Πανελλήνιες 10% το 2024 για Νομική ΔΠΘ - έχω ελπίδες;

J.Cameron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο J.Cameron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!Είμαι πρωτοετής του τμήματος ψυχολογίας του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας,έχοντας περάσει με την 2η φορά, και δυστυχώς ή ευτυχώς(αυτό ο χρόνος θα το δείξει) δεν πέρασα στην νομική δπθ για μόλις 150 μόρια. Η ερώτηση μου είναι η εξής: Έχω ελπίδες με το 10% φέτος ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!Είμαι πρωτοετής του τμήματος ψυχολογίας του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας,έχοντας περάσει με την 2η φορά, και δυστυχώς ή ευτυχώς(αυτό ο χρόνος θα το δείξει) δεν πέρασα στην νομική δπθ για μόλις 150 μόρια. Η ερώτηση μου είναι η εξής: Έχω ελπίδες με το 10% φέτος ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Έχεις ή όχι δεν χάνεις κάτι να προσπαθήσεις! Και αφού δεν πέρασες για τόσο λίγο, μάλλον έχεις ελπίδες.
Εσύ δώσε και ό,τι γίνει. Καλή επιτυχία!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!Είμαι πρωτοετής του τμήματος ψυχολογίας του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας,έχοντας περάσει με την 2η φορά, και δυστυχώς ή ευτυχώς(αυτό ο χρόνος θα το δείξει) δεν πέρασα στην νομική δπθ για μόλις 150 μόρια. Η ερώτηση μου είναι η εξής: Έχω ελπίδες με το 10% φέτος ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Ε αμα καιγεσαι για την νομικη εχεις ελπιδες
κατι σε 70% για το 2024
και κατι σε 99% για το 2025
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top