foteinaki

Νεοφερμένος

Η foteinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εννοώ ότι αν κάνεις έξυπνες επιλογές στα μεταπτυχιακά κτλ, δε χρειάζεται να περιοριστείς στο περιμένω τον επόμενο ΑΣΕΠ ή κάνω ιδιαίτερα μέχρι τελικής πτώσεως.

Γι' αυτό αγαπώ τη συνέταιρό μου. :P Επιχειρηματικό πνεύμα. :P
και με τι θα μπορουσα να ασχοληθω?Δηλαδη τι μεταπτυχιακα να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Νηρηίδα,

Σε όλες τις σχολές κόβουν.:P Νομίζεις σε πηγάδι κατουρήσαμε;

Ιούλιε,

Συνέβαλα κι εγώ στο στήσιμο της επιχείρησης, αλλά ούτε μνεία προς το πρόσωπό μου.:sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Νηρηίδα,

Σε όλες τις σχολές κόβουν.:P Νομίζεις σε πηγάδι κατουρήσαμε;
Ήθελα να δείξω πως η Νομική δεν έχει πια την αίγλη που είχε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Ήθελα να δείξω πως η Νομική δεν έχει πια την αίγλη που είχε. :P
συγνωμη αλλα αν δεν εχει η νομικη το κυρος που ειχε ποια σχολη το εχει?μην τρελαθουμε κιολας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
συγνωμη αλλα αν δεν εχει η νομικη το κυρος που ειχε ποια σχολη το εχει?μην τρελαθουμε κιολας...
Εγώ πια δεν το βλέπω αυτό...:D Άλλο αίγλη άλλο πάω σε μία σχολή επειδή έχει περισσότερες διεξόδους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
και με τι θα μπορουσα να ασχοληθω?Δηλαδη τι μεταπτυχιακα να κανω?
Τόσα υπάρχουν. Εντός κι εκτός Ελλάδος. Αυτό θα το βρεις μόνη σου, αφού έρθεις σε επαφή με τα μαθήματα και βρεις την κλίση σου.
Ιούλιε,

Συνέβαλα κι εγώ στο στήσιμο της επιχείρησης, αλλά ούτε μνεία προς το πρόσωπό μου.:sly:
Είναι και ο μαχητής, το όνομα του οποίου είναι στη μαρκίζα. Μη γκρινιάζει, ότι τον αδικήσαμε. :P
συγνωμη αλλα αν δεν εχει η νομικη το κυρος που ειχε ποια σχολη το εχει?μην τρελαθουμε κιολας...
Νεκροθάφτης. Δουλειές με φούντες. Και τελειώνεις ό,τι τραβάει η όρεξή σου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Νεκροθάφτης. Δουλειές με φούντες. Και τελειώνεις ό,τι τραβάει η όρεξή σου. :P
Είναι και λίγο μονοπώλειο αυτό το επάγγελμα, γιατί πόσους νεκροθάφτες να έχει μια περιοχή. Απο περιέργεια η κάθε εκκλησία διαθέτει ένα νεκροθαφτη ή συνεργάζονται με τα γραφεία κηδειών;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foteinaki

Νεοφερμένος

Η foteinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
αν τελειωσω φιλολογια μπορω να ασχοληθω με τη δημοσιογραφια κανοντας καποια μεταπτυχιακα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
συγνωμη αλλα αν δεν εχει η νομικη το κυρος που ειχε ποια σχολη το εχει?μην τρελαθουμε κιολας...

Όταν θα ασκείσαι και θα παίρνεις 0-300 ευρώ, και θα γλύφεις πωπούς μετά, για να βρεις δουλειά, θα δεις το κύρος προσωποποιημένο.
αν τελειωσω φιλολογια μπορω να ασχοληθω με τη δημοσιογραφια κανοντας καποια μεταπτυχιακα?

Αν ο σκοπός σου είναι αυτός, πας σε ένα ΙΕΚ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ε τωρα μην μιλαμε για σχολες και κυρος για την καθεμια αυτης.Δηλαδη ελεος.Ο αλλος τελειωσε φυτικης παραγωγης η καθηγητρια μου που μου εκανε ιδιαιτερα φυσικης τελειωσε χημικο ΑΠΘ αλλα κανει και φυσικη γιατι ηταν πολυ καλη αι ο αλλος απο την φυτικη ειναι τωρα υπευθυνος γεωπονος τι σκατα ειναι στον δημο αι παιρνει 2000 ευρω τον μηνα.Μην τρελαθουμε τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ε τωρα μην μιλαμε για σχολες και κυρος για την καθεμια αυτης.Δηλαδη ελεος.Ο αλλος τελειωσε φυτικης παραγωγης η καθηγητρια μου που μου εκανε ιδιαιτερα φυσικης τελειωσε χημικο ΑΠΘ αλλα κανει και φυσικη γιατι ηταν πολυ καλη αι ο αλλος απο την φυτικη ειναι τωρα υπευθυνος γεωπονος τι σκατα ειναι στον δημο αι παιρνει 2000 ευρω τον μηνα.Μην τρελαθουμε τωρα...
Αυτό λέμε τόση ώρα, πως πια δεν υπάρχει το λεγόμενο κύρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Αυτό λέμε τόση ώρα, πως πια δεν υπάρχει το λεγόμενο κύρος.
Ε φαντασου στην εποχη του 80 με 90 που τις κοροιδευαν αυτες τις σχολες και αυτος ο ανθρωπος τωρα ειναι πιο επιτυχημενος και απο την ΦΥΣΙΚΟ ΤΟΥ ΑΠΘ φαντασου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ε φαντασου στην εποχη του 80 με 90 που τις κοροιδευαν αυτες τις σχολες και αυτος ο ανθρωπος τωρα ειναι πιο επιτυχημενος και απο την ΦΥΣΙΚΟ ΤΟΥ ΑΠΘ φαντασου.
Αλλάζουν οι εποχές, αλλάζουν και οι καταστάσεις. Το θέμα είναι να μην παρασυρόμαστε απο το κύρος και να προσπαθούμε να είμαστε οι καλύτεροι στην δουλειά μας. Κάποτε ήταν τοπ το επάγγελμα του φιλολόγου και τώρα βλέπεις έχουμε γεμίσει απο καθηγητές που δεν θα έπρεπε καν να έχουν ακολουθήσει τον κλάδο της εκπαίδευσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Όταν θα ασκείσαι και θα παίρνεις 0-300 ευρώ, και θα γλύφεις πωπούς μετά, για να βρεις δουλειά, θα δεις το κύρος προσωποποιημένο.


Αν ο σκοπός σου είναι αυτός, πας σε ένα ΙΕΚ.
αρα και εσυ ο ιδιος απο οτι καταλαβα απαξιωνεις τη σχολη που επελεξες....για πες μου ποια σχολη εχει κυρος κατα τη γνωμη σου περα απο τις στρατιωτικες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
αρα και εσυ ο ιδιος απο οτι καταλαβα απαξιωνεις τη σχολη που επελεξες....για πες μου ποια σχολη εχει κυρος κατα τη γνωμη σου περα απο τις στρατιωτικες?

Όχι, προφανώς και δεν απαξιώνω καμία σχολή, πόσω μάλλον αυτή στην οποία σπουδάζω. Απλώς, δεν την επέλεξα με γνώμονα το κύρος, που, για εμένα, δεν υπάρχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sans-culotte

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sans-culotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Δεν υπάρχει κύρος για καμία σχολή.Αυτή είναι η γνώμη μου.Υπήρχε παλιά σε ορισμένες θείτσες που ήθελαν να αντιμετωπίζονται ευνοϊκά σε κουτσομπολιά, αλλά με το μνημόνιο και την κρίση αυτή η νοοτροπία σιγά σιγά αλλάζει γιατί μια καινούργια κοινωνία θα βγεί στην επιφάνεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μην τρελαθούμε κιόλας,η νομική είναι απ τις 4-5 σχολές που είχαν και έχουν κύρος.
Τώρα αν δεν βγάζουν πολλά χρήματα είναι άλλο θέμα επειδή στην Ελλάδα του σήμερα μόνο αστυνομικοί και στρατιωτικοί βγάζουν σίγουρα λεφτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ele_m

Νεοφερμένος

Η ele_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδια, να ρωτησω κατι?? Ειναι δυνατον να παρακολουθεις στη σχολη σου και να πηγαινεις ταυτοχρονα στο φροντιστηριο για να ξανα δωσεις Πανελλαδικες? Ξερω οτι ακουγεται καπως αυτο που λεω αλλα σκεφτομαι να το δοκιμασω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,420 μηνύματα.
Παιδια, να ρωτησω κατι?? Ειναι δυνατον να παρακολουθεις στη σχολη σου και να πηγαινεις ταυτοχρονα στο φροντιστηριο για να ξανα δωσεις Πανελλαδικες? Ξερω οτι ακουγεται καπως αυτο που λεω αλλα σκεφτομαι να το δοκιμασω..

Αν τα προλαβαίνεις, μαγκιά σου. :thumbup:
Αλλα συνήθως οι απόφοιτοι πρωί κάνουν μάθημα. Εσύ που θα πηγαίνεις; Σχολή ή φροντιστήριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ele_m

Νεοφερμένος

Η ele_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Αυτο ειναι ενα αλλο θεμα που με απασχολει... Σε μια σχολη ειναι υποχρεωτικο να παρακαλουθω καθε μερα τα μαθηματα?? Θα εχω καθε μερα μαθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top