Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Πότε πρέπει να πάω στο σχολείο ώστε να δηλώσω ότι θα ξαναδώσω Πανελλαδικές; :hmm:

Αρχές Φεβρουαρίου 1-5 ας πούμε... Πας για να δηλώσεις μαθήματα,φωτό για καρτελάκι κτλ κτλ. =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Ok, ευχαριστώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joann

Νεοφερμένος

Η joann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
και εγω θα ξανα δωσω ομως διαβαζω ελαχιστα.. δεν εχω συνειδητοποιησεί την σοβαροτητα του θεματος.. επειδη οσο να ναι χανω μια ολοκληρη χρονια χωρις να κανω στην ουσια τιποτα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naty_chem

Νεοφερμένος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εγω περασα στο δημοκριτιο παν/μιο θρακης στη ορεστιαδα στο τμημα δασολογιας και διαχειρησης φυσικων πορων και περιβαλλοντος...αλλα θελω χημικο!!!

αντε παιδια...καλη επιτυχια σε ολους μας
:) :) :) :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rarabylum

Νεοφερμένος

Η rarabylum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
κι εγω παιδια μ αυτους που ξαναδινουν...
ελπιζω φετος η γερμανικη φιλολογια να μην ανεβει κι αλλο...
την ειδα τη βαση κ εφριξα...:angry:

καλη επιτυχια σε ολους μας! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EIMAIOMANJOS

Νεοφερμένος

Ο EIMAIOMANJOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ δίνω 2η φορά... Άντε να τα εκατοστήσουμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rarabylum

Νεοφερμένος

Η rarabylum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ναι ρε..θα γραφουμε και θα λεμε ''αντε,και του χρονου'' :thumbup:
χαχα..
για που στοχευετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicolayyy

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
εγω παλι περασα στο δημοκριτειο ορεστιαδα στο τμημα αγροτικη αναπτυξης.
περιμενω μετεγγραφη με ποσοτικο περιορισμο.
οποτε αν δεν την παρω σκοπευω να ξαναδωσω για οικονομικα/δοικηκηση επιχειρησεων η Χημικο αμα βγαλω αρκετα μορια στο 4ο πεδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naty_chem

Νεοφερμένος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εγω παλι περασα στο δημοκριτειο ορεστιαδα στο τμημα αγροτικη αναπτυξης.
περιμενω μετεγγραφη με ποσοτικο περιορισμο.
οποτε αν δεν την παρω σκοπευω να ξαναδωσω για οικονομικα/δοικηκηση επιχειρησεων η Χημικο αμα βγαλω αρκετα μορια στο 4ο πεδιο.

Εγω περασα στην ορεστιαδα στη δασολογια...αλλα ξαναδινω για χημικο.....:clapup::clapup:


εντελως ομοιοπα8ης εισαι!!! χεχε...ρε ξαναδωσε...μην περιμενεις μεταγραφη...κατα την αποψη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicolayyy

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εγω περασα στην ορεστιαδα στη δασολογια...αλλα ξαναδινω για χημικο.....:clapup::clapup:


εντελως ομοιοπα8ης εισαι!!! χεχε...ρε ξαναδωσε...μην περιμενεις μεταγραφη...κατα την αποψη μου

1 ευδομαδα εμεινε ουτως η αλλως.
η μετεγγραφη ειναι για γεωπονικη θεσσαλονικη και εχει αρχισει να μου αρεσει σαν ιδεα.
αμα δεν την παρω ξαναδινω χωρις δευτερη σκεψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naty_chem

Νεοφερμένος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
1 ευδομαδα εμεινε ουτως η αλλως.
η μετεγγραφη ειναι για γεωπονικη θεσσαλονικη και εχει αρχισει να μου αρεσει σαν ιδεα.
αμα δεν την παρω ξαναδινω χωρις δευτερη σκεψη.

εγω εμεινα δυο μερες..δεν μπορουσα παραπανω..γραφτηκα και εφυγα

ρε μπορουσαμε να κανουμε τετοιες μεταγραφες???δεν το ξερα.... ο.ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicolayyy

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
εγω εμεινα δυο μερες..δεν μπορουσα παραπανω..γραφτηκα και εφυγα

ρε μπορουσαμε να κανουμε τετοιες μεταγραφες???δεν το ξερα.... ο.ο

μπορεις να κανει μετεγγραφες σε αντιστοιχα τμηματα.
το δικο μου κοντινοτερο τμημα ηταν η γεωπονικη με τον περιορισμο οτι θα αναγκαστω να διαλεξω σαν κατευθυνση την αγροτικη οικονομια στο 5ο 6μηνο(νομιζω).
Λογικα εσυ θα μπορουσες να παρεις μετεγγραφη στο κοντινοτερο ΑΕΙ δασολογιας σε σχεση με τον τοπο κατοικιας σου.

στην ορεστιαδα εγω εμεινα 2 ωρες πηγα με το πρωινο τρενο κ εφυγα με το μεσημεριανο :P
οντως δεν αντεχα δευτερολεπτο παραπανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naty_chem

Νεοφερμένος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
μπορεις να κανει μετεγγραφες σε αντιστοιχα τμηματα.
το δικο μου κοντινοτερο τμημα ηταν η γεωπονικη με τον περιορισμο οτι θα αναγκαστω να διαλεξω σαν κατευθυνση την αγροτικη οικονομια στο 5ο 6μηνο(νομιζω).
Λογικα εσυ θα μπορουσες να παρεις μετεγγραφη στο κοντινοτερο ΑΕΙ δασολογιας σε σχεση με τον τοπο κατοικιας σου.

στην ορεστιαδα εγω εμεινα 2 ωρες πηγα με το πρωινο τρενο κ εφυγα με το μεσημεριανο :P
οντως δεν αντεχα δευτερολεπτο παραπανω.



σε νιω8ω πραγματικα...εγω ρε συ δε γινοτανε να το κανω αυτο γιατι ανεβηκα με αυτοκινητο απο χακιδα...δηλαδη 9 ωρες δρομος...
καλα οταν ειδα το παν/μιο εμεινα..πιο μικρο απτο λυκειο μου...και ολοι εκει μιλαγανε για μανιταρια..οξινα χωματα κ τετοια...απαπαππαπα


χημικο και παλι χημικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicolayyy

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
σε νιω8ω πραγματικα...εγω ρε συ δε γινοτανε να το κανω αυτο γιατι ανεβηκα με αυτοκινητο απο χακιδα...δηλαδη 9 ωρες δρομος...
καλα οταν ειδα το παν/μιο εμεινα..πιο μικρο απτο λυκειο μου...και ολοι εκει μιλαγανε για μανιταρια..οξινα χωματα κ τετοια...απαπαππαπα


χημικο και παλι χημικο


οντως.
εγω τι να πω που εφυγα στις 2πμ απο θεσσαλονικη με τρενο και γυρισα στισ 1:30πμ την επομενη μερα :p
δεν ειχα και αλλη επιλογη να μου πεις.
αλλα οντως το κτηριο ηταν χαλια,στο ιδιο μεγεθος με το λυκειο μου + οτι ηταν σχεδον εξω απο την πολη.
ουτε η πολη μ αρεσε ιδιετερα.
και εγω απο χωριο ειμαι αλλα αυτο ηταν το ιδιο πραγμα με το χωριο μου σε μεγενθυση.
εγω παντως για μανιταρια δεν ακουσα τιποτα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naty_chem

Νεοφερμένος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
οντως.
εγω τι να πω που εφυγα στις 2πμ απο θεσσαλονικη με τρενο και γυρισα στισ 1:30πμ την επομενη μερα :p
δεν ειχα και αλλη επιλογη να μου πεις.
αλλα οντως το κτηριο ηταν χαλια,στο ιδιο μεγεθος με το λυκειο μου + οτι ηταν σχεδον εξω απο την πολη.
ουτε η πολη μ αρεσε ιδιετερα.
και εγω απο χωριο ειμαι αλλα αυτο ηταν το ιδιο πραγμα με το χωριο μου σε μεγενθυση.
εγω παντως για μανιταρια δεν ακουσα τιποτα :p

ρε δν ηταν κ πολυ εξω απτην πολη....κανα λεπτο απτην πλατεια....

ρε και μενα...μονο που το χωριο μου δεν εχει γκουντις κινιματογραφο και δεν εχει κ τοσο ωραιο γυρο...

ισως ητανε η μερα..αλλα ητανε κατι παιδια που μου φτιαχνανε την εγγραωη και τα λεγανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicolayyy

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
τι να πω δεν εμεινα και πολυ να δω την πολη μπορει να κανω λαθος.
αλλα μ φανηκε λιγο απομερο το μερος π ηταν το πανεπηστημιο.
απο τη σταση το οσε κατευθειαν στο πανεπηστιμιο πηγα και μετα ξανα στην σταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naty_chem

Νεοφερμένος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
χαχαχαχχαχαχαχ γενικοτερα ολη η ορεστιαδα...ειναι απομερη...απτη φυση της...

εγω ταξιδευα...ταξιδευα...και δεν τελειωνε..πωπω εκει που μπαινει η πινεζα στο χαρτι πηγαμε...


εγω μονο εκει στην πλατεια πηγα λιγο...και στο παν/μειο.τον στα8μο παλι δεν τον ειδσ

.και πραγματικα μετα απο αυτο το σοκ ειπα πως φετος πρεπει να περασω:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicolayyy

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
δεν εχασες τπτ που δεν ειδες το σταθμο πιστεψε με,καλυτερα που δεν τον ειδες :D
οσο για το οτι φετος θα περασεις μην αμφιβαλλεις καθολου.
δεν υπαρχει τπτ που δεν ξερεις και τιποτα που πρεπει να φοβασαι.(αφου πλεον ξερεις τι θα αντιμετωπισεις) :)
καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naty_chem

Νεοφερμένος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
και περσι τα ξερα...αλλα μεγαααλη ιστορια..οπως ο κα8ενας εχει τη δικη του για της πανελλαδικες :D


και συ μακαρι να παρεις τη μεταγγραφη και αμα ξαναδωσεις,,καλη επιτυχια..


ευχαριστω κιολας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicolayyy

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
και περσι τα ξερα...αλλα μεγαααλη ιστορια..οπως ο κα8ενας εχει τη δικη του για της πανελλαδικες :D

και συ μακαρι να παρεις τη μεταγγραφη και αμα ξαναδωσεις,,καλη επιτυχια..

ευχαριστω κιολας!!

χαχ, μεγαλη ιστορια δεν λες τιποτα. απλα μερικες φορες δεν εκμεταλευομαστε μερικες ικανοτητες μας με αποτελεσμα να βγαινουμε χαμενοι στο τελος. τεσπα :D
επισης ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top