CupOfTea

Νεοφερμένος

Η CupOfTea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Να κανεις αλλα λιγοτερα και να καλυψεις τις αδυναμιες σου.Λιγοτερα φροντιστηρια,πιο πολυ διαβασμα και πιο ποιοτικο.Λυνε ασκησεις σε ολα τα μαθηματα ακομα και στην εκθεση γραφε πολλες εκθεσεις και να τις διορθωνεις και να βλεπεις τα λαθη σου.Αυτα :)
Σ' ευχαριστώ πολύ!! :DΜήπως έχεις να μου προτείνεις κάποιο καλό βοήθημα στην Έκθεση; Έχω ακούσει καλα λόγια για το Πειστικό Λόγο αλλά δεν ξέρω ποιο τεύχος απο τα τρία (α,β,γ) είναι κατάλληλο για τις πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheoniNia

Νεοφερμένος

Η TheoniNia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ πολύ!! :DΜήπως έχεις να μου προτείνεις κάποιο καλό βοήθημα στην Έκθεση; Έχω ακούσει καλα λόγια για το Πειστικό Λόγο αλλά δεν ξέρω ποιο τεύχος απο τα τρία (α,β,γ) είναι κατάλληλο για τις πανελλήνιες.
Στις πανελληνιες ειχα γραψει 16 στην εκθεση αλλα διαβαζα απο το βοηθημα που μας προσεφερε το φροντιστηριο που πηγαινα,δηλαδη δεν ηταν καποιο επωνυμο....το ειχε εκδοσει το φροντιστηριο μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosagel12

Νεοφερμένος

Ο panosagel12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας!! φετος εδινα πανελληνιες και ηθελα να περασω χημικο παρολαυτα δεν εγραψα καλα βιολογια και περασα στη λογοθεραπια σχετικα με αυτες τις δυο σχολες εσεις λετε να παω στη λογοθεραπια η να ξαναπροσπαθησω για χημικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christianam23

Νεοφερμένος

Η Christianam23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Γεια σας!! φετος εδινα πανελληνιες και ηθελα να περασω χημικο παρολαυτα δεν εγραψα καλα βιολογια και περασα στη λογοθεραπια σχετικα με αυτες τις δυο σχολες εσεις λετε να παω στη λογοθεραπια η να ξαναπροσπαθησω για χημικο?

Πολλοί θα σου πουν ότι είναι πολύ καλή σχολή και συμφωνώ αλλά εφοσον σου αρέσει το χημικό θα σου πρότεινα να το ξςναπροσπαθησεις αλλά φυσικά και να γραφτείς στην σχολή που πέρασες.Μηπως ξέρετε αν θα ισχύσει φέτος το 10%;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosagel12

Νεοφερμένος

Ο panosagel12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ναι σιγουρα ειναι μια σχετικα καλη σχολη απλως σκεφτομαι οτι το χημικο ειναι κατι που μαρεσει αλλα απο αποκατασταση ειναι κορεσμενο ενω η λογοθεραπια ειναι μια σχετικα νεα σχολη με προοπτικη παντψς σε ευχαριστωω πολυυ..οσο για το 10 της εκατο δεν γνωριζω κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VirusX

Νεοφερμένος

Ο VirusX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Το ένα με το άλλο δεν έχουν καμία ουσιαστική σχέση.Τώρα αν σου αρέσει η λογοθεραπεία καλώς.Αν πάλι δεν φαντάζεσαι τον εαυτό σου να κάνει κάτι άλλο από το να μελετάς χημεία τράβα για χημεία. Ζύγισε τα και επέλεξε. Η λογοθεραπεία , ενημερωτικά , έχω ακούσει ότι μπορεί να σου προσφέρει πολύ καλές απολαβές αν το κυνηγήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosagel12

Νεοφερμένος

Ο panosagel12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
δεν το ειχα φανταστει γιτι ημουν σχεδον σιγουρος οτι θα περναγα στο χημικο και μου ηρθε λιγο ξαφνικα πραγματικα δεν ξερω ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CupOfTea

Νεοφερμένος

Η CupOfTea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
ναι σιγουρα ειναι μια σχετικα καλη σχολη απλως σκεφτομαι οτι το χημικο ειναι κατι που μαρεσει αλλα απο αποκατασταση ειναι κορεσμενο ενω η λογοθεραπια ειναι μια σχετικα νεα σχολη με προοπτικη παντψς σε ευχαριστωω πολυυ..οσο για το 10 της εκατο δεν γνωριζω κατι
Μη το λες. Και η λογοθεραπεια είναι ενα αρκετά κορεσμένο επάγγελμα. Πιστεύω πως το χημικό μπορεί να σου ανοίξει πολλές πόρτες απ' ότι η λογοθεραπεια. Θα σου πρότεινα να ξανά δώσεις αν θέλεις τόσο πολύ την συγκεκριμένη σχολή και φυσικά όπως προαναφέρθηκε, να γραφτείς στη σχολή που πέρασες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosagel12

Νεοφερμένος

Ο panosagel12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μη το λες. Και η λογοθεραπεια είναι ενα αρκετά κορεσμένο επάγγελμα. Πιστεύω πως το χημικό μπορεί να σου ανοίξει πολλές πόρτες απ' ότι η λογοθεραπεια. Θα σου πρότεινα να ξανά δώσεις αν θέλεις τόσο πολύ την συγκεκριμένη σχολή και φυσικά όπως προαναφέρθηκε, να γραφτείς στη σχολή που πέρασες.

σε αυτο εχεις δικιο αλλα δε ξερω τι να κανω παντως σε ευχαριστω για τις συμβουλες σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xristosk99

Νεοφερμένος

Ο Xristosk99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γειά σας, δεν πέρασα στην ψυχολογία Ρεθύμνου για 5 μόρια.. Δεν με ενδιαφέρει καμία άλλη σχολή εκτός από ψυχολογία (δυστυχώς)..
Από την μία λέω να να ξαναδώσω αλλά φοβάμαι πολύ επειδή υπάρχει κίνδυνος να γράψω λιγότερο από φέτος (17269)
Απο την άλλη λέω να κάνω το 10%, καθώς με τα περσινά δεδομένα του 10%, η βάση του ήταν 20 μόρια λιγότερα από την περσινή βάση.. Αλλά μπορεί και να δηλώσουν άτομα που έχουν περάσει σε άλλες σχολές και έχουν περισσότερα μόρια από εμένα..
Τι να κάνω;
Δεκτές όλες οι καλοπροαιρετες απόψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CupOfTea

Νεοφερμένος

Η CupOfTea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Γειά σας, δεν πέρασα στην ψυχολογία Ρεθύμνου για 5 μόρια.. Δεν με ενδιαφέρει καμία άλλη σχολή εκτός από ψυχολογία (δυστυχώς)..
Από την μία λέω να να ξαναδώσω αλλά φοβάμαι πολύ επειδή υπάρχει κίνδυνος να γράψω λιγότερο από φέτος (17269)
Απο την άλλη λέω να κάνω το 10%, καθώς με τα περσινά δεδομένα του 10%, η βάση του ήταν 20 μόρια λιγότερα από την περσινή βάση.. Αλλά μπορεί και να δηλώσουν άτομα που έχουν περάσει σε άλλες σχολές και έχουν περισσότερα μόρια από εμένα..
Τι να κάνω;
Δεκτές όλες οι καλοπροαιρετες απόψεις

Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Ακριβώς στο ίδιο δίλλημα ήμουν και εγώ αλλά πλέον έχω κατασταλάξει στο να ξανά δώσω. Ας το σκεφτούμε αλλιώς. Έστω ότι κάνεις με το 10% αλλα δυστυχώς δεν περνάς. Φαντάσου πως θα νιώθεις όταν θα σου "βασανίζει" το μυαλό η σκέψη "τι θα γινόταν αν έδινα τελικα για 2η φορά..αραγε πως θα είχα γράψει;". Εγώ ετσι το σκέφτηκα και προτίμησα να μην μείνω με αυτή την απορία και το απωθημένο στο μέλλον. Κάνε μια δεύτερη προσπάθεια και μην προεξοφλίζεις την αποτυχία από τώρα. Σκέψου θετικά και όλα θα πάνε καλά. Κάνε την προσπάθεια σου γιατί σίγουρα αξίζει αν η ψυχολογία είναι αυτό που πραγματικά θες. Ελπίζω να βοήθησα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xristosk99

Νεοφερμένος

Ο Xristosk99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ποια σχολή ήθελες και για πόσο δεν μπήκες;
Πράγματικα με βοηθάς επειδή ξέρω ότι είναι κάποια εκεί έξω που με νιώθει....
Αλλά είναι τύχη... Δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι
Δυστυχώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CupOfTea

Νεοφερμένος

Η CupOfTea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ποια σχολή ήθελες και για πόσο δεν μπήκες;
Πράγματικα με βοηθάς επειδή ξέρω ότι είναι κάποια εκεί έξω που με νιώθει....
Αλλά είναι τύχη... Δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι
Δυστυχώς

Ήθελα την Ιατρική αλλά για 210 μόρια δεν την έπιασα και πέρασα στο Βιολογικό. Αν είχα γράψει μια λέξη σε ενα από 4 μαθήματα που έδωσα, τώρα θα είχα περάσει οριακά και θα ήμουν στην Ιατρικη Λάρισας. Στην αρχή αυτό που νιώθεις είναι απογοήτευση αλλά όσο περνάει η ώρα το σκέφτεσαι αλλιώς. Κάθε εμπόδιο σε καλό δεν λένε; Μην σκέφτεσαι ότι η τύχη θα σε φτύσει του χρόνου. Ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει. Απλά αυτό που θέλω να σου πω είναι να κυνηγάς το όνειρο σου και αν χρειαστεί να ρισκάρεις, να ρισκάρεις. Θα είναι κάτι το οποίο θα το κάνεις ως επάγγελμα για μια ζωή. Η ζωή δεν είναι εύκολη ούτε και δίκαιη και μάλιστα θα σου ρίξει πολλές σφαλιάρες στο μελλον. Εσύ τι θα κάνεις; θα φοβάσαι να προσπαθήσεις και θα βολεύεσαι με τις εύκολες λύσεις; Πάρε μια βαθιά ανάσα και σκέψου καλα τι θέλεις. Μην σκέφτεσαι αυτά που έχεις να "χασεις", αλλά αυτά που έχεις να κερδίσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xristosk99

Νεοφερμένος

Ο Xristosk99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Και εγώ την πάτησα από ένα σωστό λάθος που βάλανε στην εισαγωγή των αρχαίων.. Κάτι που θεωρείτε σιγουρακι..
Και αγχώθηκα και νόμιζα ότι ειξαι παγίδες και έπιασα 2/5
Αν είχα πιάσει και τα άλλα θα ήμουν στο απθ

Σε ευχαριστώ πάντως, με βοήθησες πάρα πολύ
Εύχομαι του χρόνου αν αποφασίσω και εγώ να ξαναδώσω, να είμαστε εδώ να πανηγυρίζουμε
Καλή δύναμη φίλη μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CupOfTea

Νεοφερμένος

Η CupOfTea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Και εγώ την πάτησα από ένα σωστό λάθος που βάλανε στην εισαγωγή των αρχαίων.. Κάτι που θεωρείτε σιγουρακι..
Και αγχώθηκα και νόμιζα ότι ειξαι παγίδες και έπιασα 2/5
Αν είχα πιάσει και τα άλλα θα ήμουν στο απθ

Σε ευχαριστώ πάντως, με βοήθησες πάρα πολύ
Εύχομαι του χρόνου αν αποφασίσω και εγώ να ξαναδώσω, να είμαστε εδώ να πανηγυρίζουμε
Καλή δύναμη φίλη μου!

Να'σαι καλά! Καλή δύναμη και σε σενα σε ο,τι και αν αποφασίσεις να κάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 576641

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εδωσα φετος πανελλαδικες, ημουν θετικη με βιολογια και συγκεντρωσα 16974 μορια. Πρωτη μου επολογη ηταν το βιολογικο, η μοριακη βιολογια ή το βιολογικων εφαρμογων. Με οποιαδηποτε απο αυτες τις σχολες θα ημουν το ιδιο ευχαριστημενη. Δευτερη ηταν το χημικο αλλα ουτε σε αυτο περασα και σκεφτομαι να ξαναδωσω, αλλα καποια πραγματα με κρατανε πισω. Αρχικα το αν θα τα παω καλυτερα απο φετος, θα ηθελα να γραψω 18 ή τουλαχιστον 17500 που λογικα θα περναγα βιολογικων εφαρμογων συμφωνα με τις φετινες βασεις. Πιστευετε οτι ειναι εφικτο;; Επισης με προβληματιζει το γεγονος οτι πιθανοτατα δεν θα εχω καποιον φιλο να βγω να ξεσκασω καμια μερα και ισως αυτο παιζει ρολο δεν ξερω. Ειμαι απο μικρο μερος και στο φροντιστηριο θα ειμαι μονη μου δεν θα υπαρχει αλλος συμμαθητης, ολοι οι φιλοι μου θα φυγουν και δεν θα εχω κανεναν περα απο οικογενεια και τον καθηγητη μου. Μονο ενας φιλος μου ενδεχεται να παραμεινει. Θα ηθελα να ακουσω τις αποψεις σας, δεκτες ολες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra95

Δραστήριο μέλος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 782 μηνύματα.
Εδωσα φετος πανελλαδικες, ημουν θετικη με βιολογια και συγκεντρωσα 16974 μορια. Πρωτη μου επολογη ηταν το βιολογικο, η μοριακη βιολογια ή το βιολογικων εφαρμογων. Με οποιαδηποτε απο αυτες τις σχολες θα ημουν το ιδιο ευχαριστημενη. Δευτερη ηταν το χημικο αλλα ουτε σε αυτο περασα και σκεφτομαι να ξαναδωσω, αλλα καποια πραγματα με κρατανε πισω. Αρχικα το αν θα τα παω καλυτερα απο φετος, θα ηθελα να γραψω 18 ή τουλαχιστον 17500 που λογικα θα περναγα βιολογικων εφαρμογων συμφωνα με τις φετινες βασεις. Πιστευετε οτι ειναι εφικτο;; Επισης με προβληματιζει το γεγονος οτι πιθανοτατα δεν θα εχω καποιον φιλο να βγω να ξεσκασω καμια μερα και ισως αυτο παιζει ρολο δεν ξερω. Ειμαι απο μικρο μερος και στο φροντιστηριο θα ειμαι μονη μου δεν θα υπαρχει αλλος συμμαθητης, ολοι οι φιλοι μου θα φυγουν και δεν θα εχω κανεναν περα απο οικογενεια και τον καθηγητη μου. Μονο ενας φιλος μου ενδεχεται να παραμεινει. Θα ηθελα να ακουσω τις αποψεις σας, δεκτες ολες.

Το πρώτο πράγμα που πρέπει να κάνεις είναι να γραφτείς στην σχολή που έχεις περάσει ήδη.. αν όντως δεν ήταν από τις επιλογές σου ή δεν σου αρέσει πραγματικά η καλύτερη λύση είναι να ξανά προσπαθήσεις για μένα!! Δεν έχεις να χάσεις κάτι. Σκέψου πως με τη δεύτερη φορά είσαι πιο άνετος, έχεις περισσότερο χρόνο να διαβάζεις, εννοώ δεν υπάρχει και το σχολείο κλπ, και γενικότερα έχεις μια εικόνα από όλη την φάση. Είναι πιο δύσκολη η αποτυχία. Εκτός κι αν δεν νιώθεις δυνατή και συνειδητοποιημένη για τη δεύτερη φορά. Το θέμα της παρέας είναι σίγουρα σημαντικό γιατί χρειάζεται να κάνεις την βόλτα σου και τις εξόδους σου, αλλά αν συνεχίσεις σε κάποιο φροντιστήριο θα γνωρίσεις καινούρια άτομα. Τι αξίζει για εσένα περισσότερο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Να ξαναδωσεις .
Το 2016 εβγαλα 16800
Φετος 19129.
Ολα ειναι δυνατα αρκει να εχεις υπομονη και επιμονη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 576641

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις:)
Σχετικα με το θεμα της παρεας, μαλλον δεν το εξηγησα καλα. Μενω σε επαρχια οπου το λυκειο ειναι 100 παιδια και η παρεα μου ηταν απο την ταξη μου και ολοι θα φυγουν τωρα. Ακομα και φετος ημουν η μονη στη θετικη του φροντιστηριου και αμα ξαναδωσω παλι θα ειμαι μονη μου στο τμημα. Οπως και να εχει δεν θα γνωρισω καινουρια ατομα και δεν θα εχω καποιον να βγω και ανησυχω μηπως αυτο με ριξει ψυχολογικα που δεν θα εχω καποιον φιλο να μιλαω και να βγω καθε τοσο.

Αυτο που με ανησυχει περισσοτερο βεβαια ειναι μηπως τα παω χειροτερα απο φετος μιας και ετυχε να γραψω πολυ καλο βαθμο στην εκθεση που δεν το περιμενα και μπορει και να βαρεθω να διαβαζω συνεχεια τα ιδια και τα ιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Victwras

Νεοφερμένος

Ο Victwras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά!Θέλω μια μικρή βοήθεια. Έδωσα φέτος πανελλήνιες από θετική κατεύθυνση στοχευοντας τους πολιτικούς μηχανικούς στο ΕΜΠ . Δεν τα κατάφερα(έβγαλα 13912 μόρια). Εξάλλου πέρασα στο Γεωλογίας και Γεωπεριβάλλοντος του ΕΚΠΑ που μου πρότεινε ο αδερφός μου και απ ' ότι είδα τα μαθήματα των εξαμήνων είναι αρκετά ενδιαφέροντα και πιο συγκεκριμένα μου αρέσει ο τομέας της κλιματολογίας και της γεωγραφίας από μικρός.
Αυτό το καλοκαίρι σκεφτόμουν να ξαναδώσω διότι θέλω πολύ να περάσω αρχιτεκτονική στην Αθήνα. Δεν ξέρω τι να κάνω, αφού έχω περάσει ήδη σε μια σχολή που με ενδιαφέρει αλλά από την άλλη με ενδιαφέρει εξίσου και η αρχιτεκτονική(η οποία επίσης μου αρέσει από μικρός), στην οποία όμως δεν είναι σίγουρο αν θα περάσω. Τι να κάνω; Να παω στη σχολή που με ενδιαφέρει, κάπως, ή να ξαναδώσω για αρχιτεκτονική; Έχω δύο ενδιαφέροντα και δεν ξέρω ποιο να επιλέξω...

Υ.Γ. Είμαι καλός στο ελεύθερο σχέδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top