Πανελλήνιες σχόλες

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Καλησπερα.Εγραψα πανελληνιες φετος.Δυστυχως τα αποτελέσματα δεν ήταν αυτα που σκόπευα.Συγκεντρωσα συνολικά 9.475.Εγραψα 9,9 στα Αρχαια,12,4 στην έκθεση,10.7 ιστορια και 4.7 στην κοινωνιολογία.Οι βαθμοι ίσως να μην αντιπροσωπεύουν την προσπάθεια μου,ωστόσο κάθισα να σκεφτω κάποιες σχολες.Ειδα ότι περνάω ιστορια Κέρκυρας,όποτε θα ηθελα περαιτέρω πληροφορίες για αυτήν την σχολη,για το τι βγαίνεις κτλ.Επισης τσέκαρα ότι φιλοσοφικό κρητη έχει 9.688,πιστεύετε θα πέσει τόσο ώστε να το πιάσω.Το ιδιο και η φιλολογία που το 2018 στην κρητη είχε 12.540 και το 19 επεσε στα 10.570.Πιστευετε ότι φετος μπορεί να πέσουν ώστε μα πιάσω κάτι από αυτα τα δυο στην κρητη;Πόσες πιθανότητες δίνετε;Οποίος έχει να μου προτείνει και κάποια σχολη πολυ ευχαριστως.
Ευχαριστώ πολυ!
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Θα σου πρότεινα να ξαναδώσεις.Γιατί Κοινωνιολογία τόσο χαμηλά ;

Επίσης η Φιλολογία έχει πολύ λίγα μόρια !

Η Ιστορία Κέρκυρας είναι καλή σχολή με βάση τα μόρια που έβγαλες.

Εδώ μπορείς να δεις τα επαγγελματικά δικαιώματα.
 

Συνημμένα

  • dikaiomata_tis.pdf
    679.7 KB · Εμφανίσεις: 34

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Θα σου πρότεινα να ξαναδώσεις.Γιατί Κοινωνιολογία τόσο χαμηλά ;

Επίσης η Φιλολογία έχει πολύ λίγα μόρια !

Η Ιστορία Κέρκυρας είναι καλή σχολή με βάση τα μόρια που έβγαλες.

Εδώ μπορείς να δεις τα επαγγελματικά δικαιώματα.
Σε ευχαριστώ πολυ,δεν ξέρω γιατί εγραψα τόσο χαμηλα στην κοινωνιολογία.Πραγματικα δεν το περιμενα.Πιστευεις ότι η φιλολογία και το φιλοσοφικό στην κρητη θα πέσουν τόσο ώστε να το πιάσω;
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολυ,δεν ξέρω γιατί εγραψα τόσο χαμηλα στην κοινωνιολογία.Πραγματικα δεν το περιμενα.Πιστευεις ότι η φιλολογία και το φιλοσοφικό στην κρητη θα πέσουν τόσο ώστε να το πιάσω;

Δήλωσε τις σχολές στο μηχανογραφικό εφόσον σε ενδιαφέρουν.Δεν χάνεις τίποτα.

Πάντως απ'οτι διάβασα από τα επαγγελματικά δικαιώματα,και από Ιστορία Κέρκυρας θα μπορείς να είσαι Φιλόλογος.Θα ενταχτείς στον κλάδο ΠΕ2 Φιλολόγων.
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Δήλωσε τις σχολές στο μηχανογραφικό εφόσον σε ενδιαφέρουν.Δεν χάνεις τίποτα.

Πάντως απ'οτι διάβασα από τα επαγγελματικά δικαιώματα,και από Ιστορία Κέρκυρας θα μοπορείς να είσαι Φιλόλογος.Θα ενταχτείς στον κλάδο ΠΕ2 Φιλολόγων.
Ισχύει!Ευχαριστω πολυ!
 

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Με μια ματιά στα στατιστικά βλέπω ότι στις ανθρωπιστικές σπουδές υπάρχουν περισσότεροι που έγραψαν κάτω από 10 σε σχέση με πέρυσι, οπότε μπορώ να περιμένω μια πτώση στις χαμηλόβαθμες σχολές που πέρυσι είχαν βάση λιγότερο από 11.000 μόρια. Οπότε με επιφύλαξη θα πω πως είναι δυνατό να περάσεις σε αυτές τις σχολές
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Με μια ματιά στα στατιστικά βλέπω ότι στις ανθρωπιστικές σπουδές υπάρχουν περισσότεροι που έγραψαν κάτω από 10 σε σχέση με πέρυσι, οπότε μπορώ να περιμένω μια πτώση στις χαμηλόβαθμες σχολές που πέρυσι είχαν βάση λιγότερο από 11.000 μόρια. Οπότε με επιφύλαξη θα πω πως είναι δυνατό να περάσεις σε αυτές τις σχολές
Πραγματικα με ανακουφίζεις τόσο πολυ.Ευελπιστω στο καλυτερο Δημήτρη μου!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top