Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
εγω ειχα βγαλει παραπανω 6.000 μορια και κατι

Μπράβο!! Που περνάς; :D

Γι' αυτό μη μασάτε! Απλά να ξέρετε πως το 85-90% των μαθητών που ξαναδίνει ανεβαίνει περίπου 2500 μόρια.

Μπα μην το λες. Μπορεί και να πέσει αρκετά. Όλα έχουν να κάνουν με το αν θέλεις πραγματικά να δώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Εσύ ανήκεις στο 10-15% :P
Βασικά ήσουν θεωρητική γι' αυτό. Πχ παπαγάλισες αρκετά την ιστορία, τη βιολογία, το γνωστό και έγραψες. Ενας πχ που έγραψε φέτος στα μαθηματικά 4, μπορεί του χρόνου να γράψει 19; Εγώ σου λέω στην καλύτερη να γράψει 12.

εχεις απολυτο δικιο αλλο η θεωρητικη που ημουν και αλλο τα μαθηματικα:)

Μπράβο!! Που περνάς; :D


το 2012 εδωσα 2φορα και περασα βρεφονηπιοκομια στα ιωαννινα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nat1995

Νεοφερμένος

Η Νατάσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδιά μήπως ξέρετε κανένα καλό ΘΕΩΡΗΤΙΚΟ φροντιστήριο στο κέντρο της Αθήνας (Ομόνοια, Πλατεία Κάνιγγος) ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Παιδιά μήπως ξέρετε κανένα καλό ΘΕΩΡΗΤΙΚΟ φροντιστήριο στο κέντρο της Αθήνας (Ομόνοια, Πλατεία Κάνιγγος) ;;

Το Θεωρητικο στην κανιγγος ,εχω ακουσει οτι ειναι αρκετα καλο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nat1995

Νεοφερμένος

Η Νατάσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Το Θεωρητικο στην κανιγγος ,εχω ακουσει οτι ειναι αρκετα καλο ;)


Σ'ευχαριστω πολυ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Σ'ευχαριστω πολυ :D

Βασικα δεν ξερω αν ειναι καλο(ετσι ακουω) ,αλλα ειναι μαζι με το ''θετικο'' που ξερω οτι ειναι καλο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.Quantum

Δραστήριο μέλος

Ο Dr.Quantum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Έχει κανείς πληροφορίες για το φροντιστήριο ΟΡΟΣΗΜΟ στον Πειραιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lia rose

Νεοφερμένος

Η lia rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Παιδιά γνωρίζει κανείς αν είναι καλά τα φροντιστήρια Σύγχρονο στην αθήνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
βλακειες του τυπου αυτο το φροντιστηριο ειναι καλο κλπ θα συνεχισω να τα ακουω για πολλα χρονια δυστυχως ,αντι να κατσετε να διαβασετε μονοι σας και να κανετε την προσπαθεια σας χωρις καποιον ηλιθιο πανω απο το κεφαλι σας δεν παιζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lia rose

Νεοφερμένος

Η lia rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Aki95 φυσικα και το προσωπικο διαβασμα ειναι αυτο που παιζει πιο πολυ ρολο αλλα σιγουρα ενας καλος καθηγητης βοηθαει,αν εχεις ορεξη για δουλεια,καθως προγραμματιζεις καλυτερα το διαβασμα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelic_soul

Νεοφερμένος

Ο angelic_soul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
βλακειες του τυπου αυτο το φροντιστηριο ειναι καλο κλπ θα συνεχισω να τα ακουω για πολλα χρονια δυστυχως ,αντι να κατσετε να διαβασετε μονοι σας και να κανετε την προσπαθεια σας χωρις καποιον ηλιθιο πανω απο το κεφαλι σας δεν παιζει?

Εσύ που διάβασες μόνος σου που πέρασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nat1995

Νεοφερμένος

Η Νατάσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Δεν έχει να κάνει με το αν ένα φροντιστήριο είναι γενικά καλό ή κακό.
Εξαρτάται σε ποιον καθηγητή θα πέσεις...
Βασικό είναι το διάβασμα που κάνεις μόνος σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Θέλω την άποψη σασ σε ενα θεμα...φετος έδωσα πανελλήνιες και δεν έμεινα ευχαριστημένος με τους βαθμούς μου και δε περνά κατα 99% στη σχολή που θέλω...την ύλη την ξέρω και μάλιστα πολύ καλά και πήγαινα για πολλά περισσότερα αλλά δεν μέσω τι παίχτηκε! Πιστεύετε οτι είναι απαραίτητο το φροντηστηριο σε όλα τα μαθήματα ; επειδή μένω σε προαστιακή περιοχή και οηγαινα σε μικρο φροντηστηριο υπάρχει καλη σχέση με τους καθηγητές και προσφέρθηκαν να με βοηθήσουν αν πάρω την απόφαση να δώσω παλι...τι λέτε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Εξαρταται σε ποια κατευθυνση εισαι, σε ποια μαθηματα εχεις εμπεδωσει καλα την υλη και ποιος ειναι και ο στοχος σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Μαθηματικά τα είχα ξεφτυλισει τακατεχω αρκετά καλά αλλά είναι μαθηματικά θέλουν και παλι πολύ δουλεια...χημεία και βιολογία πραγματικα δεν υπάρχει κάτι άλλο που να μπορούν να μου μάθουν έχω κάνει τα παντα...μαθηματικά γενικής και έκθεση εκανα μια αρκετά καλη προετοιμασία...μονο στη φυσική θα έλεγα οτι ύστερη γιατί δεν είχα αφιερώσει πολύ χρόνο Πέρσυ γιατί μου φαινόταν ευκολότερη σε σχςσξη με τα αλλα ...γνωρίζοντας τον εαυτό μου πιστεύω πωσ είμαι σε αρκετά ικανοποιητικό σημείο...όσον αφορά τη σχολή στόχος μου ειναι η άσπρη ποδιτσα το νυστέρι και το στηθοσκοπιο :Ρ Κάτι που αν δεν θες άλλωστε δεν πας θετική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Για μενα κανε μαθηματικα και φυσικη, κανονικα φροντιστηριο και στα αλλα κανε απο καμια ωρα τη βδομαδα, πιο πολυ για καμια απορια αν εχεις...
Δεν ημουν θετικη, οποτε δεν ξερω τη δυσκολια απο τα μαθηματα....Αλλα αφου λες οτι χημεια εισαι κομπλε, δε χρειαζεται να κανεις....
Βιολογια αμα εισαι καλα μην κανεις ουτε εκει....Μονο καμια ωρα τη βδομαδα η οποτε χρειαζεσαι τελοσπαντων για αποριες....Πρεπει να δειξεις και προσοχη σε αυτα οσο σιγουρια και αν αισθανεσαι γιατι ειναι βαρυτητας...Παντως εγω αν ξαναεδινα απο τεχνολογικη, μονο μαθηματικα και φυσικη θα εκανα γιατι σε αυτα δεν πρεπει να χασεις ουτε για λιγο την επαφη....Τα αλλα θα τα καταφερνα και μονος μου....Αν και φετος απο οτι λενε η ιατρικη Θρακης θα πεσει πολυ...Μην εισαι τοσο σιγουρος οτι δε θα πιασεις....Εκτος αν εχεις στοχο συγκεκριμενη πολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Τα μαθηματικά είναι το μονο μαθημα που όσο και να προετοιμαστεί κανρισ δεν μπορεί να είναι ποτε σιγουρος βλεπε Β3 (το σπιτι του οποιος το βαλε!!!!!!!)Και γω κάτι τέτοιο σκεφτόμουν...ε ναι και γω περιμένω να δω που πέρασα και μετα πραττω αναλόγως αλλά μέχρι να περάσει αυτός ο μήνας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Oντως, και εγω το ιδιο αγχος εχω...Αλλα τουλαχιστον εμενα το μονο που με ενδιαφερει πια ειναι να δω σε ποια πολη περασα, τη σχολη την εχω πιασει...Ελπιζω για Θεσ/νικη γιατι εχω και πολοους φιλους εκει...
Τελοςπαντων, στα μαθηματικα οντως δεν εισαι ποτε σιγουρος, αλλα για να τα πας οσο το δυνατον καλυτερα πρεπει να εχεις καθημερινη επαφη...
Και οσο να ναι το φροντιστηριο θα βοηθουσε σε αυτο....Του χρονου που δε θα χεις και σχολειο θα ειναι πιο ανετα τα ωραρια, θα εχεις πιο πολυ χρονο, οποτε θα τη βγαλεις πολυ πιο χαλαρα την υλη....Και αν την εχεις βγαλει σε τοσο καλο επιπεδο οσο λες, δε θα χεις κανενα προβλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Οκ ευχαρστω που μου δωσες την άποψη σου...άντε να περασουν οι μερες να δουμε τι θα κάνουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top