[Πανελλήνιες 2010] Αποτελέσματα Βαθμολογιών ΕΠΑΛ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

moikan

Νεοφερμένος

Ο moikan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
προχθες διαβασα στα Νεα οτι θα βγουν 27 του μηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baronos

Νεοφερμένος

Ο baronos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλησπερα παιδια!
εγω εβγαλα 1496 μορια
εχω πρωτη επιλογη δοιηκηση επιχειρησεων αθηνας αλλα δεν νομιζω πως την πιανω
καθως ειχε γυρο στα 1550 περισυ!
μετα εχω δοιηκηση επιχειρησεων πειραια και εκει ειναι που προβληματιζομαι
περισυ ειχε 1467... δηλαδη εχω 29 μονο μορια πανω απο την περσυνη βαση...
μετα ακολουθει δοιηκηση μοναδων υγειας Αθηνας που περισυ ειχε 1293 δεν νομιζω πως εκει υπαρχει θεμα... σωστα???

για την ιστορια πηρα

Ελληνικη γλωσσα 13.2
Μαθηματικα 8.6
Οικονομια 19.4
Οργανωση 14

Καλη επιτυχια σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Συγχαρητηρια κ σε εσενα baronos και μια που εισαι και καινουργιος καλοσωρισες!!!! Μην απελπιζεσαι μπορει οι βασεις να πεσουν και να πιασεις ακομη και την 1η επιλογη σου! Εχε πιστη και ολα θα πανε καλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baronos

Νεοφερμένος

Ο baronos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλως σας βρηκα...
καλα για πρωτη επιλογη τα παραλες...
πολυ δυσκολο το βλεπω!
για την δευτερη ομως θα δουμε...
αν και η τριτη δεν με χαλαει και δεν νομιζω με 200 μορια
περισσοτερα απο την περσυνη βαση να την χασω! :confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ε γιατι αν πεσουν οι βασεις κ πιασεις την 1η επιλογη..? Δεν υπαρχει μεγαλη διαφορα 1550 ειχε κ εσυ εβγαλες 1496. Σιγα!!!!
Μην αγχωνεσαι και να μην πιασεις την 1η παλι καλα θα εισαι :)

Μηπως εισαι πολυτεκνος...?? Αν ναι εχεις δικαιωμα μετεγγραφης γ αυτο σ λεω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baronos

Νεοφερμένος

Ο baronos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ενταξη ισως αλλα εχει λιγες πιθανοτητες...
θα δουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasolid

Νεοφερμένος

Ο kostasolid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ρε παιδια θα ηθελα να ρωτησω εγραψα 1780 μορια και δειλωσα και αστυφυλάκων και ΣΜΥ παιρναω λετε ή δεν εχω πιθανοτητες???????
ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μηπως εννοεις 17800?Αν ναι πες μου να στο αλλαξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μηπως εννοεις 17800?Αν ναι πες μου να στο αλλαξω.
Έτσι βγαίνουν τα μόρια στο ΕΠΑ.Λ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Sorry.:/:Μπερδευτηκα και γω με τα ΓΕΛ.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasolid

Νεοφερμένος

Ο kostasolid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ναι ετσι μετριουνται τα μορια πειτε μου τι λετε 1780 μορια.
δειλωσα και αστυφυλάκων και ΣΜΥ παιρναω λετε?????????????????????????????????????????? ευχαριστω.

?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sim...

Νεοφερμένος

Ο sim... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
tτι εβαλες πρωτη επιλογη? εισαι ειδικη κατηγορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasolid

Νεοφερμένος

Ο kostasolid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
οχι δεν ειμαι ειδικη κατηγορια και δηλωσα πρωτα σμυ και μετα αστυφυλακων.

ποσα ατομα παιρνουν απο τα επαλ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sim...

Νεοφερμένος

Ο sim... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
απο επαλ γενικη σειρα παιρνουν οπλα και σωματα μαζι 11 ατομα..! εγω ειμαι ειδκικη κατηγορια..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
εγώ δήλωσα ηλεκτρονική αθήνας και έχω συγκεντρώσει 1625,5 μορια και η σχολη απαιτει 1310 συμφωνα με τα περσινα..λετε να ειμαι στο 17%? 80 είναι οι εισαχθέντες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baronos

Νεοφερμένος

Ο baronos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγώ δήλωσα ηλεκτρονική αθήνας και έχω συγκεντρώσει 1625,5 μορια και η σχολη απαιτει 1310 συμφωνα με τα περσινα..λετε να ειμαι στο 17%? 80 είναι οι εισαχθέντες


Α Ν Ε Τ Α και απο τους πρωτους...:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

engineer1

Νεοφερμένος

Ο engineer1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γεια σας παιδια :) ειμαι νεος στο forum και ηθελα να ρωτησω κατι...Εβγαλα 1261,5 μορια και θελω να περασω μηχανολογια στην λαρισα που περυσι ειχε 1318.Λετε να πεσει η βαση φετος?Χρειαζομαι 56,5 μορια.Ειναι πολλα η λιγα εσεις τι πιστευετε?Περιμενω πως και πως να βγουν οι βασεις γτ εχω κατααγχωθει.Οποιαδηποτε προβλεψη ειναι δεκτη:):)Ευχαριστω προκαταβολικα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
φίλε δεν είναι μονο η βάση είναι και ο αριθμός των εισαχθέντων στο επάλ ο αριθμός σε καθε σχολή είναι 17 %..Εγώ δήλωσα ηλεκτρονική αθήνας και έχω συγκεντρώσει 1625,5 μορια και η σχολη απαιτει 1310 συμφωνα με τα περσινα.και δεν ξέρω αμα θα είμαι στην σχολή..εσείς τι λέτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Engineer1 μπορει να πεσει η βαση...Εχε πιστη! Δεν ειναι πολλα τα μορια. Οπως ειπε κ ο Redman20 εξαρταται ποσοι τη δηλωσανε!!!

Redman20 Μπορει να ειναι και η 30η φορα που ρωτας για το Ηλεκτρονικη Αθηνας...Ολοι σου εχουμε πει οτι περνας Ανετα!!! Τι καταλαβαινεις να ρωτας και να ρωτας? Περισσοτερο αγχωνεσαι που το σκεφτεσαι!!! Θα μαθεις σε 5 μερες το πολυ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
φίλε δεν είναι μονο η βάση είναι και ο αριθμός των εισαχθέντων στο επάλ ο αριθμός σε καθε σχολή είναι 17 %..Εγώ δήλωσα ηλεκτρονική αθήνας και έχω συγκεντρώσει 1625,5 μορια και η σχολη απαιτει 1310 συμφωνα με τα περσινα.και δεν ξέρω αμα θα είμαι στην σχολή..εσείς τι λέτε?
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ:D:D:D:D:D:D:D:D.............ΠΕΡΝΑΣ ΕΙΠΑΜΕ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top