[Πανελλήνιες 2010] Αποτελέσματα Βαθμολογιών ΕΠΑΛ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stamataras

Νεοφερμένος

Ο stamataras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εγω που έβγαλα 930 μορια χωρης το ειδικο και 1150 μαζι με τα αγγλικα περνάω καπου η μπα? Οικονομια και διοικηση είμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis!

Νεοφερμένος

Ο akis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
μια απο τα ιδια φιλε μου
βασικα εισαι λιγο καλυτερα εγω εγραψα 6,4...
αν εχεις δηλωσει καποιο τει που να εχει κενη θεση περασες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Παιδια ειπαμε.....Η βαση του 10 εχει καταργηθει για καποιο λογο!!! Προφανως θα υπαρχουν καποιες σχολες με χαμηλα μορια (καποιο επαρχιακο ΤΕΙ) για τους μαθητες που δεν τα πηγανε τοσο καλα στις εξετασεις. "Μην λετε τωρα α εγω εβγαλα 6000 μορια θα περασω πουθενα????" Ειπαμε θα περασετε καπου :D

Υ.Γ Και μην ξαναδω ποστ που να λεει "Εβγαλα λιγα μορια,θα περασω πουθενα?" Σας εφαγα κακομοιριδες :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Ενταξει οι μισοι που εδωσαν δεν αξιζουν να περασουν φιλε Ακη...Οι αληθειες να λεγονται.
Θα περασουν μονο οσοι αξιζουν να περασουν.



Μαλλον το ΤΕΙ Ηλεκτρονικης στην Αθηνα...Για Πληροφορικη δεν νομιζω να κατεβει η βαση του,αντιθετα πιστευω να ανεβει.Ειναι παρα πολυ καλο ΤΕΙ ομως.Την Αυτοματισμου ουτος η αλλιως δεν την πιανεις γιατι θα περασεις Ηλεκτρονικη (αν δεν ανεβει ΤΟΣΟ πολυ η βαση του).
Η Αυτοματισμου δυσκολη σχολη αλλα με αμεση αποκατασταση απο τι λενε.Δεν θα πηγαινα αν μου δινοταν η ευκαιρια παντως. Το ηλεκτρονικης ειναι μια χαρα :D

και εγώ ηλεκτρονικής θέλω..αλλά θα είμαι στο 20% ? εσύ τι λές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Τι εννοεις θα εισαι στο 20%..???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis

Νεοφερμένος

Ο vasilakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω θελω της ηλεκτρολογιας να μην ανεβουν να περασωωω.... 1049 εβγαλα..κανενας αλλος ηλεκτρολογος εδω υπαρχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis!

Νεοφερμένος

Ο akis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
ενας φιλος μου εβγαλε 1297 και ειναι ηλεκτρολογος
εχει δηλωσει πρωτη επιλογη ασπεται αλλα μαλλον δεν την πιανει μετα χαλκιδα ..
τι λετε θα ανεβουν τα μορια?
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
απο το επαλ το 20% δεν παίρνουν ?


Οχι ρε συ....Μακαρι να ητανε 20% αλλα δεν ειναι!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis!

Νεοφερμένος

Ο akis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
περυσι ητανε το 10%
μας ειπανε οτι ουτε αυτο δεν καλυφθηκε απο επαλ
φετος με την καταργηση της βασης του 10 θα το φτασουμε το 17%
θα δουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
περυσι ητανε το 10%
μας ειπανε οτι ουτε αυτο δεν καλυφθηκε απο επαλ
φετος με την καταργηση της βασης του 10 θα το φτασουμε το 17%
θα δουμε...


To 14% νομίζω πώς ήταν πέρυσι....:hmm: Κάτσε μην δεν καλυφθεί και το 17% που μας δώσανε φέτος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
To 14% νομίζω πώς ήταν πέρυσι....:hmm: Κάτσε μην δεν καλυφθεί και το 17% που μας δώσανε φέτος!!!

13% ήταν πέρυσι!Πολύ πιθανό Κώστα, πολύ πιθανό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Α 13% ητανε..Καπου αυτου κοντα θυμομουν και εγω! Ολα ειναι πιθανα Αποστολη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒΙΛΙΣ-21-

Νεοφερμένος

Ο ΒΙΛΙΣ-21- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια εγω εγραπσα 1641 (χωρις φροντιστηριο το παλικαρι!!!) και ειχα βαλει πρωτη επιλογη αστυφιλακων αλλα δεν εκανα τα χαρτια οποτε δεν υπαρχει περιπτωση η δευτερη επιλογη ειναι εμπορειας και διαφημησης οπου ειχε περσυ 1247 τι λετε θα περασω????υπαρχει κανενας αλλος οπου δηλωσε το τμημα?????και ποτε λενε οτι θα βγουν η βασεις?εμεις καναμε μηχανογραφικο τον μαιο υμαρτον μας μεταχυριζονται λες και ειμαστε απο αλλο πλανιτη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
παιδια εγω εγραπσα 1641 (χωρις φροντιστηριο το παλικαρι!!!) και ειχα βαλει πρωτη επιλογη αστυφιλακων αλλα δεν εκανα τα χαρτια οποτε δεν υπαρχει περιπτωση η δευτερη επιλογη ειναι εμπορειας και διαφημησης οπου ειχε περσυ 1247 τι λετε θα περασω????υπαρχει κανενας αλλος οπου δηλωσε το τμημα?????και ποτε λενε οτι θα βγουν η βασεις?εμεις καναμε μηχανογραφικο τον μαιο υμαρτον μας μεταχυριζονται λες και ειμαστε απο αλλο πλανιτη!!!!

Ρωτάς αν περάσεις!!!Φυσικά και έχεις περάσει!!!Μαζί με το Γενικό τέλος Αυγούστου!Καλά και εγώ το λέω αυτό αλλα στην Ελλάδα είμαστε...όλα γίνονται!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
εγώ που εβγαλα 1625,5 μόρια και έχω δηλώσει πρώτη επιλογή ΤΕΙ Πληροφορικής Αθήνας 1717 μόρια πέρσι 2η ΤΕΙ Ηλεκτρονικής Αθήνας η οποία έχει 1310 μόρια περσι φυσικά και 3η επιλογή Αυτοματισμου Θεσσαλονικης με 1548 μόρια εγώ όμως δεν θέλω αυτοματισμου εσείς τι λέτε ποια σχολη θα περάσω ? Αυτο με το μηχανογραφικο είναι μεγάλη βλακία πάντως που το κάναμε τοσο νωρίς..επίσης η μεταγγραφή για να εγγριθεί πόσο χρόνο μπορει να χρειαστει?έχω το δικαίωμα λογω θανάτου γονέα ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
εγώ που εβγαλα 1625,5 μόρια και έχω δηλώσει πρώτη επιλογή ΤΕΙ Πληροφορικής Αθήνας 1717 μόρια πέρσι 2η ΤΕΙ Ηλεκτρονικής Αθήνας η οποία έχει 1310 μόρια περσι φυσικά και 3η επιλογή Αυτοματισμου Θεσσαλονικης με 1548 μόρια εγώ όμως δεν θέλω αυτοματισμου εσείς τι λέτε ποια σχολη θα περάσω ? Αυτο με το μηχανογραφικο είναι μεγάλη βλακία πάντως που το κάναμε τοσο νωρίς..επίσης η μεταγγραφή για να εγγριθεί πόσο χρόνο μπορει να χρειαστει?έχω το δικαίωμα λογω θανάτου γονέα ε?

Λογικά στην 2η επιλογή θα περάσεις!Έχεις δικαίωμα αν δεν κάνω λάθος!Τώρα πόσο καιρό θα κάνει δεν ξέρω...στην Ελλάδα είμαστε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
και εγώ στην αθήνα ηλεκτρονική θέλω..είχα κανει και λάθος στο μηχανογραφικό και δήλωσα θεσσαλονικη αντι για αθήνα..εσύ απο τι βλέπω σπουδαζεις αυτοματισμου τι γνώμη έχεις για την σχολή? με τα επαγγελματικα δικαιώματα τι παίζει?επίσης έχει επαγγελματικη αποκατασταση?έχω ακούσει οτι είναι δυσκολη σχολη..θα εκδοθουν επαγγελματικα δικαιώματα τι ακούτε εσείς? λέτε σιγουρα θα περάσω ηλεκτρονικης αθήνας?εχω 1625,5 μόρια και η σχολη πέρσι απαιτούσε 1310 μόρια..αλλά θα ειμαι στο 17 %?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
και εγώ στην αθήνα ηλεκτρονική θέλω..είχα κανει και λάθος στο μηχανογραφικό και δήλωσα θεσσαλονικη αντι για αθήνα..εσύ απο τι βλέπω σπουδαζεις αυτοματισμου τι γνώμη έχεις για την σχολή? με τα επαγγελματικα δικαιώματα τι παίζει?επίσης έχει επαγγελματικη αποκατασταση?έχω ακούσει οτι είναι δυσκολη σχολη..θα εκδοθουν επαγγελματικα δικαιώματα τι ακούτε εσείς? λέτε σιγουρα θα περάσω ηλεκτρονικης αθήνας?εχω 1625,5 μόρια και η σχολη πέρσι απαιτούσε 1310 μόρια..αλλά θα ειμαι στο 17 %?

Σαν σχολή είναι απο τις καλύτερες γενικά!!Έχει πολύ καλή αποκατάσταση και μεγάλη απορρόφηση!Ναι είναι αρκετά δύσκολη όντος!!!Πέρυσι είχα δεί οτι είχε κατατεθεί στη Βουλή για κατοχύρωση επαγγελματικών δικαιωμάτων του αυτοματισμού αλλα δεν ξέρω τι έγινε...!Ναι ρε φίλε έχεις περάσει!Μπορεί κι απ τους πρώτους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top