HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Εάν δώσω βιολογία αντί για μαθηματικά γενικής που είχα δώσει την 1η φορά λέτε να κάνω λαλακία;
(Βιολογία στα προφορικά εχω Μ.Ο. 14,5 )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Που είσαι πιο καλός; Που νομίζεις ότι θα γράψεις καλύτερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Που είσαι πιο καλός; Που νομίζεις ότι θα γράψεις καλύτερα;

Αν σκεφτείς ότι μαθηματικά έγραψα 10,4 , βιολογία δεν παίζει να γράψω παραπάνω;
αν και σιχαίνομαι την παπαγαλία βέβαια αλλά στην τελική κάθομαι να μαθω τη βιολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εάν δώσω βιολογία αντί για μαθηματικά γενικής που είχα δώσει την 1η φορά λέτε να κάνω λαλακία;
(Βιολογία στα προφορικά εχω Μ.Ο. 14,5 )

Φυσική έχεις καλύτερο μέσο όρο?

Εγώ στη φυσική κατ είχα μεσο ορο 19 και έγραψα 17,9. Εαν μου έβαζε 20 8α είχα βγάλει κάπου 30 μόρια παραπάνω. :mad: Εσύ λογικα θα έχεις μεγαλύτερη απωλεια. Επειδή στο επιλογής είναι πιο εφικτός ο καλός βαθμός (λογικά), σου συστήνω να δώσεις αυτό στο οποίο έχεις το μεγαλύτερο μέσο όρο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nat1995

Νεοφερμένος

Η Νατάσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Τι μου προτείνετε; Να δώσω δεύτερη χρονιά ή να μπω σε ένα παρεμφερές Τ.Ε.Ι.;
Να γίνω πιο σαφής.....ως πρώτη μου επιλογή είχα το τμήμα Επικοινωνίας, Μέσων και Πολιτισμού της Παντείου επειδή ενδιαφέρομαι για επικοινωνία και δημόσιες σχέσεις....όμως δεν τα πήγα καλά στις πανελλήνιες και μου πρότειναν στο φροντιστήριο, αν θέλω, αντί να δώσω δεύτερη χρονιά, να δηλώσω το τμήμα Ψηφιακών Μέσων και Επικοινωνίας στο Τ.Ε.Ι. Δυτικής Μακεδονίας (πρώην Δημοσίων Σχέσεων και Επικοινωνίας λόγω σχεδίου "Αθηνά") και πλέον βρίσκομαι σε δίλημμα :hmm:

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :D

Επισήμανση: Τα μηνύματα 1065 - 1074 προήλθαν από νήμα με παρόμοιο περιεχόμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Kostasoeoeoe

Νεοφερμένος

Ο Kostasoeoeoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Αν το θες πολυ ξαναδινεις.Διαφορετικα θα επικρατησει ο ωχαδερφισμος απο τα Χριστουγεννα και μετα.
Στα λεω αυτα απο προσωπικη πειρα.Εχω φιλους που ξαναδιναν φετος και δεν εγραψαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nat1995

Νεοφερμένος

Η Νατάσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Το ξέρω απλώς στην παρούσα φάση είμαι πολύ μπερδεμένη! Τέλος πάντων....ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασιλης Σ.

Νεοφερμένος

Ο Βασιλης Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Γνώμη μου όπως και πιο πάνω είναι εάν το θέλεις πολύ και έχεις ψυχικά αποθέματα ξαναδωσε.Μια χαρά πιστεύω είναι και το τει.Και εγώ πχ θέλω γεωπονια πανεπιστήμιο δεν έγραψα καλά αλλά νομίζω πως περνάω στην πόλη μου τεχνολογων γεοπονων τει που είναι εξίσου παρα πολύ καλό με το πανεπιστήμιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nat1995

Νεοφερμένος

Η Νατάσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Αυτό είναι το θέμα....είναι ακόμα νωπές οι πληγές από τις πανελλήνιες :P
θα δείξει....έχω ακόμα 2 μήνες! Σ'ευχαριστώ και εσένα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Em_19011

Νεοφερμένος

Η Em_19011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εγω πηρα την αποφαση να δωσω ξανα Νοεμβρη και θεωρω οτι προλαβα.. οποτε εχεις καιρο ακομα...κανε το μηχανογραφικο σου, περνα ενα καλο καλοκαιρακι και η αποφαση θα ειναι ευκολοτερη αφου ξεκουραστεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nat1995

Νεοφερμένος

Η Νατάσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ισχύει!
Σας ευχαριστώ και πάλι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασιλης Σ.

Νεοφερμένος

Ο Βασιλης Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Παρακαλω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elef8eria_Ad

Νεοφερμένος

Η Elef8eria_Ad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Αν πραγματικα δεν θελεις να συμβιβαστεις με κατι κατωτερο απο αυτο που επιθυμεις και αγαπας, για μενα καλυτερα δωσε ξανα δευτερη φορα.Εγω φετος εδωσα δευτερη φορα και σιγα σιγα αρχιζω να συνειδητοποιω πως δικαιωθηκα που εκανα αυτην την προσπαθεια.Κανεις δεν ειπε πως ειναι ευκολο αλλα οταν θες κατι πραγματικα ολα μπορεις να τα κανεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Σκεψου πολυ καλα και ζυγισε τις επιλογες σου πριν το ξανακανεις.Εγω εδωσα και δευτερη φορα το 94 , πιστευω πως την δευτερη πετυχα και με το παραπανω γιατι μπηκα σε μια αριστη σχολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nat1995

Νεοφερμένος

Η Νατάσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Έχετε δίκιο! Ευχαριστώωω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
και εγω εδωσα δευτερη φορα το 2012 μιας και ειμαι το 1993 και δικαιωθηκα πληρως αφου περασα εκει που πραγματικα ηθελα και βουλωσα τα στοματα σε ολους αυτους που δεν πιστευανε καθολου σε μενα και τις δυνατοτητες μου:)για αυτο παμε γερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Μια κοπελιά απ' το σχολείο μας έγραψε 16.200 και πέρασε φιλολογία ΔΠΘ. Αποφάσισε τα Χριστούγεννα να ξαναδώσει και έπιασε φέτος 18.600 ;)
Γι' αυτό μη μασάτε! Απλά να ξέρετε πως το 85-90% των μαθητών που ξαναδίνει ανεβαίνει περίπου 2500 μόρια. Είναι δηλαδή απίθανο να γράψατε την πρώτη φορά 10.000 και τη δεύτερη να στοχεύετε 19.000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
εγω ειχα βγαλει παραπανω 6.000 μορια και κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
εγω ειχα βγαλει παραπανω 6.000 μορια και κατι

Εσύ ανήκεις στο 10-15% :P
Βασικά ήσουν θεωρητική γι' αυτό. Πχ παπαγάλισες αρκετά την ιστορία, τη βιολογία, το γνωστό και έγραψες. Ενας πχ που έγραψε φέτος στα μαθηματικά 4, μπορεί του χρόνου να γράψει 19; Εγώ σου λέω στην καλύτερη να γράψει 12.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top