DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,411 μηνύματα.

Η χαμηλότερη ιατρική είναι της Αλεξανδρούπολης με 18369 μόρια.
Δηλαδή πρέπει να έχεις 20 σε όλα τα προφορικά, να γράφεις βιολογία/ιστορία/λατινικά/λογοτεχνία 20, αρχαία ενα 19.5 και έκθεση ενα 19 για να βγάλεις 18436.
Δε θέλω να σε αποθαρρύνω, αλλά δεν είναι λίγο ακατόρθωτο; Δε ξέρω βέβαια αν είσαι όντως καλός μαθητής, αλλά μου φαίνεται πάρα πολύ δύσκολο να γίνει κάτι τέτοιο, μιας και δεν ανήκεις σε ειδική κατηγορία! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Μεσω Θεωρητικης.

Πάντως, εντελώς ρεαλιστικά μιλώντας, αν δεν έχεις χρόνο και χρήμα για πέταμα μην ξαναδώσεις. Δεν υπάρχει ούτε μία πιθανότητα να περάσεις Ιατρική από Θεωρητική, και δεν το λέω για να σε αποθαρρύνω, αλλά, σκέψου ότι, αν βάλουν «βατά» θέματα στη θετική του χρόνου, οι αριστούχοι θα αυξηθούν, επομένως μπορεί ανετότατα η Ιατρική Αλεξανδρούπολης να φτάσει 18.600. Τα 18.600 για να τα βγάλει κάποιος στο 3ο πεδίο από θεωρητική πρέπει να έχει προφορικά σε όλα 20, και, το κυριότερο, να γράψει σε όλα 20. Δηλαδή, να βγάλει στο πρώτο πεδίο 20.000 μόρια, και στο 3ο 18.600. Αυτό είναι πρακτικά αδύνατο να συμβεί, γιατί όσο τέλειος και να είσαι, σίγουρα θα βρεθεί ένας διορθωτής στα αρχαία, τη λογοτεχνία και την έκθεση, που ακόμη και να γράψεις 100, που δεν υπάρχει περίπτωση, θα σου βάλει 98, γιατί έχει κάλο στον εγκέφαλο.

Συνεπώς, είναι κρίμα να πετάξεις ένα χρόνο από τη ζωή σου διαβάζοντας κάτι που δε θα σε οδηγήσει πουθενά, αλλά και το ίδιο κρίμα είναι να πετάξεις όσα χρήματα θα διαθέσεις στο φροντιστήριο.

My opinion.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
παιδια μετα περισσης λύπης μου σας δηλωνω οτι θελω να με προσθεσετε και εμενα σε αυτους του ΄94 που ξαναδινουν...θεωρητικη και εγω με στοχο φιλολογια οπως ο chaos αθηνας ομως! φετος πιανω λογικα της καλαματας(ή το ιστορικο της) αλλα θελω αθηνα...χωρις φροντ εγω...εξαλλου το μονο που χρειαζεται μαθημα ειναι το αγνωστο κατα τη γνωμη μμου αλλα ευτυχως εκει ειμαι πολυ καλη...την παπαγαλια δε μπορω...
καλη τυχη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Έεεεεεεεεεεεεεεεεεεελα να γίνουμε πολλοί οι losers!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
καλα ,περιμεντε πρωτα να βγουν οι βασεις και μετα αρχιζετε, μπορει να εχουμε ανατροπες στις βασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Πάντως, εντελώς ρεαλιστικά μιλώντας, αν δεν έχεις χρόνο και χρήμα για πέταμα μην ξαναδώσεις. Δεν υπάρχει ούτε μία πιθανότητα να περάσεις Ιατρική από Θεωρητική, και δεν το λέω για να σε αποθαρρύνω, αλλά, σκέψου ότι, αν βάλουν «βατά» θέματα στη θετική του χρόνου, οι αριστούχοι θα αυξηθούν, επομένως μπορεί ανετότατα η Ιατρική Αλεξανδρούπολης να φτάσει 18.600. Τα 18.600 για να τα βγάλει κάποιος στο 3ο πεδίο από θεωρητική πρέπει να έχει προφορικά σε όλα 20, και, το κυριότερο, να γράψει σε όλα 20. Δηλαδή, να βγάλει στο πρώτο πεδίο 20.000 μόρια, και στο 3ο 18.600. Αυτό είναι πρακτικά αδύνατο να συμβεί, γιατί όσο τέλειος και να είσαι, σίγουρα θα βρεθεί ένας διορθωτής στα αρχαία, τη λογοτεχνία και την έκθεση, που ακόμη και να γράψεις 100, που δεν υπάρχει περίπτωση, θα σου βάλει 98, γιατί έχει κάλο στον εγκέφαλο.

Συνεπώς, είναι κρίμα να πετάξεις ένα χρόνο από τη ζωή σου διαβάζοντας κάτι που δε θα σε οδηγήσει πουθενά, αλλά και το ίδιο κρίμα είναι να πετάξεις όσα χρήματα θα διαθέσεις στο φροντιστήριο.

My opinion.

Εχω αρχισει ηδη μαθηματα.
Ρεαλιστικα μιλωντας,εχουν περασει ατομα απο θεωρητικη σε Ιατρικες.
Αμα δεν υπηρχε ουτε μια,δεν θα χαλουσα ενα χρονο στο να ξαναδωσω,με αρκετα ρισκα.Επισης,σκεψου τι θα γινει αν βαλουν βατα θεματα στην θεωρητικη,και δυσκολα στην θετικη.:)

Τεσπα,το κακο εχει ηδη αρχισει.Θεμα χρονου πλεον ειναι να δω αμα θα μπω ιατρικη μεσω θεωρητικης,η μεσω κατατακτηριων απο Ψυχολογια.
Thats it.

Καλη φοιτητικη ζωη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
@Bemanos
Χλωμόοο :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν δεν περάσω ΑΠΘ,count me in,too.(Κατά 99% δηλαδή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
ναι το ξερω, ετσι το πα να σας δοσω πλαστες ελπιδες :devil:

:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

Αν δεν περάσω ΑΠΘ,count me in,too.(Κατά 99% δηλαδή)

Ελα ελα στην παρεα ::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ε, ΠΕΡΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΩΡΕ!:P
Χριστίνα, πόσα έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αν δεν περάσω ΑΠΘ,count me in,too.(Κατά 99% δηλαδή)

Χριστίνα όταν θα έρθεις Θεσσ να βρεις σπίτι περιμένω κέρασμα. (από εβδομάδα δηλαδή) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε, ΠΕΡΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΩΡΕ!:P
Χριστίνα, πόσα έχεις;
Είμαι περίπου 500 μόρια κάτω απο τη περσινή βάση του,σκατά δηλαδή:P

Χριστίνα όταν θα έρθεις Θεσσ να βρεις σπίτι περιμένω κέρασμα. (από εβδομάδα δηλαδή) :D

Περιμένοντας θα πεθάνεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Περιμένοντας θα πεθάνεις:P

Damn you. Εγώ ήμουν 2300κάτι μόρια κάτω από την βάση του '10 και όμως πέρασα. ;) Γαμώτη θου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Είμαι περίπου 500 μόρια κάτω απο τη περσινή βάση του,σκατά δηλαδή:P

Με καμία παναγία δεν περνάς κι εσύ, ωραία.Σε καμιά ειδική δεν είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Damn you. Εγώ ήμουν 2300κάτι μόρια κάτω από την βάση του '10 και όμως πέρασα. ;) Γαμώτη θου.
Αλλο το ένα άλλο το άλλο:P
Με καμία παναγία δεν περνάς κι εσύ, ωραία.Σε καμιά ειδική δεν είσαι;
Ναι ρε απο τη μέρα των βαθμών το πήρα απόφαση πως δεν πρόκειται να περάσω ΑΠΘ,οπότε μαζί στον αγώνα του χρόνου:DΟχι,δεν είμαι,αν ήμουν δεν θα το σκεφτόμουν καν.Εσυ πόσο κάτω είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ναι ρε απο τη μέρα των βαθμών το πήρα απόφαση πως δεν πρόκειται να περάσω ΑΠΘ,οπότε μαζί στον αγώνα του χρόνου:DΟχι,δεν είμαι,αν ήμουν δεν θα το σκεφτόμουν καν.Εσυ πόσο κάτω είσαι;

191 ολόκληρα μοριάκiα, με τάσεις ανόδου στην Ιατρική Αλεξπολης και τρίτεκνος.
Χλωμή η κατάσταση, πάμε για '13.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
191 ολόκληρα μοριάκiα, με τάσεις ανόδου στην Ιατρική Αλεξπολης και τρίτεκνος.
Χλωμή η κατάσταση, πάμε για '13.:(

τα 191 τα απεχεις απτη γενικη σειρα ή απτην ειδικη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Γενική.Μην πεις ότι περνάω, θα σε βρω και θα σε ξεκοιλιάσω Χριστινάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top