Πανελλήνιες τον Σεπτέμβριο

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Δεν ξέρεις τι κάνω και πάω κανονικά στα μαθήματα μου απλά το συζητήσαμε με τις καθηγήτριες Μ στο φροντιστήριο συμφωνούν με αυτό που σκέφτομαι να κάνω
Άκου εκεί τα ξινω ο άλλος απορεί τι έκανα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

*ξυνω
Δεν υπάρχει πιθανότητα ούτε μια στο εκατομμύριο να σε παρότρυνε καθηγητής να πας Σεπτέμβρη! Δεν τους συμφέρει ούτε αυτούς ούτε εσενα
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Αν έλεγα το ίδιο σε κάθε εξεταστική,τώρα θα τα χρωστούσα όλα για Σεπτέμβρη όμως :/ Υπάρχει χρόνος να αποδώσεις,μην επαναπαύεσαι στην ιδέα του Σεπτέμβρη.

χαχαχαχ έχεις δίκιο,τι ζήλεια και αυτή σήμερα.Τι καλύτερο από το να κάθεσαι μέσα ένα ολόκληρο καλοκαίρι να διαβάσεις,με ανοιχτό το air condition όλη μέρα μπας και δροσιστείς λιγάκι και οι φίλοι σου να πηγαίνουν για βουτιές :lol:
Εγώ ξέρω πως λειτουργώ

Δεν υπάρχει πιθανότητα ούτε μια στο εκατομμύριο να σε παρότρυνε καθηγητής να πας Σεπτέμβρη! Δεν τους συμφέρει ούτε αυτούς ούτε εσενα
Ήδη με στηρίζουν πολυ
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.
Ναι ρε τι να σου πω λες κ δεν θα τους συνέφερε να δώσω του χρόνου να πληρώνονται για κάτι μήνες ακόμα
Μου αρέσουν οι καθηγητές σου γιατί σκέφτονται σαν τράπεζα :D


(αν δεν το κατάλαβες, μάλλον τρίβουν τα χέρια τους που θα σε έχουν παρέα και το καλοκαίρι και του χρόνου...)
 

pink_panther

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pink_panther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Ναι ρε τι να σου πω λες κ δεν θα τους συνέφερε να δώσω του χρόνου να πληρώνονται για κάτι μήνες ακόμα
Ώρα 02:38 (χαράματα) μπήκες στο ischool για να γράψεις αυτό το μήνυμα.

Άλλοι στη θέση σου τέτοια ώρα είτε διαβάζουν μέχρι αηδίας γιατί δεν πρόλαβαν νωρίτερα, είτε κοιμούνται.

Απλά λέω.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορώ να πάρω δικαιολογητικο άνετα έχουμε πολλούς γνωστούς σε δημόσια νοσοκομεία διευθυντές. Και γιατί δεν συμφέρει τόσο δεν κατάλαβαινω είδα τα θέματα κ ήταν μια χαρά ...🤨
Στην 1η σελίδα στο μήνυμα 9, έχω αναρτήσει τη νομοθεσία που διέπει τις Επαναληπτικές Πανελλαδικές Εξετάσεις.
Διάβασέ την προσεκτικά και αν σε καλύπτει, κάνε ο,τι νομίζεις.

Τώρα για τα υπόλοιπα.
Αρχικά να σου πω ότι εκτιμώ την ειλικρίνειά σου. Θα μπορούσες να ρωτήσεις αυτά που ήθελες χωρίς ν΄αναφέρεις τα περί γνωριμιών και μέσων.
Δευτερευόντως να σου πω ότι υπάρχουν άνθρωποι που λένε: "Εγώ θα προσπαθήσω να πετύχω τον στόχο μου μέσω των νομίμων διαδικασιών και να βάλω ένα λιθαράκι για ν΄αλλάξουν όλα αυτά τα οποία κατηγορούμε επειδή μόνο έτσι είμαι εντάξει με τον εαυτό μου" και άλλοι που λένε: "Σιγά μην αλλάξω εγώ τον κόσμο, θα χρησιμοποιήσω όλα τα μέσα που διαθέτω προκειμένου kicking and crawling να φτάσω στον στόχο μου επειδή μόνο έτσι θα είμαι εντάξει με τον εαυτό μου".
Εγώ δεν θα σε κατηγορήσω επειδή ανήκεις στη δεύτερη κατηγορία επειδή αφενός δεν μπορώ να τα βάλω με όλους όσους συναντώ καθημερινά που έχουν αυτήν τη λογική και αφετέρου επειδή κοιτάω τι κάνω εγώ και όχι οι άλλοι.

΄Ομως βρίσκεσαι μέσα σ΄ενα φόρουμ που τα παιδιά της ηλικίας σου βρίσκονται σε μια κατάσταση έντονης προσπάθειας, έντονου άγχους, έντονης αγωνίας, έντονης αμφισβήτησης για το αν οι κόποι τους αποδώσουν καρπούς. Και μάλιστα όλα αυτά επιτείνονται από τις δύσκολες συνθήκες που ζούμε.
Δεδομένων αυτών θα μου επιτρέψεις να σου πω ότι θεωρώ κάπως άκομψο τον τρόπο που γράφεις!

Όταν κάνω κάτι θέλω να το κάνω τέλεια .

΄Οχι! Εδώ θα διαφωνήσουμε! Τέλεια δεν το κάνεις!

΄Οπως και να ΄χει εγώ σου εύχομαι καλή επιτυχία!
 

pink_panther

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pink_panther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Αρχικά να σου πω ότι εκτιμώ την ειλικρίνειά σου. Θα μπορούσες να ρωτήσεις αυτά που ήθελες χωρίς ν΄αναφέρεις τα περί γνωριμιών και μέσων.
Από αφέλεια τα ανέφερε :bounce:

Εγώ αν είχα σκοπό να βάλω μέσο στις πανελλήνιες, ούτε μία στο εκατομμύριο δε θα το έγραφα σε δημόσιο φόρουμ. Ποτέ δεν ξέρεις!
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Από το γεγονός ότι το θεωρεί κάτι το φυσιολογικό, το ανέφερε.
Έχουμε καταντήσει να θεωρούμε τη διαφθορά φυσιολογική, να την επαινούμε και να υπερηφανευόμαστε για αυτήν.

διαφθοράγγγ.jpg
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ώρα 02:38 (χαράματα) μπήκες στο ischool για να γράψεις αυτό το μήνυμα.

Άλλοι στη θέση σου τέτοια ώρα είτε διαβάζουν μέχρι αηδίας γιατί δεν πρόλαβαν νωρίτερα, είτε κοιμούνται.

Απλά λέω.
Από το ότι έκατσα μέχρι τέτοια ώρα εσύ συμπερανες ότι δε διαβάζω ... Πολύ σοβαρός λογισμός...
Ναι δεν διαβάζω 24/7 συγγνώμη το εφάρμοσα μια περίοδο κ με κούρασε
Νομίζω παρόλαυτα ότι θα δώσω Ιούνιο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μου αρέσουν οι καθηγητές σου γιατί σκέφτονται σαν τράπεζα :D


(αν δεν το κατάλαβες, μάλλον τρίβουν τα χέρια τους που θα σε έχουν παρέα και το καλοκαίρι και του χρόνου...)
Του χρόνου από πού κ ως που εγώ Σεπτεμβρίο θα έδινα ( τελικά Ιούνιο αποφάσισα)
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

pink_panther

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pink_panther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Από το ότι έκατσα μέχρι τέτοια ώρα εσύ συμπερανες ότι δε διαβάζω ... Πολύ σοβαρός λογισμός...
Ναι δεν διαβάζω 24/7 συγγνώμη το εφάρμοσα μια περίοδο κ με κούρασε
Νομίζω παρόλαυτα ότι θα δώσω Ιούνιο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Του χρόνου από πού κ ως που εγώ Σεπτεμβρίο θα έδινα ( τελικά Ιούνιο αποφάσισα)
Δεν είπα ότι δε διαβαζεις, είπα ότι χάνεις τον ύπνο σου για μπιπ!

Του χρόνου σημαίνει ότι αν έδινες Σεπτέμβριο δε θα περνούσες με την πρώτη. Έκανες καλά αν όντως αποφάσισες να δώσεις Ιούνιο.;)
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Δεν είπα ότι δε διαβαζεις, είπα ότι χάνεις τον ύπνο σου για μπιπ!

Του χρόνου σημαίνει ότι αν έδινες Σεπτέμβριο δε θα περνούσες με την πρώτη. Έκανες καλά αν όντως αποφάσισες να δώσεις Ιούνιο.;)
Α ήταν τόσο σίγουρο ότι δεν θα περνούσα;😂
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top