[Πανελλήνιες 2010] Αποτελέσματα Βαθμολογιών ΕΠΑΛ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ποσες φορες του το εχουμε πει?? Αν μετρησεις απο την αρχη του θεματος σιγουρα 30 τς εχει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Redman20 έχεις περάσει!Ηρέμησε!Μπορεί να έχεις μπει και πρώτος, οχι απλά να έχεις μπει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
συγνώμη αλλά έχω αγχωθεί γιατι ο καθηγητης μου, μου είπε οτι δεν είναι σίγουρο..όσον αφορά α' ή β' εξάμηνο τι παίζει? ο καθηγητής μου είναι βέβαιος οτι είμαι α' εξαμηνο γιατι λεει έχω συγκεντρώσει πολλά μόρια αλλά δεν είναι σιγουρος για την σχολή πως γίνεται αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
συγνώμη αλλά έχω αγχωθεί γιατι ο καθηγητης μου, μου είπε οτι δεν είναι σίγουρο..όσον αφορά α' ή β' εξάμηνο τι παίζει? ο καθηγητής μου είναι βέβαιος οτι είμαι α' εξαμηνο γιατι λεει έχω συγκεντρώσει πολλά μόρια αλλά δεν είναι σιγουρος για την σχολή πως γίνεται αυτο?
πες στο καθηγητη σου οτι μιλαει πολη......σε 3-4 μερες θα γνωριζεις τα αποτελεσματα γι'αυτο μην αγχονεσε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

engineer1

Νεοφερμένος

Ο engineer1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ελπιζω να πεσει ρε παιδια...και μετα τα αποτελεσματα θα ειμαστε εδω για να δουμε ποσο μας βοηθησε η πιστη μας :P....Μακαρι να τα καταφερουμε ολοι...Εχετε ακουσει καθολου εκτιμησεις για τις βασεις Επα.λ?Πτωση-ανοδος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
συγνώμη αλλά έχω αγχωθεί γιατι ο καθηγητης μου, μου είπε οτι δεν είναι σίγουρο..όσον αφορά α' ή β' εξάμηνο τι παίζει? ο καθηγητής μου είναι βέβαιος οτι είμαι α' εξαμηνο γιατι λεει έχω συγκεντρώσει πολλά μόρια αλλά δεν είναι σιγουρος για την σχολή πως γίνεται αυτο?


Να μην ακους τον καθηγητη σου....Ειναι δυνατον να μην περασεις με τοση διαφορα?!! Αφου λες οτι ειχε 13 και κατι και εχεις βγαλει 16 και,αποκλειεται να ανεβει τοσο πολυ η σχολη.Κουλαρε!

Ελπιζω να πεσει ρε παιδια...και μετα τα αποτελεσματα θα ειμαστε εδω για να δουμε ποσο μας βοηθησε η πιστη μας :P....Μακαρι να τα καταφερουμε ολοι...Εχετε ακουσει καθολου εκτιμησεις για τις βασεις Επα.λ?Πτωση-ανοδος?


Εδω εδω θα ειμαστε....Οτι και να γινει :D Εκτιμησεις Γιοκ!!! Δεν υπαρχουν γ εμας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

engineer1

Νεοφερμένος

Ο engineer1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Δεν πειραζει παντα ειμασταν αδικημενοι...οποτε ειναι συνηθiσμενο :) ....Αληθεια η Λαρισα απο φοιτητικη ζωη τι λεει? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Αυτη ειναι η Αληθεια Engineer...!

Y.g (Για τη Λαρισα στειλε μου P.m να σου πω γιατι θα βγουμε off topic να αρχισουμε να μιλαμε. Ενα μονο θα σου πω,δεν εχεις να ζηλεψει τπτ!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα παιδιά! :)
Πώς και πότε μπορούμε να μάθουμε σε ποιο εξάμηνο είμαστε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά! :)
Πώς και πότε μπορούμε να μάθουμε σε ποιο εξάμηνο είμαστε;

Αυριο μέσο του site του υπουργείου https://www.minedu.gov.gr/ !Μαζί με το που πέρασες θα σου λέει και σε πιο εξάμηνο είσαι!


Και επίσημα πλέον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Αναστασια...Ηρθε η Ωρα!!!! Καλη μας επιτυχια :D Αντε και απο Οκτωμβριο Λαρισα εσυ και η Αδερφη σου!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Απόστολος
Σ' ευχαριστώ πολύ, Απόστολε!!!!! :D


@Κώστα
Ναι, έφτασε ο καιρός, Κώστα! :D Σου εύχομαι και ΄σενα ό,τι καλύτερο κι ελπίζω να περάσεις στην αρχική σου επιλογή! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Σε ευχαριστω Αναστασια....!!! Θα δουμε αυριο μακαρι να πανε ολα καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
κωστα τι εγινε με εμας για αστυφυλακων ποσο πηγε???????????????????:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
οι βάσεις θα ανακοινωθούν στις 11.30
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Βάσεις 2010 - Ημερήσια ΕΠΑ.Λ (Α Ομάδα) :

https://news.in.gr/files/1/2010/TEI-EPAL-Hmerisia.TXT

Σ.Τ.Υ.Α -> 1888
Σ.Μ.Υ -> 1835
Σ.Μ.Υ.Ν -> 1828
Σ.Υ.Δ -> 1892
Σ.Ι.Ρ -> 1885
ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ -> 1846
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen

Νεοφερμένος

Η Queen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Παιδιά, το ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ έχει όντως 1352 ή κάνω λάθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Δεν περίμενα τόσο μεγάλη άνοδο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Justinovia

Νεοφερμένος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
παιδια μια ερωτηση.. οταν λεει ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ εννοει μονο απο τα παιδια του ΕΠΑΛ..;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

engineer1

Νεοφερμένος

Ο engineer1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ρε παιδια τι ΑΝΟΔΟΣ στις βασεις ηταν αυτος..............Περασα στην 12η επιλογη μου...ημουν σιγουρος οτι περναω μηχανολογια κοζανης που περυσι ηθελε 1000 και φετος εφτασε σχεδον 1400....Κριμα...Πολυ κριμα....Περασα Τεχνολογιας Πετρελαιου και Φυσικου Αεριου στην Καβαλα :( ...Και δν ξερω αν παω η αν εχω το κουραγιο να ξαναδωσω του χρονου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top