοι στο 1ο, για τσεκαρετε το

Μακάρι γιατί είναι λίγο καταστροφικό αυτό το ελεύθερο εξάμηνο. Όταν συνηθισεις στην καθιστική τεμπέλικη ζωή δεν σηκώνεσαι καθόλου εύκολα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis!

Νεοφερμένος

Ο akis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
παιδια εγω περασα τει αμφισσας στο τμημα εμποριας και διαφημισης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Παιδιά οταν βλέπετε σειρά επιτυχίας είναι στα παιδιά του ΕΠΑ.Λ.(α) !Σίγουρο!Γιατί είναι αλλη η βαθμολόγηση στο ΕΠΑ.Λ(α) και αλλη στο Γενικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis!

Νεοφερμένος

Ο akis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
σοβαρας μιλας φιλε μου?
ξεφτιλεες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
ναι έχει δίκιο είναι η σειρά απο το τεχνικό !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geomazda

Νεοφερμένος

Ο geomazda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
καλησπερα παιδια..γνοριζει κανεις την διαδικασια που πρεπει να κανουμε για να ξαναδοσουμε πανελλαδικες??Για ΕΠΑΛ μιλαω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα, παιδιά!
Πώς μπορούμε να μάθουμε σε ποια θέση είμαστε στο ΤΕΙ; Πχ τρίτος, τέταρτος κοκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Στη φόρμα του υπουργείου δεν το λέει; Παλιά το έλεγε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στη φόρμα του υπουργείου το είχα δει κι εγώ. Έβαλα κανονικά τον αριθμό απ' το καρτελάκι κι ό,τι άλλο ζητούσε και το είδα.
Αλλά δεν ξέρω αν λέει μόνο για τα παιδιά του ΕΠΑΛ ή και για ΕΠΑΛ και Γενικό. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top