George perk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο George perk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Κατσε και δωσε και να δεις που θα τα πας καλυτερα απο οτι πιστευεις. Σου μιλαω απο πρωτο χερι... Μην κανεις την ιδια χαζομαρα με εμενα....;
εχω σε ολα 20 στα τετραμηνα εκτος εκθεσης που εχω 18....αλλα δεν μπορω να κανω ενα προγραμμα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
αμα εχεις σε ολα σχεδον 20 σημαινει οτι διαβαζεις, επομενως δεν πρεπει να απογοητευεσαι οτι δεν θα περασεις στη σχολη που θελεις.

τι βαση ειχε περσυ η ιστορια αρχαιολογια αθηνας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
αμα εχεις σε ολα σχεδον 20 σημαινει οτι διαβαζεις, επομενως δεν πρεπει να απογοητευεσαι οτι δεν θα περασεις στη σχολη που θελεις.

τι βαση ειχε περσυ η ιστορια αρχαιολογια αθηνας;

Γενική σειρά 16431
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
εγω απλα δεν προκειται να ΞΑΝΑΔΩΣΩ!ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ~!!!
δευτερη χρονια μαρτυριο δεν περναω..... :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
και γω δεν προκειται!!! no no :xtipao:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγω απλα δεν προκειται να ΞΑΝΑΔΩΣΩ!ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ~!!!
δευτερη χρονια μαρτυριο δεν περναω..... :bounce:

και γω δεν προκειται!!! no no :xtipao:
μακάρι να μην χρειαστεί παιδιά:) κανείς δεν το θέλει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
εγω απλα δεν προκειται να ΞΑΝΑΔΩΣΩ!ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ~!!!
δευτερη χρονια μαρτυριο δεν περναω..... :bounce:

και γω δεν προκειται!!! no no :xtipao:

το ιδιο ελεγα κι εγω, και να που ξαναδινω.
αλλιως τα υπολογιζουμε και αλλιως μας βγαινουν.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Προφανώς και δεν το εύχομαι σε κανένα, αλλά κι αυτό μες τη ζωή είναι. Αν συμβεί, δεν ήρθε το τέλος του κόσμου, ούτε θα σταματήσει να γυρίζει η γη. Αν σκοπεύετε να ξαναδώσετε, να ξέρετε ότι πλέον η ύλη θα σας φανεί πιό εύκολη... και δεν θα έχετε και να πηγαίνετε και σχολείο και να χάνετε τη μισή σας μέρα εκεί.

Ξαναλέω, δεν το εύχομαι, μακάρι όλοι να πετύχουν και να πάνε εκεί που θέλουν! Αλλά καλύτερα να καθυστερήσεις πχ ένα χρόνο να πας στη σχολή που στοχεύεις και ονειρεύεσαι, παρά να τα παρατήσεις τελείως λόγω απογοήτευσης και να χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο μετά από 5 χρόνια, πχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
εγω απλα δεν προκειται να ΞΑΝΑΔΩΣΩ!ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ~!!!
δευτερη χρονια μαρτυριο δεν περναω..... :bounce:
Όλοι έτσι λέγαμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stez

Νεοφερμένος

Ο stez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδια επειδη δινω 2η φορα(πρωτη το 2010 και το 2011 δεν εδωσα...) οταν παω για το πρωτο μαθημα χρειαζεται τιποτα εξτρα χαρτια?

Βεβαια θα παω και θα ρωτησω στο σχολειο αυτες τις μερες απλα λεω μηπως ξερει καποιος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
παιδια επειδη δινω 2η φορα(πρωτη το 2010 και το 2011 δεν εδωσα...) οταν παω για το πρωτο μαθημα χρειαζεται τιποτα εξτρα χαρτια?

δεν νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
παιδια επειδη δινω 2η φορα(πρωτη το 2010 και το 2011 δεν εδωσα...) οταν παω για το πρωτο μαθημα χρειαζεται τιποτα εξτρα χαρτια?...
Αφού το Φεβρουάριο έκανες κανονικά την αίτησή σου, είσαι Ο.Κ. Πρέπει όμως να πας στο σχολείο να πάρεις το καρτελάκι σου.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Α όχι εγώ το σκεφτόμουν σαν ενδεχόμενο:p.Τώρα όμως λέω ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Εγώ πάλι δε θυμάμαι τι έλεγα τότε, ή αν έλεγα κάτι σχετικό τέλος πάντων. Αν στοιχημάτιζα τώρα θα 'λεγα ότι δε σκεφτόμουν καν την περίπτωση 2ης φοράς το τελευταίο 15μερο όχι επειδή θα 'χα τρελό πρόβλημα ή κάτι, αλλά κυρίως επειδή δε θα 'γραφα όσο καλύτερα μπορούσα αν είχα μαξιλαράκι στο κεφάλι μου.

Άλλους μπορεί να τους βοηθάει, σίγουρα. Εμένα με τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George perk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο George perk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
16431...γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.

George perk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο George perk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
μακαρι...:S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MPVNsf123

Νεοφερμένος

Ο MPVNsf123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Καλησπέρα, να κάνω μια ερώτηση; Είμαι Γ' Λυκείου και από Δευτέρα δίνω Πανελλαδικές, αλλά ξέρω ότι δεν θα περάσω κάπου(δεν έχω ανοίξει βιβλίο όλη τη χρονιά... :( ) οπότε λέω να ξαναδώσω του χρόνου. Για τα αγόρια που ξανάδωσαν Πανελλαδικές, πώς πήρατε αναβολή από το στρατό; Εννοώ γραφτήκατε κανονικά σε μια σχολή και πήρατε από εκεί χαρτί ή μπορεί κάποιος να πάρει αναβολή χωρίς καν να συμπληρώσει μηχανογραφικό ας πούμε; Ευχαριστώ για το χρόνο σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλησπέρα, να κάνω μια ερώτηση; Είμαι Γ' Λυκείου και από Δευτέρα δίνω Πανελλαδικές, αλλά ξέρω ότι δεν θα περάσω κάπου(δεν έχω ανοίξει βιβλίο όλη τη χρονιά... :( ) οπότε λέω να ξαναδώσω του χρόνου. Για τα αγόρια που ξανάδωσαν Πανελλαδικές, πώς πήρατε αναβολή από το στρατό; Εννοώ γραφτήκατε κανονικά σε μια σχολή και πήρατε από εκεί χαρτί ή μπορεί κάποιος να πάρει αναβολή χωρίς καν να συμπληρώσει μηχανογραφικό ας πούμε; Ευχαριστώ για το χρόνο σας...

Με το απολυτιριο του λυκειου δικαιουσε αναβολη ενος ετους απο την χρονια που αποφοιτηες, για λογους οπως αυτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MPVNsf123

Νεοφερμένος

Ο MPVNsf123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Dark_kronos ευχαριστώ πολύ. Μου έφυγε ένα βάρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top